• Ново
4m(13ft) огромен атрактивни црвено гумени лотос цвет со led светло за свадба/партија/настан декорација

4m(13ft) огромен атрактивни црвено гумени лотос цвет со led светло за свадба/партија/настан декорација

Оценка на клиентот:
DEN 32640.00

Износ
Залиха

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп/пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).
2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.
3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др.
4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања.
Item type Гумени шатор Материјал стп/пвц обложени оксфорд ткаенина Додатоци
1.CE/UL стандард Воздушниот компресор
2. Висока јачина за Складирање торба
3. Јажиња и sandbags
4.Led гумени производи доаѓаат со светилки,далечински контролер. Апликација за Погоден за изнајмување, продава или рекламирање, бизнис,шоу, вести конференција, свадба,забава, Музика Фестивал, Ревии, Настани, Концерти, Промоции, Изложби, Раси, Перформанси,приватна употреба итн Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или надоместок, ако е можно. Контрола На Квалитет
1.Двоен-три бода во целост се користи во текот на производи
2.Четворни бода се користи за клучните области од внатре база.
3.Екстра webbing ленти додадете на сите стрес поени и на внатрешни работи за засилувања. Како да се надува
Може да се надува со електричен компресор/пумпа, се сврти на компресор и се надува.разбивам тоа кога не се користи и да се стави во нашиот тим, торба. Како да се задржи стабилен Што ги направи Г прстени и натпревар јажиња за вас да се врзуваат за поголема стабилност. Исто така може да користите песок кеси или вода кеси за зголемување на стабилноста. За водоотпорен Повеќето компресори(некои компресори не) и materail се водоотпорен. Обичај услуга
1.Ние, исто така може да се направи според сликата или потсмеваат до дизајн ќе обезбеди, ве молиме потврдете сите детали со мене, и ќе добиете понуда, како е можно поскоро.
2.Боја, големина, форма може да се прилагоди. Логото, графички може да се печатат.
3. Ние сме среќни да ви обезбеди со концептот дела од било прилагодено дизајн пред производството, така што може да се визуелизира на својата цел.
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.
1. Во светот испораката од страна на комерцијални се изрази, како што се DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ/EMS,За некои земји како Русија,Белорусија,Бразил,и др,ние брод ЕМС само.
2.Цел ќе бидат обработени откако вашата уплата е потврдена од страна aliexpress.
3.Ве молиме внесете точно превозот информации како што се адреса,поштенски код,телефонски на превозот област за информации,ние ќе ја испрати на адресата која ја остави директно ако не се праша за промена.
4.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Карактеристики

Број На Модел На:
МД-03993
is_customized:
Yes
Материјал:
Платно
Шема:
Полна Боја
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Свадба,Забава,Дипломирањето,Годишнина
Големина:
L
Потекло:
Кина
materail:
Стп Оксфорд ткаенина обложени
Големина:
Customized
боја:
Исто како слика или прилагодени
Пакет:
Складирање торба за производот и картон за компресор
компресор:
Вклучени,CE 220v-240v или УЛ 110v-120v
Времето За Производство:
Околу 7days
превозот време:
Околу 7days
Превозот Методи:
Со DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS/EMS Express

Производи во категоријата

10ММ 99FT/30M AB Боја Свадба Фаворизира Подароци Декорација DIY Кристално Јасно Акрилик Мушка Гарланд Виси Партија Оркестарот Снабдување

DEN 719.52

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 10мм+99 нозеПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Топла 3D Дрвени Елени Ѕид Виси на Животните дивиот свет Главата Скулптури -Лубеница за Свадба Партија Корист Дома Декорација Украс Подарок

859.68 -49 % DEN 438.00

Опис : 100% Сосема Нов и Hight Квалитет Едноставно Сите натпревар Ѕид виси на Дрво Занаети Богат Нордиските атмосфера Модерна едноставност и елеганција Без разлика во каква било ситуација ќе се донесе еден вид на свој стил Материјал : Дрво Шаблон : Елени МоделГолемина На : Прибл...

