• Ново
150cm Должина 10colors 5# Две Начин за Одделување на Патент Смола јакни спортски палта паркови патентите спорт патентите за шиење Облека

150cm Должина 10colors 5 Две Начин за Одделување на Патент Смола јакни спортски палта паркови патентите спорт патентите за шиење Облека

Оценка на клиентот:
DEN 460.80

Износ
Залиха


Прикажи повеќе
150cm Должина 10colors 5# Две Начин за Одделување на Патент Овие се 2-начин на патентите (тие имаат два лизгачи) и се понекогаш се нарекува двојна патентите Заедничка употреба : Parkas, секојдневни јакни, палта, спортски, руно, ски јакни Модел : 5# Големина : 150cm (забите должина) Боја : 10 видови бои се на располагање, да гледате како што е подолу слики
Realated Производи
Забелешка : Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме и јас ќе се вратам на вас како е можно јас да. Ве молиме внимание дека ќе има 1-2cm грешка во реалниот производи ,и рачно изработени производи, има се по нешто за траги од сплит зглобовите и сечење. Бојата може да се разликува малку од фотографијата. Ова е поради различни бои/осветленост прилагодувања на компјутер/лаптоп екрани. Испорака : * Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход; * во Комбинација Испорака : повеќе информации за производот цел, ќе се спакуваат заедно и испрати; * Ако треба да се изрази на различни место, ве молиме да контактирате со servicer и остава порака.

Карактеристики

боја:
Црвена боја, жолта, бела, кафе, royalblue, сива, розова, црна, темно сина, војска зелена, Случајни бои
Големина:
5#
Должина:
2 pieces, 5 pieces
Тип На Производ:
Патентите
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Облека
Бренд Име:
PALMYBEST
Материјал:
Смола
Функција:
Еко-Пријателски
Патент Тип:
Open-End
Број На Модел На:
0423ZIP2

Производи во категоријата

Најпродавани Трговија На Големо 50 Избрани Облека Текстил Занает Најлон Метал Затворени Отвори Заврши Zips

DEN 217.44

50 Избрани Облека Текстил Занает Најлон Метал Затворени Отвори Заврши Zips.100% Нов и висок квалитет10pcs по пакетБоја : СлучајниОдлично за занаети, костим дизајн, облека, итн.Материјали : најлонПрибл...

35cm Случаен Боја 10pcs/многу Патентите Чипка Најлон Заврши Патент за Шиење венчаница AA7462

314.40 -20 % DEN 252.00

Опис на производот : Име на Производ : Чипка Патенти Патент Тип : близок крај Големина : 3# Должина : 35cm Боја : светло бои,темни бои серијата (по случаен избор боја) пакување : 10 парчиња чипка патентите Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т.Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со насПревозот1...

2X Црна Затворени Крајот Fermeture Eclair Водоотпорен Патент За Шиење Најлон Невидливи Патентите Отворено Торба Куфер DIY Занаети KY2163

353.76 -13 % DEN 308.00

Се занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена Функција : Brand Name : Meetee Тип на Производ : Патентите Метал : Најлон Употреба : Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека Функција : Автоматско Заклучување Број на Модел : 5# Патент Тип : OpenEnd Боја : Црна Спецификација : 50cm 60cm 70cm 80см 90cm Функција : Автоматско Заклучување на ЕкопријателскиНапомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да бидат различни од слики...

Alipress Невидливи Патент 100PCS DIY 325cm 40CM Најлон Патентите За Перница/Skrit Шиење Додатоци се Прилагоди на Алатки

1199.52 -10 % DEN 1080.00

Состојба : 100% Сосема Нов големина : 25cm,40cm Забелешка : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

ХЛ 20pcs 23.5 см должина мешавина боја Близок-Крај најлон патентите облека кеси се прилагоди на прибор за шиење алатки A383

239.52 -40 % DEN 144.00

започнетеОпис : Состојба : 100% Сосема НовВкупна должина : 23.5 cmУпотреблива должина : 19.5 cmКОЛИЧИНА : 100pcs / пакетот (ако изберете мешавина боја,ќе добиете боја по случаен избор)

20pcs/многу, 20cm Должина Светло Златна Боја Патент Заби 3 Црна Метал Патент за Џеб Кеси

DEN 911.52

20cm Должина Светло Златна Боја Патент Заби 3# Црна Метал Патент за Џеб КесиМодел# : TRIZP005Материјал : месингДолжина : 20cmТип : близоккрајГолемина : 3# метал патент со 20cm должинаБоја : темно платно лента со светлина златни забиПримена : на патент е широко се користи во сите видови на облека, luggages, кеси, и така натаму како додатоци.Пакет : 20pcs / број во ПП торбаЗабелешки : Други должини и бои може да се прилагоди, ако сте заинтересирани во други lengthes / бои, ве молиме слободно контактирајте со нас!Слики на Детали : Пратката Политика · Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.