• Ново
Моден Топла 2 во 1 Мултифункционален Нерѓосувачки Челик нож за лупење Компир Grater Slicer Машина Зеленчук Морков Zester Кујната Готвење Т

Моден Топла 2 во 1 Мултифункционален Нерѓосувачки Челик нож за лупење Компир Grater Slicer Машина Зеленчук Морков Zester Кујната Готвење Т

Оценка на клиентот:
DEN 2016.00
DEN 1613.00 -20 %

Износ
Залиха


Со модерен дизајн, оваа ставка може да се користи за брзо и во голема мера режење многу видови на зеленчук како морков, компир и др.
Карактеристики :
Изработени од нерѓосувачки челик материјал, трајни производи за употреба.
2 во 1 дизајн за две функции, тоа може да биде нож за лупење и grater.
Лесен и брз за сечење или хелиум, штеди многу време.
На ножеви се многу остри со добар квалитет, од нерѓосувачки челик материјал.
Одличен помошник за вас во кујната.
Спецификации :
Боја : Сребрена
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Објектот Големина : 17 * 5cm / 6.7 * 1.97 во (L * W)
Објектот Тежина : 50g / 1.78 оз
Пакет Големина : 21 * 8 * 3cm / 8.26 * 3.15 * 1.18 во (L * W * H)
Пакет Тежина : 61g / 2.16 оз
Пакет Листата :
1 * Нерѓосувачки Челик Нож За Лупење
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Број На Модел На:
1
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Peelers & Zesters
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
сертификација:
CIQ
Тип:
Овошје & Растителни Алатки

Производи во категоријата

Остри нерѓосувачки челик Ананас Око нож за лупење слајд машина Ананас Slicer за овошје и зеленчук алатки за gadgets, кујна

DEN 719.04

Остри нерѓосувачки челик Ананас Око нож за лупење слајд машина Ананас Slicer за овошје и зеленчук алатки за gadgets, кујнаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од висококвалитет 430 нерѓосувачки челик, трајни и ' рѓабесплатно! Уникатен дизајн, брз и ефикасен пилинг очите на ананас! Лесно да се јаде вкусна ананас.Лесно да се чисти, корозијаотпорни, не е лесно да ' рѓа;Постабилна и издржливи; остар serrated, уредно распоредени, сечење напор напор;Дизајн на суспензија за лесни за складирање.Пакувањето на производот : 1 x Ананас нож за лупењеЗдраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Peelers & Zesters 3 во 1 парче Овошје Зеленчук Компир Машина нож за лупење Zester Scratcher Parer Дерењето Нож Кујнски Алатки Додатоци

108.48 -20 % DEN 87.00

Peelers & Zesters 3 во 1 парче Овошје Зеленчук Компир Машина нож за лупење Zester Scratcher Parer Дерењето Нож Кујнски Алатки Додатоци Тип : Овошје & Растителни Алатки Боја : Сива Портокал Црн Материјал : ПП + 420 нерѓосувачки челик Тежина : 38g Пакување : opp вреќа Големина : 15.5 * 8.6 cm Карактеристики : 3 видови на ножеви ги задоволат вашите различни барања...

5PCS FP70138 пилинг лук барел Магија Лук притиснете кујнски нож за лупење хеликоптер Кора Лесно Кујна Алатка

DEN 576.00

*Боја : сина, зелена, црвена боја.ќе ви бидат пратени по случаен избор*Димензии : прибл 13cm x 3.4 cm.Материјал : силикон.Пакет се Вклучени : 5 x Лук нож за лупење1.Тип : Нова Магија На Силиконски Лук Нож За Лупење Кора Лесно Кујна Алатка2.Едноставно ставете карамфил на лук во цевката.3.Само користење на притисок со рака...

