• Ново
Срце Облик Вафли Мувла 5-Шуплина Силикони Фурна Тава За Печење Cookie Торта Кифла Готвење Алатки Кујна Додатоци Материјали

Срце Облик Вафли Мувла 5-Шуплина Силикони Фурна Тава За Печење Cookie Торта Кифла Готвење Алатки Кујна Додатоци Материјали

Оценка на клиентот:
DEN 95.52
DEN 86.00 -10 %

Износ
Залиха


Висок Квалитет Вафли Одлуки за Деца Силикони Торта Мувла Вафли Силиконски Калап Bakeware Поставите Nonstick Силиконски Калап за Печење Поставете
Опис :
Карактеристики На Производот :
1.Материјал : Висок Квалитет На Храна Одделение Силиконски
2.Рејтинг На Температура : -40 Centigrade на +230 Centigrade
3.Микробранова, фурна, ладилник, и машина за миење садови безбедно
4.Складирање е погодно - го задржува оригиналната форма
Внимание :
100% сосема нов и е во добра состојба ,Одобрен од страна на FDA
Не-стап заврши,издржлив,лесен за чистење ,Обновливи
Таа ќе се одржи форма за години. Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
Пакет содржи : 1 Парче Вафли Мувла
1.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена.
3.Нормално, можете да ги пратите парцели информации од сајт : www.17track.net/index_en.shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот. Ако се оди низ празниците, на подолго време.
4.Различни превозот начин, различни региони, различни времето за испорака. ве молиме да биде трпеливо за изненадување.
Единици : денови
5.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нормално ако изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet. вашиот парцела во вредност од $3, и ние да ја означите како подарок за вашите даночни во минимум; ако изберете DHL, EMS, Fedex, UPS-от, вашиот парцела вреднува подолу $20 за вашите даночни во минимум.

Карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
SHENHONG
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Број На Модел На:
вафли производител

Производи во категоријата

8Cups Силикони Кујна Колачиња Машина Алатки Бисквит Nonstick Пан Фах Bakeware Фондан Издувам Мувла Форма За Колачиња тави

619.20 -45 % DEN 341.00

8 Cups Силикони Кујна Колачиња Машина Алатки Бисквит Nonstick Пан Фах Bakeware Фондан Издувам Мувла Форма За Колачиња тавиИме : Колачиња МашинаМатеријал : СиликонГолемина : 28*17cmТежина : 145gВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1...

18cm Круг Леб Кошница ферментација рачно изработени ратан кошница

DEN 671.52

Име на производ : 18cm Круг Леб Кошница ферментација рачно изработени ратан кошницаМатеријал : ратанголемина : 18*9cm Количина : еднаКарактеристики на производот : Бидејќи се рачно изработени, неизбежно некои грешка на детали и асиметрија, ве молиме размислете внимателно пред да го купат, ви благодарам.

100pcs/Пакет 10cm Безбедно Пластични Lollipop Стап Торта Поп Стапови За Чоколадо Шеќер Бонбони Lollipop DIY Мувла Алатка

113.28 -21 % DEN 89.00

100pcs / Пакет 10cm Безбедно Пластични Lollipop Стап Торта Поп Стапови За Чоколадо Шеќер Бонбони Lollipop DIY Мувла АлаткаФункција : Нов и висок квалитет.Одлична за правење чоколадо, бонбони, итн.Користете лесно и удобно.Материјал : ХартијаОблик : ПластикаБоја:БелаДолжина:100mmДијаметар:30ммКоличина : 100 PcsПакет се вклучени : 100 X Lollipop Стапови

190 Украсување Совети од не ' Рѓосувачки Челик Cupcake Шлаг Цевки Млазници торта Печење Додатоци Кујнски алатки KH096

