• Ново
20cm 8 Зборува Маси Луксузни злато Сребро ткиво Хартија Пом Poms Свадбена Прослава Вечер дипломирањето роденден Декорација

20cm 8 Зборува Маси Луксузни злато Сребро ткиво Хартија Пом Poms Свадбена Прослава Вечер дипломирањето роденден Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 911.52

Износ
Залиха


Опис : DIY боја на хартија за цвеќе Пом Poms само за извоз во Европа и сад свадба свадба комора во Нова Година празник украси
големина : 20cm (8") го отвори големина
Бренд : Crazy craft
Материјал за квалитет : увоз на чиста дрво целулоза како суровина, заштита на животната средина, не-токсични
Треба употреба : погоден за свадба, роденден, празник партија место декорација, декорација и домаќинство, продавници, изложба
Директните производители, може да според да барањата на клиентите пакување, картичка главата пакување за подароци кутија за пакување, итн.,,
Поддршка мешани купите за било која боја!!!!!!!!!!!
Ако ви треба Златна боја, кликнете подолу за купување : >>Превозот
Дестинација
Околу Превозот Време
САД
Околу 20 - 25 работни дена
Велика БРИТАНИЈА/Австралија/Канада/Франција
Германија/Австрија/Европа
За 20-35 работни дена, може да трае подолго поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв време
Ние само бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост,ако ви треба брза испорака од страна на EMS, DHL, или FEDEX, треба да се обрне на превозот надомест. Plz контакт со нас, ако имате било каков проблем. Ви благодариме за вашето внимание, имајте пријатен ден!
1. Што значи "Слободен Испорака" значи?
"Слободен испорака" значи купувачи не треба да го плати превозот цена, но треба да биде одговорен за какви било Царински давачки или провизии ако се причинети.
"Бесплатен превозот"за да се одбрани земји,проверете го списокот на спуштање.
2. Кои се разликите меѓу Кина Пост и ЕМС (DHL)?
Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG.Главната предност е ниска цена на превозот, но тоа трае многу подолго време, околу 20 ~ 25 дена во САД, ЕВРОПА, АЗИЈА, околу 20 ~ 35 дена да КАНАДА, ЈУЖНА АМЕРИКА, итн.
EMS (DHL) е подобро за големи пакети. Тоа трае околу 4 ~8 дена да повеќето земји.
Се надеваме дека ќе може да се разбере дека меѓународната испорака најмногу зависи од превозникот и локалниот обичај. Испорака нормално трае 20~35 работни дена,Понекогаш тоа може да биде одложена поради лошите временски услови,одмор ,или обичај е строго безбедност или на нешто што не може да се очекува.
Ако вашиот предмети не можат да пристигнат над 35 дена, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидат одговорни за вас !
>>Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay/TT/Creditcard(виза/mastcard)/Money Bookers/Moneygram/дебитна картичка.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност, обвинет во нивната земја.
>>Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Боја Несовпаѓање :
Ако сте примиле нашите производи и се чувствуваат стоката боја имаат различни отпадоци со вистински стоката што е нормално,бидејќи d ifferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,итн., па ве молиме да се разбере
Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
>>Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 30 дена по приемот.

Карактеристики

Број На Модел На:
pompom-25
Материјал:
Ткиво Хартија

Производи во категоријата

Пеперутка јајце Велигден подароци роденденски подароци убава креативна 3D картичка хартија врежан шупливи мали картичка

132.48 -14 % DEN 114.00

Пеперутка јајце Велигден подароци роденденски подароци убава креативна 3 D картичка хартија врежан шупливи мали картичкаНова сцена изгледот Велигден bunny јајце цртан филм Велигден bunny додатоциГолемина : 15x13 cm

100pcs DIY Стапало Дрво Чипови Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката Декорација

134.40 -24 % DEN 102.00

100pcs DIY Природни Дрвени симпатична Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката ДекорацијаКарактеристики Боја : Дрво боја. Материјал : Basswood.Големина на : 20mm Дебелина : прибл...

