• Ново
10M/многу Кристално Стакло монистра Гарланд, виолетова 14mm Octagonal Кристално Стакло Насоки За Свадба & Дома Декорација

10M/многу Кристално Стакло монистра Гарланд, виолетова 14mm Octagonal Кристално Стакло Насоки За Свадба & Дома Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 1800.00
DEN 1656.00 -8 %

Износ
Залиха


10 M/многу Кристал Гарланд, виолетова 14mm Octagonal Кристално Стакло Насоки, Свадба & Дома Декорација Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : Кристално стакло, не било на доградба на акрилни или пластични БОЈА : виолетова боја, Големина : секој еден 1 M Lenght ниво на Квалитет : Топ Количина : 10 PCS, секое парче е 1meter долго
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.
Испорака на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress стојат,e Packet, КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... б.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. в.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби. настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. г.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'. и обично пишуваме ниска вредност во фактурата за царина. На уплата.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. б.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. в.Зачувам е многу безбеден и удобен. Повратни информации ви се Заблагодарам за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. а.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за вас премногу б.Ако не сте задоволни со стоката, pls контактирајте со нас пред да ја напушти позитивни повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

Карактеристики

Шема:
Полна Боја
Материјал:
Кристално
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
2232
Големина:
S
is_customized:
Yes
Бренд Име:
GALAXING
Материјал:
k9 кристално
Употреба:
кристал Лустерот монистра, осветлување делови
квалитет:
Врвот
Големина:
1M (H)
is_customized:
Y

Производи во категоријата

Nicro 16Виножито Филм Шест Посочи Ѕвезда DIY Партија Гарланд Божиќ Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

246.24 -34 % DEN 163.00

Nicro Виножито Филм Блескав Хексагонална Ѕвезда DIY Партија Гарланд Боја Партија Оркестарот Материјали Соба Shopwindow Големиот Настан Декорација

100pcs DIY Стапало Дрво Чипови Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката Декорација

134.40 -24 % DEN 102.00

100pcs DIY Природни Дрвени симпатична Бебе нога Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake Бебе покаже Божиќ свадба Партија Изработката ДекорацијаКарактеристики Боја : Дрво боја. Материјал : Basswood.Големина на : 20mm Дебелина : прибл...

Седум рози глави букет од вештачко цвеќе декорација лажни цвет симулација рози седум боја за да изберете SF0210

896.64 -8 % DEN 825.00

Објектот спецификите Тип : Роза Стил : Приказ Цвет Повод : Свадба материјали : свила цвет овој стил е да се погледне како вистинска роза цвет,направете ја вашата соба поубаво, ако ви се допаѓа ,само да ги купите тоа ,cheape цена со висок qualit

Пакет од 12 Ткиво Хартија Пом Пом Жолта Сива Крем Ткиво Хартија Саќе Топки Хартија Фенери Хартија Украси за Бебе Туш

DEN 479.52

Опис на производот Карактеристики : Овие хартија занаети се погодни за свадба, роденден, забава, бебе туш или други прослава...

Пеперутка јајце Велигден подароци роденденски подароци убава креативна 3D картичка хартија врежан шупливи мали картичка

132.48 -14 % DEN 114.00

Пеперутка јајце Велигден подароци роденденски подароци убава креативна 3 D картичка хартија врежан шупливи мали картичкаНова сцена изгледот Велигден bunny јајце цртан филм Велигден bunny додатоциГолемина : 15x13 cm

Бесплатен Превозот,100pcs/многу, Врвот ААА, 30мм Кристал Roundle Дијамант, Кристално Paperweight, За Свадба Партија Декорација ПОДАРОК

6048.00 -10 % DEN 5443.00

Бесплатен Превозот,100pcs / многу, Врвот ААА, 30мм Кристал Roundle Дијамант, Кристално Paperweight, За Свадба Партија Декорација ПОДАРОКМатеријал : K9 crys тал стакло, не акрилни или пластичниГолемина;30*30ммБоја : Мешани БоиКоличина : 100pcsВисок квалитет и најниска цена.Пакување : Бела сефа.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку ...

