• Ново
Топ Мода Multilayer Тренди Ѓердан Женски Црна Лента Ѓердан Легура Ѕвезда Месечината Ѓердан Pendant

Топ Мода Multilayer Тренди Ѓердан Женски Црна Лента Ѓердан Легура Ѕвезда Месечината Ѓердан Pendant

Оценка на клиентот:
DEN 140.64
DEN 125.00 -11 %

Износ
Залиха


За Нашата продавница
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Цел≥$150 , Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от и Fedex.
Топ Мода Multilayer Тренди Ѓердан Женски Црна Лента Ѓердан Легура Ѕвезда Месечината Ѓердан Pendant
Производство :
Топ Мода Multilayer Тренди Ѓердан Женски Црна Лента Ѓердан Легура Ѕвезда Месечината Ѓердан Pendant
Функција :
Multilayer Ѓердан
MOQ :
Мин цел е $10
Време На Испорака :
Околу 20-60days
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите. Ако вашата нарачка над $150,Бесплатен превозот Преку DHL,UPS-от или Fedex.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Лента
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Алуминиум
Обликотшема:
Месечината
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Сочни Грозје
Број На Модел На:
xl00944a
Синџир Тип:
Линк Синџир
Производи име:
Трендовски Девојче Црна Лента Ѓердан Легура Ѕвезда Месечината Ѓердан Pendant
боја:
Црна
Клучни зборови:
multilayer ѓердан
Материјал На Природата:
Сите доведе и никел и кадмиум слободни
Тежина:
24g
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина
Парична Казна/Мода:
моден накит
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки

Производи во категоријата

yiustar Нова Мода Пипер Pendant Ѓердан со Висок Квалитет за Жени Мажи Панк Стил Bestfriend Подарок

90.24 -40 % DEN 54.00

start247964630312207Материјал : СРЕБРО 925Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Жените Едноставно Chevron V Облик Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик Почетна Буква На Азбуката Ѓердан Шарм Злато Сребрена Боја Синџир Најдобар Подарок

105.60 -20 % DEN 84.00

Жените Едноставно Chevron V Облик Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик Почетна Буква На Азбуката Ѓердан Шарм Злато Сребрена Боја Синџир Најдобар ПодарокМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТип : Chevron V Облик На ЃерданОблечен Повод : Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ,Ноќта На Вештерките,ThankgivingПодарок За : Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку

Кристал CZ Жените Clavicle Љубов Почетна Буква Симбол Pendant Ѓердан Синџир Романтична Жените Роденден Подароци Јака Накит Подароци

144.00 -20 % DEN 115.00

Кристал CZ Жените Clavicle Љубов Почетна Буква Симбол Pendant Ѓердан Синџир Романтична Жените Роденден Подароци Јака Накит ПодароциМатеријал : БакарТип : CZ Љубов Шарм ЃерданОблечен Повод : Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ,Ноќта На Вештерките,ThankgivingПодарок За : Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку

2018 Топла Нова Мода Кристал Ѓердан Maple Leaf Приврзоци Ѓердан Макси Долго Изјава Ѓердан За Жените Накит

92.16 -49 % DEN 47.00

1 Добиете забава на почетната страница во нашата продавница 2 Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето...

IJD9443 нерѓосувачки челик крстот Crematiom urns пепел промет на големо и промет на мало,cremation накит приврзоци ѓердан жени човек

417.12 -0 % DEN 417.00

Dongguan Импресивен НакитПакет и ПревозотHight го Ценат, ако може да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информацииЗа НасDongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик накит &подарок, Титан Накит за повеќе од 10 години...

Chanfar Мода Риболов Кука Со Кристално Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердан Долг Синџир На Ѓердан Жени Мажи Накит

220.32 -15 % DEN 187.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2· Име : Мода Риболов Кука Со Кристално Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердан Долг Синџир На Ѓердан Жени Мажи Накит· Материјал : не ' Рѓосувачки челик· Големина : За 60cm синџир , 20x40mm pendant· Стандард : Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина барање· Подарок за : Девојка / Жени / Мажи· Пакување : Opp вреќа· Подарок кутија и торба : Ова производи не доаѓаат со подарок кутија, Кликнете тука за да цел и кеса во нашата продавницаdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Чендлер Бренд Позлатен Младата Месечина Ѓердани & Pendant За Жените Кристално Јасно Европа Буци Среќа Јаки Пад На Превозот

76.32 -49 % DEN 39.00

345710263 Слични ПрепорачувамТОЧКА ИМЕ Чендлер Бренд Злато Позлатен Младата Месечина Ѓердани & Pendant За Жените Кристално Јасно Европа Буци Среќа Јаки Бесплатен ПревозотЕкоПријателски : Олово & Nicke СлободниИзненадување подарок во вашиот парцела!Време на испорака : 27 работни денаПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ПРОДАВНИЦА ПРЕПОРАЧУВАМЕ 925 Ѓердан

Трговија на големо Erlenmeyer колба ѓердан - напивка шише - лабораторија по предметот хемија - дипломирањето подарок - конусна колба слободни брод 12pcs/многу

1391.52 -35 % DEN 904.00

Опис на производот Erlenmeyer колба ѓердане изработен од легура плоча 18 K и сребро и злато се зголемиголемина : 27*40mm12pcs / многу.Деликатни мода накит ќе ве потсетам на вашата најдобра пријателка и убавина меморија!Забелешка : ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате во секое време,ако ви треба мојата помош,јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.Јас ќе се обезбеди најдобра услуга и највисок квалитет за вас...