10pcs злато-тон легура розева роза црвено глеѓ животинско Фламинго шарм pendant DIY Додаток за свадба birtday партија оркестарот Подарок

DEN 41.76

10pcs златотон легура розева роза црвено глеѓ животинско Фламинго шарм pendant DIY Додаток за свадба birtday партија оркестарот ПодарокПакет : 10pcs Или 5pcs За Избор

40pcs/многу Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација

209.28 -24 % DEN 159.00

40pcs / многу "Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација Материјал : Хартија за Употреба : Дома Градина Свадба, Роденден Настан Партија Декорација Боја : Како Фотографија ПАКЕТ : 1 лист има 4 компјутери,10 лист / пакет Note1 : Можете да изберете различни стил сакате ...

1Pair Костим Уво Елф Cosplay Празник Додатоци Алатка Gadget Партија Снабдување

95.52 -9 % DEN 87.00

Опис : 100% Сосема Нов и квалитетМатеријал : ЛатексБоја : Како На Слики ПрикажаниГолемина : 12x4.5 CM (Долго);10x4.5 CM(краток)(Приближно)Пакетот Вклучува : 1 Пар На УвоAnswer : ___________________________ Note : 1...

Бесплатен превозот нови пристигнување луксузни златен круг налепница подарок пакување декоративни запечатување paster подарок пакет услуги снабдување

795.36 -5 % DEN 756.00

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

60cm Високи Кристал Табела Централен Плоштад цвет мирување Свадба Реквизити

DEN 35760.00

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

5 Бои--100pcs Бисер Рамен Грб Овална Свадба Покани Weding Корист Кутија Оркестарот Hairband Коса Клип Оркестарот DIY Материјали

480.00 -9 % DEN 437.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред да ред) : 1 За Царинење Продажба предмети, ние НЕ ќе Понуди следење на број услуга, па тоа се испраќаат надвор без Следење на Информации, превозот време е за 3040 дена...

Пеперутка јајце Велигден подароци роденденски подароци убава креативна 3D картичка хартија врежан шупливи мали картичка

132.48 -14 % DEN 114.00

Пеперутка јајце Велигден подароци роденденски подароци убава креативна 3 D картичка хартија врежан шупливи мали картичкаНова сцена изгледот Велигден bunny јајце цртан филм Велигден bunny додатоциГолемина : 15x13 cm

25M Бела/беж 6MM Пластични Бисер Монистра Риболов Линија Синџир DIY Свадба Партија Decors Мушка Синџир Гарланд Wried

DEN 575.52

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 6mm+25mПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали

DEN 191.52

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали торбаМатеријал : Ткиво хартијаотвори големина : 25x35cm(35cm должина)Пакување : 5 парчиња иста боја во 1 кеса ,Количина : истиот со фотографија што сте choosed,2 боја =2 торба =10pcs,3 боја =3 торба =15pcs,

Diy материјал 3мм 50meters Круг бисер линија врска жиците ABS имитација бисер мушка синџир-свадба декорација Додатоци

DEN 681.12

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 3мм+50mПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Nicro 16Виножито Филм Шест Посочи Ѕвезда DIY Партија Гарланд Божиќ Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

246.24 -34 % DEN 163.00

Nicro Виножито Филм Блескав Хексагонална Ѕвезда DIY Партија Гарланд Боја Партија Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

трговија на големо отворено свадба метал цвет кофа fleurs вазна тенџере балкон виси кофа железо градина декорација bucketfleurs

15360.00 -25 % DEN 11520.00

големина како слика шоу, метал виси синџири мали димензии должина околу 25см големи димензии должина околу 40cmтреба да се потврди вистинска големина како што е подолу, тоа е мини тенџере, наместо на големо тенџере, ви благодариме

10 парчиња Kraft Хартија Празно Место Име Картичка Селски Свадба Маса Картичка Twine Лак Табела Броеви Гроздобер Свадба декорација

531.36 -44 % DEN 298.00

пакет : 10 парчиња / многу Гости Партија Име Табела Место Картички за Стара Шик Селски WeddinОвој објект е еден пакет на 10pcs убаво и практично табела место картички, која е направена од хартија и јута...