100pcs Burlap Прибор за јадење Носителот Гроздобер Стара Шик Јута Чипка Садови Торбичка Пакување Вилушка & Нож Џеб Домашен Текстил

3636.00 -48 % DEN 1891.00

материјал : јутаголемина : 21 X11 CM / 8.27 X4.33inchбоја : како на сликатежина : 10g / еезколичина : 100 PCSanswer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322Превозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

3D Ноќта Светлина Ананас Божиќ дрво Светлина 3D Светилка Декорација Светлина Новина Luminaria Фламинго Кактус Nightlight За Деца DIY

368.16 -39 % DEN 225.00

Производ discription : 1.Материјал : Пластични 2 Боја : Како на слики 3 Моќност : 2 W 4 Светла Боја : Топло Бела Апликација : Одличен подарок за вашите деца, пријатели, семејство или себе си...

1000pcs Вештачка Свила Ливчиња од Роза Предлог Flowergirl Кошница Лажни Цвет Mariage Свадба Декорација

DEN 157.92

1000pcs Романтична Вештачка Свила Ливчиња од Роза Предлог Свадба Flowergirl Кошница Лажни Цвет Декорација10 Парчиња Лажни Ливчиња Од Роза Вештачки Свадба Цвет ДекорацијаОписВештачки petal не само што може да ги зачувате вашите пари, но исто така лесно може да достигне целите на создавање на романтична атмосфера...

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали

DEN 191.52

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали торбаМатеријал : Ткиво хартијаотвори големина : 25x35cm(35cm должина)Пакување : 5 парчиња иста боја во 1 кеса ,Количина : истиот со фотографија што сте choosed,2 боја =2 торба =10pcs,3 боја =3 торба =15pcs,

25M Бела/беж 6MM Пластични Бисер Монистра Риболов Линија Синџир DIY Свадба Партија Decors Мушка Синџир Гарланд Wried

DEN 575.52

Висок квалитет Акрилик Свадба Партија Декорација Мушка Синџир DIY занаети невестата се облекуваат додатоци материјалиГолемина 6mm+25mПОГОДЕН ЗА ЛИЦА,КАРНЕВАЛ ,РОДЕНДЕН,ПЕРФОРМАНСИ И ТАКА НАТАМУ.Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

72pcs/многу Празни Сапун Меур Шишиња Свадба, Роденден Бебе Туш Декорација Услуги Невестата И GroomEvent Материјали

812.16 -15 % DEN 690.00

72pcs / многу Празни Сапун Меур Шишиња Свадба, Роденден Бебе Туш Декорација Услуги Невестата И Младоженецот Настан МатеријалиДетали за производот : Материјал : Екопријателски пластикаГолемина : кол 11mm, H 105mmКапацитет : 10mlКомпјутери / многу : 72pcs / многу(36bride+36groom)Напомена : 1.Нема сапун водата се полни во шише поради воздушниот товарен ограничување.2...

48cm*4.5 М Снегулка Organza Сјајот Tulle се Тркалаат за Флорални Завиткување на Денот на Вљубените Свадба, Роденден Подарок Декорација Материјали,П

180.96 -28 % DEN 130.00

Материјал : 100% полиестер Големина : 48cm*4.5 м Боја : како на сликата покаже Кол : 1 Тркалаат Информации : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат...

Бесплатен Превозот 360pcs/многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјали

DEN 9072.00

Бесплатен Превозот 360pcs / многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјалиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаКарактеристики На Производот : Трансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Спецификација за производ : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

40pcs/многу Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација

209.28 -24 % DEN 159.00

40pcs / многу "Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација Материјал : Хартија за Употреба : Дома Градина Свадба, Роденден Настан Партија Декорација Боја : Како Фотографија ПАКЕТ : 1 лист има 4 компјутери,10 лист / пакет Note1 : Можете да изберете различни стил сакате ...

