• Ново
Alipress 12Pcs 5# 80СМ Отворен Крај Смола Патентите За DIY Шиење Грб Јакна Прилагоди на Алатки 15 Бои

Alipress 12Pcs 5 80СМ Отворен Крај Смола Патентите За DIY Шиење Грб Јакна Прилагоди на Алатки 15 Бои

Оценка на клиентот:
DEN 623.52
DEN 592.00 -5 %

Износ
Залиха


боја 11 е надвор од акциите,па кога ќе изберете забелешка боја,ве молиме да изберете боја 11,ви благодарам.
големина : 5#
должина : 80см
материјал : смола
боја : 15 бои за избор
количина : 12pcs по многу
Боја Неусогласеност Разлики во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл ,Сепак, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас. Превозот 1,ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 6 ден. 2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи нарачка. Ние не сме responsable за испорака неуспех поради погрешна адреса ќе оставиме да ни кога наредил. Рок на Услугата 1. Било оштетени или исчезнати објект. Ве молиме контактирајте со нас со 7 дена за замена или рефундирање ве Молиме не го отвори спорот без комуникација 2. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат. 3. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за рефундирање на 4. Ако имате потреба од враќање или надоместок, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за најдоброто решение за вашиот проблем прво пред превозот врати објектот. 5. Такси превозот за враќање на некој објект(без разлика дали за наплата или exchage) се на купувачот одговорност. 6. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот. Повратни информации 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и Целата услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. 2. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики

боја:
1 зелена, 2 темно зелена, 3 сина, 4 морнарица, 5 црна, 6 бела, 7 жолта, 8 пинк, 9 топла розова, 10 црвени, 12 беж, 13, 14 кафе, 15 сива, 16, забелешка бои
Големина:
5#
Должина:
80cm
Тип На Производ:
Патентите
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Облека
Материјал:
Смола
Функција:
Еко-Пријателски
Патент Тип:
Open-End
Бренд Име:
Shawnmanor
Број На Модел На:
2-044
Количина:
12pcs по многу
Големина:
5#

Производи во категоријата

Alipress Невидливи Патент 100PCS DIY 325cm 40CM Најлон Патентите За Перница/Skrit Шиење Додатоци се Прилагоди на Алатки

1199.52 -10 % DEN 1080.00

Состојба : 100% Сосема Нов големина : 25cm,40cm Забелешка : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

Најпродавани Трговија На Големо 50 Избрани Облека Текстил Занает Најлон Метал Затворени Отвори Заврши Zips

DEN 217.44

50 Избрани Облека Текстил Занает Најлон Метал Затворени Отвори Заврши Zips.100% Нов и висок квалитет10pcs по пакетБоја : СлучајниОдлично за занаети, костим дизајн, облека, итн.Материјали : најлонПрибл...

ХЛ 20pcs 23.5 см должина мешавина боја Близок-Крај најлон патентите облека кеси се прилагоди на прибор за шиење алатки A383

239.52 -40 % DEN 144.00

започнетеОпис : Состојба : 100% Сосема НовВкупна должина : 23.5 cmУпотреблива должина : 19.5 cmКОЛИЧИНА : 100pcs / пакетот (ако изберете мешавина боја,ќе добиете боја по случаен избор)

150cm Должина 10colors 5 Две Начин за Одделување на Патент Смола јакни спортски палта паркови патентите спорт патентите за шиење Облека

DEN 460.80

Прикажи повеќе150cm Должина 10colors 5# Две Начин за Одделување на Патент Овие се 2начин на патентите (тие имаат два лизгачи) и се понекогаш се нарекува двојна патентите Заедничка употреба : Parkas, секојдневни јакни, палта, спортски, руно, ски јакни Модел : 5# Големина : 150cm (забите должина) Боја : 10 видови бои се на располагање, да гледате како што е подолу сликиRealated ПроизводиЗабелешка : Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме и јас ќе се вратам на вас како е можно јас да...

20pcs/многу, 20cm Должина Светло Златна Боја Патент Заби 3 Црна Метал Патент за Џеб Кеси

DEN 911.52

20cm Должина Светло Златна Боја Патент Заби 3# Црна Метал Патент за Џеб КесиМодел# : TRIZP005Материјал : месингДолжина : 20cmТип : близоккрајГолемина : 3# метал патент со 20cm должинаБоја : темно платно лента со светлина златни забиПримена : на патент е широко се користи во сите видови на облека, luggages, кеси, и така натаму како додатоци.Пакет : 20pcs / број во ПП торбаЗабелешки : Други должини и бои може да се прилагоди, ако сте заинтересирани во други lengthes / бои, ве молиме слободно контактирајте со нас!Слики на Детали : Пратката Политика · Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата...

2X Црна Затворени Крајот Fermeture Eclair Водоотпорен Патент За Шиење Најлон Невидливи Патентите Отворено Торба Куфер DIY Занаети KY2163

353.76 -13 % DEN 308.00

Се занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена Функција : Brand Name : Meetee Тип на Производ : Патентите Метал : Најлон Употреба : Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека Функција : Автоматско Заклучување Број на Модел : 5# Патент Тип : OpenEnd Боја : Црна Спецификација : 50cm 60cm 70cm 80см 90cm Функција : Автоматско Заклучување на ЕкопријателскиНапомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да бидат различни од слики...

35cm Случаен Боја 10pcs/многу Патентите Чипка Најлон Заврши Патент за Шиење венчаница AA7462

314.40 -20 % DEN 252.00

Опис на производот : Име на Производ : Чипка Патенти Патент Тип : близок крај Големина : 3# Должина : 35cm Боја : светло бои,темни бои серијата (по случаен избор боја) пакување : 10 парчиња чипка патентите Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т.Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со насПревозот1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.