• Ново
Тркала гроздобер led ресторан, бар облека, коса салон ковано железо личност креативни лустерот

Тркала гроздобер led ресторан, бар облека, коса салон ковано железо личност креативни лустерот

Оценка на клиентот:
DEN 4224.00
DEN 3802.00 -10 %

Износ
Залиха


ЗАБЕЛЕШКА : не се вклучени на крушка ,треба од страна на купувачот да го купи

Карактеристики

Боја На Каросеријата:
3 глави, 5 глави
Wattage:
without bulb
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
5
Заврши:
Железо
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
сертификација:
CQC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Стил:
Класични
Примена:
Трпезарија
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
1058-5
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
задржување

Производи во категоријата

Модерната Кристал Светла Креативни 3/6 глави LED Светла трпезарија Бар Кристал Pendant Светла Ресторан LED Осветлување Тела

9580.32 -17 % DEN 7952.00

кога ќе го купите производи pls видите првите детали : Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.

Модерната Метал Macarons Pendant Светлина светилка облека продавница, ресторан, бар кафе спална соба, кујна виси Pendant светилка осветлување

DEN 3600.00

Плаќање : 1.Ние прифаќаме alipay.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2.Ние брод на светот,освен во некои земји и APO / FPO .3.Општо земено,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 57 работни дена по приемот на вашата исплата,но тоа ќе биде на задоцнување на испораката кога складирање промени.4.Објектот испратени од Кина,постигнување на некои земји во рамките на околу 1015 дена, освен за одмор.5...

Модерна Стаклена LED Pendant Светла Тела Hanglamp Дизајнер на Лофт Ретро Стил Кујна Светилка Метал Индустриски Осветлување Спалната соба Бар

3984.00 -49 % DEN 2032.00

Материјал : Метал,Стакло во Боја : бела,црна,златна Грло : E27*1(Сијалица Вклучени) Напон : 85265 V (Universal во светот) Максимална Висина : 100cm Дијаметар : D15cm,D20cm,D30cm Тежина : 1kg

Моден кристал лустерот k9 кристал светилка дневна соба светлата ресторан светилка спалната соба светилка луксузни 6 грб со абажур

7920.00 -20 % DEN 6336.00

започнетекрајотМоден кристал лустерот k9 кристал светилка дневна соба светлата ресторан светилка спалната соба светилка луксузни лустеротМатеријали : Топ K9 стакло, стакло, железо обложено хром6 & 8 оружје иста Големина : D600mm XH600mНапон : 220240 V (ако треба 110 V, ве молиме да се напомене)Блескаво Светилки вклучени детали за производотLight offСАД$ 168.00 / парчеСАД$ 154.00 / парчеСАД$ 69.50 / парчеСАД$ 74.50 / парчеКомпанијата воведе : Ha Fa Осветлување фабрика Фокус на високо квалитетни LED светлата и сите видови на лустери многу години,Нашата мисија е да биде водечка навигатор на декоративни;Врз основа на висок квалитет и одлична услуга, нашата компанија ветување да се направи супериоренгаранција за нашата служба за корисници пред и по продажбата.Превозот : Нормално сите стоки ќе брод во рок од 17 дена, ако имаат акции.некои предмети не се акции што bulkhead ѕид светлина нормално брод во рамките на715days предизвика овој многу дизајни и секоја боја три боиможе да изберете .ПлаќањеНие прифаќаме Т / T,ВУ,Зачувам ,Money Gram и така натамуAftersell услугаНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време пред даостави негативни повратни информации или да се отвори расправа за Aliexpress .ние ќе се обидеме потрудиме да се направи стезадоволство.