Персоналните Кристално Јасно Пеперутка Место Карта Сопствениците 100pcs за Свадба Персоналните Работи Партија Подароци Обезбедува Бесплатен Превозот

DEN 8529.60

Персоналните Кристално Јасно Пеперутка Место Карта Сопствениците 100pcs за Свадба Персоналните Работи Партија Подароци Обезбедува Бесплатен ПревозотТежина : 70 GГолемина : 15 CM висинаПрибл...

23/32CM Медитерански Стил се Зацврсти Helmsman Дома на Врата Decration Плажа Топла Брод Воланот Дрвен Брод Партија Ѕид Декорација

614.40 -20 % DEN 492.00

23 / 32 CM Медитеранот Наутички Сидро Helmsman Дома Риболов Нето Плажа Топла Брод Воланот Дрвен Брод Партија Ѕид ДекорацијаФункција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Медитеранскиот Стил Материјал : Дрвени Боја : Случајни Боја Големина M : 23x23x2cm L : 32x32x3cm Овој Дрвен Брод Тркала со Нето Риболов, Некои Школки и Јаже за тоа, Совршена за Домашни Ѕид Биро Оркестарот Голем Подарок и СобирањеПакетот вклучува : 1 x Декоративни Дрвени Брод КормилоВнимание : Ве молиме овозможи 23% разлика се должи на рачно мерење (1 инч = 2.54 см)Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите...

60cm Високи Кристал Табела Централен Плоштад цвет мирување Свадба Реквизити

DEN 35760.00

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

1Pair Костим Уво Елф Cosplay Празник Додатоци Алатка Gadget Партија Снабдување

95.52 -9 % DEN 87.00

Опис : 100% Сосема Нов и квалитетМатеријал : ЛатексБоја : Како На Слики ПрикажаниГолемина : 12x4.5 CM (Долго);10x4.5 CM(краток)(Приближно)Пакетот Вклучува : 1 Пар На УвоAnswer : ___________________________ Note : 1...

100 Метри/Roll 1.5 mm Злато Сребро Вештачки Бисер Монистра Синџир-Свадба Партија Додатоци Елка Дома Виси Декорација

720.00 -10 % DEN 648.00

Опис : *Состојба : 100% Сосема нов*Категорија : 1.5 mm Вештачки Бисер мушка синџир*Материјал : Вештачки Бисер*Боја : Злато / Сребрена*Пакет Должина : 1 тркалаат(околу 100 метри)*Примена : Божиќ / партија / матурска дома декорација, свадба реквизити, додатоци, DIY невестата цвет делови итн.*Големина : овие зрнца се од 1,5 mm*Монистра се моделирани право врз низа, така што тие може да се намали за било должината без губење на монистра.Објектот Се ПокажеплаќањеНие ќе ве известиме кога вашите производи се испраќаат.Plz плати за тоа на време.Ви благодаримеПревозотУслуги / ЛокацијаСАДАвстралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светотБесплатен превозотUSPS(715 дена)Воздухот mail(1530 Business дена)Стандард Int'l ПревозотEMS или други превозот(510 дена)EMS или други превозот(815 дена)Препорачана Int'l ПревозотDHL или UPSот , Fedex(37 дена)DHL или други изразат испорака(510 дена)1.Сите објектот Ќе биде предаден во 17 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).2.Објектот ќе се 2545 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.3.Не сноси никаква царина, V...