191.04 -30 % DEN 134.00

Детали За Производот : Млазницата Модел : # 190 Тесто СоветГолемина : Години : Дијаметар 24mmВисина 42 mmКарактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертификација : FDA,SGSПакет : 1 BUCКарактеристики На Производот : .Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова, тие се издржливи и на висок квалитет.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија.Работи со стандардот или големи спојка и чанти.Лесно е да се чува чист и употреба.Високо отпорен на корозијаAnswer : ___________________________ Note : Постои 0.3 цм0.7 cm отстапување се должи на рачно мерењеПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектотPictuturesКАКОВ ВИД НА УКРАСУВАЊЕ СОВЕТИ МИ ТРЕБААТ?О,тоа зависи од обликот на cupcake сакате да се направи.Еве четири основни млазници за bigginers.Исто така, имаме многу различни совети за вас изберете во зависност од вашите употреба.КАКО ДА ГИ КОРИСТАТ НАШИТЕ CUPCAKE УКРАСУВАЊЕ СОВЕТИ ?Превозот : 1...

VOGVIGO Пластични Спојување Тост Леб Леб Машина Slicer Леб за Тост Сендвич Slicer Рек бели печива и Колачи Алатка Кујна Алатка

486.24 -26 % DEN 360.00

modname=ckeditorКарактеристики : Печење & Тесто Алатки Тип : Печење & Тесто Spatulas Комплет Број : 1 Боја : Бела Тип : Печење & Тесто АлаткиПакетот Вклучува : 1 X Леб Slicer Алатки*ШОПИНГ СОВЕТИ*Како можам да плати за мојата купување? Alipay(зачувам),Кредитни картички се прифаќаат...

DIY Нерѓосувачки Челик Чоколадо Лажица Големи Молив Филтер Лажици Торта Декорација за Печење Тесто Алатки Додатоци Кујна Gadget

193.92 -27 % DEN 142.00

1pcs DIY Нерѓосувачки Челик Чоколадо Лажица Големи Молив Филтер Лажици Торта Декорација за Печење Тесто Алатки Додатоци Кујна GadgetОпис : Во мал сад,се земе мала количина на сос во Decospoon.Поставете го врвот на лажица исправена n чинијата ,а потоа лизгајте низ percelain...

3D бебе Cradles Автомобил Форма Торта Мувла Бебе Роденден на Фондан Силиконски Калап 6.3*4.8*4.2 cm Пекарница Сапун Мувла Свеќа Мувла B446

327.36 -5 % DEN 311.00

3 D бебе Cradles Автомобил Форма Торта Мувла Бебе Роденден на Фондан Силиконски Калап 6.3*4.8*4.2 cm Пекарница Сапун Мувла Свеќа Мувла B446Спецификација : Боја : Случајни (розева боја, кафеава, виолетова, сина итн) Материјал : ФДУ силикони Certifiated со ФДУ&LFGB Тежина : околу 100 грама Мувла големина на : 6.3*4.8*4.2 cmКористење : Лесен за употреба и ракувањето и чистењето Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Квалитет на : Добар квалитет Количина : 1pcAnswer : ___________________________ Note : оваа мувла може да не биде толку голем како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.Затворете Ги Видите : Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизностПревозот и ракувањето со политикаНие ќе брод тоа преку Кина пост Нормално пошта, ќе добијат околу 1625 дена.Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.За Превозот време.ако брод преку Кина пост воздух парцела, Хонг Конг пост воздух парцела, времето за испорака е околу 6 ~ 20days.Ако брод преку EMS, времето за испорака е околу 3~8 дена.ако брод преку DHL, Fedex, UPSот, го испорача време е околу 3~7 денаПлаќањеБезбедноста на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! Ако одлучите да купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!Сервисот За ПолитикаНие сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.

