• Ново
99FT 30M/Тркалаат Кристално Стакло DIY Бела Гарланд Акрилик Стакло Монистра Влакно Octagonal Монистра За Божиќ Свадба Партија Оркестарот

99FT 30M/Тркалаат Кристално Стакло DIY Бела Гарланд Акрилик Стакло Монистра Влакно Octagonal Монистра За Божиќ Свадба Партија Оркестарот

Оценка на клиентот:
DEN 861.12
DEN 439.00 -49 %

Износ
Залиха


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Одлично за луѓе кои сакаат DIY.
Направи вашиот дом повеќе романтичен со овие зрнца.
Може да се користи за прозорецот прикажува или свадба оркестарот или како преграда помеѓу вашата дневна соба и трпезарија.
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како што е прикажано на слики
Материјал : Акрилик
Мушка Големина : 10мм
Вкупна Должина : 30 M(99 FT)/Ролна
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
1 Ролна од Монистра 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Партија,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
Акрилик Стакло Монистра
Шема:
Шарени
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
Тип:
Се тркалаат на Монистра
>2.5 M> Спецификација:
>2.5 M>2.5 M>>2.5 M
Мушка големина:
10мм
боја:
Како што е прикажано на слики
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Производи во категоријата

240x Среќен Божиќ Дедо Мраз Значка Подарок Налепница Етикета Печат Плик Подарок Кутија Завиткување Занает Печење БОЖИЌ Партија Декорација

DEN 282.24

Сосема нов и висок квалитетМожете да ги користите за декорација на вашиот DIY бонбони / Торта појавува / бисквит / колаче торби / cupcake кутии или подарок кутии.Материјали : ХартијаГолемина : 3.5x4.5cm

10ММ 99FT/30M AB Боја Свадба Фаворизира Подароци Декорација DIY Кристално Јасно Акрилик Мушка Гарланд Виси Партија Оркестарот Снабдување

DEN 719.52

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 10мм+99 нозеПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

12pcs Алуминиум во Сребрена позлатен морска ѕвезда Салфетка Прстен Serviette Тока Носителот Хотел Свадба Партија Корист Декорација

1391.52 -22 % DEN 1085.00

тоа е одлично За свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден.Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумскиГолемина : 5cmКоличина : 12pcs

Бесплатен превозот 14mm octagon монистра K9 со 38mm Приврзоци Завеса Мушка Pendant Осветлување за Pendant DIY Светилка Декорација

712.80 -11 % DEN 635.00

Име : Кристал монистра Синџир1pcs 14mm кристал octagon монистра со 38 кристал pendantМОНИСТРА : 14mm octagon кристал монистра со 2 дупкиУПОТРЕБА : завеса или од врата на врата завеса , свадба , хотел украсиБои картички : може да изберете било која боја како и следново.ако сакате други форма pendant , pls остави порака за нас , ние ќе направиме се за вас .

свадба име држачот на Бурбон Стрит Streetlight Место за држачот на Садови Dinnerware Поставува партија Декорација 100pcs/многу

DEN 5280.00

Бурбон Стрит Streetlight Место за Држачот на Свадба Фаворизира Подароци Партија Додаток Декорација Материјали+Бесплатен превозот+100pcs / многуМатеријал : Смола и МеталТежина : 40 GГолемина : 10.5 СМ висинаПрибл...

трговија на големо отворено свадба метал цвет кофа fleurs вазна тенџере балкон виси кофа железо градина декорација bucketfleurs

15360.00 -25 % DEN 11520.00

големина како слика шоу, метал виси синџири мали димензии должина околу 25см големи димензии должина околу 40cmтреба да се потврди вистинска големина како што е подолу, тоа е мини тенџере, наместо на големо тенџере, ви благодариме

100 Метри/Roll 1.5 mm Злато Сребро Вештачки Бисер Монистра Синџир-Свадба Партија Додатоци Елка Дома Виси Декорација

