• Ново
црни алуминиумски претерани шупливи pendant зелено/сино стакло камен гроздобер жените краток ѓердан едно парче xy296

црни алуминиумски претерани шупливи pendant зелено/сино стакло камен гроздобер жените краток ѓердан едно парче xy296

Оценка на клиентот:
DEN 84.96
DEN 73.00 -14 %

Износ
Залиха


Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Количина : едно парче Материјал : цинк, алуминиум и стакло pendant боја : црна камен боја : зелена/црвена
Превозот :
П : Дали имате бесплатен превозот?
A : Да, имаме. Ние обично го испрати на нарачка до вас преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
П : Како во врска со тоа?
A : Тоа обично се потреби околу 40-60 работни дена за доставување време, и тоа не е стабилен. Тоа е esay да се изгуби! Тоа, исто така, не може да се следи.
П : Дали имате подобра превозот начин?
A : Можете да изберете Кина пост Регистрирани Воздух мај,epacket, Aliexpress стандард превозот или изразат начин(како DHL,Fedex..) Тие се стабилни и може да се следи.
П : кина пост regestered воздух mail,epacket,Aliexpress стандард превозот надомест потребите на купувачот да ја плати превозот цена, можете, исто така, направи бесплатен превозот??
A : Да, ако вашата нарачка вкупно капитал е повеќе од 11 Тогаш ние исто така ви даде бесплатен превозот преку Кина пост регистрирани воздух mail,epacket,Aliexpress стандард на превозот.
ако вашата нарачка вкупно капитал е повеќе од 120 американски ДОЛАРИ, а Потоа ние, исто така може да ви даде бесплатен превозот преку express!
Љубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја Купите
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Ви благодариме!
Shippment Ние брод во светот. Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.Ако ви треба добра итна,ве молиме оставете порака за нас,тогаш можеме да зборуваме повеќе за shippment.Ако вашата цел износ е поголем од $300,ние ќе ви ја испратиме стоката надвор да ти се изразат преку компанијата и ние ќе оставете порака за вас. Во комбинација превозот, ние нудиме се комбинираат превозот попуст, во комбинација предмети мора да бидат платени во една трансакција. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата што сте регистриран е точно како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето со цените што се наплаќаат за вашите елементи не само на поштенските трошоци, но, ракување, преработка и пакување на вашиот предмети, како и.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
ние ќе брод од цел во 1-2 работни дена по расчисти исплата.Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,delvery време е за 14-20(или повеќе) busniess дена да пристигне во повеќето земји.За некои земји или руралните области,и тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.
(За вашата помош,ви предлагаме да можете да платите за ставките што е можно поскоро по купувањето.Така што ние би можеле да се организираме вашиот парцела за пост многу порано.)
Кога ќе ја прими стоката,ве молиме да ни даде на релевантни коментар и comfirm испорака во време ако не е проблем.Доколку има прашања во врска со стоката,ве молиме договор со нас, прво пред да ни даде коментар!!
За било какви прашања,слободно контактирајте со нас.

Карактеристики

Главниот Камен Боја:
зелен камен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
youe блескаше
Пол:
Жените
Број На Модел На:
xy296
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
2cm
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Декорација
Функција:
Моден
Материјал:
Алуминиум и Стакло
Синџири Должина:
45см
боја:
црна, црвена и зелена
Количина:
едно парче
Стил:
Популарната
Пакување:
oppbag
Материјал:
Легура

Производи во категоријата

yiustar Нова Мода Пипер Pendant Ѓердан со Висок Квалитет за Жени Мажи Панк Стил Bestfriend Подарок

90.24 -40 % DEN 54.00

start247964630312207Материјал : СРЕБРО 925Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Стакло Cabochon Накит со Сребрена/Бронза Позлатен Тинејџерски Волкот во Облик на Макси Ѓердан Pendant Ѓердан за Жените Партија Подарок

115.68 -39 % DEN 70.00

Предмет Тип : ЃерданиЃердан Тип : Pendant ЃерданиПол : ЖенитеМетал : АлуминиумскиМатеријал : СтаклоБоја : Сребро Синџир Тип : Линк СинџирСтил : ТрендовскиМодел : Teen Волкот Синџир Должина : 45+5cmCabochon Дијаметар : 25mmПакетот вклучува : 1 парче ѓерданХонгконг Пост / China Post ЕМС DHL / ARAMEX Кина Пост Обичните Пакет Плус 3045 работни дена 812 работни дена 47working дена 4560 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1.Ние ши сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од ( ЕМС / DHL / Aramex ) Хонгконг пост / Кина пост превозот начин ќе зависи од вкупната цена 2...

