• Ново
Топла продажба!!! Бесплатен превозот 2000pcs/многу Diy 14mm кристал octagon монистра во 2 дупки За Кристално стакло Влакно Garlands боја на Смарагд

Топла продажба!!! Бесплатен превозот 2000pcs/многу Diy 14mm кристал octagon монистра во 2 дупки За Кристално стакло Влакно Garlands боја на Смарагд

Оценка на клиентот:
DEN 6168.00
DEN 5428.00 -12 %

Износ
Залиха


Топла продажба!!! Бесплатен превозот 2000pcs/многу Diy 14mm кристал octagon монистра во 2 дупки За Кристално стакло Влакно Garlands боја на Смарагд
Состојба : 100% нов и висок квалитет
БОЈА : боја на Смарагд
Големина : 14mm
Ниво на квалитет : Врвот
Материјал : k9 кристално стакло, не акрилни или пластични
Количина : 2000pcs
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.

Карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Венчавка,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Полна Боја
Големина:
M
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
GALAXING
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TZB9552
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Име:
BR Кристално
Материјал:
k9 кристал Octagonal монистра
боја:
Боја На Смарагд
Употреба:
Лустерот Зрнца,монистра завеса
квалитет:
Врвот
Големина:
14mm
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Дијаметар:
14mm

Производи во категоријата

40pcs/многу Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација

209.28 -24 % DEN 159.00

40pcs / многу "Најдобри Желби за вас' DIY Хартија Печат Налепница за рачно изработени Производи, рачно изработени за Подарок Торта Печење Партија Декорација Материјал : Хартија за Употреба : Дома Градина Свадба, Роденден Настан Партија Декорација Боја : Како Фотографија ПАКЕТ : 1 лист има 4 компјутери,10 лист / пакет Note1 : Можете да изберете различни стил сакате ...

Браун булчински закачалка, свадба закачалка, свадба се облекуваат закачалка, булчински закачалка, г-ѓа закачалка, булчински туш подарок,

DEN 1199.52

Свадба Закачалка Персоналните со Датумот и Името, Селски венчаница Закачалка, Обичај Дрво Булчински презиме Закачалка Персоналните Цел И вашата свадба датум, дозволете ми да знам кога ќе треба закачалка***, На пример****1...

1000pcs Вештачка Свила Ливчиња од Роза Предлог Flowergirl Кошница Лажни Цвет Mariage Свадба Декорација

DEN 157.92

1000pcs Романтична Вештачка Свила Ливчиња од Роза Предлог Свадба Flowergirl Кошница Лажни Цвет Декорација10 Парчиња Лажни Ливчиња Од Роза Вештачки Свадба Цвет ДекорацијаОписВештачки petal не само што може да ги зачувате вашите пари, но исто така лесно може да достигне целите на создавање на романтична атмосфера...

23/32CM Медитерански Стил се Зацврсти Helmsman Дома на Врата Decration Плажа Топла Брод Воланот Дрвен Брод Партија Ѕид Декорација

614.40 -20 % DEN 492.00

23 / 32 CM Медитеранот Наутички Сидро Helmsman Дома Риболов Нето Плажа Топла Брод Воланот Дрвен Брод Партија Ѕид ДекорацијаФункција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Медитеранскиот Стил Материјал : Дрвени Боја : Случајни Боја Големина M : 23x23x2cm L : 32x32x3cm Овој Дрвен Брод Тркала со Нето Риболов, Некои Школки и Јаже за тоа, Совршена за Домашни Ѕид Биро Оркестарот Голем Подарок и СобирањеПакетот вклучува : 1 x Декоративни Дрвени Брод КормилоВнимание : Ве молиме овозможи 23% разлика се должи на рачно мерење (1 инч = 2.54 см)Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите...

Бесплатни shippin 2.5 m Топла продажба гумени цвет за настани декорација

DEN 27840.00

1.Слики на овој гумени цвет за настан декорација2.Додатоци на&бои на оваа свадба декорација гумени цвет3.Параметри Точка Име : гумени цвет за настан декорација Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 2.5 m дијаметарДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,85w;еден метален синџир;една боја се менуваled светло,10w;еден далечински управувач4.Плаќање &Испорака време5...

