• Ново
Ресторан табела ѕвончето повикувајќи систем 20pcs гостин предавателот w 2 часовници за келнерка употреба 433mhz DHL/EMS

Ресторан табела ѕвончето повикувајќи систем 20pcs гостин предавателот w 2 часовници за келнерка употреба 433mhz DHL/EMS

Оценка на клиентот:
DEN 11808.00

Износ
Залиха


Ресторан табела ѕвончето повикувајќи систем 20pcs гостин предавателот w 2 часовници за келнерка употреба 433mhz DHL/EMS
Пакет се вклучени :
2 x К-300 види приемник
20 x К-O1-плус копчето во Бело-Зелена Боја
(Ако ви е потребна поголема количина или друга боја копчето, pls да не информирате кога ќе го поставите цел.)
Спецификација на Зглоб Види Пејџер Приемник К-300
1. Може да се работи со 99pcs 1-копче и multi-key предавателот во макс
2. Покаже 4-цифрен број од 0001-9999 и првата буква може да се ABCDEFHIJLMNPRTUWY
3. Може да укажуваат на различен тип на услуга преку последната буква
4. Може да се покаже на вкупниот број доаѓање на повик
5. може да се сместат 10 повици и да ги следи повиците нагоре и надолу
6. Покажува тековното време кога стенд-бај
7. 2 потсетник начини : звук прашај или вибрации
8. Батерија тип ААА 1.5 v
9. Батеријата стенд-бај време е 45days
10.Се изгради некоја удобна околина за клиенти
Технички параметри :
Работна Фреквенција : 433.92 mhz
Се пренесува од Далечина>300 метри во отворен простор
Димензија : 55*45*18mm
Спецификација на повик Копче К-O1-плус
1. 100% Водоотпорни
2. Работиме со нашите примачот да се комбинира wireless повикувајќи систем
3. Може да биде инсталиран на секој маса, кога клиентот треба помош само притиснете го копчето, callling Бр. ќе се покаже на екранот, така што секој може лесно да се знае кој е повик.
4. 1-копче копче : ПОВИК
5. Боја : Бело-Црно; Бело-Сина; Бело-Црвено; Бело-Зелена; Бело-Виолетова
Технички Параметар :
Работен напон : DC 12 V
Работат на струјата : ≤35m A
Фреквенција : 433.92 mhz
Се пренесува Моќност : ≤10m W
Се пренесува од Далечина : > 200m во отворен простор
Димензија : 60*60*22mm
Друга Боја Копчето за вашата изберете :
Воведувањето на Лентата за Безжична Келнер Повик Систем
Како да се работи :
Тоа вклучува предавателен уред и уредот што прима. Притиснете го копчето на испраќачот, примачот ќе прими безжичен сигнал и екранот (исто така може да биде со глас) кој е повик. Па тоа е многу лесно да се користи за да се подобри услуги и ефикасност.
Компонента :
Примачот : Dot matrix LED екран,LED екран,зглобовите пејџер(се избере)
Далечински contoller(изборен)
Батон : 1-копче копче,2-копче копче,3-копче копче,4-копче копче(изберете еден или повеќе)
Копчето стојат(изборен)
Мени носител(изборен)
Пејџер : Алфанумеричка
Сигнал подобрувач : изборен
Решение :
1)Револуционерен производ за зголемување на персоналот ефикасноста,намалување на трошоците за работна сила.
2)Едноставен, но елегантен,вредност за пари.
3)Подобрување на клиентите благодарност за вашата услуга.
4)Обезбедуваме опуштена атмосфера.
Инсталирање и Одржување на :
·Безжични производи ,без жици кои се вклучени.Екранот и Сигнал Подобрувач се управувани од страна на 100-240 V напојување,и други додатоци 3 AAA батерија управувана.
·Копчиња број може да се дефинира од страна на Екранот Поставување,го копчето може да фиксни или залепите на ѕидот или на маса. и копчето е водоотпорен.
·Некои копчиња на било кој јазик и логото е прифатливо .Го поздравуваме вашиот ОЕМ.
Апликации :
Безжична Келнер Повик Систем за услуга на :
·Чај или Кафе Куќа
·Ресторани
·Хотел Конференција Соби
·Извршен Јадење Соби
·Бањи и салони
·Здравје и Фитнес клубови
·Болници
·Здравствени Клубови
·Канцеларии
·Масажа Куќа
·Ноќни клубови
·Боречка Улички
·Цркви
·Казина
·Голф и Земјата Клубови
Ако има било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате во било кое време.

Карактеристики

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
К-300 К-O1-плус
Име:
Ресторан табела ѕвончето повикувајќи систем
Фреквенција:
433.92 MHZ
Водоотпорен:
Yes
Опсег:
300-500M во отворен простор
сертификација:
CE
1-копче:
Повик
Копчето големина:
60*60*22mm
Види Големина:
55*45*18mm
Примена:
Ресторан, кафе, чај куќа, Бар, кафуле, Паб, Спа
Види тип:
Користете ААА 1.5 V батерија

Производи во категоријата

Mindewin Ресторан Табела Повикување На Копчето Безжична Повик Бел М-К-3 Келнер Повикува Системот За Безжични Мрежи Повикувајќи Систем

332.16 -5 % DEN 315.00

Mindewin Ресторан Табела Повикување На Копчето Безжична Повик Бел МК3 Келнер Повикува Системот За Безжични Мрежи Повикувајќи СистемАко сте заинтересирани во нашите производи, pls контактирајте со нас слободно...

