• Ново
20pcs Жолта Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Алатки Занает 9 Инчен

20pcs Жолта Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Алатки Занает 9 Инчен

Оценка на клиентот:
DEN 287.52

Износ
Залиха


100% Сосема Нов
Toltal должина : 23.50 cm=9.25 инчен
Ширина : 25мм=1inch
Боја : како на сликата боја
КОЛИЧИНА : 20 компјутери

Карактеристики

Големина:
3#
Тип На Производ:
Патентите
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
боја на змејот
Материјал:
Метал
Употреба:
Облека,Домашен Текстил
Метал Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
23.50 cm=9.25 инчен

Производи во категоријата

2X Црна Затворени Крајот Fermeture Eclair Водоотпорен Патент За Шиење Најлон Невидливи Патентите Отворено Торба Куфер DIY Занаети KY2163

353.76 -13 % DEN 308.00

Се занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена Функција : Brand Name : Meetee Тип на Производ : Патентите Метал : Најлон Употреба : Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека Функција : Автоматско Заклучување Број на Модел : 5# Патент Тип : OpenEnd Боја : Црна Спецификација : 50cm 60cm 70cm 80см 90cm Функција : Автоматско Заклучување на ЕкопријателскиНапомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да бидат различни од слики...

20pcs/многу, 20cm Должина Светло Златна Боја Патент Заби 3 Црна Метал Патент за Џеб Кеси

DEN 911.52

20cm Должина Светло Златна Боја Патент Заби 3# Црна Метал Патент за Џеб КесиМодел# : TRIZP005Материјал : месингДолжина : 20cmТип : близоккрајГолемина : 3# метал патент со 20cm должинаБоја : темно платно лента со светлина златни забиПримена : на патент е широко се користи во сите видови на облека, luggages, кеси, и така натаму како додатоци.Пакет : 20pcs / број во ПП торбаЗабелешки : Други должини и бои може да се прилагоди, ако сте заинтересирани во други lengthes / бои, ве молиме слободно контактирајте со нас!Слики на Детали : Пратката Политика · Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата...

35cm Случаен Боја 10pcs/многу Патентите Чипка Најлон Заврши Патент за Шиење венчаница AA7462

314.40 -20 % DEN 252.00

Опис на производот : Име на Производ : Чипка Патенти Патент Тип : близок крај Големина : 3# Должина : 35cm Боја : светло бои,темни бои серијата (по случаен избор боја) пакување : 10 парчиња чипка патентите Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т.Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со насПревозот1...

ХЛ 20pcs 23.5 см должина мешавина боја Близок-Крај најлон патентите облека кеси се прилагоди на прибор за шиење алатки A383

239.52 -40 % DEN 144.00

започнетеОпис : Состојба : 100% Сосема НовВкупна должина : 23.5 cmУпотреблива должина : 19.5 cmКОЛИЧИНА : 100pcs / пакетот (ако изберете мешавина боја,ќе добиете боја по случаен избор)

Најпродавани Трговија На Големо 50 Избрани Облека Текстил Занает Најлон Метал Затворени Отвори Заврши Zips

DEN 217.44

50 Избрани Облека Текстил Занает Најлон Метал Затворени Отвори Заврши Zips.100% Нов и висок квалитет10pcs по пакетБоја : СлучајниОдлично за занаети, костим дизајн, облека, итн.Материјали : најлонПрибл...

Alipress Невидливи Патент 100PCS DIY 325cm 40CM Најлон Патентите За Перница/Skrit Шиење Додатоци се Прилагоди на Алатки

1199.52 -10 % DEN 1080.00

Состојба : 100% Сосема Нов големина : 25cm,40cm Забелешка : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.