Sugarcraft Пластични Транспарентна Текстура Lattic Мат Торта Граница Украсување Алатки Торта Мувла Фондан Gumpaste Матрицата Калапи Габи,

239.52 -25 % DEN 180.00

Материјал : Храна одделение транспарентен мека пластика Количина : 4pieces како еден сет Лесно да се користи и чисти Големина : 31.7*15.7 cm

Автомобил Форма Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка,кујна Cookie Торта Бисквит Печење Мувла,Директна Продажба

47.52 -16 % DEN 40.00

11Тип : торта алаткаТорта алатка тип : Секачи АлаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматскиако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

Фондан Торта Алатки Фондан Цвет Обликувањето Сунѓерот Подлога +Помине Поставите Торта Калапи За Кујна Печење Торта Декорирање Алатка

267.84 -20 % DEN 214.00

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаТип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Цвет Обликувањето Сунѓерот Пена Подлога+Помине Поставите Patry Декорација АлаткаMetarial : Сунѓерот+ПластикаБоја : АвтоматскиФункција : Екопријателски ,ПорибеноЕкориснички : ДаБрој на модел : ZH053

UPORS 12pcs Конусна Кроасани Мувла Крем Рог се Тркалаат Торта Калапи Нерѓосувачки Челик Cannoli Форми Цевки школки Леб Колачи Мувла

410.40 -30 % DEN 288.00

Функција : 1>>Upors Крем Рог Калапи за формирање и печење конустесто во облик на школки за забава ручеци, мезиња и повеќе 2>>Направени од нерѓосувачки челик; отпорни на топлина, отпорни и обновливи; 3 различни големина 3>>Едноставно заврши 1 / 2инчен ленти на издувам тесто околу мувла од вперени кон крајот на големи крај; се преклопуваат едни со слој за да се избегне дупки; пече и да се пополни 4>>Форма phyllo тесто, колаче тесто, пита кора и пецива тесто; пополни со јајце салата, шунка салата, лосос мус за 5>>Лесен за користење; машина за миење садови безбедно за лесно cleanup

Топ Продажба 2 парчиња Фондан Цвет Форми Мат Обликувањето Пена Подлога Сунѓерот Заболување на Паста за Печење Украсување Мат Цвет За Изработка на Алатки

DEN 23.52

2 парчиња Фондан Цвет Форми Мат Обликувањето Пена Подлога Сунѓерот Заболување на Паста за Печење Украсување Мат Цвет За Изработка на АлаткиОбјектот Специфики : Материјал : сунѓеротПроизвод големина : Прибл.10*10*3cmПроизвод тежина : Околу.7gУпотреба : се користи за печење виси цвеќињаПакет се вклучени : 2 X Сунѓерот Влошки

3D кога Бебето Спие на Младата Сирена Сапун Силиконски Калап Фондан Торта Оркестарот Мувла 11.7x8x4cm Свеќа Габи, Чоколадо и Мраз Фах Мувла E404

590.40 -5 % DEN 561.00

3 D кога Бебето Спие на Младата Сирена Сапун Силиконски Калап Фондан Торта Оркестарот Мувла 11.7x8x4cm Свеќа Габи, Чоколадо и Мраз Фах Мувла E404Спецификација : Боја : Случајни (розева боја, кафеава, виолетова, сина итн) Материјал : ФДУ силикони Certifiated со ФДУ&LFGB Тежина : околу 300 грама Мувла големина : 11.7x8x4 cmКористење : Лесен за употреба и ракувањето и чистењето Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Квалитет на : Добар квалитетAnswer : ___________________________ Note : оваа мувла може да не биде толку голем како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.Затворете Ги Видите : Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизностПревозот и ракувањето со политикаНие ќе брод тоа преку Кина пост Нормално пошта, ќе добијат околу 1625 дена.Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.За Превозот време.ако брод преку Кина пост воздух парцела, Хонг Конг пост воздух парцела, времето за испорака е околу 6 ~ 20days.Ако брод преку EMS, времето за испорака е околу 3~8 дена.ако брод преку DHL, Fedex, UPSот, го испорача време е околу 3~7 денаПлаќањеБезбедноста на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! Ако одлучите да купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!Сервисот За ПолитикаНие сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, p709 Дванаесет месеци ароматерапијата восок бренд мувла чоколадо мувла Арома Gyps мувла

