• Ново
Шарени 24 Редови Дијамант Мрежа Кристал Лента Кристал Заврши За Свадба Партија Декорација дијамант заврши за партија backgroup

Шарени 24 Редови Дијамант Мрежа Кристал Лента Кристал Заврши За Свадба Партија Декорација дијамант заврши за партија backgroup

Оценка на клиентот:
DEN 12576.00
DEN 10061.00 -20 %

Износ
Залиха


Дијамант заврши за партија backgroup Дијамант Мрежа Кристал Лента Кристал Заврши За Свадба Партија Шарени Декорација 24 Редови
должина : 10m
ширина : 12cm
24 ред
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Повод:
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
дијамант мрежа
is_customized:
Yes
Големина:
L
Шема:
Полна Боја
Тип:
Настан & Партија Материјали
Име:
дијамант мрежа
Спецификација:
0.7-0.9M

Производи во категоријата

60cm да 120cm Високи Симулација на Бела Елка Заштита на Животната средина Смола Свадба Маса Декорација Дома Декор Дрвја

DEN 11424.00

Симулација, бела елка, Матични гранка, Багажникот, заштита на Животната средина смолаИме : бела лажни дрвоМатеријал : заштита на Животната средина смолаБои : бела( ако сте треба друга боја,контактирајте ме)Големина на : S : 60cm високи X 45cm широкМ : 75см високи X 45cm широкL : 100cm висина X 60cm широкXL : 120cm см х 60 см широктреба други големина.ве молам контактирајте ме!пакет содржина : само дрво(не се вклучат и други делови)одговара за свадба маса декорација, свадба украс, дома декор итн..

Персоналните Кристално Јасно Пеперутка Место Карта Сопствениците 100pcs за Свадба Персоналните Работи Партија Подароци Обезбедува Бесплатен Превозот

DEN 8529.60

Персоналните Кристално Јасно Пеперутка Место Карта Сопствениците 100pcs за Свадба Персоналните Работи Партија Подароци Обезбедува Бесплатен ПревозотТежина : 70 GГолемина : 15 CM висинаПрибл...

1.5cmx10m 20pcs-Шарени Цртан филм Хартија маскирање лента Washi Лента за партија корист торба подарок Бонбони кутија декорација

DEN 950.40

Прекрасна плакат дизајн од ELSOLМатеријал : Хартија МаскирањеЛента Големина : W=1.5 cm x10 mКОЛИЧИНА : 20 Pcs / многуЗа ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ, и некои други методи за плаќање...

Бесплатни shippin 2.5 m Топла продажба гумени цвет за настани декорација

DEN 27840.00

1.Слики на овој гумени цвет за настан декорација2.Додатоци на&бои на оваа свадба декорација гумени цвет3.Параметри Точка Име : гумени цвет за настан декорација Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 2.5 m дијаметарДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,85w;еден метален синџир;една боја се менуваled светло,10w;еден далечински управувач4.Плаќање &Испорака време5...

Бесплатен Превозот 360pcs/многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјали

DEN 9072.00

Бесплатен Превозот 360pcs / многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјалиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаКарактеристики На Производот : Трансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Спецификација за производ : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

2cm Kraft Празен круг во облик на Мини Висат Ознака за DIY подарок декорација пакет за деца за учење на азбуката - 1000pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 892.80

Kraft Празен круг во облик на Мини Висат Ознака за DIY подарок декорација пакет за деца за учење на азбукатаМатеријали : kraft картонГолемина : 2cmБоја : browmОбјект како што е подолу за референца :

Пеперутка јајце Велигден подароци роденденски подароци убава креативна 3D картичка хартија врежан шупливи мали картичка

132.48 -14 % DEN 114.00

Пеперутка јајце Велигден подароци роденденски подароци убава креативна 3 D картичка хартија врежан шупливи мали картичкаНова сцена изгледот Велигден bunny јајце цртан филм Велигден bunny додатоциГолемина : 15x13 cm

Бесплатен превозот 3.2 m Украсување гумени медуза

DEN 61440.00

1.Слики на овој декорација гумени медуза2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени медуза3.Параметри Точка Име : декорација гумени медуза Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 3.2 mДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,85w;еден метален синџир;една бојапромена на led светло,10w;еден packign торба4.Плаќање &Испорака време5...