Стакло Cabochon Накит со Сребрена/Бронза Позлатен Тинејџерски Волкот во Облик на Макси Ѓердан Pendant Ѓердан за Жените Партија Подарок

115.68 -39 % DEN 70.00

Предмет Тип : ЃерданиЃердан Тип : Pendant ЃерданиПол : ЖенитеМетал : АлуминиумскиМатеријал : СтаклоБоја : Сребро Синџир Тип : Линк СинџирСтил : ТрендовскиМодел : Teen Волкот Синџир Должина : 45+5cmCabochon Дијаметар : 25mmПакетот вклучува : 1 парче ѓерданХонгконг Пост / China Post ЕМС DHL / ARAMEX Кина Пост Обичните Пакет Плус 3045 работни дена 812 работни дена 47working дена 4560 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1.Ние ши сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од ( ЕМС / DHL / Aramex ) Хонгконг пост / Кина пост превозот начин ќе зависи од вкупната цена 2...

TAFREE Таџ Махал под поставување на сонцето Ѓердан 2017 нови locket избран како еден од Седумте Светски Чуда накит H573

139.20 -40 % DEN 84.00

TAFREE Таџ Махал под поставување на сонцето Ѓердан 2017 нови locket избран како еден од Седумте Светски Чуда накит H573 Производи Слики : Добредојдовте на нашата продавница!>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPSот,SF,Fedex....

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 12 компјутери Панк Biker Черепот Единствен Мажите е Кул Гроздобер Ѓердан

815.52 -25 % DEN 612.00

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

Нов Стилски Мода Цвет Pendant Ѓердан Со Целосна Сини Кристал Накит За Жените Ѓердан Се Зголеми Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик

383.04 -15 % DEN 325.00

Материјал Нерѓосувачки Челик Големина Должина : 50cm Тежина Стил Мода Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдување на уплатата ,ако имаме во акции ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

ТОПЛА Европа и сад мода чизми кожа ѓердан панк ретро прилагодливи види ѓердан обичниот накит крстот Ѓердан

119.52 -40 % DEN 72.00

Стил : Мода Накит N ecklace Материјал : Цинк Легура, Кожа N ecklace Кога цел е Кога цел е ≥ $180 Бесплатен превозот од DHL / EMS / Федекс (37days) Нараквици Должина : 4348cm Нараквици Тежина : 30 г Пакување : : најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како Наскоро Редоследот Може Да Се Испраќаат И Како Mang Дена Можам Да Ја Прими?A : наредбата може да се испрати во рамките 13 дена...

2017 Мода Нерѓосувачки Челик Долг Ѓердан Мажите Златен Накит Боја Исус Pendant Ѓердан Хип Хоп Накит gargantillae N17851

258.72 -25 % DEN 194.00

2017 Мода Нерѓосувачки Челик Долг Ѓердан Мажите Златен Накит Боја Исус Pendant Ѓердан Хип Хоп Накит gargantillae Стил : 2017 Мода Нерѓосувачки Челик Долг Ѓердан Мажите Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Долг Ѓердан Мажите Накит Големина : 70 см синџир (22mm *42mm Pendant ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Сопруга Девојка Девојка Девојка Одговара за : Момче Младо и Зрелост девојче и Момче Златна Боја Исус Pendant Ѓердан новодојдени Дизајн Исус Pendant Ѓердан Хип Хоп Накит gargantillae

Парфем Lockets Ѓердани Приврзоци Ароматерапијата Ѓердан Ѓердан Етерично Масло Макси Ѓердан Хируршки Челик Накит Божиќ

332.16 -18 % DEN 272.00

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0394 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Челик Locket Големина : 31mmСинџир Должина : 21.65 Инчен (55 cm)Функција : лебди парфем locket pendant ќе добие 1 парче ѓердан(pendant+синџир),и 6 парчиња влошки како бесплатен подарокПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.ИСПОРАКА : 1...

Денот на вљубените Подароци Те Сакам До Месечината И Назад Срцето Pendant Ѓердан Шарм Накит Жените Пријатели Партијата Божиќ Јака Ѓердан

59.04 -14 % DEN 51.00

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет...

Работи Девојка Ѓердан Срцето Маратон 13.1 Pendant сакал Да се Кандидира Приврзоци Ѓердани Пад на превозот

95.04 -20 % DEN 76.00

Ако сакате повеќе производи или сакате да прилагодено производи;или сакате да ги промените испорака на вашата нарачка,ве молиме контактирајте со мене .Ние сме многу задоволство да обезбеди Мало / трговија на Големо / Dropshipping .Сакате да имате добар шопинг искуство

ANKA бренд месечината ѕвезда во облик на pendant ѓердан ѓердан за жените кристал накит мода подарок Кристали од Сваровски 26279

DEN 432.00

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA бренд месечината ѕвезда во облик на pendant ѓердан ѓердан за жените кристал накит мода подарок Кристали од Сваровски ® Големина : 2.1*1.35 cm Тежина : 3.40 g

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.