4pcs Ресторан Пејџер Безжична Увеселителен парк Пејџер Приемник за Системот за брза храна опрема

DEN 2107.20

4pcs Ресторан Пејџер Безжична Увеселителен парк Пејџер Приемник за Системот за брза храна опремаПакет : вклучуваат 4 пејџериОпис : Редот безжична повикувајќи систем сет се состои од еден 999канал call копчето на тастатурата и 16pcs безжична пејџери...

Безжична Повик Услуга Повик Копчето Пејџер Систем Ycall Келнер Пејџер Ресторан Копчето Услуга на Клиентите(1 екранот+3 повик копче)

DEN 4435.20

Безжична Повик Услуга Повик Копчето Пејџер Систем Ycall Келнер Пејџер Ресторан Копчето Услуга На Клиентите(1 екранот+3 повик копче)1 Сет Безжична Табела Ѕвончето Систем, Вклучувајќи : 1 x К2000 A display (прикажи една група број и да покаже 3цифрен број )3 x КO3Одгледува 100% водоотпорни повик копчето ( ние имаме 14 бои за вашиот избор, ако треба други бои ме контактирате во секое време)Безжична Повик Услуга Повик Копчето Пејџер Систем е широко се користат во услужната област...

5pcs 4-копче копче К-D4 Електронски келнер повикување на копчето систем може да се прилагоди на логото

DEN 1723.20

5pcs 4копче копче КD4 Електронски келнер повикување на копчето систем може да се прилагоди на логотоПакет : вклучуваат 5pcs КD4 копчето во Бела БојаБезжична Повик Копчето КD4 Опис : 1...

SINGCALL гостин повик безжична paging (пејџер) систем за аларм повик 1 APE6900 нови види со 10 пејџер повик копчиња

DEN 7674.72

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE6900;APE560Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Дали некогаш сте во ресторан, тука сте подготвени да се земе вашата цел, но не можете да го најдете во било кое место на келнерот или waitless? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична повикувајќи систем е широко се користат во услужната област...

Келнер Ѕвончето Повик Систем 433.92 MHZ Ресторан Табела Услугата Повик Копчето Userfriendly Долга Низа(1 екранот+8 повик копче)

DEN 6753.60

Келнер Ѕвончето Повик Систем 433.92 MHZ Ресторан Табела Услугата Повик Копчето Userfriendly голем Дострел(1 екранот+8 повик копче)1 Сет Келнер Ѕвончето Повик Систем, Вклучувајќи : 1 x К2000 A display (прикажи една група број и да покаже 3цифрен број )8 x КO3Gred 100% водоотпорни повик копчето ( ние имаме 14 бои за вашиот избор, ако треба други бои ме контактирате во секое време)Келнер Ѕвончето Повик Систем е широко се користат во услужната област...

Безжична Ѕвончето Систем со 15pcs 3-копче копче за повикување копчиња и 1pcs број екран локација за подигнување на превозот бесплатно

DEN 14304.00

Ресторан Безжична Ѕвончето Систем 1 сет на : 1pcs на Екранот К4C 15pcs на Повик Копче КH3 (со menu (мени) носителот ) Опис на Производот Спецификација на Екранот Приемник К4В1...

433.92 mhz сребро ѕвончето К-O2 Безжична Табела Бел Пејџер Ресторан Повик Копче

DEN 249.60

433.92 mhz сребро ѕвончето КO2 Безжична Табела Бел Пејџер Ресторан Повик КопчеОпис На ПроизводотБезжична Повикувајќи Систем е широко се користат во услужната област...

Безжична Ресторан Пејџер Систем со услугата повик копче и бројот на екранот pannel Бесплатен превозот на курирската служба DHL

DEN 9168.00

Безжична Ресторан Пејџер Систем со услугата повик копче и бројот на екранот pannel Бесплатен превозот на курирската служба DHLПакет се вклучени : 1 x KK4CUSB екранот приемник поврзете КОМПЈУТЕР10 x КO1плус БелоВиолетова Услуга ѕвончето(ако сте треба друга боја копчиња,pls да не информирате кога ќе го поставите цел.)Спецификација на екранот приемник К4CUSB1...

Безжичниот Обезбедувач на Повик Систем во 433.92 MHz за ресторан со 30pcs повик копчиња и 1 ПРЕДВОДЕНА број дисплеј; DHL превозот бесплатно

DEN 23280.00

Ресторан Табела Повик Бел Систем 1 сет на : 1pcs на Екранот К4C 30pcs на Повик Копче КH3 (со menu (мени) носителот ) Опис на Производот Спецификација на Екранот Приемник К4В1...