Модерната Алуминиум Бран Pendant Светлина Кујнски Остров трпезарија Бела Pendant Светилка за Кафе Спалната соба Суспензија Виси Светлина

8208.00 -29 % DEN 5828.00

Тип : Модерната LED pendant светлинаПримена : Бар, кујна островот, трпезарија,студија,канцеларијаМатеријал : Акрил+Алуминиумски Светилка големина : L100cm Виси жица : Max 1.2 m Осветлување извор : СМД LED (вклучени) Осветлување боја : топло бела / бела како избрани Напон : 100 V~240 VМоќност : 19 W / 19x2 W / 19x3 W

Нов Луксузен Модерен Кристал Pendant Светлина За Висок пораст Скали Креативни Модни Луксузни Светилки Дома осветлување Бесплатен Превозот

10840.80 -17 % DEN 8998.00

Напомена : два извори на светло : топло бела и кул бело (топло бела ќе бидат испратени ако не го напушти секое барање)Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Производство : 1...

Сива/Зелена/Црвена Нордиските Модерна Pendant Светилка Дрво Цемент Гроздобер Светла Тела за Уметност Декорација Ресторан Кујна, Светла,E27

4799.04 -24 % DEN 3647.00

Сива / Зелена / Црвена Нордиските Модерна Pendant Светилка Дрво Цемент Гроздобер Светла Тела за Уметност Декорација Ресторан Кујна, Светла,E27 Димензии : Дијаметар 12.5 см,Висина 22.5 см Должина на Кабелот : 100cm (Прилагодливи) Материјал : Цемент База Тип : E27 извор на Светлина : LED сијалицата,Блескаво сијалица Напон : AC 90 V240 V (Достапни во сите земји) Пакет : 1 x Pendant Светлина (Сијалица Исклучени)

FUMAT Европската Тифани Стил Природни Школка Pendant Светлина Класичен Ретро Dragonfly Декоративни Виси Светилка За трпезарија Живеење

DEN 17719.20

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси...

Лофт Индустриски Железо Кафез Pendant Светилка Црна Прилагоди Кабелот E27 LED Виси Светла Ретро Патент се Префрлите На Почетниот Дневна Соба Бар

DEN 1968.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1kgs Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYD0350 Боја црна Стил ретро Заврши метал Материјал железо Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 80240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

GZMJ Јаже Лофт Pendant Светла Свет Кујна Pendant Home Светла Суспензија Luminaire Килибар Pendant Led Светилка Hanglamp Абажур

1919.52 -37 % DEN 1209.00

GZMJ Јаже Лофт Pendant Светла Свет Кујна Pendant Home Светла Суспензија Luminaire Килибар Pendant Led Светилка Hanglamp Абажур Стил : Индустриски Гроздобер Ѕид Светилка Материјал : метал Извор на Енергија : E27 Напон 110240v Пакет : 1 x Ѕид Светлина (Сијалица Исклучени) Одговараат за спалната соба, трпезарија, дневна соба, ресторан, хотел, ходникот и така натамуLED string Самовила светлина празник Патио Божиќ Свадба нова Година Водоотпорен отворено светло гарланд led светилка Топло Светилка Празник Свадба Светлина за Божиќ Стакло божиќ украси за дома Тела

Гроздобер Суспензија Luminaire Американски Руралните Pendant Светилки Железо Светилка Сенка Pendant Светлина Коноп Јаже Lumiled Сијалица Виси Светла

6144.00 -15 % DEN 5222.00

Гроздобер Суспензија Luminaire Американски Руралните Pendant Светилки Железо Светилка Сенка Pendant Светлина Коноп Јаже Lumiled Сијалица Виси СветлаAnswer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Pendant Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、Арт Деко 、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица 、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、жолта、сива、 браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо 、Алуминиум、Стакло、 Дрво абажур : Железо、 Алуминиум、 Стакло、 Дрво Производ големина: МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување / исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v240v ТЕХНИКА: Насликани 、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、 Оптоварување、Др er、E14、G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Кабелот Pendant 、Цевка Подигната、 Синџир Pendant、Други、Прирачник Diy Инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、СтудијаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Лофт Стил Едноставни Креативни Кафез Droplight Ретро LED Pendant Светлина Тела За трпезарија Виси Светилка Затворен Осветлување