3D Фламинго Ананас Кактус Коко LED Светла Marquee LED Светилка За Хаваи Плажа Партија Бебе Соба Декорација Деца Подарок

510.72 -20 % DEN 408.00

3 D Фламинго Ананас Кактус Ноќ Светлата Marquee LED писмо Ноќ Светилка За Хаваи Кога Партијата Бебе Соба Декорација Деца Подарок Моќ : 2 AA батерии (не се вклучени) Материјал : пластични Сијалица : Топло бела Led диоди Животен век : Повеќе од 50000 часа Инсталација : ѕид mountable или слободни стои Апликација : Внатрешна употреба, дома или празник декорација не Бара штекер, користи 2 AA батерии па нема невешт во потрага мозок (не вклучуваат батерии) и Да се закачи на ѕид или место на некаде на рамна површина Големина : Фламинго : 30cm / 11.81" Должина * 2.8 cm / 1.10" широк * 12cm / 4.72" Висока, Тежина : 0.14 kg Кактус : 11cm / 4.33" * 2.5 cm / 0.98" * 25.3 cm / 9.96" , Тежина : 0.155 kg Ананас : 13cm / 5.12" * 2.8 cm / 1.10" * 25cm / 9.84" , Тежина : 0.165 kg Кокос дрво : 24.5 cm / 9.65" * 2.8 cm / 1.10" * 15cm / 5.90" , Тежина : 0.165 kg

Романтична Свадба Фаворизира 10pcs 3 Симпатична стил Еднорог Главата Led String Ноќ Светлина Бебе Туш кабина Позадина DIY Божиќ Оркестарот

513.60 -24 % DEN 390.00

Романтична Свадба Фаворизира 10pcs 3 Симпатична стил Еднорог Главата Led String Ноќ Светлина Бебе Туш кабина Позадина DIY Божиќ ОркестаротКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.LED String Светла за Свадба Партија Спалната соба Божиќ Градина Патио ДекорацијаСупер светло и ниска потрошувачка на енергија.Креативни еднорог главата дизајн...

Бесплатен превозот 3.2 m Украсување гумени медуза

DEN 61440.00

1.Слики на овој декорација гумени медуза2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени медуза3.Параметри Точка Име : декорација гумени медуза Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 3.2 mДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,85w;еден метален синџир;една бојапромена на led светло,10w;еден packign торба4.Плаќање &Испорака време5...

10pcs/set Европски стил на улична светилка седиште клип табела место за држачот на свадба, роденден декорација фестивал материјали

907.68 -20 % DEN 726.00

10pcs / set Европски стил на улична светилка седиште клип табела место за држачот на свадба, роденден декорација фестивал материјали Големина : 11x6x2.8cm10pcs / set Европски стил на улична светилка седиште клип табела место за држачот на свадба, роденден декорација фестивал материјали

100pcs Burlap Прибор за јадење Носителот Гроздобер Стара Шик Јута Чипка Садови Торбичка Пакување Вилушка & Нож Џеб Домашен Текстил

3636.00 -48 % DEN 1891.00

материјал : јутаголемина : 21 X11 CM / 8.27 X4.33inchбоја : како на сликатежина : 10g / еезколичина : 100 PCSanswer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322Превозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

Бесплатни shippin 2.5 m Топла продажба гумени цвет за настани декорација

DEN 27840.00

1.Слики на овој гумени цвет за настан декорација2.Додатоци на&бои на оваа свадба декорација гумени цвет3.Параметри Точка Име : гумени цвет за настан декорација Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 2.5 m дијаметарДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,85w;еден метален синџир;една боја се менуваled светло,10w;еден далечински управувач4.Плаќање &Испорака време5...

Браун булчински закачалка, свадба закачалка, свадба се облекуваат закачалка, булчински закачалка, г-ѓа закачалка, булчински туш подарок,

DEN 1199.52

Свадба Закачалка Персоналните со Датумот и Името, Селски венчаница Закачалка, Обичај Дрво Булчински презиме Закачалка Персоналните Цел И вашата свадба датум, дозволете ми да знам кога ќе треба закачалка***, На пример****1...

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали

DEN 191.52

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали торбаМатеријал : Ткиво хартијаотвори големина : 25x35cm(35cm должина)Пакување : 5 парчиња иста боја во 1 кеса ,Количина : истиот со фотографија што сте choosed,2 боја =2 торба =10pcs,3 боја =3 торба =15pcs,

23/32CM Медитерански Стил се Зацврсти Helmsman Дома на Врата Decration Плажа Топла Брод Воланот Дрвен Брод Партија Ѕид Декорација

614.40 -20 % DEN 492.00

23 / 32 CM Медитеранот Наутички Сидро Helmsman Дома Риболов Нето Плажа Топла Брод Воланот Дрвен Брод Партија Ѕид ДекорацијаФункција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Медитеранскиот Стил Материјал : Дрвени Боја : Случајни Боја Големина M : 23x23x2cm L : 32x32x3cm Овој Дрвен Брод Тркала со Нето Риболов, Некои Школки и Јаже за тоа, Совршена за Домашни Ѕид Биро Оркестарот Голем Подарок и СобирањеПакетот вклучува : 1 x Декоративни Дрвени Брод КормилоВнимание : Ве молиме овозможи 23% разлика се должи на рачно мерење (1 инч = 2.54 см)Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите...

