• Ново
5 Бои--100pcs Бисер Рамен Грб Овална Свадба Покани Weding Корист Кутија Оркестарот Hairband Коса Клип Оркестарот DIY Материјали

5 Бои--100pcs Бисер Рамен Грб Овална Свадба Покани Weding Корист Кутија Оркестарот Hairband Коса Клип Оркестарот DIY Материјали

Оценка на клиентот:
DEN 480.00
DEN 437.00 -9 %

Износ
Залиха


Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред да ред) : 1. За Царинење Продажба предмети, ние НЕ ќе Понуди следење на број услуга, па тоа се испраќаат надвор без Следење на Информации, превозот време е за 30-40 дена. За нарачки 2. Мешани цел > $ 7, Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail со Валиден Следење на Број.
Опис :
Висок квалитет имитира Гем/Бисер спакувани во метална обвивка со убава пенливи diamante е совршен за секоја прилика. Тоа изгледа зачудувачки кога се поставени околу свадба покани и свадба корист кутии.
(Оваа листа само за Brads само, не вклучувајќи корист кутии или лента, но можете да ги купите во нашата продавница, како и)
Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.
Спецификација : Материјал : Бисер Боја : Боја Се Покаже Како Големина На Слика : Прибл. 16mm*21mm
Превозот Политика :
1. За нарачки
2. Мешани цел > $ 7, Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail со Валиден Следење на Број.
(Ве молиме цел 1 месец однапред пред вашиот посебен ден. Како испорака и ракување со времето може да варира на различни наредби со различни превозот адреса. Ако вашиот посебен ден доаѓа наскоро, ве молиме ни e-mail пред ставање на ред).
Ние ќе ги ажурира превозот метод за да Изразат Пошта (DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ)откако на вашиот вкупен износ стигнат до и Без дополнителни изразат поштенски се наплаќа. Превозот време е за 3-7 работни дена.
Повратни Информации & Враќање :
1, ве Молиме двојно проверете парцела кога ќе ја добијат од превозот превозникот и ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се справи за вас.
2, За Повратни информации Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек.
3,answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни такса dback, ќе ве молам пишете ни веднаш? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок.
4, 7 дена гаранција за квалитет. Целосна наплата на цената на стоката ќе биде вратена, за вратени предмети (ве Молиме имајте во предвид дека на превозот и ракувањето такса не се враќа). Превозот и ракувањето со надомест ќе биде поништен, само ако разменуваат објект е неисправен. Сите вратени предмети мора да биде во добра состојба и се спакувани во оригинални пакет. (Купувачот ќе има обврска да плаќаат за превозот надомест на враќање предмети).

Карактеристики

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Годишнина,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Големина:
S
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
loveisrising
Материјал:
бисер
боја:
Боја Се Покаже Како Слика
Големина:
Approx. 16mm*21mm
На мушка во центар:
Прибл.13*18mm
Обликот:
овална

Производи во категоријата

3мм Бела/Беж Декоративни Бисер Насоки 50 МЕТРИ/Roll Круг Монистра Гарланд Синџир Ролни String На Бисери За Свадба Декорација Занаети

DEN 796.32

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 3мм Должина : 50 MПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10pcs Акрилик Стакло Монистра Гарланд Јасно Дијамант Влакно Светкава Свадба Партија Дом Лустерот Завеса Декорација

253.92 -5 % DEN 241.00

На Акрилик Стакло Лежиште може да играат важна улога во jazzing до manzanita дрвја, candelabras и вазниБоја : јасноСекој гарланд влакно е 12cm должинаНа Octagonal гем мерки : 14mmСекој гарланд 1 Капка + 3 OctagonalAnswer : ___________________________ Note : *Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.shippmentКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бесплатен Превозот 2000pcs/лот 2*1.5 cm Ткаенина Срцето Свадба Маса Декорации/Кревет Декорација/Градина Резерви/Свадба Срце

DEN 719.52

Категорија Декорација Теми Класичен Тема Материјали Fabic Персонализација Неперсоналните Прибл Должина 2cm Прибл...

Луксузна бела гумени купола шатор со 3 влезовите за продажба, мобилни гумени структури згради покритие за настани изложба

DEN 45600.00

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп / пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др.4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања.Item type Гумени шатор Материјал стп / пвц обложени оксфорд ткаенина Додатоци1.CE / UL стандард Воздушниот компресор2...

