• Ново
Торта Материјали Впечаток Cupcake Машина за Џвакање паста Притиснете Фондан Материјали Cookie Мувла DIY

Торта Материјали Впечаток Cupcake Машина за Џвакање паста Притиснете Фондан Материјали Cookie Мувла DIY

Оценка на клиентот:
DEN 165.60
DEN 154.00 -7 %

Износ
Залиха


Сертификација : LFGB-SGS
Материјал : 100% од храна одделение издржлива пластика
Користење на sugarpaste, валани фондан, gumpaste итн
На секачи се обезбеди брза забава декоративни решение
Лесно користење и измијте

Карактеристики

Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Материјал:
Пластични
сертификација:
ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
случаен
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
BEIGUAN
Catolog:
печење алатки
Стилот 1:
фондан украсување алатка
sytle2:
Ролинг Игли & Тесто Одбори

Производи во категоријата

8 Во 1 Bakeware Кујна Дијамант Љубов Срца Мус Торта Мувла Не-Стап француски Десерт Силикони Бели Печива Мувла DIY Печење

599.04 -20 % DEN 479.00

8 Во 1 Bakeware Кујна Дијамант Љубов Срца Мус Торта Мувла НеСтап француски Десерт Силикони Бели Печива Мувла DIY Печење

Dcrt lotus форма PC поликарбонат Чоколадо мувла, 3d храна чоколадо садови , кујнски алатки за печење мувла алатки

960.00 -42 % DEN 557.00

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура ℃ со сигурен важност и сила на антискршен...

1PC Обновливи Силикони Торта Patry Торба Торта Фондан Тесто Шлаг Крем за Декорација на Алатки Без Цевки Млазници торта алатки LB 148

47.52 -7 % DEN 44.00

Опис : Член име : Слаткарска КесаМатеријал : ФДУ Силиконска ГумаБоја : СинаГолемина : прибл мали 31.8x16.5cm,средни 39x23cm,големи 45.5x26.5cmЕдиница тежина : околу 18g / pc,31g / pc,40g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Среќен БОЖИЌ Божиќ Декорација Чоколадни Бонбони Торта Мрзнување Трансфер Листови промет на Големо со Бесплатен Превозот

656.64 -30 % DEN 460.00

Среќен БОЖИЌ Божиќ Декорација Чоколадни Бонбони Торта Мрзнување Трансфер Листови трговија на Големо Мувла Бесплатен Превозот1.Среќен БОЖИЌ,10pcs / торба,32*21cm2.Да се направи вашиот трансфер подобро,pls имајте го на ум следново : 1)чоколадо сируп со овој трансфер на хартија не може да биде изложен на вода и влага...

UPORS 12pcs Конусна Кроасани Мувла Крем Рог се Тркалаат Торта Калапи Нерѓосувачки Челик Cannoli Форми Цевки школки Леб Колачи Мувла

410.40 -30 % DEN 288.00

Функција : 1>>Upors Крем Рог Калапи за формирање и печење конустесто во облик на школки за забава ручеци, мезиња и повеќе 2>>Направени од нерѓосувачки челик; отпорни на топлина, отпорни и обновливи; 3 различни големина 3>>Едноставно заврши 1 / 2инчен ленти на издувам тесто околу мувла од вперени кон крајот на големи крај; се преклопуваат едни со слој за да се избегне дупки; пече и да се пополни 4>>Форма phyllo тесто, колаче тесто, пита кора и пецива тесто; пополни со јајце салата, шунка салата, лосос мус за 5>>Лесен за користење; машина за миење садови безбедно за лесно cleanup

Торнадо компир машина циклон компир кула кран ротари спирала чипс машина Рака тресат компир кула машини за изработка

1422.72 -5 % DEN 1352.00

Торнадо компир машина циклон компир кула кран ротари спирала компир чипс машина Рака тресат компир кула машини за изработкаФункцијаМатеријал : Нерѓосувачки челикДимензии : 233 * 115 * 140 (mm)Пакување : 1pcs Со шарени кутија за пакување1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

43 cm Долги, ратан кошница кошница/Европска земја леб ферментација baguette леб

DEN 906.72

Име на производ : 44 cm Долги, ратан кошница кошница / Европска земја леб ферментација baguette лебМатеријал : ратанголемина : 43 *9*5cm Количина : еднаКарактеристики на производот : Бидејќи се рачно изработени, неизбежно некои грешка на детали и асиметрија, ве молиме размислете внимателно пред да го купат, ви благодарам.