10pcs Акрилик Стакло Монистра Гарланд Јасно Дијамант Влакно Светкава Свадба Партија Дом Лустерот Завеса Декорација

253.92 -5 % DEN 241.00

На Акрилик Стакло Лежиште може да играат важна улога во jazzing до manzanita дрвја, candelabras и вазниБоја : јасноСекој гарланд влакно е 12cm должинаНа Octagonal гем мерки : 14mmСекој гарланд 1 Капка + 3 OctagonalAnswer : ___________________________ Note : *Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.shippmentКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

10pcs злато-тон легура розева роза црвено глеѓ животинско Фламинго шарм pendant DIY Додаток за свадба birtday партија оркестарот Подарок

DEN 41.76

10pcs златотон легура розева роза црвено глеѓ животинско Фламинго шарм pendant DIY Додаток за свадба birtday партија оркестарот ПодарокПакет : 10pcs Или 5pcs За Избор

72Pcs/Многу Празни Сапун Меур Шишиња Смешно Дома Свадба Божиќ Роденден Декорација Настан Фестивал Материјали

818.88 -15 % DEN 696.00

72 Pcs / Многу Празни Сапун Меур Шишиња Смешно Дома Свадба Божиќ Роденден Декорација Настан Фестивал Материјали Тежина : 130g Боја : Јасно Големина : 10.7 cm x 1.1 cm Материјал : Пластични Пакет се вклучени : 72 Pcs Сапун Меур Шишиња(без suds) Карактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет...

Персоналните Добредојдовте Кутија Labels Свадба Добредојдовте Подарок Торба Labels Свадба Корист Labels - Добредојдовте Налепници Кутија Налепници

DEN 1273.92

4" x 3"" Свадба Добредојдовте Торба Labels Hydrangea СинаОвој оглас е за 30 4" x 3"" Свадба Добредојдовте Торба Етикети кои може да се запознае со новите планови до три линии за текст плус вашите имиња и свадба датум на сјајни налепници во која било боја на позадина ќе го изберете! Како и секогаш, персонализацијата е бесплатно!Детали : *** 4" x 3"" сјајни самолепливи етикети за фронтон кутии, добредојдовте кеси или goodie кеси*** Персоналните со вашиот текст и бои.*** Се должи на персонализација, ве молиме оставете 12 работни дена за обработка.♥ КАКО ДА ЗАКАЖЕТЕ ♥************************************1...

Пакет од 12 Ткиво Хартија Пом Пом Жолта Сива Крем Ткиво Хартија Саќе Топки Хартија Фенери Хартија Украси за Бебе Туш

DEN 479.52

Опис на производот Карактеристики : Овие хартија занаети се погодни за свадба, роденден, забава, бебе туш или други прослава...

72pcs/многу Празни Сапун Меур Шишиња Свадба, Роденден Бебе Туш Декорација Услуги Невестата И GroomEvent Материјали

812.16 -15 % DEN 690.00

72pcs / многу Празни Сапун Меур Шишиња Свадба, Роденден Бебе Туш Декорација Услуги Невестата И Младоженецот Настан МатеријалиДетали за производот : Материјал : Екопријателски пластикаГолемина : кол 11mm, H 105mmКапацитет : 10mlКомпјутери / многу : 72pcs / многу(36bride+36groom)Напомена : 1.Нема сапун водата се полни во шише поради воздушниот товарен ограничување.2...

60cm Високи Кристал Табела Централен Плоштад цвет мирување Свадба Реквизити

DEN 35760.00

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

40pcs/многу Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација

209.28 -24 % DEN 159.00

40pcs / многу "Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација Материјал : Хартија за Употреба : Дома Градина Свадба, Роденден Настан Партија Декорација Боја : Како Фотографија ПАКЕТ : 1 лист има 4 компјутери,10 лист / пакет Note1 : Можете да изберете различни стил сакате ...