бесплатен превозот 50 компјутери кристал ангел приврзоци за елка украси+виси декорација

DEN 4416.00

бесплатен превозот 50 компјутери кристал ангел приврзоци за елка украси+виси декорацијаОблик : ангелФункција : рачно изработениКоличина : 50 компјутери / многуПревозот : China Post Air Mail3045 дена за испоракаНие, исто така, имаат и други големината и обликот на вашето изберетеСамо нека знаат која големина и форма што би сакале да нарачатеи логото гравирање е во ред,само треба дополнителни трошоци

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали

DEN 191.52

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали торбаМатеријал : Ткиво хартијаотвори големина : 25x35cm(35cm должина)Пакување : 5 парчиња иста боја во 1 кеса ,Количина : истиот со фотографија што сте choosed,2 боја =2 торба =10pcs,3 боја =3 торба =15pcs,

3мм Бела/Беж Декоративни Бисер Насоки 50 МЕТРИ/Roll Круг Монистра Гарланд Синџир Ролни String На Бисери За Свадба Декорација Занаети

DEN 796.32

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 3мм Должина : 50 MПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Резолуцијата Бела боја на слонова коска Розова Chiffon Стол Опфаќа Sash Лак за Свадби Банкет Настан Украси Обезбедува Бесплатен Превозот 100pcs/многу

DEN 25344.00

нови пристигнување свадба Centerpieces партија стол опфаќа sashes.висок квалитет и сосема нов ние имаме многу бои за да го изберете,За Партиски Банкет декорација материјали, добредојдени се да го нарачате!

5 Бои--100pcs Бисер Рамен Грб Овална Свадба Покани Weding Корист Кутија Оркестарот Hairband Коса Клип Оркестарот DIY Материјали

480.00 -9 % DEN 437.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред да ред) : 1 За Царинење Продажба предмети, ние НЕ ќе Понуди следење на број услуга, па тоа се испраќаат надвор без Следење на Информации, превозот време е за 3040 дена...

60cm Високи Кристал Табела Централен Плоштад цвет мирување Свадба Реквизити

DEN 35760.00

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

Браун булчински закачалка, свадба закачалка, свадба се облекуваат закачалка, булчински закачалка, г-ѓа закачалка, булчински туш подарок,

DEN 1199.52

Свадба Закачалка Персоналните со Датумот и Името, Селски венчаница Закачалка, Обичај Дрво Булчински презиме Закачалка Персоналните Цел И вашата свадба датум, дозволете ми да знам кога ќе треба закачалка***, На пример****1...

Diy материјал 3мм 50meters Круг бисер линија врска жиците ABS имитација бисер мушка синџир-свадба декорација Додатоци

DEN 681.12

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 3мм+50mПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

трговија на големо отворено свадба метал цвет кофа fleurs вазна тенџере балкон виси кофа железо градина декорација bucketfleurs

15360.00 -25 % DEN 11520.00

големина како слика шоу, метал виси синџири мали димензии должина околу 25см големи димензии должина околу 40cmтреба да се потврди вистинска големина како што е подолу, тоа е мини тенџере, наместо на големо тенџере, ви благодариме

40pcs/многу Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација

209.28 -24 % DEN 159.00

40pcs / многу "Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација Материјал : Хартија за Употреба : Дома Градина Свадба, Роденден Настан Партија Декорација Боја : Како Фотографија ПАКЕТ : 1 лист има 4 компјутери,10 лист / пакет Note1 : Можете да изберете различни стил сакате ...