Келнер Повикувајќи Систем се Види Пејџер Услуга Копчето Безжична Повик Бел Болница/Ресторан Страничење(3 watch+33 повик копче)

DEN 20714.40

Келнер Повикувајќи Систем Се Види Пејџер Услуга Копчето Безжична Повик Бел Болница / Ресторан Paging (Пејџер)(3 watch+33 повик копче)1 Сет Келнер Повикувајќи Систем, Вклучувајќи : 3 x К300plusцрна врвка за околу Види33 x КO1Wblue 100% водоотпорни повик копчето ( ние имаме 14 бои за вашиот избор, ако треба други бои ме контактирате во секое време)Келнер Повикувајќи Систем е широко се користат во услужната област...

433.92 mhz 2pcs на Зглобот Пејџер 60 Табела Копчето 3 Сигнал Repeater Електронски paging (пејџер) Повикување на Ѕвончето Систем

DEN 21792.00

433.92 mhz 2pcs на Зглобот Пејџер 60 Табела Копчето 3 Сигнал Repeater Електронски paging (пејџер) Повикување на Ѕвончето СистемПакет се вклучени : 60 x КM Сирена(Боја : Црна)2 x К300 PLвиди3 x KР RepeaterСпецификација на watch пејџер К300pl: 1...

2 тастатура со 12 пејџер примачот на листа на чекање на клиентите систем за управување со

DEN 17520.00

2 тастатура со 12 пејџер примачот на листа на чекање на клиентите систем за управување соПакување, вклучувајќи : 2 x Безжична Тастатура12 х Wireless Гостин Пејџер Приемник ( ако ви треба повеќе од 12pcs безжична пејџер приемник, pls ве молиме контактирајте не за цена )Производ функција : Предавателот Опсег : 200m во отворен просторПолесни ПреносниСлободни гостите од се врзани за чекање област Спецификација : Пакување & ИспоракаПакувањемеур торба + внатрешен кутија +картон.Олово ВремеТоа ќе не однесе околу 13 дена да се организира вашата нарачка по добивате вашата исплата,и превозот на врата до врата ( Изразат испорака) ќе се околу 37days.Превозот НачинDHL, EMS, FEDEX, ТНТ, Hon K Конг Пост Воздух Mail, Aramex, Поморски Транспорт, Воздушен ПревозНашите Услуги1...

Безжична ресторан paging (пејџер) систем за хотелот 1 ѕид дисплеј 4 зглоб види приемникот и на 22 табела ѕвончето

DEN 26064.00

Безжична ресторан paging (пејџер) систем за хотелот 1 ѕид дисплеј 4 зглоб види приемникот и на 22 табела ѕвончетоПакување, вклучувајќи : 1 x К336 екранот следење4 x К300plвиди приемник22 x КO3White Blue услуга за повикување копче(ако сте треба друга боја копче или други количина, pls контакт со мене кога ќе го поставите цел)Спецификација на Екранот Приемник К336 : 1...

Безжична Ресторан paging (пејџер) Систем со 10pcs 3-копче копче за повикување копчиња и 1pcs број екранот DHL превозот бесплатно

DEN 11328.00

Ресторан Повик Бел Систем 1 сет на : 1pcs на Екранот К4C 10pcs на Повик Копче КH3 (со menu (мени) носителот ) Опис на Производот Спецификација на Екранот Приемник К4В1...

Ресторан Повикувајќи Систем во 433.92 MHz со 20pcs табела копчиња и 1 број дисплеј; DHL превозот бесплатно

DEN 17184.00

Ресторан Повикувајќи Систем 1 сет на : 1pcs на Екранот К4C 20pcs на Повик Копче КH3 (со menu (мени) носителот ) Опис на Производот Спецификација на Екранот Приемник К4В1...

SINGCALL Безжична Хотел Банка Систем на Услуги paging (пејџер) систем пејџер ресторан 1 услуга види 10 келнер повик копчиња

DEN 7674.72

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE6900;APE700Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Безжична повикувајќи систем е широко се користат во услужната област.Тоа се состои од маса копчето за гостин го користите и сигнал и приемник види пејџер за келнер или келнерка употреба.Кога гостин на потребите за било која услуга,тој или таа, само притиснете го копчето во близина на него или за неа,неговите или нејзините биро број ќе се покажува на штрек пејџер со алармирање музика или звук.Така келнерите може да нудат услуга многу добредојдена...

Безжична Ресторан Пејџер Келнер Гостин Повикувајќи Систем(Пејџер и Приемник) 18 притисни за повикување копче и 2 види пејџер

DEN 12336.00

Безжична Ресторан Пејџер Келнер Гостин Повикувајќи Систем(Пејџер и Приемник) 18 притисни за повикување копче и 2 види пејџерПакет се вклучени : 2 x Y650 види приемник18 x КO1плус копчето во БелоЦрвена Боја(Ако ви е потребна поголема количина или друга боја копчето, pls да не информирате кога ќе го поставите цел.)Спецификација на Зглоб Види Пејџер Приемник Y6501...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.