720.00 -10 % DEN 648.00

Опис : *Состојба : 100% Сосема нов*Категорија : 1.5 mm Вештачки Бисер мушка синџир*Материјал : Вештачки Бисер*Боја : Злато / Сребрена*Пакет Должина : 1 тркалаат(околу 100 метри)*Примена : Божиќ / партија / матурска дома декорација, свадба реквизити, додатоци, DIY невестата цвет делови итн.*Големина : овие зрнца се од 1,5 mm*Монистра се моделирани право врз низа, така што тие може да се намали за било должината без губење на монистра.Објектот Се ПокажеплаќањеНие ќе ве известиме кога вашите производи се испраќаат.Plz плати за тоа на време.Ви благодаримеПревозотУслуги / ЛокацијаСАДАвстралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светотБесплатен превозотUSPS(715 дена)Воздухот mail(1530 Business дена)Стандард Int'l ПревозотEMS или други превозот(510 дена)EMS или други превозот(815 дена)Препорачана Int'l ПревозотDHL или UPSот , Fedex(37 дена)DHL или други изразат испорака(510 дена)1.Сите објектот Ќе биде предаден во 17 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).2.Објектот ќе се 2545 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.3.Не сноси никаква царина, V...

100pcs DIY Стапало Дрво Чипови Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката Декорација

134.40 -24 % DEN 102.00

100pcs DIY Природни Дрвени симпатична Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката ДекорацијаКарактеристики Боја : Дрво боја. Материјал : Basswood.Големина на : 20mm Дебелина : прибл...

Резолуцијата Бела боја на слонова коска Розова Chiffon Стол Опфаќа Sash Лак за Свадби Банкет Настан Украси Обезбедува Бесплатен Превозот 100pcs/многу

DEN 25344.00

нови пристигнување свадба Centerpieces партија стол опфаќа sashes.висок квалитет и сосема нов ние имаме многу бои за да го изберете,За Партиски Банкет декорација материјали, добредојдени се да го нарачате!

1000pcs Вештачка Свила Ливчиња од Роза Предлог Flowergirl Кошница Лажни Цвет Mariage Свадба Декорација

DEN 157.92

1000pcs Романтична Вештачка Свила Ливчиња од Роза Предлог Свадба Flowergirl Кошница Лажни Цвет Декорација10 Парчиња Лажни Ливчиња Од Роза Вештачки Свадба Цвет ДекорацијаОписВештачки petal не само што може да ги зачувате вашите пари, но исто така лесно може да достигне целите на создавање на романтична атмосфера...

60cm да 120cm Високи Симулација на Бела Елка Заштита на Животната средина Смола Свадба Маса Декорација Дома Декор Дрвја

DEN 11424.00

Симулација, бела елка, Матични гранка, Багажникот, заштита на Животната средина смолаИме : бела лажни дрвоМатеријал : заштита на Животната средина смолаБои : бела( ако сте треба друга боја,контактирајте ме)Големина на : S : 60cm високи X 45cm широкМ : 75см високи X 45cm широкL : 100cm висина X 60cm широкXL : 120cm см х 60 см широктреба други големина.ве молам контактирајте ме!пакет содржина : само дрво(не се вклучат и други делови)одговара за свадба маса декорација, свадба украс, дома декор итн..

10 парчиња Kraft Хартија Празно Место Име Картичка Селски Свадба Маса Картичка Twine Лак Табела Броеви Гроздобер Свадба декорација

531.36 -44 % DEN 298.00

пакет : 10 парчиња / многу Гости Партија Име Табела Место Картички за Стара Шик Селски WeddinОвој објект е еден пакет на 10pcs убаво и практично табела место картички, која е направена од хартија и јута...

Сладолед Сон DIY Балон Гарланд Комплет - 60 балони мешани бисер бели,бисер розова,нане,големина 5 10 .слободно испратете воздушна пумпа,string

DEN 1275.84

4.99 / комбо 11.86 / комбоДеталиСладолед Dreamd DIY Балон Гарланд Комплет Балон garlands се најжешките партија тренд за 2017, а сега благодарение на Еден Стилски Партија DIY Балон Гарланд Полнење, можете лесно да се направи си што е сигурно да се wow гости на вашата следна забава...

Топла 3D Дрвени Елени Ѕид Виси на Животните дивиот свет Главата Скулптури -Лубеница за Свадба Партија Корист Дома Декорација Украс Подарок

859.68 -49 % DEN 438.00

Опис : 100% Сосема Нов и Hight Квалитет Едноставно Сите натпревар Ѕид виси на Дрво Занаети Богат Нордиските атмосфера Модерна едноставност и елеганција Без разлика во каква било ситуација ќе се донесе еден вид на свој стил Материјал : Дрво Шаблон : Елени МоделГолемина На : Прибл...