Моден Кристал beaded Ѓердан Pendant За Жена Антички Сребрен Edelweiss Изјава Ѓердан Кристал Шарм Ѓердан Накит

128.64 -15 % DEN 109.00

Опис на производот : краток ѓердан,ѓердан убави планински цвет е традиционален est мотив во Баварија Убава dirndl накит направен од кристал монистра, кристално ѓердан направени со рака има удобно се вклопуваат...

Светат Во Темница Галакси Сива Месечината Прозрачна Ѓердан Црна Мачка Стакло Cabochon Pendant Сребро Синџир Блескав Ѓердан Жените Накит

85.92 -15 % DEN 73.00

Напомена : прво мора да ја вклучите светлата во текот на ноќта и нека се апсорбира доволно светлина за да блесне откако lights out, светлина траење, интензитет и времетраење на светлината апсорпција на врска100% сосема нов и висок квалитетМетали Тип : Алуминиум,СтаклоБоја : Црна,Сребрена,бронзенаСинџир Должина : 50cm / 19.68 инченстакло cabochon димензии : Дијаметар од 2,5 cm / 0.98 воПакет Содржина : 1* ЃерданБидејќи различни компјутерски монитори Бои Може да Имаат Различни како разлика екранот,pls се разбереСе надевам дека ќе имаат среќен шопинг !

Chanfar Мода Риболов Кука Со Кристално Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердан Долг Синџир На Ѓердан Жени Мажи Накит

220.32 -15 % DEN 187.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2· Име : Мода Риболов Кука Со Кристално Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердан Долг Синџир На Ѓердан Жени Мажи Накит· Материјал : не ' Рѓосувачки челик· Големина : За 60cm синџир , 20x40mm pendant· Стандард : Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина барање· Подарок за : Девојка / Жени / Мажи· Пакување : Opp вреќа· Подарок кутија и торба : Ова производи не доаѓаат со подарок кутија, Кликнете тука за да цел и кеса во нашата продавницаdianxiaobao_3dianxiaobao_4

MOCHUN трговија на Големо Posey Џексон Ретро Задоволство Pegasus Крило Позлатен Сребрен Лим Алуминиумски Ѓердан Приврзоци Ѓердан Ѓердан-30

946.08 -32 % DEN 643.00

MOCHUN трговија на Големо Posey Џексон Ретро Задоволство PegasКрило Позлатен Сребрен Лим Алуминиумски Ѓердан Приврзоци Ѓердан Ѓердан30100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 3.3*3.3 cm Тежина : 9g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 12pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс

IJD9443 нерѓосувачки челик крстот Crematiom urns пепел промет на големо и промет на мало,cremation накит приврзоци ѓердан жени човек

417.12 -0 % DEN 417.00

Dongguan Импресивен НакитПакет и ПревозотHight го Ценат, ако може да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информацииЗа НасDongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик накит &подарок, Титан Накит за повеќе од 10 години...

Работи Девојка Ѓердан Срцето Маратон 13.1 Pendant сакал Да се Кандидира Приврзоци Ѓердани Пад на превозот

95.04 -20 % DEN 76.00

Ако сакате повеќе производи или сакате да прилагодено производи;или сакате да ги промените испорака на вашата нарачка,ве молиме контактирајте со мене .Ние сме многу задоволство да обезбеди Мало / трговија на Големо / Dropshipping .Сакате да имате добар шопинг искуство

Романтични Irregulary 925 Фунта Сребрен Крст Кубни Циркони Pendant Ѓердан за Жените Девојка Најдобри Убави Подароци Додатоци

132.00 -33 % DEN 88.00

Вистински S925 925 Sterling Silver Пломба Кубни Циркон Pendant Ѓердани Домот Кореја Европа Валентин Подароци Накит За Жена 2.14 3.10 Едноставен Стил Домот, Жените Квадратен Облик 925 Sterling Silver Ѓердани Нови Долго Кубни Циркони Pendant Парична Казна Накит За Жените 1.17 1.70 Мода Личност !!! Романтични 925 Фунта Siver Dragonfly Ѓердан Џемпер Синџир Бесплатен Превозот 1.75 1.21 Едноставен, Елегантен Свадба Накит 925 Sterling Silver Кубни Циркони Снегулка Ѕвезда Ѓердан Жени, Девојки Партија Додатоци 1.48 2.15 2016 Година Нови Модни 925 Sterling Silver Животинско Фокс Pendant Ѓердан за Жените Девојка Прекрасна Колиер Ѓердан Ѓердани Јака Накит 1.14 1.65 Мода Pendant Ѓердан 925 Фунта Сребро Синџир Ѓердан Жените Зајакот Pendant Ѓердан Shinning Љубов Свадба Накит 2.31 3.35 JEXXI Кул Океанот Простор Планета Дизајн Pendant Блескав Во Темно Сребрена Ѓердан Мода Жените Џемпер Накит Додатоци 1.66 2.40 Топла продажба !!!Накит Трговија На Големо Трендовски 925 Sterling Silver Двојно Мушка Ѓердани & Приврзоци Жените Накит 2.07 3.00 + + + = $6.2Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки1...