Нерѓосувачки Челик Слама отворање дупчење Кокос Отворање на Бормашина се Сече со Нож Дупка за овошје и зеленчук алатки кујна accessorie

DEN 238.08

Нерѓосувачки Челик Слама отворање дупчење Кокос Отворање на Бормашина се Сече со Нож Дупка за овошје и зеленчук алатки кујна accessorieКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Употреба на висококвалитетни нерѓосувачки челик, уникатен дизајн, лесно може да се отвори кокосово да пијат кул сладок сок од кокос!3.Производи со користење на високобрзински перење процес ќе има вилици на работ, употреба на едноставен и лесен.Пакувањето на производот : 1 x Кокос Настроената (Не вклучувајќи алатки)Здраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

ТОПЛО-Мулти-функција Пластични Зеленчук Овошје Slicers Машина Прилагодливи Нерѓосувачки Челични Ножеви нож за лупење Grater 25.4 cm

DEN 87.84

Име на производ : Рамни graterБоја : СребренаМатеријал : Нерѓосувачки челикНето Тежина : 64 gВкупната големина (прибл.) : 25 × 9.5 × 0.3 сантиметар (L * W * T)Dell дупка со дијаметар : 6 mm / 0.23, 3 mm / 0.12Пакет се Вклучени : 1 x Grater РаменAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

1pcs Stainles Челик Зеленчук&нож за лупење Овошје/Zester Мултифункционален Насловна&Градина Кујна Gadgets

147.84 -5 % DEN 141.00

Објектот Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 15.5*2cmТежина : 50gПакување : Безбедно Спакувани во Меур Торба.

1PC S/Челик wihe дрво се справи со Морков Секачи Peelers Zester Grater Одделение Шредер Slicer Зеленчук Julienne нож за лупење КС 1411

47.52 -7 % DEN 44.00

Опис : Член име : peelersМатеријал : не ' рѓосувачки челик+дрвоГолемина : L13cm(5inch)Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

4-Еднострано Од Не ' Рѓосувачки Челик Measurer Крупни Ножеви Сирење Grater Zester Slicer Делите Француски Фрај Компир Секачи Peelers Zesters

911.52 -8 % DEN 839.00

4Еднострано Од Не ' Рѓосувачки Челик Measurer Крупни Ножеви Сирење Grater Zester Slicer Делите Француски Фрај Компир Секачи Peelers ZesterВисок квалитет и Висока ефикасност,направете ја вашата готвење работа повеќе лесно.На 4Двострано Кутија Grater карактеристики на нов Ултра Крупни ножот и две од најпопуларните, хелиум ножеви : парична Казна / Zester и Средни Лента, заедно со дополнителен четврти Slicer ножот...

Висок Квалитет На Прст Исецка Безбедноста Стража Кујната Готвење Алатки Нерѓосувачки Челик Прст Guard Заштита

47.52 -24 % DEN 36.00

Име на производот : не 'Рѓосувачки Челик Рака Guard Прст Заштитник Нето тежина : 28g Бруто тежина : 50g Производ во Боја : сребро Производ Дебелина : 1.2 mm Производ Материјал : не' Рѓосувачки Челик Производ вклучуваат : 1 X Нерѓосувачки Челик Рака Guard Прст Заштитник Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

5pcs/set Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Шредер Slicers Grater Намали Компири, Морков и Краставица Жица Машина нож за лупење, Кујна Алатка

204.96 -15 % DEN 174.00

5pcs / set Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Шредер Slicers Grater Намали Компири, Морков и Краставица Жица Машина нож за лупење, Кујна АлаткаМатеријал : Пластични+Нерѓосувачки ЧеликГолемина : беа 25,5*10.5 смСоберат одбор големина : 9.5*4.5 cm

4pcs Практична долга рачка Портокал Barker зеленчук и овошје нож за лупење за Кујна Gadgets, едноставна и практична

DEN 239.04

Практична долга рачка Портокал Barker зеленчук и овошје нож за лупење за Кујна Gadgets, едноставна и практичнаКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Две достапни, лесно може да се отстрани портокали, грејпфрут, портокали кожата, а teardrop во облик на scraper совет, лесно нула портокалова кора, бендот го виде ножот scraper на главата, добро се справи подебели кортекс портокалова кора, многу е удобенПакувањето на производот : 4 x Портокал нож за лупење (Боја испратени по случаен избор)Здраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

2 парчиња/ Еден Пар Магија Брз Овошје Зеленчук Алатки за Обработка на ПВЦ Гума Peelers Компир Ракавици 302-0230

DEN 352.32

ЈасБрз пилинг компир ракавици Тешко кожата mitts отстрани многу тенка надворешниот слој на компир во секунди, па таму е повеќе за секој да ужива...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.