DEN 13914.24

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 45 cm Тела Ширина 33 cm Тела Должина 33 cm Синџир / Кабелот Должина 150cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 12 cm Сијалица Информации Број на Светилки >20 Сијалица База LED Интегрираат Wattage по Сијалица 0.5 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал / Гума Тегови Нето Тежина(kg) 2.7 кгПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Принцезата Coloful Пердув Кристал Droplight Убава Романтична Брак Pendant Светилка За Спална Соба Облека Продавница Кафе Бар Јадење

6816.00 -29 % DEN 4839.00

Материјал : пердуви ПВЦДимензии : 30 смБоја : црна Бела Црвена Црвено вино Пинк ВиолетоваСијалица : E27 X3 (не се вклучени)Напон : 90260vЕ применливо : спална соба, седи соба, ходник...

Поза-Модерна Нордиските Креативни Лично Бар Кафе Соба Ресторан Соба Clothings Продавница Хотел Seagull Pendant Светлина

DEN 3839.52

ПозаМодерна Нордиските Креативни Лично Бар Кафе Соба Ресторан Соба Clothings Продавница Хотел Seagull Pendant СветилкаМатеријал : ЖелезоГолемина : D380x H130mm За стил, D320x H160mm За Б стил, D390x H120mm За В стилБоја : БелаИзвор на светлина : LED (сијалица вклучени )

200mm дијаметар стакло pendant светлина lumiled LED сијалица гроздобер бакар бела топка стакло сенка осветлување тела месинг pendant светилка

12288.00 -50 % DEN 6144.00

120mm дијаметар месинг таванот плочаДувачкиот бела топка pendant светилкаБакар осветлување теласо сијалица

Југоисточна Азија цврсто дрво издлабени Pendant Светла Европската дневна соба сала, ресторан luminaire дизајнер Pendant lampLU810204

DEN 12816.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочитувани купувачиИнформации за производот преглед[боја] : како што е прикажаноГлавното тело материјал : ДрвоИзвор на светлина тип : E27Извор на светлина : без извор на светлина[напон] 90v260v (ние'll бродот според вашата земја)Големина : види подолу

IWHD LED Pendant Светла Стакло Топката Гроздобер Светлина Тела Стакло Топката Стил на Лофт Ретро Индустриски Pendant Светла Кујна Светилки

DEN 3264.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир / Кабелот Должина од 100 см Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 10cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(kg) 1.2 kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

4 стил на Лофт индустриски Железо водовод пареа панк Гроздобер pendant светилка кабелот E27 led светла за персоналните бар ресторан кафе

DEN 826.56

4 стил на Лофт индустриски Железо водовод пареа панк Гроздобер pendant светилка кабелот E27 led светла за персоналните бар ресторан кафеОбјектот Тежина 1kgs Производ Димензии Како слика Боја антички рѓа Стил на Лофт reto индустриски Заврши антички рѓа Материјал метал Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Модерната Акрилик Дизајн Pendant Светла Кои Живеат Dinning Соба, Кујна Суспензија Luminaire Бар Скалило Декоративни Pendant Светилка Тела

9535.20 -24 % DEN 7247.00

Модерната Акрилик Дизајнер Pendant Светла кои Живеат Dinning Соба, Кујна Суспензија Luminaire Бар Скалило Декоративни Pendant Светилка Тела Lampara Димензии : Дијаметар 36cm / 50cm Должина на Кабелот : 100cm (Прилагодливи) Боја : Транспарентна Материјал : Акрилна База Тип : E27 извор на Светлина : LED сијалицата,Блескаво сијалица Напон : AC 90 V240 V (може да се користи во сите земји) Пакет : 1 x Pendant Светлина (Сијалица Исклучени)

Лофт креативни ретро индустриска вода цевки железо тркала pendant светилки кафе барови Интернет кафулиња 4heads pendant светлина ZA8166

DEN 16224.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Транзит време од различни земји може да варираат.