873.60 -24 % DEN 664.00

Совети : дали торта е најдобро да се притисне на торта 7 центи, затоа што колачот ќе биде оптоварен! Висока температура, може да се пече во микробранова печка торта, дали желе, не се плаши од замрзнување, може да се користи за да се мраз, без разлика каде се користи, може да се направи една прекрасна форма, не се плаши од паѓање, бебе и ви се допаѓа Опис : топлинаотпорни на температура од 40 ℃ на +230 ℃, може да се користи, моделирање роман, мека текстура, промена на стилови, лесно потреба од брзо ослободување, лесен за чистење *За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Dcrt 18pc Чаша торта форма чоколадо мувла кујнски алатки за печење мувла алатки

720.00 -8 % DEN 662.00

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура ℃ со сигурен важност и сила на антискршен...

Нови Пристигнување 4pcs Божиќ Тркалезна Форма Торта Клипот Секачи Фондан Алатка Sugarcraft Торта Декорирање Фондан Шлаг Pluger Секачи

95.52 -20 % DEN 76.00

Нови Пристигнување 4pcs Тркалезна Форма Торта Клипот Секачи Фондан Алатка Sugarcraft Торта Декорирање Фондан Шлаг Pluger СекачиКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПластикаОвие секачи се идеални за употреба со избор на Јадење и НеЈастиви материјали, вклучувајќи : шеќерна паста (валани фондан), petal паста (заболување на паста),марципан DIY готвење или занает глини, итнКреирајте едноставно да се произведе остава заврши со детални veining Лесен за употреба и чистењеБоја : Случајни боја,бела прво.Количина : 4pcs / setГолемина на калапи : Срцето : 22mm,13mm,10мм,6mmПакет Листата : 4 Pcs / Многу круг машинаСлика преку Телефон : Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница...

Пластични 6 Слоеви Прилагодливи Торта Леб Slicer Машина Алатка Тост Леб Сечење Водич Кујна Печење Додатоци Тесто Алатка 51090

DEN 300.00

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : пластични торта машина slicerФункција : Екопријателски ,порибеноMetarial : пластикаЕкориснички : даБоја : автоматскиБрој на модел : 51090Димензии : ширина 15cmдолжина од 10cmвисина 13.5 cm

JosheLive Нови 1pc DIY Азбука Пластични Торта Мувла Писмо Импресионира Бисквит Колаче Машина Притиснете Печат Embosser Фондан Мувла uGmp

52.32 -12 % DEN 46.00

DIY Азбука Пластични Торта Мувла Писмо Импресионира Бисквит Колаче Машина Притиснете Печат Embosser Фондан МувлаФункцијаСосема нов и висок квалитет.Име : DIY Азбука Торта МувлаМатеријал : Хранаодделение пластикаГолемина : 9cm x 8cmОвие совети се идеални за употреба со Фондан Колачи, Шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини.Лесен за употреба и чиста.Боја : ЖолтаНаставаНе може да се користи оган директно скара, или ќе деформација оПо користи, Чиста прво, reoccupy платно е суспендиран за сува,храна фен не е достапнаПакет Содржина : 1 x Писмо Торта Мувла>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >> Слики >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Плаќање >>>>>>>1...

8 Во 1 Bakeware Кујна Дијамант Љубов Срца Мус Торта Мувла Не-Стап француски Десерт Силикони Бели Печива Мувла DIY Печење

599.04 -20 % DEN 479.00

8 Во 1 Bakeware Кујна Дијамант Љубов Срца Мус Торта Мувла НеСтап француски Десерт Силикони Бели Печива Мувла DIY Печење

прекрасна шупливи срцето кутија/мали чоколадо кутија/бомбичка кутија 10 компјутери/многу