36 Виножито Еднорог Tassel Гарланд со 5m јута twine Оркестарот,Прв Роденден,висок стол банер,Бебе Туш

DEN 268.80

9.68 / комбо 8.00 / комбо комбо 14.70 / комбо 11.86 / комбо 11.89 / комбоDIY ТКИВО ХАРТИЈА TASSEL ГАРЛАНДОваа онанирачки руменило tassel гарланд може да се користи за скоро секоја прилика, рачно изработени од премиум сатенски финиш ткиво трудови и mylar.Tassel гарланд е одлична за : свадбисвадба врнежироденден партиибебето тушевидома декоррасадник или детска собафото позадинаи многу повеќе!Tassels прикажани во листата слики се 14 инчи (35cm) долго, 25cm широк.DIY комплет Ќе добиете вашиот tassle хартија пресече, инструкции за креирање на гарланд, 17 нозе ( 5 m )на јута twine.Секој tassel е 14 инчи долго врвот до дното.комплет сет 1 tassel хартија сет , доаѓаат со 18 листови tassel хартија наредени заедно x 2 пакетиКомплет наместен 2 Светкава tassel хартија сет содржи 36 листови на ткиво хартија И 36 листови светкава mylar, тие се наредени заедно...

10meters 8ММ Бисер Мушка String Божиќ Оркестарот Монистра Корист Занает Декорација Свадба DIY Додаток

DEN 621.60

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 8мм Должина : 10mПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Бесплатен Превозот 2000pcs/лот 2*1.5 cm Ткаенина Срцето Свадба Маса Декорации/Кревет Декорација/Градина Резерви/Свадба Срце

DEN 719.52

Категорија Декорација Теми Класичен Тема Материјали Fabic Персонализација Неперсоналните Прибл Должина 2cm Прибл...

3мм Бела/Беж Декоративни Бисер Насоки 50 МЕТРИ/Roll Круг Монистра Гарланд Синџир Ролни String На Бисери За Свадба Декорација Занаети

DEN 796.32

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 3мм Должина : 50 MПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

свадба име држачот на Бурбон Стрит Streetlight Место за држачот на Садови Dinnerware Поставува партија Декорација 100pcs/многу

DEN 5280.00

Бурбон Стрит Streetlight Место за Држачот на Свадба Фаворизира Подароци Партија Додаток Декорација Материјали+Бесплатен превозот+100pcs / многуМатеријал : Смола и МеталТежина : 40 GГолемина : 10.5 СМ висинаПрибл...

Луксузна бела гумени купола шатор со 3 влезовите за продажба, мобилни гумени структури згради покритие за настани изложба

DEN 45600.00

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп / пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др.4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања.Item type Гумени шатор Материјал стп / пвц обложени оксфорд ткаенина Додатоци1.CE / UL стандард Воздушниот компресор2...

100 Метри/Roll 1.5 mm Злато Сребро Вештачки Бисер Монистра Синџир-Свадба Партија Додатоци Елка Дома Виси Декорација

