• Ново
прекрасна шупливи срцето кутија/мали чоколадо кутија/бомбичка кутија 10 компјутери/многу

прекрасна шупливи срцето кутија/мали чоколадо кутија/бомбичка кутија 10 компјутери/многу

Оценка на клиентот:
DEN 431.52

Износ
Залиха


Име на производ : прекрасна шупливи срцето кутија/мали чоколадо кутија/бомбичка кутија 10 компјутери/многу
Плоштад Големина : 9.5 cm x 6cm x 7cm должина x ширина x висина
Материјал : 350 грама обложени бела картичка
Тоа Може да се стави чоколадо, Macaroon,бонбони, бисквит
Напомена : pls внимание на големината, ова е мала кутија,Сите кутија ќе треба да се инсталира

Карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Комплет Број:
9-12
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
Кутија
Материјал:
обложени бела картичка
Печење & Тесто Алатки Тип:
Кутија
Пакување:
картон

Производи во категоријата

1PC Обновливи Силикони Торта Patry Торба Торта Фондан Тесто Шлаг Крем за Декорација на Алатки Без Цевки Млазници торта алатки LB 148

47.52 -7 % DEN 44.00

Опис : Член име : Слаткарска КесаМатеријал : ФДУ Силиконска ГумаБоја : СинаГолемина : прибл мали 31.8x16.5cm,средни 39x23cm,големи 45.5x26.5cmЕдиница тежина : околу 18g / pc,31g / pc,40g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

43 cm Долги, ратан кошница кошница/Европска земја леб ферментација baguette леб

DEN 906.72

Име на производ : 44 cm Долги, ратан кошница кошница / Европска земја леб ферментација baguette лебМатеријал : ратанголемина : 43 *9*5cm Количина : еднаКарактеристики на производот : Бидејќи се рачно изработени, неизбежно некои грешка на детали и асиметрија, ве молиме размислете внимателно пред да го купат, ви благодарам.

ORZ 2 ПАРЧИЊА Dumpling Создателот не ' Рѓосувачки Челик Обвивка Тесто Тесто Притиснете Пита Равиоли Dumpling Мувла Домашна Кујна Печење Тесто Алатки

636.00 -39 % DEN 388.00

Изградена на високи квалитет 18 / 8 нерѓосувачки челик кој се тешки и траат долго живот без корозија, тоа нема да рѓа, виткајте, скрши или да ослабне...

37Holes Dumpling Мувла Алатки Кнедли Создателот Равиоли Алуминиум Мувла Pelmeni Кнедли Кујна DIY Алатки се Направи Тесто Dumpling

DEN 402.72

Dumpling алатки кнедли создателот мувла Равиоли Алуминиум Мувла Pelmeni Кнедли 37 Holes Кујна DIY Алатки за Брз Прават Кнедли Тесто Алатки Мувла1.ДОМАШНИ РАВИОЛИ (И ПОВЕЌЕ) прават ЛЕСНО ќе Ви се допаднат колку е лесно е...

Декорација Материјали Фондан Embosser Машина Шеќер Машина Cupcake Алатки За Печење Торта Алатки Кујнски Прибор

138.24 -7 % DEN 129.00

Сертификација : LFGBSGSМатеријал : 100% од храна одделение издржлива пластикаКористење на sugarpaste, валани фондан, gumpaste итнНа секачи се обезбеди брза забава декоративни решениеЛесно користење и измијте

Нови Пристигнување 4pcs Божиќ Тркалезна Форма Торта Клипот Секачи Фондан Алатка Sugarcraft Торта Декорирање Фондан Шлаг Pluger Секачи

95.52 -20 % DEN 76.00

Нови Пристигнување 4pcs Тркалезна Форма Торта Клипот Секачи Фондан Алатка Sugarcraft Торта Декорирање Фондан Шлаг Pluger СекачиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПластикаОвие секачи се идеални за употреба со избор на Јадење и НеЈастиви материјали, вклучувајќи : шеќерна паста (валани фондан), petal паста (заболување на паста),марципан DIY готвење или занает глини, итнКреирајте едноставно да се произведе остава заврши со детални veining Лесен за употреба и чистењеБоја : Случајни боја,бела прво.Количина : 4pcs / setГолемина на калапи : Срцето : 22mm,13mm,10мм,6mmПакет Листата : 4 Pcs / Многу круг машинаСлика преку Телефон : Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница...

Dcrt lotus форма PC поликарбонат Чоколадо мувла, 3d храна чоколадо садови , кујнски алатки за печење мувла алатки

960.00 -42 % DEN 557.00

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура ℃ со сигурен важност и сила на антискршен...