60cm да 120cm Високи Симулација на Бела Елка Заштита на Животната средина Смола Свадба Маса Декорација Дома Декор Дрвја

DEN 11424.00

Симулација, бела елка, Матични гранка, Багажникот, заштита на Животната средина смолаИме : бела лажни дрвоМатеријал : заштита на Животната средина смолаБои : бела( ако сте треба друга боја,контактирајте ме)Големина на : S : 60cm високи X 45cm широкМ : 75см високи X 45cm широкL : 100cm висина X 60cm широкXL : 120cm см х 60 см широктреба други големина.ве молам контактирајте ме!пакет содржина : само дрво(не се вклучат и други делови)одговара за свадба маса декорација, свадба украс, дома декор итн..

4m(13ft) огромен атрактивни црвено гумени лотос цвет со led светло за свадба/партија/настан декорација

DEN 32640.00

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп / пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др.4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања.Item type Гумени шатор Материјал стп / пвц обложени оксфорд ткаенина Додатоци1.CE / UL стандард Воздушниот компресор2...

Шарени 24 Редови Дијамант Мрежа Кристал Лента Кристал Заврши За Свадба Партија Декорација дијамант заврши за партија backgroup

12576.00 -20 % DEN 10061.00

Дијамант заврши за партија backgroup Дијамант Мрежа Кристал Лента Кристал Заврши За Свадба Партија Шарени Декорација 24 Редовидолжина : 10mширина : 12cm24 редПродавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Голем 20cm Пилешки Копани Кадифен Играчки Џвакање Коска Квичат Звук Играчки Интерактивни Деца Смешно Партија Време за Чистење на Забите Играчка домашно Милениче

95.04 -40 % DEN 57.00

Карактеристики : Обесхрабрува деструктивни џвакање, додека за задоволување на природниот нагон да се џвакаКадифен се огласува играчка, две главата кокошка ногаУникатно во облик на играчки зајакнување на оралното здравје и да ја задржите кучиња забавуваатМиленичиња исто така ќе сакате да се џвака на, ги собереш и да игра.Прекрасен звук кога се исцеди.Издржливи да се притисне.Одличен подарок за домашни миленици.Спецификации : Материјал : Мека кадифен ткаенина + PP памук додатен,перат.Боја : Жолта со белаГолемина : Една коска : 15cm / 6 инчен Двојно коски : 20cm / 7.87 во c hПакет Се Вклучени : 1x Кокошка Нога Коска Кадифен Играчки

Бесплатен Превозот,100pcs/многу, Врвот ААА, 30мм Кристал Roundle Дијамант, Кристално Paperweight, За Свадба Партија Декорација ПОДАРОК

6048.00 -10 % DEN 5443.00

Бесплатен Превозот,100pcs / многу, Врвот ААА, 30мм Кристал Roundle Дијамант, Кристално Paperweight, За Свадба Партија Декорација ПОДАРОКМатеријал : K9 crys тал стакло, не акрилни или пластичниГолемина;30*30ммБоја : Мешани БоиКоличина : 100pcsВисок квалитет и најниска цена.Пакување : Бела сефа.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку ...

99FT 30M/Тркалаат Кристално Стакло DIY Бела Гарланд Акрилик Стакло Монистра Влакно Octagonal Монистра За Божиќ Свадба Партија Оркестарот

861.12 -49 % DEN 439.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетОдлично за луѓе кои сакаат DIY.Направи вашиот дом повеќе романтичен со овие зрнца.Може да се користи за прозорецот прикажува или свадба оркестарот или како преграда помеѓу вашата дневна соба и трпезарија.Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како што е прикажано на сликиМатеријал : АкриликМушка Големина : 10ммВкупна Должина : 30 M(99 FT) / РолнаAnswer : ___________________________ Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики...

Nicro 16Виножито Филм Шест Посочи Ѕвезда DIY Партија Гарланд Божиќ Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

246.24 -34 % DEN 163.00

Nicro Виножито Филм Блескав Хексагонална Ѕвезда DIY Партија Гарланд Боја Партија Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

Сладолед Сон DIY Балон Гарланд Комплет - 60 балони мешани бисер бели,бисер розова,нане,големина 5 10 .слободно испратете воздушна пумпа,string

DEN 1275.84

4.99 / комбо 11.86 / комбоДеталиСладолед Dreamd DIY Балон Гарланд Комплет Балон garlands се најжешките партија тренд за 2017, а сега благодарение на Еден Стилски Партија DIY Балон Гарланд Полнење, можете лесно да се направи си што е сигурно да се wow гости на вашата следна забава...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.