2018 нови денот на вљубените исклучиво за производи bakeware храна чоколадо трансфер лист за хартија 10 компјутери/торба

DEN 582.72

Име : Печење трансфер на хартија за Денот на Вљубените Материјал : Храна Боја Пластична Фолија (ПЕТ) Големина : 32x21 см Пакување : 10 парчиња Тежина : Околу 50g Како да го користите : 1, првиот храна трансфер на хартија за да го отвори патот на десктоп, и потоа се покрива со соодветниот шаблон...

Фондан Торта Алатки Фондан Цвет Обликувањето Сунѓерот Подлога +Помине Поставите Торта Калапи За Кујна Печење Торта Декорирање Алатка

267.84 -20 % DEN 214.00

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаТип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Цвет Обликувањето Сунѓерот Пена Подлога+Помине Поставите Patry Декорација АлаткаMetarial : Сунѓерот+ПластикаБоја : АвтоматскиФункција : Екопријателски ,ПорибеноЕкориснички : ДаБрој на модел : ZH053

Нови Пристигнување 4pcs Божиќ Тркалезна Форма Торта Клипот Секачи Фондан Алатка Sugarcraft Торта Декорирање Фондан Шлаг Pluger Секачи

95.52 -20 % DEN 76.00

Нови Пристигнување 4pcs Тркалезна Форма Торта Клипот Секачи Фондан Алатка Sugarcraft Торта Декорирање Фондан Шлаг Pluger СекачиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПластикаОвие секачи се идеални за употреба со избор на Јадење и НеЈастиви материјали, вклучувајќи : шеќерна паста (валани фондан), petal паста (заболување на паста),марципан DIY готвење или занает глини, итнКреирајте едноставно да се произведе остава заврши со детални veining Лесен за употреба и чистењеБоја : Случајни боја,бела прво.Количина : 4pcs / setГолемина на калапи : Срцето : 22mm,13mm,10мм,6mmПакет Листата : 4 Pcs / Многу круг машинаСлика преку Телефон : Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница...

DIY Нерѓосувачки Челик Чоколадо Лажица Големи Молив Филтер Лажици Торта Декорација за Печење Тесто Алатки Додатоци Кујна Gadget

193.92 -27 % DEN 142.00

1pcs DIY Нерѓосувачки Челик Чоколадо Лажица Големи Молив Филтер Лажици Торта Декорација за Печење Тесто Алатки Додатоци Кујна GadgetОпис : Во мал сад,се земе мала количина на сос во Decospoon.Поставете го врвот на лажица исправена n чинијата ,а потоа лизгајте низ percelain...

Рачно изработени Бука Дрвени Печење Калап за Месечината Колачи Тиква Пита Bakeware Создателот Печење Додатоци Торта Декорирање Tools 4 Цвеќиња

708.48 -35 % DEN 460.00

Бука Дрвени Печење Калап за Месечината Колачи Тиква Пита Bakeware Создателот Печење Додатоци Торта Декорирање Алатки Четири ЦвеќињаПредмет : калап за печењеВкупна Големина : 35x7.5x2cmДупка Големина : 5x1.5cmМатеријал : буковата

100pcs/Пакет 10cm Безбедно Пластични Lollipop Стап Торта Поп Стапови За Чоколадо Шеќер Бонбони Lollipop DIY Мувла Алатка

113.28 -21 % DEN 89.00

100pcs / Пакет 10cm Безбедно Пластични Lollipop Стап Торта Поп Стапови За Чоколадо Шеќер Бонбони Lollipop DIY Мувла АлаткаФункција : Нов и висок квалитет.Одлична за правење чоколадо, бонбони, итн.Користете лесно и удобно.Материјал : ХартијаОблик : ПластикаБоја:БелаДолжина:100mmДијаметар:30ммКоличина : 100 PcsПакет се вклучени : 100 X Lollipop Стапови

190 Украсување Совети од не ' Рѓосувачки Челик Cupcake Шлаг Цевки Млазници торта Печење Додатоци Кујнски алатки KH096

191.04 -30 % DEN 134.00

Детали За Производот : Млазницата Модел : # 190 Тесто СоветГолемина : Години : Дијаметар 24mmВисина 42 mmКарактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертификација : FDA,SGSПакет : 1 BUCКарактеристики На Производот : .Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова, тие се издржливи и на висок квалитет.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија.Работи со стандардот или големи спојка и чанти.Лесно е да се чува чист и употреба.Високо отпорен на корозијаAnswer : ___________________________ Note : Постои 0.3 цм0.7 cm отстапување се должи на рачно мерењеПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектотPictuturesКАКОВ ВИД НА УКРАСУВАЊЕ СОВЕТИ МИ ТРЕБААТ?О,тоа зависи од обликот на cupcake сакате да се направи.Еве четири основни млазници за bigginers.Исто така, имаме многу различни совети за вас изберете во зависност од вашите употреба.КАКО ДА ГИ КОРИСТАТ НАШИТЕ CUPCAKE УКРАСУВАЊЕ СОВЕТИ ?Превозот : 1...