DEN 431.52

Име на производ : прекрасна шупливи срцето кутија / мали чоколадо кутија / бомбичка кутија 10 компјутери / многуПлоштад Големина : 9.5 cm x 6cm x 7cm должина x ширина x висинаМатеријал : 350 грама обложени бела картичкаТоа Може да се стави чоколадо, Macaroon,бонбони, бисквитНапомена : pls внимание на големината, ова е мала кутија,Сите кутија ќе треба да се инсталира

10cm Еко-Пријателски Lollipop Стапови Торта Поп Стапови За Чоколадо DIY Печење Алатка 100 Компјутери/Пакет

156.96 -20 % DEN 126.00

10cm ЕкоПријателски Lollipop Стапови Торта Поп Стапови За Чоколадо DIY Печење Алатка 100 Компјутери / ПакетФункција : Нов и висок квалитет.Одлична за правење чоколадо, бонбони, итн.Користете лесно и удобно.Материјал : ХартијаОблик : ПластикаБоја:БелаДолжина:100mmДијаметар:30ммКоличина : 100 PcsПакет се вклучени : 100 X Lollipop СтаповиAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, фотографии и вистински боја не се 100% исти.

7pcs тесто алатки Силикони Обновливи Шлаг Цевки Крем Тесто торби и спојка и Украсување на Ноктите DIY Фондан Торта Decoratin

171.84 -9 % DEN 156.00

7pcs тесто алатки Силикони Обновливи Шлаг Цевки Крем Тесто торби и спојка и Украсување на Ноктите DIY Фондан Торта Декорирање Алатка

21x 2cm 1Pcs Кујна Тесто Алатки DIY Бела Пластика Dumpling Мувла Создателот Тесто Притиснете Dumpling 19 Дупки Кнедли Создателот Мувла Алатки

219.36 -26 % DEN 162.00

Спецификации : Боја : белаМатеријал : ABSГолемина : 21cm*2cm / 8.3"*0.8"(Кол x H)Дупка со Дијаметар : 2.9 cm / 1.1"Напомена : Ве молиме овозможи 23% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакет Содржина : 1 x Dumpling Мувла

Цртан Филм Марки Габи Елка Cookie Алатки Торта Декорација Bakeware Кујна Gadgets, Додатоци Божиќ Торта Декорација

346.56 -20 % DEN 277.00

Силиконски Cookie Печат Мувла Дрвена Рачка Фондан Торта Цртан Филм Бисквит Печат Шеќер Занает Машина Божиќ Торта Декорирање АлаткаИме : Колаче Марки Големина : 65*70mm Производ Материјал : Храна одделение силиконски ,дрвени, од не ' Рѓосувачки челик Производ карактеристики : 100% за Храна одделение Силиконски и Дрво , FDA / LFGB,SGS стандард на безбедност Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира Едноставни и корисни, Healthfulness Не е лесно да се оштети,Не попуштатБезбедноста,Нетоксични, Без мирисНие обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 35 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 57days да Азија,Јужна Америка и Африка.Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот...

Рачно изработени Бука Дрвени Печење Калап за Месечината Колачи Тиква Пита Bakeware Создателот Печење Додатоци Торта Декорирање Tools 4 Цвеќиња

708.48 -35 % DEN 460.00

Бука Дрвени Печење Калап за Месечината Колачи Тиква Пита Bakeware Создателот Печење Додатоци Торта Декорирање Алатки Четири ЦвеќињаПредмет : калап за печењеВкупна Големина : 35x7.5x2cmДупка Големина : 5x1.5cmМатеријал : буковата

43 cm Долги, ратан кошница кошница/Европска земја леб ферментација baguette леб

DEN 906.72

Име на производ : 44 cm Долги, ратан кошница кошница / Европска земја леб ферментација baguette лебМатеријал : ратанголемина : 43 *9*5cm Количина : еднаКарактеристики на производот : Бидејќи се рачно изработени, неизбежно некои грешка на детали и асиметрија, ве молиме размислете внимателно пред да го купат, ви благодарам.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.