10 парчиња Kraft Хартија Празно Место Име Картичка Селски Свадба Маса Картичка Twine Лак Табела Броеви Гроздобер Свадба декорација

531.36 -44 % DEN 298.00

пакет : 10 парчиња / многу Гости Партија Име Табела Место Картички за Стара Шик Селски WeddinОвој објект е еден пакет на 10pcs убаво и практично табела место картички, која е направена од хартија и јута...

Nicro 16Виножито Филм Шест Посочи Ѕвезда DIY Партија Гарланд Божиќ Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

246.24 -34 % DEN 163.00

Nicro Виножито Филм Блескав Хексагонална Ѕвезда DIY Партија Гарланд Боја Партија Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

2015 година Нови Burlap Hessian Чипка Прстен Перница за Булчински Свадба Декорација Производ Материјали Мода Прстен Перница 20*20cm

720.00 -7 % DEN 670.00

Burlap Чипка Свадба Декорација Прстен Перница за Свадба ДекорацијаПокривање Ткаенини : Burlap +ЧипкаТежина : Околу 130g

100pcs DIY Стапало Дрво Чипови Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката Декорација

134.40 -24 % DEN 102.00

100pcs DIY Природни Дрвени симпатична Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката ДекорацијаКарактеристики Боја : Дрво боја. Материјал : Basswood.Големина на : 20mm Дебелина : прибл...

Бесплатен Превозот 360pcs/многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјали

DEN 9072.00

Бесплатен Превозот 360pcs / многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјалиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаКарактеристики На Производот : Трансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Спецификација за производ : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

25M Бела/беж 6MM Пластични Бисер Монистра Риболов Линија Синџир DIY Свадба Партија Decors Мушка Синџир Гарланд Wried

DEN 575.52

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 6mm+25mПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

1 Сет Среќен Роденден Банер Фолија Злато Пастелни Розова Боја Девојка Роденден Garlands 1-ви Роденден Оркестарот Роденден Bunting

600.00 -15 % DEN 510.00

1 Сет Среќен Роденден Банер Фолија Злато Пастелни Розова Боја Девојка Роденден Garlands 1ви Роденден Оркестарот Роденден BuntingМатеријал : Уметноста На ХартијаБоја : Црна, сина, Руменило Розова, Нане, Топла розова / светло розева боја / бела боја со Фолија Злато Среќен роденденГолемина : 15 x 20cm на секоја Картичка, 1.5 м Среќен Банер, 2m на Роденден БанерЕдиница пакување : Среќен Роденден Банер со ПанделкаТежина : Околу.0.11 кг по пакет ;D e s i g n : Colorfu l со фолија ЗлатоК о л о р : Сите Бои во акции за вашиот изберете1 lot =1 сетови (Среќен роденден + Лента)Хартија гарланд се совршен партија декорација забава и разновиден...

Топла 3D Дрвени Елени Ѕид Виси на Животните дивиот свет Главата Скулптури -Лубеница за Свадба Партија Корист Дома Декорација Украс Подарок

859.68 -49 % DEN 438.00

Опис : 100% Сосема Нов и Hight Квалитет Едноставно Сите натпревар Ѕид виси на Дрво Занаети Богат Нордиските атмосфера Модерна едноставност и елеганција Без разлика во каква било ситуација ќе се донесе еден вид на свој стил Материјал : Дрво Шаблон : Елени МоделГолемина На : Прибл...

60cm Високи Кристал Табела Централен Плоштад цвет мирување Свадба Реквизити

DEN 35760.00

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

100 Памук Линија Имитација Бисер се тркалаат 2,5 mm Жица Мушка Завеса Божиќ Свадба Декорација/Замрзнати Партија Bruiloft Оркестарот Материјали

DEN 907.68

Памук Линија Имитација Бисер се тркалаат 2,5 mm Жица Мушка Завеса Божиќ Свадба Декорација / Замрзнати Партија Bruiloft Decoratie МатеријалиSize2.5mm+100ПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10ММ 99FT/30M AB Боја Свадба Фаворизира Подароци Декорација DIY Кристално Јасно Акрилик Мушка Гарланд Виси Партија Оркестарот Снабдување

DEN 719.52

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 10мм+99 нозеПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Бесплатни shippin 2.5 m Топла продажба гумени цвет за настани декорација

DEN 27840.00

1.Слики на овој гумени цвет за настан декорација2.Додатоци на&бои на оваа свадба декорација гумени цвет3.Параметри Точка Име : гумени цвет за настан декорација Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 2.5 m дијаметарДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,85w;еден метален синџир;една боја се менуваled светло,10w;еден далечински управувач4.Плаќање &Испорака време5...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.