TAFREE Таџ Махал под поставување на сонцето Ѓердан 2017 нови locket избран како еден од Седумте Светски Чуда накит H573

139.20 -40 % DEN 84.00

TAFREE Таџ Махал под поставување на сонцето Ѓердан 2017 нови locket избран како еден од Седумте Светски Чуда накит H573 Производи Слики : Добредојдовте на нашата продавница!>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPSот,SF,Fedex....

Моден Ѓердани За Жените 2018 долго tassel полиестер Марами бонбони бои, Смола Мушка Шарм Долги Ѓердани Приврзоци

DEN 767.52

На опис на производот : 100% Сосема Нов со Високо Квалитетен Материјал : Алуминиумски,Смола,Полиестер, Бои : 11 бои на Квалитетот : 1 Buc Слика покаже :

Денот на вљубените Подароци Те Сакам До Месечината И Назад Срцето Pendant Ѓердан Шарм Накит Жените Пријатели Партијата Божиќ Јака Ѓердан

59.04 -14 % DEN 51.00

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет...

Топла Conch машка Кожа Ѓердан Панк Стил Черепот Ѓердан Ретро Pendant Жените Ѓердан Ѓердан година

123.84 -40 % DEN 74.00

Стил : Мода Накит N ecklace Материјал : Цинк Легура, Кожа N ecklace Кога цел е Кога цел е ≥ $180 Бесплатен превозот од DHL / EMS / Федекс (37days) Нараквици Должина : 4348cm Нараквици Тежина : 30 г Пакување : : најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како Наскоро Редоследот Може Да Се Испраќаат И Како Mang Дена Можам Да Ја Прими?A : наредбата може да се испрати во рамките 13 дена...

Нов Стилски Мода Цвет Pendant Ѓердан Со Целосна Сини Кристал Накит За Жените Ѓердан Се Зголеми Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик

383.04 -15 % DEN 325.00

Материјал Нерѓосувачки Челик Големина Должина : 50cm Тежина Стил Мода Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдување на уплатата ,ако имаме во акции ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Злато & сребрена 1pc Шепа Ѓердан Pawprint Ѓердан Шепа Печати Ѓердан Изработен Миленици Име Куче Спомен Подарок Christmasfor љубовници

1770.24 -30 % DEN 1239.00

Бесплатен превозот за сите редЦелОвој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации кога се надвор од Кина .Цел > $6 , Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail или epacket (само НАС).Овој метод има меѓународен shippong информации .Цел > $160 , Предаден од експрес испорака (dhl,upsот,fedex,ems)ако сакате да го направите вашиот сопствен дизајн , можете да ми кажете .Оваа mothed е многу брзо да пристигне во рок од 37 работни дена.3172846960393048 Продавачот Препорачува парче парче пар пар пар парче пар парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче3172846960393048 Продавачот Препорачува парче парче пар пар пар парче пар парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Злато Сребро Заковки Сомот Ѓердан Црна Кожа Ѓердани Синџир Изјава Шарм Жените Едноставно Готски Накит

98.88 -45 % DEN 54.00

Злато Сребро Заковки Сомот Ѓердан Црна Кожа Ѓердани Синџир Изјава Шарм Жените Едноставно Готски НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја : Сребро Количина : 1 парче

Чендлер Бренд Позлатен Младата Месечина Ѓердани & Pendant За Жените Кристално Јасно Европа Буци Среќа Јаки Пад На Превозот

76.32 -49 % DEN 39.00

345710263 Слични ПрепорачувамТОЧКА ИМЕ Чендлер Бренд Злато Позлатен Младата Месечина Ѓердани & Pendant За Жените Кристално Јасно Европа Буци Среќа Јаки Бесплатен ПревозотЕкоПријателски : Олово & Nicke СлободниИзненадување подарок во вашиот парцела!Време на испорака : 27 работни денаПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ПРОДАВНИЦА ПРЕПОРАЧУВАМЕ 925 Ѓердан

FATELOVE Моден Бренд Розово Злато, Сребрена Боја Црна Pendant Ѓердан Ѓердан 316 L ' Рѓосувачки Челик Жена Накит за Подарок Никогаш нема да Избледи

472.80 -30 % DEN 331.00

Материјал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат Производ карактеристикиВисоко полиран / Спречување на алергијата / парична Казна изработканикогаш не исчезнат големинаКако слика за пакувањеOPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilfНапомена : овој објект не е предмет на 24час испраќање полиса, контактирајте го suppler предсо нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Чист титаниум челик материјал ,никогаш нема да избледи и антиалергијаКредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.