10M/многу Кристално Стакло монистра Гарланд, виолетова 14mm Octagonal Кристално Стакло Насоки За Свадба & Дома Декорација

1800.00 -8 % DEN 1656.00

10 M / многу Кристал Гарланд, виолетова 14mm Octagonal Кристално Стакло Насоки, Свадба & Дома Декорација Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : Кристално стакло, не било на доградба на акрилни или пластични БОЈА : виолетова боја, Големина : секој еден 1 M Lenght ниво на Квалитет : Топ Количина : 10 PCS, секое парче е 1meter долгоАко ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.Испорака на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress стојат,e Packet, КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

3D Ноќта Светлина Ананас Божиќ дрво Светлина 3D Светилка Декорација Светлина Новина Luminaria Фламинго Кактус Nightlight За Деца DIY

368.16 -39 % DEN 225.00

Производ discription : 1.Материјал : Пластични 2 Боја : Како на слики 3 Моќност : 2 W 4 Светла Боја : Топло Бела Апликација : Одличен подарок за вашите деца, пријатели, семејство или себе си...

Бесплатен Превозот 360pcs/многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјали

DEN 9072.00

Бесплатен Превозот 360pcs / многу Бела боја LED бисери светлина, вештачки цвеќиња светилки за свадба декорација како настан партија материјалиLED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон СветлинаКарактеристики На Производот : Трансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!Ставете ги овие мали 3 / 4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани.Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.Колективно, тие произведуваат движат светулка или самовила светлина ефект, што е апсолутно уникатен.Можете да го замените батериите, исто така,.Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.Спецификација за производ : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност...

60cm Високи Кристал Табела Централен Плоштад цвет мирување Свадба Реквизити

DEN 35760.00

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

1pcs 13cm royalblue DIY Сјајот Хартија Број Банер Персоналните Виси Гарланд За Роденден, Свадба Годишнината Оркестарот

DEN 45.60

1pcs / многу 13cm сребрен Сјај DIY Писмо Банер Персоналните Garlands Партија Материјали Свадба, Роденден на Божиќ Виси DecorsторбаВе Молиме Имајте Во Предвид : 1,Овој линк е само за еден збор, ако сакате многу зборови за да се направи копија од вашите Персонализирани Банер, ве молиме изберете многу повеќе како што ги барате,2, ве Молиме оставете ни забележа за букви или Броеви сакате, Стринг ќе биде inclueded

Сладолед Сон DIY Балон Гарланд Комплет - 60 балони мешани бисер бели,бисер розова,нане,големина 5 10 .слободно испратете воздушна пумпа,string

DEN 1275.84

4.99 / комбо 11.86 / комбоДеталиСладолед Dreamd DIY Балон Гарланд Комплет Балон garlands се најжешките партија тренд за 2017, а сега благодарение на Еден Стилски Партија DIY Балон Гарланд Полнење, можете лесно да се направи си што е сигурно да се wow гости на вашата следна забава...

свадба име држачот на Бурбон Стрит Streetlight Место за држачот на Садови Dinnerware Поставува партија Декорација 100pcs/многу

DEN 5280.00

Бурбон Стрит Streetlight Место за Држачот на Свадба Фаворизира Подароци Партија Додаток Декорација Материјали+Бесплатен превозот+100pcs / многуМатеријал : Смола и МеталТежина : 40 GГолемина : 10.5 СМ висинаПрибл...