720.00 -10 % DEN 648.00

Опис : *Состојба : 100% Сосема нов*Категорија : 1.5 mm Вештачки Бисер мушка синџир*Материјал : Вештачки Бисер*Боја : Злато / Сребрена*Пакет Должина : 1 тркалаат(околу 100 метри)*Примена : Божиќ / партија / матурска дома декорација, свадба реквизити, додатоци, DIY невестата цвет делови итн.*Големина : овие зрнца се од 1,5 mm*Монистра се моделирани право врз низа, така што тие може да се намали за било должината без губење на монистра.Објектот Се ПокажеплаќањеНие ќе ве известиме кога вашите производи се испраќаат.Plz плати за тоа на време.Ви благодаримеПревозотУслуги / ЛокацијаСАДАвстралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светотБесплатен превозотUSPS(715 дена)Воздухот mail(1530 Business дена)Стандард Int'l ПревозотEMS или други превозот(510 дена)EMS или други превозот(815 дена)Препорачана Int'l ПревозотDHL или UPSот , Fedex(37 дена)DHL или други изразат испорака(510 дена)1.Сите објектот Ќе биде предаден во 17 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).2.Објектот ќе се 2545 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.3.Не сноси никаква царина, V...

2015 година Нови Burlap Hessian Чипка Прстен Перница за Булчински Свадба Декорација Производ Материјали Мода Прстен Перница 20*20cm

720.00 -7 % DEN 670.00

Burlap Чипка Свадба Декорација Прстен Перница за Свадба ДекорацијаПокривање Ткаенини : Burlap +ЧипкаТежина : Околу 130g

бесплатен превозот 50 компјутери кристал ангел приврзоци за елка украси+виси декорација

DEN 4416.00

бесплатен превозот 50 компјутери кристал ангел приврзоци за елка украси+виси декорацијаОблик : ангелФункција : рачно изработениКоличина : 50 компјутери / многуПревозот : China Post Air Mail3045 дена за испоракаНие, исто така, имаат и други големината и обликот на вашето изберетеСамо нека знаат која големина и форма што би сакале да нарачатеи логото гравирање е во ред,само треба дополнителни трошоци

100pcs Burlap Прибор за јадење Носителот Гроздобер Стара Шик Јута Чипка Садови Торбичка Пакување Вилушка & Нож Џеб Домашен Текстил

3636.00 -48 % DEN 1891.00

материјал : јутаголемина : 21 X11 CM / 8.27 X4.33inchбоја : како на сликатежина : 10g / еезколичина : 100 PCSanswer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322Превозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

Бесплатен превозот 3.2 m Украсување гумени медуза

DEN 61440.00

1.Слики на овој декорација гумени медуза2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени медуза3.Параметри Точка Име : декорација гумени медуза Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 3.2 mДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,85w;еден метален синџир;една бојапромена на led светло,10w;еден packign торба4.Плаќање &Испорака време5...

Бесплатен превозот 14mm octagon монистра K9 со 38mm Приврзоци Завеса Мушка Pendant Осветлување за Pendant DIY Светилка Декорација

712.80 -11 % DEN 635.00

Име : Кристал монистра Синџир1pcs 14mm кристал octagon монистра со 38 кристал pendantМОНИСТРА : 14mm octagon кристал монистра со 2 дупкиУПОТРЕБА : завеса или од врата на врата завеса , свадба , хотел украсиБои картички : може да изберете било која боја како и следново.ако сакате други форма pendant , pls остави порака за нас , ние ќе направиме се за вас .

12pcs Вештачки Тропска Палма Остава цвет и Чаша Увеселителен парк Placemat за Партија Плажа Свадба Маса роденден Декорација Додатоци

DEN 196.32

12pcs Вештачки Тропска Палма Остава цвет и Чаша Увеселителен парк Placemat за Партија Плажа Свадба Маса роденден Декорација Додатоципакет содржи 12pcsголемина:35*29cmПоддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер...

1.5cmx10m 20pcs-Шарени Цртан филм Хартија маскирање лента Washi Лента за партија корист торба подарок Бонбони кутија декорација

DEN 950.40

Прекрасна плакат дизајн од ELSOLМатеријал : Хартија МаскирањеЛента Големина : W=1.5 cm x10 mКОЛИЧИНА : 20 Pcs / многуЗа ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ, и некои други методи за плаќање...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.