Бесплатен превозот нови пристигнување луксузни златен круг налепница подарок пакување декоративни запечатување paster подарок пакет услуги снабдување

795.36 -5 % DEN 756.00

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

1pcs 13cm royalblue DIY Сјајот Хартија Број Банер Персоналните Виси Гарланд За Роденден, Свадба Годишнината Оркестарот

DEN 45.60

1pcs / многу 13cm сребрен Сјај DIY Писмо Банер Персоналните Garlands Партија Материјали Свадба, Роденден на Божиќ Виси DecorsторбаВе Молиме Имајте Во Предвид : 1,Овој линк е само за еден збор, ако сакате многу зборови за да се направи копија од вашите Персонализирани Банер, ве молиме изберете многу повеќе како што ги барате,2, ве Молиме оставете ни забележа за букви или Броеви сакате, Стринг ќе биде inclueded

100pcs DIY Стапало Дрво Чипови Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката Декорација

134.40 -24 % DEN 102.00

100pcs DIY Природни Дрвени симпатична Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката ДекорацијаКарактеристики Боја : Дрво боја. Материјал : Basswood.Големина на : 20mm Дебелина : прибл...

Луксузна бела гумени купола шатор со 3 влезовите за продажба, мобилни гумени структури згради покритие за настани изложба

DEN 45600.00

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп / пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др.4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања.Item type Гумени шатор Материјал стп / пвц обложени оксфорд ткаенина Додатоци1.CE / UL стандард Воздушниот компресор2...

72Pcs/Многу Празни Сапун Меур Шишиња Смешно Дома Свадба Божиќ Роденден Декорација Настан Фестивал Материјали

818.88 -15 % DEN 696.00

72 Pcs / Многу Празни Сапун Меур Шишиња Смешно Дома Свадба Божиќ Роденден Декорација Настан Фестивал Материјали Тежина : 130g Боја : Јасно Големина : 10.7 cm x 1.1 cm Материјал : Пластични Пакет се вклучени : 72 Pcs Сапун Меур Шишиња(без suds) Карактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет...

36 Виножито Еднорог Tassel Гарланд со 5m јута twine Оркестарот,Прв Роденден,висок стол банер,Бебе Туш

DEN 268.80

9.68 / комбо 8.00 / комбо комбо 14.70 / комбо 11.86 / комбо 11.89 / комбоDIY ТКИВО ХАРТИЈА TASSEL ГАРЛАНДОваа онанирачки руменило tassel гарланд може да се користи за скоро секоја прилика, рачно изработени од премиум сатенски финиш ткиво трудови и mylar.Tassel гарланд е одлична за : свадбисвадба врнежироденден партиибебето тушевидома декоррасадник или детска собафото позадинаи многу повеќе!Tassels прикажани во листата слики се 14 инчи (35cm) долго, 25cm широк.DIY комплет Ќе добиете вашиот tassle хартија пресече, инструкции за креирање на гарланд, 17 нозе ( 5 m )на јута twine.Секој tassel е 14 инчи долго врвот до дното.комплет сет 1 tassel хартија сет , доаѓаат со 18 листови tassel хартија наредени заедно x 2 пакетиКомплет наместен 2 Светкава tassel хартија сет содржи 36 листови на ткиво хартија И 36 листови светкава mylar, тие се наредени заедно...

10M 33FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија

DEN 191.52

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба ПартијаСпецификација на производот : Име на Производ : LED Бакарна Жица String Lights LED Бои : Црвена, жолта, сина, зелена, бела, топло бела, розова, виолетова Жица Боја : Сребрена Боја (уредувачки) Жица со Дијаметар : 0.4 mm Жица Должина : 1000cm, од 10 Метри Сијалица Простор : 10см, 4inch Батеријата Модел : 3 x AA Батерии ( Не се Вклучени ) Батеријата може да се замени : ДаПакет се вклучени : 1 x 33ft 10m АА Батерија Управувана LED string светла (Батерии Не се Вклучени)Производ Слики : Продавачот ВетувањеПосветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

100 Памук Линија Имитација Бисер се тркалаат 2,5 mm Жица Мушка Завеса Божиќ Свадба Декорација/Замрзнати Партија Bruiloft Оркестарот Материјали

DEN 907.68

Памук Линија Имитација Бисер се тркалаат 2,5 mm Жица Мушка Завеса Божиќ Свадба Декорација / Замрзнати Партија Bruiloft Decoratie МатеријалиSize2.5mm+100ПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.