100 Метри/Roll 1.5 mm Злато Сребро Вештачки Бисер Монистра Синџир-Свадба Партија Додатоци Елка Дома Виси Декорација

720.00 -10 % DEN 648.00

Опис : *Состојба : 100% Сосема нов*Категорија : 1.5 mm Вештачки Бисер мушка синџир*Материјал : Вештачки Бисер*Боја : Злато / Сребрена*Пакет Должина : 1 тркалаат(околу 100 метри)*Примена : Божиќ / партија / матурска дома декорација, свадба реквизити, додатоци, DIY невестата цвет делови итн.*Големина : овие зрнца се од 1,5 mm*Монистра се моделирани право врз низа, така што тие може да се намали за било должината без губење на монистра.Објектот Се ПокажеплаќањеНие ќе ве известиме кога вашите производи се испраќаат.Plz плати за тоа на време.Ви благодаримеПревозотУслуги / ЛокацијаСАДАвстралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светотБесплатен превозотUSPS(715 дена)Воздухот mail(1530 Business дена)Стандард Int'l ПревозотEMS или други превозот(510 дена)EMS или други превозот(815 дена)Препорачана Int'l ПревозотDHL или UPSот , Fedex(37 дена)DHL или други изразат испорака(510 дена)1.Сите објектот Ќе биде предаден во 17 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).2.Објектот ќе се 2545 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.3.Не сноси никаква царина, V...

20cm 8 Зборува Маси Луксузни злато Сребро ткиво Хартија Пом Poms Свадбена Прослава Вечер дипломирањето роденден Декорација

DEN 911.52

Опис : DIY боја на хартија за цвеќе Пом Poms само за извоз во Европа и сад свадба свадба комора во Нова Година празник украсиголемина : 20cm (8") го отвори големинаБренд : Crazy craftМатеријал за квалитет : увоз на чиста дрво целулоза како суровина, заштита на животната средина, нетоксичниТреба употреба : погоден за свадба, роденден, празник партија место декорација, декорација и домаќинство, продавници, изложбаДиректните производители, може да според да барањата на клиентите пакување, картичка главата пакување за подароци кутија за пакување, итн.,,Поддршка мешани купите за било која боја!!!!!!!!!!!Ако ви треба Златна боја, кликнете подолу за купување : >>ПревозотДестинацијаОколу Превозот ВремеСАДОколу 20 25 работни денаВелика БРИТАНИЈА / Австралија / Канада / ФранцијаГерманија / Австрија / ЕвропаЗа 2035 работни дена, може да трае подолго поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв времеНие само бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост,ако ви треба брза испорака од страна на EMS, DHL, или FEDEX, треба да се обрне на превозот надомест...

Пакет од 12 Ткиво Хартија Пом Пом Жолта Сива Крем Ткиво Хартија Саќе Топки Хартија Фенери Хартија Украси за Бебе Туш

DEN 479.52

Опис на производот Карактеристики : Овие хартија занаети се погодни за свадба, роденден, забава, бебе туш или други прослава...

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали

DEN 191.52

14 инчен Свадба Декорација Ткиво Хартија Tassels Гарланд Лента Балони Роденден Завеса Брак Автомобил Партија Материјали торбаМатеријал : Ткиво хартијаотвори големина : 25x35cm(35cm должина)Пакување : 5 парчиња иста боја во 1 кеса ,Количина : истиот со фотографија што сте choosed,2 боја =2 торба =10pcs,3 боја =3 торба =15pcs,

60CM трева здолниште маскарада костимот партија настан свадба материјали гарланд Хавајски трева здолништа вршење реквизити бесплатен превозот

DEN 230.40

60 CM трева здолниште маскарада костимот партија настан свадба материјали гарланд Хавајски трева здолништа вршење на реквизитите Детали за Производот : Боја : Боја, црвена, жолта, зелена, виолетова, сина, розева, портокалова Материјал : Пластични влакна Големина : Трева здолниште долго 60 CM, половината 56 CM, максималната затегнувачка 145 CM Тежина : 115g Пакет Листа : 1 buc

72pcs/многу Празни Сапун Меур Шишиња Свадба, Роденден Бебе Туш Декорација Услуги Невестата И GroomEvent Материјали

812.16 -15 % DEN 690.00

72pcs / многу Празни Сапун Меур Шишиња Свадба, Роденден Бебе Туш Декорација Услуги Невестата И Младоженецот Настан МатеријалиДетали за производот : Материјал : Екопријателски пластикаГолемина : кол 11mm, H 105mmКапацитет : 10mlКомпјутери / многу : 72pcs / многу(36bride+36groom)Напомена : 1.Нема сапун водата се полни во шише поради воздушниот товарен ограничување.2...