VOGVIGO Пластични Спојување Тост Леб Леб Машина Slicer Леб за Тост Сендвич Slicer Рек бели печива и Колачи Алатка Кујна Алатка

486.24 -26 % DEN 360.00

modname=ckeditorКарактеристики : Печење & Тесто Алатки Тип : Печење & Тесто Spatulas Комплет Број : 1 Боја : Бела Тип : Печење & Тесто АлаткиПакетот Вклучува : 1 X Леб Slicer Алатки*ШОПИНГ СОВЕТИ*Како можам да плати за мојата купување? Alipay(зачувам),Кредитни картички се прифаќаат...

Рачно изработени Бука Дрвени Печење Калап за Месечината Колачи Тиква Пита Bakeware Создателот Печење Додатоци Торта Декорирање Tools 4 Цвеќиња

708.48 -35 % DEN 460.00

Бука Дрвени Печење Калап за Месечината Колачи Тиква Пита Bakeware Создателот Печење Додатоци Торта Декорирање Алатки Четири ЦвеќињаПредмет : калап за печењеВкупна Големина : 35x7.5x2cmДупка Големина : 5x1.5cmМатеријал : буковата

Пеперутка Орхидеи Petal Силикони Veiner & Машина Цвет Машина Торта Декорирање Габи Фондан Sugarcraft Нерѓосувачки Челик Машина

239.52 -5 % DEN 228.00

КарактеристикиМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик / Храна Град Големина : Машина : 3.5*4.5*5cm Veiner : 5.5*6.3*1.4 cmМодел : Buttterfly ОрхидеиГолемина : Како на сликата покажуваПакет се вклучени : 3 еез cookie секачи & Еден Сет Veiner Мувла100% Сосема Нов и висок квалитет.Колаче секачи направени од не ' рѓосувачки челик за долговечност, издржливост и лесно да се чисти.Направи вашите производи повеќе уникатен и релевантни со овој облик cookie машина.Може да се користи за да се готви суши, зголемување на бебето апетитот.DIY глупо китови, развивање на бебето интелигенција .Ве молиме чувајте го сув по употреба.Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе колаче машина резерви.Напомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакување : Еден сетВе Молиме Имајте Во Предвид : Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница...

127D Голема Торта Крем Шлаг Цевки Млазници Нерѓосувачки Челик Украсување Совети Тесто Алатки за Печење

219.36 -35 % DEN 143.00

Детали За Производот : Млазницата Модел : # 127 D / #180 Тесто Совет#127 D или #180 се исти производГолемина : Години : Дијаметар од 53 mmВисина 67 mmКарактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертификација : FDA,SGSПакет : 1 BUCКарактеристики На Производот : .Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова, тие се издржливи и на висок квалитет.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија.Работи со стандардот или големи спојка и чанти.Лесно е да се чува чист и употреба.Високо отпорен на корозијаAnswer : ___________________________ Note : Постои 0.3 цм0.7 cm отстапување се должи на рачно мерењеПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектотPictuturesКАКОВ ВИД НА УКРАСУВАЊЕ СОВЕТИ МИ ТРЕБААТ?О,тоа зависи од обликот на cupcake сакате да се направи.Еве четири основни млазници за bigginers.Исто така, имаме многу различни совети за вас изберете во зависност од вашите употреба.КАКО ДА ГИ КОРИСТАТ НАШИТЕ CUPCAKE УКРАСУВАЊЕ СОВЕТИ ?Превозот : 1...

Чоколадо Мувла Симпатична Прекрасна Свиња Силикони Фондан Торта Чоколадна Мувла Кујна Печење & Тесто Алатки DIY Чоколадо Габи,

122.40 -10 % DEN 110.00

Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски* 100% сосема нов и во добра состојба* Тоа ќе се одржи форма за години...

21x 2cm 1Pcs Кујна Тесто Алатки DIY Бела Пластика Dumpling Мувла Создателот Тесто Притиснете Dumpling 19 Дупки Кнедли Создателот Мувла Алатки

219.36 -26 % DEN 162.00

Спецификации : Боја : белаМатеријал : ABSГолемина : 21cm*2cm / 8.3"*0.8"(Кол x H)Дупка со Дијаметар : 2.9 cm / 1.1"Напомена : Ве молиме овозможи 23% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакет Содржина : 1 x Dumpling Мувла

134 Голема Големина Од Не ' Рѓосувачки Челик Cupcake Украсување Совети Лесна Торта Декорирање Тесто Млазници

95.04 -6 % DEN 89.00

Детали За Производот : Млазницата Модел : # 134Големина : Години : Дијаметар 25mmВисина 44mmКарактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертификација : FDA,SGSПакет : 1 BUCКарактеристики На Производот : .Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова, тие се издржливи и на висок квалитет.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија.Работи со стандардот или големи спојка и чанти.Лесно е да се чува чист и употреба.Високо отпорен на корозијаAnswer : ___________________________ Note : Таму е 0,1 см0.5 cm отстапување се должи на рачно мерењеПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектотPictutures :

1pcs Печење Алатка Силикони Сфера Мини Чоколадо Мувла 3D Бисер За Фондан Торта, Бонбони , 30 Шуплина 3.4*2.6*0.5 инчен Колор Случаен избор

551.52 -14 % DEN 474.00

Точка име : Фондан Торта Декорирање Мувла Материјал : Храна Одделение Силиконски Калап Големина на : 8.7*6.7*1.3 cm / 3.4*2.6*0.5 инчен Мувла Нето Тежина : 64g Една празнина големина : Кол 0.5 cm Пакет : ПП Торба за Костум за : Микробранова , фрижидер

100pcs/Пакет 10cm Безбедно Пластични Lollipop Стап Торта Поп Стапови За Чоколадо Шеќер Бонбони Lollipop DIY Мувла Алатка

113.28 -21 % DEN 89.00

100pcs / Пакет 10cm Безбедно Пластични Lollipop Стап Торта Поп Стапови За Чоколадо Шеќер Бонбони Lollipop DIY Мувла АлаткаФункција : Нов и висок квалитет.Одлична за правење чоколадо, бонбони, итн.Користете лесно и удобно.Материјал : ХартијаОблик : ПластикаБоја:БелаДолжина:100mmДијаметар:30ммКоличина : 100 PcsПакет се вклучени : 100 X Lollipop Стапови

3D кога Бебето Спие на Младата Сирена Сапун Силиконски Калап Фондан Торта Оркестарот Мувла 11.7x8x4cm Свеќа Габи, Чоколадо и Мраз Фах Мувла E404

590.40 -5 % DEN 561.00

3 D кога Бебето Спие на Младата Сирена Сапун Силиконски Калап Фондан Торта Оркестарот Мувла 11.7x8x4cm Свеќа Габи, Чоколадо и Мраз Фах Мувла E404Спецификација : Боја : Случајни (розева боја, кафеава, виолетова, сина итн) Материјал : ФДУ силикони Certifiated со ФДУ&LFGB Тежина : околу 300 грама Мувла големина : 11.7x8x4 cmКористење : Лесен за употреба и ракувањето и чистењето Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Квалитет на : Добар квалитетAnswer : ___________________________ Note : оваа мувла може да не биде толку голем како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.Затворете Ги Видите : Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизностПревозот и ракувањето со политикаНие ќе брод тоа преку Кина пост Нормално пошта, ќе добијат околу 1625 дена.Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.За Превозот време.ако брод преку Кина пост воздух парцела, Хонг Конг пост воздух парцела, времето за испорака е околу 6 ~ 20days.Ако брод преку EMS, времето за испорака е околу 3~8 дена.ако брод преку DHL, Fedex, UPSот, го испорача време е околу 3~7 денаПлаќањеБезбедноста на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! Ако одлучите да купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!Сервисот За ПолитикаНие сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.

Пластични 6 Слоеви Прилагодливи Торта Леб Slicer Машина Алатка Тост Леб Сечење Водич Кујна Печење Додатоци Тесто Алатка 51090

DEN 300.00

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : пластични торта машина slicerФункција : Екопријателски ,порибеноMetarial : пластикаЕкориснички : даБоја : автоматскиБрој на модел : 51090Димензии : ширина 15cmдолжина од 10cmвисина 13.5 cm

190 Украсување Совети од не ' Рѓосувачки Челик Cupcake Шлаг Цевки Млазници торта Печење Додатоци Кујнски алатки KH096

191.04 -30 % DEN 134.00

Детали За Производот : Млазницата Модел : # 190 Тесто СоветГолемина : Години : Дијаметар 24mmВисина 42 mmКарактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертификација : FDA,SGSПакет : 1 BUCКарактеристики На Производот : .Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова, тие се издржливи и на висок квалитет.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија.Работи со стандардот или големи спојка и чанти.Лесно е да се чува чист и употреба.Високо отпорен на корозијаAnswer : ___________________________ Note : Постои 0.3 цм0.7 cm отстапување се должи на рачно мерењеПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектотPictuturesКАКОВ ВИД НА УКРАСУВАЊЕ СОВЕТИ МИ ТРЕБААТ?О,тоа зависи од обликот на cupcake сакате да се направи.Еве четири основни млазници за bigginers.Исто така, имаме многу различни совети за вас изберете во зависност од вашите употреба.КАКО ДА ГИ КОРИСТАТ НАШИТЕ CUPCAKE УКРАСУВАЊЕ СОВЕТИ ?Превозот : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.