18cm Круг Леб Кошница ферментација рачно изработени ратан кошница

DEN 671.52

Име на производ : 18cm Круг Леб Кошница ферментација рачно изработени ратан кошницаМатеријал : ратанголемина : 18*9cm Количина : еднаКарактеристики на производот : Бидејќи се рачно изработени, неизбежно некои грешка на детали и асиметрија, ве молиме размислете внимателно пред да го купат, ви благодарам.

Dcrt 18pc Чаша торта форма чоколадо мувла кујнски алатки за печење мувла алатки

720.00 -8 % DEN 662.00

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура ℃ со сигурен важност и сила на антискршен...

200 листови Навосочени хартија / пакување на храна / хамбургер сендвич печива / бонбони wrappers / nougat / greaseproof хартија

DEN 623.52

цената за 200 листови(4 пакети) не може да се прифати изберете боја.но, ние може да се испрати на бои што сакате обидете се на нашиот најдобар Материјал : храна за пакување Големина : 250 * 218mm Количина : 50 листови / торба

Декорација Материјали Фондан Embosser Машина Шеќер Машина Cupcake Алатки За Печење Торта Алатки Кујнски Прибор

138.24 -7 % DEN 129.00

Сертификација : LFGBSGSМатеријал : 100% од храна одделение издржлива пластикаКористење на sugarpaste, валани фондан, gumpaste итнНа секачи се обезбеди брза забава декоративни решениеЛесно користење и измијте

Трговија на големо /мало,Различни форми diy силиконски калап чоколадо mouldbaking алатки ,бесплатен превозот

336.00 -32 % DEN 228.00

мувла Спецификации : 16 * 17 * 3.5 cmкалап за големина 17.6 * 5.5 * 0.6 cmкалап за големина 17.6 * 5.5 * 0.6 cmУмре големина од околу 21 * 10 * 1.4 CMКалап за големина 18 * 17 * 1.5 CMСовети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини ,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Боја : случајниакции бои испорака[Квалитет : САД ФДУ квалитет, нетоксични за заштита на животната средина, температура 40 степени на +230 степени[Употреба] : се направи торта, леб, итн.Опсегот на примена : рерна, фрижидер, микробранова печка, итн.*За попуст : ако цел повеќе од 10 компјутери, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Топ Продажба 2 парчиња Фондан Цвет Форми Мат Обликувањето Пена Подлога Сунѓерот Заболување на Паста за Печење Украсување Мат Цвет За Изработка на Алатки

DEN 23.52

2 парчиња Фондан Цвет Форми Мат Обликувањето Пена Подлога Сунѓерот Заболување на Паста за Печење Украсување Мат Цвет За Изработка на АлаткиОбјектот Специфики : Материјал : сунѓеротПроизвод големина : Прибл.10*10*3cmПроизвод тежина : Околу.7gУпотреба : се користи за печење виси цвеќињаПакет се вклучени : 2 X Сунѓерот Влошки

Автомобил Форма Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка,кујна Cookie Торта Бисквит Печење Мувла,Директна Продажба

47.52 -16 % DEN 40.00

11Тип : торта алаткаТорта алатка тип : Секачи АлаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматскиако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

7PCS/Set 3D Месечината Торта Мувла 1 Рака Притиснете со 6 Симпатична Цртан филм Форма 50g Средината на Есента Лак Месечината Торта Габи Леб Колачиња Производител

322.56 -20 % DEN 258.00

7 PCS / Set 3 D Месечината Торта Мувла 1 Рака Притиснете со 6 Симпатична Цртан филм Форма 50g Средината на Есента Лак Месечината Торта Габи Леб Колачиња ПроизводителСпецификација : Бренд новиМатеријал : храна одделение пластикаБоја : белаPatter : цртан филм го обликуваатГолемина : прибл...