1pcs 13cm royalblue DIY Сјајот Хартија Број Банер Персоналните Виси Гарланд За Роденден, Свадба Годишнината Оркестарот

DEN 45.60

1pcs / многу 13cm сребрен Сјај DIY Писмо Банер Персоналните Garlands Партија Материјали Свадба, Роденден на Божиќ Виси DecorsторбаВе Молиме Имајте Во Предвид : 1,Овој линк е само за еден збор, ако сакате многу зборови за да се направи копија од вашите Персонализирани Банер, ве молиме изберете многу повеќе како што ги барате,2, ве Молиме оставете ни забележа за букви или Броеви сакате, Стринг ќе биде inclueded

20cm 8 Зборува Маси Луксузни злато Сребро ткиво Хартија Пом Poms Свадбена Прослава Вечер дипломирањето роденден Декорација

DEN 911.52

Опис : DIY боја на хартија за цвеќе Пом Poms само за извоз во Европа и сад свадба свадба комора во Нова Година празник украсиголемина : 20cm (8") го отвори големинаБренд : Crazy craftМатеријал за квалитет : увоз на чиста дрво целулоза како суровина, заштита на животната средина, нетоксичниТреба употреба : погоден за свадба, роденден, празник партија место декорација, декорација и домаќинство, продавници, изложбаДиректните производители, може да според да барањата на клиентите пакување, картичка главата пакување за подароци кутија за пакување, итн.,,Поддршка мешани купите за било која боја!!!!!!!!!!!Ако ви треба Златна боја, кликнете подолу за купување : >>ПревозотДестинацијаОколу Превозот ВремеСАДОколу 20 25 работни денаВелика БРИТАНИЈА / Австралија / Канада / ФранцијаГерманија / Австрија / ЕвропаЗа 2035 работни дена, може да трае подолго поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв времеНие само бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост,ако ви треба брза испорака од страна на EMS, DHL, или FEDEX, треба да се обрне на превозот надомест...

Бесплатни shippin 2.5 m Топла продажба гумени цвет за настани декорација

DEN 27840.00

1.Слики на овој гумени цвет за настан декорација2.Додатоци на&бои на оваа свадба декорација гумени цвет3.Параметри Точка Име : гумени цвет за настан декорација Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 2.5 m дијаметарДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,85w;еден метален синџир;една боја се менуваled светло,10w;еден далечински управувач4.Плаќање &Испорака време5...

Шарени 24 Редови Дијамант Мрежа Кристал Лента Кристал Заврши За Свадба Партија Декорација дијамант заврши за партија backgroup

12576.00 -20 % DEN 10061.00

Дијамант заврши за партија backgroup Дијамант Мрежа Кристал Лента Кристал Заврши За Свадба Партија Шарени Декорација 24 Редовидолжина : 10mширина : 12cm24 редПродавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Романтична Свадба Фаворизира 10pcs 3 Симпатична стил Еднорог Главата Led String Ноќ Светлина Бебе Туш кабина Позадина DIY Божиќ Оркестарот

513.60 -24 % DEN 390.00

Романтична Свадба Фаворизира 10pcs 3 Симпатична стил Еднорог Главата Led String Ноќ Светлина Бебе Туш кабина Позадина DIY Божиќ ОркестаротКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.LED String Светла за Свадба Партија Спалната соба Божиќ Градина Патио ДекорацијаСупер светло и ниска потрошувачка на енергија.Креативни еднорог главата дизајн...

Персоналните Добредојдовте Кутија Labels Свадба Добредојдовте Подарок Торба Labels Свадба Корист Labels - Добредојдовте Налепници Кутија Налепници

DEN 1273.92

4" x 3"" Свадба Добредојдовте Торба Labels Hydrangea СинаОвој оглас е за 30 4" x 3"" Свадба Добредојдовте Торба Етикети кои може да се запознае со новите планови до три линии за текст плус вашите имиња и свадба датум на сјајни налепници во која било боја на позадина ќе го изберете! Како и секогаш, персонализацијата е бесплатно!Детали : *** 4" x 3"" сјајни самолепливи етикети за фронтон кутии, добредојдовте кеси или goodie кеси*** Персоналните со вашиот текст и бои.*** Се должи на персонализација, ве молиме оставете 12 работни дена за обработка.♥ КАКО ДА ЗАКАЖЕТЕ ♥************************************1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.