• Ново
Нови Пристигне Практични Силикони Чоколадо Мешавина Мувла Путер Сос Од Млеко Печење Фрлаат

Нови Пристигне Практични Силикони Чоколадо Мешавина Мувла Путер Сос Од Млеко Печење Фрлаат

Оценка на клиентот:
DEN 6336.00
DEN 5069.00 -20 %

Износ
Залиха


Практична Силикони Чоколадо Мешавина Мувла Путер Сос Од Млеко Печење Фрлаат
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Користете го овој Силикони Мешавина лесно се топи Чоколадо во Микробранова печка.
Едноставно пополнете со чоколадо, се топи во микробранова печка и се прелива се стопи чоколадото во чоколадо мувла.
Направен од флексибилни силикони и кој отстранлив капак и фрлаат усна, на мешавина ќе ви овозможи лесно да се топи и се прелива голем број на прехранбени производи.
Идеален за топење Чоколадо и Путер, греење Млеко и Сосови, па дури и за мешање на Преливи за Салата.
Спецификација :
Материјал : Силикон.
Големина : 9x6.5x6.5cm-3.5x2.6x2.6inch.
Боја : Црвена.
Quantiy : 1pc.
Пакет Се Вклучени :
1x Чоколадо Тенџере
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Број На Модел На:
Печење Фрлаат
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Име:
Печење Фрлаат

Производи во категоријата

1pc на Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Путер Торта Крем Шпатула Фондан Печење Тесто Меки Торта Декорирање Алатка Кујна Bakeware

118.08 -20 % DEN 95.00

Сосема нов и hight квалитет Оваа алатка е основна за торта декорација Совршени за украсување фондан торта ви Помогне да се изедначи крем ,Мазнење крем торта површина и странични одлична торта декорација алатка ви помогнеме да се заврши совршен торта брзо Тип : Печење & Тесто Алатки Тип : Печење & Тесто Spatulas Функција : ЕкоПријателски Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Должина : 6 / 8 / 10 инчен Големина : 6 инчен 27.3x3x1.2cm ( 1 инч = 2.54 см 1cm = 0.39 инчи) 8 инчен 32.5x3x1.2cm 10 инчен 37.5x3x1.2cmВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 mm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.

1Pcs Колачиња Машина Алатки Торта Шпатула Леб Slicer Фондан Торта Божиќ Колаче Машина Тесто Scraper Секачи Кујнски Алатки

88.32 -50 % DEN 44.00

1 Pcs Колачиња Машина Алатки Торта Шпатула Леб Slicer Фондан Торта Божиќ Колаче Машина Тесто Scraper Секачи Кујнски АлаткиКарактеристики : Сосема Нов и висок квалитетПогоден за тестото и пица scraperлесен за употреба и чистењеОдлично за семејство / хотел / леб бејкерПрофесионална тесто scraper алатка со скала и повеќе лесен за употребаГолемина : 13.5*9.5 CMПакет се вклучени : 1x тесто scraperПоради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена , да ги задржи добрите деловни односи...

Кујна Силикони Путер Крем Торта Шпатула Мешање Тесто Scraper Четка Путер Миксер Торта Четки За Печење Алатка Капка Брод

43.68 -18 % DEN 36.00

Материјал : Силикон & Пластични Повеќенаменски кујна utensil алатка Одговара за печење,готвење,путер мешање и сл Флексибилни,duable,еднократно,нестап,нетоксични кристално Јасно пластична рачка и висок квалитет на храна одделение силиконски главата Лесен за употреба и чисти Големина : стан.18.5cmx4.1cm / 7.3"x1.6" Боја : Случајни испорака Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

8PCS/МНОГУ Украсување Пенкало Црвено Силикони Чоколадо Крем Украсување Пенкало Стискаш Сос од Печени Торта Декорирање Алатки JC 0557

123.84 -8 % DEN 114.00

Опис : Член име : 8pcs торта печење пенМатеријал : пластични фдуДимензии : должина 15.5 cmЕдиница тежина : околу 55g / многуAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

ERMAKOVA 3 Компјутери/Постави Силикони Шпатула Utensil Поставите Печење Мешање Тесто Алати Отпорни на Топлина Не-стап Кујнски Прибор за Готвење

492.00 -15 % DEN 418.00

Материјал : СиликонГолемина : 27cm*6.1 cm / 10.6"*2.4" (лажица)27cm*5.2 cm / 10.6"*2" ( голема шпатула )20.6 cm*4cm / 8.1"*1.5"(мали шпатула)Тежина : 270g / SetПакет се Вклучени : 3 еез(1*лажица+1*големи шпатула+1*мали шпатула)Карактеристики1...

23X5.2CM Садови Алатки Силикони Торта Шпатула Големи Димензии Путер Scraper Отпорни на Топлина Силикони Шпатула Готвење Utensil Алатка

129.12 -24 % DEN 98.00

23 X5.2 CM Садови Алатки Силикони Торта Шпатула Големи Димензии Путер Scraper Отпорни на Топлина Силикони Шпатула Готвење Utensil АлаткаПердув : мултицел силикони шпатула е направен од чисто силиконски...

1pc Нерѓосувачки Челик Пица Тесто Scraper Машина за Печење Тесто Spatulas Фондан Торта Декорација Алатки Кујнски Прибор

DEN 142.56

1pc Нерѓосувачки Челик Пица Тесто Scraper Машина за Печење Тесто Spatulas Фондан Торта Декорација Алатки Кујнски ПриборКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Практични трајни и multiduty Погоден за тестото и пица scraper Нерѓосувачки челик сечилото,лесен за употреба и чисти Одлично за семејство / хотел / restuarent / леб бејкер професионална тесто scraper алатка со скала и поудобно да ги користите Спецификации : Боја : Случајни Материјал : Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Големина : прибл, 15см 12cm x Тежина : 122g Пакетот Вклучува : 1 x Нерѓосувачки Челик Печење Тесто Spatulas Забелешка : оваа spatulas може да не биде толку голем како вашите замисли,ве молиме обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување...

Нови 1X Нерѓосувачки Торта се Шири Директно Шпатула Мазна Пополнување Шлаг Палета Нож

DEN 191.52

Нови 1 X Нерѓосувачки Торта се Шири Директно Шпатула Мазна Пополнување Шлаг Палета НожКоличина : 1 Pcs Meterial : не ' Рѓосувачки челик и Пластични Seriral број : VAC310Опис : Brand new висок квалитет машина за миење Садови безбедно, шок отпорни и санитарни.Торта Директно Шпатула Мазна Пополнување Шлаг ШириНерѓосувачки Челик Сечилото се коси земјатаОблик пластична рачка за удобност и КонтролаНе се лизга Палецот ОдморМатеријал : не ' Рѓосувачки челик и ПластикаБоја : ЦрнаГолемина : Ножот 20cm / се Справи со Приближно 13cm Тежина : Околу 90g Пакет се Вклучени : 1 x Торта Шпатула Ние ќе ги испраќа стоките во 12days со авион mail.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.