Браун булчински закачалка, свадба закачалка, свадба се облекуваат закачалка, булчински закачалка, г-ѓа закачалка, булчински туш подарок,

DEN 1199.52

Свадба Закачалка Персоналните со Датумот и Името, Селски венчаница Закачалка, Обичај Дрво Булчински презиме Закачалка Персоналните Цел И вашата свадба датум, дозволете ми да знам кога ќе треба закачалка***, На пример****1...

1pcs 13cm royalblue DIY Сјајот Хартија Број Банер Персоналните Виси Гарланд За Роденден, Свадба Годишнината Оркестарот

DEN 45.60

1pcs / многу 13cm сребрен Сјај DIY Писмо Банер Персоналните Garlands Партија Материјали Свадба, Роденден на Божиќ Виси DecorsторбаВе Молиме Имајте Во Предвид : 1,Овој линк е само за еден збор, ако сакате многу зборови за да се направи копија од вашите Персонализирани Банер, ве молиме изберете многу повеќе како што ги барате,2, ве Молиме оставете ни забележа за букви или Броеви сакате, Стринг ќе биде inclueded

2cm Kraft Празен круг во облик на Мини Висат Ознака за DIY подарок декорација пакет за деца за учење на азбуката - 1000pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 892.80

Kraft Празен круг во облик на Мини Висат Ознака за DIY подарок декорација пакет за деца за учење на азбукатаМатеријали : kraft картонГолемина : 2cmБоја : browmОбјект како што е подолу за референца :

Diy материјал 3мм 50meters Круг бисер линија врска жиците ABS имитација бисер мушка синџир-свадба декорација Додатоци

DEN 681.12

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 3мм+50mПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Nicro 16Виножито Филм Шест Посочи Ѕвезда DIY Партија Гарланд Божиќ Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

246.24 -34 % DEN 163.00

Nicro Виножито Филм Блескав Хексагонална Ѕвезда DIY Партија Гарланд Боја Партија Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

72Pcs/Многу Празни Сапун Меур Шишиња Смешно Дома Свадба Божиќ Роденден Декорација Настан Фестивал Материјали

818.88 -15 % DEN 696.00

72 Pcs / Многу Празни Сапун Меур Шишиња Смешно Дома Свадба Божиќ Роденден Декорација Настан Фестивал Материјали Тежина : 130g Боја : Јасно Големина : 10.7 cm x 1.1 cm Материјал : Пластични Пакет се вклучени : 72 Pcs Сапун Меур Шишиња(без suds) Карактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет...

12pcs Вештачки Тропска Палма Остава цвет и Чаша Увеселителен парк Placemat за Партија Плажа Свадба Маса роденден Декорација Додатоци

DEN 196.32

12pcs Вештачки Тропска Палма Остава цвет и Чаша Увеселителен парк Placemat за Партија Плажа Свадба Маса роденден Декорација Додатоципакет содржи 12pcsголемина:35*29cmПоддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер...

3мм Бела/Беж Декоративни Бисер Насоки 50 МЕТРИ/Roll Круг Монистра Гарланд Синџир Ролни String На Бисери За Свадба Декорација Занаети

DEN 796.32

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 3мм Должина : 50 MПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Персоналните Кристално Јасно Пеперутка Место Карта Сопствениците 100pcs за Свадба Персоналните Работи Партија Подароци Обезбедува Бесплатен Превозот

DEN 8529.60

Персоналните Кристално Јасно Пеперутка Место Карта Сопствениците 100pcs за Свадба Персоналните Работи Партија Подароци Обезбедува Бесплатен ПревозотТежина : 70 GГолемина : 15 CM висинаПрибл...

Бесплатен Превозот 360pcs/многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјали

DEN 9072.00

Бесплатен Превозот 360pcs / многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјалиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаКарактеристики На Производот : Трансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Спецификација за производ : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

10pcs злато-тон легура розева роза црвено глеѓ животинско Фламинго шарм pendant DIY Додаток за свадба birtday партија оркестарот Подарок

DEN 41.76

10pcs златотон легура розева роза црвено глеѓ животинско Фламинго шарм pendant DIY Додаток за свадба birtday партија оркестарот ПодарокПакет : 10pcs Или 5pcs За Избор

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.