Лофт Pendant Светлина Американски ретро индустриски правец на креативните бар носталгични уметност железо еден главата лонец декоративни Pendant светилка ya728

DEN 9504.00

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние внимателно ќе ги провери секоја пратка пред пратката.Ми даде моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Занает] : дигитални сечење + лак[Извор на светлина] : E27 (не се вклучени)Ресторани, барови, кафулиња и така натаму.[Напон] : 90v260v (ние ќе се базира на вашата земја)[Size] : D32cm*H35cm

Креативни Кристал LED Pendant Светилка Луксузни 5/6 Прстени DIY Droplight Вила Дневна Соба по Скалите Светилка Foyer Виси Осветлување Тела

34373.76 -17 % DEN 28530.00

Добредојдовте на нашата продавница!!! Известување за руски Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!кога ќе го купите производи, ве молиме погледнете ги деталите за првата : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, КристалноИзвор на светлина : LED СветилкиНапон : 90 V260 V5 Прстени : 60+50+40+30+20cm, Шасија : Diameter65cm Height200cm5 Прстени : 70+60+50+40+30cm, Шасија : Кол метар 75см Height220cm5 Прстени : 80+60+40+30+20cm , Шасија : Кол метар 85cm Height220cm5 Прстени : 90+70+50+30+20cm, Шасија : Кол метар 95cm Height250cm5 Прстени : 100+80+60+40+20cm , Шасија : Кол метар 105cm Height280cm6 Прстени : 70+ 60+50+40+30+20cm, Шасија : Кол метар 75см Height270cm6 Прстени : 80+ 60+50+40+30+20cm, Шасија : Кол метар 85cm Height280cmСовети : 1...

Тифани гроздобер Pendant Осветлување ретро Светилка Европската Луксузни Бакар монтира на Таванот Светилка Студија Спалната соба pendant Светилки & Luminaria

DEN 8592.00

[xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483][xlmodel][производи][5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа.. ОписpendantМатеријал : Чист бакар +бакар & стакло lampshades*Големина / димензија : Мали таванот светилка 3 светлата / светилки,со Дијаметар од 330mm / инчи ,на Висина 180mm / инчиГолем таванот светилка 4 светлата / светилки ,со Дијаметар од 430mm / инчи ,на Висина 240mm / инчиМали pendant светилка 3 светлата / светилки ,со Дијаметар од 330mm / инчи ,на Висина 350mm / инчиГолем pendant светилка 4 светлата / светилки ,со Дијаметар од 430mm / инчи ,на Висина 400mm / инчиLightsource & bulbholder : E14 bulbholder,3 / 4 светла, 3 / 4*3 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалицаlightsource / светилки не се вклучени ( Ако треба pls контактирајте со нас )Боја : бела со жолтаНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Испорака и УслугаЗа Превозот / испорака1).превозот / време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.3)...

Пост-модерни Дизајнер Стакло Меур Топката Led Pendant Светлина За Дневна Соба и Спалната соба трпезарија Бар Деко 80-265v 1604

13531.20 -0 % DEN 13531.00

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматевашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,најниската цена,најдобра услуга3.Експрес понекогаш има данок прашање...

Ретро лустерот креативна личност Нордиските едноставна железо ЛОФТ облека продавница кафе бар еден главата геометрија светилки GY33

DEN 1392.00

Број на извори на светлина : 1Лустерот тип : Железо лустеротБрој на светилки : 1Сенка помошен материјал : железоСветилка тело помошен материјал : железоЗрачењето област : 10㎡15㎡Главното тело материјал : железоАбажур Главен материјал : железоИзвор на светлина : блескаво, заштеда на енергија LED светилкиПроцес : сликарство чистењеПрименливи простор : дневна соба и трпезарија спалната соба другиСтил : Индустриски Правец

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.