Пластични 6 Слоеви Прилагодливи Торта Леб Slicer Машина Алатка Тост Леб Сечење Водич Кујна Печење Додатоци Тесто Алатка 51090

DEN 300.00

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : пластични торта машина slicerФункција : Екопријателски ,порибеноMetarial : пластикаЕкориснички : даБоја : автоматскиБрој на модел : 51090Димензии : ширина 15cmдолжина од 10cmвисина 13.5 cm

Нови Не Се Држи Силикони Печење Мат Поставите Месење Душеци Храна Одделение Силиконски Bakeware Мат Apri 24

194.40 -32 % DEN 132.00

Нови Пристигнување 1 КОМПЈУТЕР 3 Големини НеСтап Силикони Печење Мат Сет За Торта Cookie Печење Лагер Готвење Bakeware Мат Месење Душеци 19Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pcСтил : Мода.Темперамент.УметничкиМатеријал : СиликонОтпорност на температура : 40°250°Големина : 30*20cm,42*29.5 цм,60*40cmСе користи во фурна, микробранова или фрижидер, итн.Силен адсорпција функција ,тоа не може да се движи слободно.Погоден за мал торта, пудинг, желе, леб, завеса,пица и сл.Nonpoisonoи безопасно, нема чуден мирис ,меки силиконски материјал, така што простор за заштеда.Може да се повтори употреба, роман изглед, со мека текстура, лесен потреба од брзо ослободување, нестап површина, лесен за чистење.Прилики За Подароци : Рекламирање и промоција бизнис подароци, одмор,housewarming, birthday (роденден), патување.Пакетот Вклучува : 1x НеСтап Силикони Печење Мат (без мало пакет)

Пеперутка Орхидеи Petal Силикони Veiner & Машина Цвет Машина Торта Декорирање Габи Фондан Sugarcraft Нерѓосувачки Челик Машина

239.52 -5 % DEN 228.00

КарактеристикиМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик / Храна Град Големина : Машина : 3.5*4.5*5cm Veiner : 5.5*6.3*1.4 cmМодел : Buttterfly ОрхидеиГолемина : Како на сликата покажуваПакет се вклучени : 3 еез cookie секачи & Еден Сет Veiner Мувла100% Сосема Нов и висок квалитет.Колаче секачи направени од не ' рѓосувачки челик за долговечност, издржливост и лесно да се чисти.Направи вашите производи повеќе уникатен и релевантни со овој облик cookie машина.Може да се користи за да се готви суши, зголемување на бебето апетитот.DIY глупо китови, развивање на бебето интелигенција .Ве молиме чувајте го сув по употреба.Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе колаче машина резерви.Напомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакување : Еден сетВе Молиме Имајте Во Предвид : Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница...

Sugarcraft Пластични Транспарентна Текстура Lattic Мат Торта Граница Украсување Алатки Торта Мувла Фондан Gumpaste Матрицата Калапи Габи,

239.52 -25 % DEN 180.00

Материјал : Храна одделение транспарентен мека пластика Количина : 4pieces како еден сет Лесно да се користи и чисти Големина : 31.7*15.7 cm

3D бебе Cradles Автомобил Форма Торта Мувла Бебе Роденден на Фондан Силиконски Калап 6.3*4.8*4.2 cm Пекарница Сапун Мувла Свеќа Мувла B446

327.36 -5 % DEN 311.00

3 D бебе Cradles Автомобил Форма Торта Мувла Бебе Роденден на Фондан Силиконски Калап 6.3*4.8*4.2 cm Пекарница Сапун Мувла Свеќа Мувла B446Спецификација : Боја : Случајни (розева боја, кафеава, виолетова, сина итн) Материјал : ФДУ силикони Certifiated со ФДУ&LFGB Тежина : околу 100 грама Мувла големина на : 6.3*4.8*4.2 cmКористење : Лесен за употреба и ракувањето и чистењето Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Квалитет на : Добар квалитет Количина : 1pcAnswer : ___________________________ Note : оваа мувла може да не биде толку голем како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.Затворете Ги Видите : Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизностПревозот и ракувањето со политикаНие ќе брод тоа преку Кина пост Нормално пошта, ќе добијат околу 1625 дена.Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.За Превозот време.ако брод преку Кина пост воздух парцела, Хонг Конг пост воздух парцела, времето за испорака е околу 6 ~ 20days.Ако брод преку EMS, времето за испорака е околу 3~8 дена.ако брод преку DHL, Fedex, UPSот, го испорача време е околу 3~7 денаПлаќањеБезбедноста на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! Ако одлучите да купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!Сервисот За ПолитикаНие сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.

1pcs Печење Алатка Силикони Сфера Мини Чоколадо Мувла 3D Бисер За Фондан Торта, Бонбони , 30 Шуплина 3.4*2.6*0.5 инчен Колор Случаен избор

551.52 -14 % DEN 474.00

Точка име : Фондан Торта Декорирање Мувла Материјал : Храна Одделение Силиконски Калап Големина на : 8.7*6.7*1.3 cm / 3.4*2.6*0.5 инчен Мувла Нето Тежина : 64g Една празнина големина : Кол 0.5 cm Пакет : ПП Торба за Костум за : Микробранова , фрижидер

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.