Бесплатен Превозот 500pcs/многу 14mm Џет Стаклена Призма Octagon Монистра Во Две дупки За Гарланд Насоки Кристал Завеса Pendant Монистра

2198.40 -12 % DEN 1934.00

500pcs / многу 14mm џет стаклена призма octagon монистра во една дупка,кристално завеса pendant монистра, бесплатен превозот!Материјал : Кристално стакло, не акрилни или пластичниБоја : Џет црнаГолемина : 14mmКоличина : 500pcs / МногуДупка : Две дупки

Бесплатен превозот 3.2 m Украсување гумени медуза

DEN 61440.00

1.Слики на овој декорација гумени медуза2.Додатоци на&бои на овој декорација гумени медуза3.Параметри Точка Име : декорација гумени медуза Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 3.2 mДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,85w;еден метален синџир;една бојапромена на led светло,10w;еден packign торба4.Плаќање &Испорака време5...

Седум рози глави букет од вештачко цвеќе декорација лажни цвет симулација рози седум боја за да изберете SF0210

896.64 -8 % DEN 825.00

Објектот спецификите Тип : Роза Стил : Приказ Цвет Повод : Свадба материјали : свила цвет овој стил е да се погледне како вистинска роза цвет,направете ја вашата соба поубаво, ако ви се допаѓа ,само да ги купите тоа ,cheape цена со висок qualit

Голем 20cm Пилешки Копани Кадифен Играчки Џвакање Коска Квичат Звук Играчки Интерактивни Деца Смешно Партија Време за Чистење на Забите Играчка домашно Милениче

95.04 -40 % DEN 57.00

Карактеристики : Обесхрабрува деструктивни џвакање, додека за задоволување на природниот нагон да се џвакаКадифен се огласува играчка, две главата кокошка ногаУникатно во облик на играчки зајакнување на оралното здравје и да ја задржите кучиња забавуваатМиленичиња исто така ќе сакате да се џвака на, ги собереш и да игра.Прекрасен звук кога се исцеди.Издржливи да се притисне.Одличен подарок за домашни миленици.Спецификации : Материјал : Мека кадифен ткаенина + PP памук додатен,перат.Боја : Жолта со белаГолемина : Една коска : 15cm / 6 инчен Двојно коски : 20cm / 7.87 во c hПакет Се Вклучени : 1x Кокошка Нога Коска Кадифен Играчки

Персоналните Добредојдовте Кутија Labels Свадба Добредојдовте Подарок Торба Labels Свадба Корист Labels - Добредојдовте Налепници Кутија Налепници

DEN 1273.92

4" x 3"" Свадба Добредојдовте Торба Labels Hydrangea СинаОвој оглас е за 30 4" x 3"" Свадба Добредојдовте Торба Етикети кои може да се запознае со новите планови до три линии за текст плус вашите имиња и свадба датум на сјајни налепници во која било боја на позадина ќе го изберете! Како и секогаш, персонализацијата е бесплатно!Детали : *** 4" x 3"" сјајни самолепливи етикети за фронтон кутии, добредојдовте кеси или goodie кеси*** Персоналните со вашиот текст и бои.*** Се должи на персонализација, ве молиме оставете 12 работни дена за обработка.♥ КАКО ДА ЗАКАЖЕТЕ ♥************************************1...

Персоналните Кристално Јасно Пеперутка Место Карта Сопствениците 100pcs за Свадба Персоналните Работи Партија Подароци Обезбедува Бесплатен Превозот

DEN 8529.60

Персоналните Кристално Јасно Пеперутка Место Карта Сопствениците 100pcs за Свадба Персоналните Работи Партија Подароци Обезбедува Бесплатен ПревозотТежина : 70 GГолемина : 15 CM висинаПрибл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.