• Ново
Бела 3x6m сјајна Свадба Позадина Свадба Завеса Позадина Свадба Drape со LED светло

Бела 3x6m сјајна Свадба Позадина Свадба Завеса Позадина Свадба Drape со LED светло

Оценка на клиентот:
DEN 9024.00

Износ
Залиха


1. Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини
2. Големина : 6m/20ft (широк) x 3м/10ft (висина) Точка содржи : 1 компјутер 3m*6m свадба позадина 1 компјутер 3m*6m led светло
3. Ние може да го направи било која големина како клиент бара . Сите backdrops обработени со џеб на врвот на drape , можете директно да висат преку род .( ако ви треба било која друга преработка ,Цената ќе се менува со процесот ви треба ) .
4. На backdrops имаш, тоа е само еден парчиња .на врвот грабеж е пораби заедно со остатокот од drape и на блискиот грабеж се одвоени. Треба да се врзуваат на прачка со себе .
Внимание : свадба backdrops е креативни работи , навистина ефект се зависи од тоа како ќе декорација и светла . Па ако ви се жалат за тоа не е точно со слика , тоа нема да биде причината за да се вратите на стоки . Ви благодариме !
Цената што ја платиле тоа е само за позадина завеса и led светло без други assessories како рамка ( род ,стојат) , маса крпа, венец,цвеќиња и слично на слик.
Се зема во вид, не ја отфрли поради објективни причини како што се светло, дисплеј во боја, Ние ќе ги што е можно поблиску до физичка боја.Ви благодариме за вашето разбирање
Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете боја од нашите боја-табелата подолу и да го оставите порака во ред, благодарам :
1.Ние се потпираме на нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме оставете добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ако имате некој проблем,ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
3.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
3.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
4.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
5.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
6.За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со она што го одбереш.
1.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
2.Ние прифаќаме Зачувам за плаќање.
3.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката.
4.Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.Ако не,да не информирате.
5.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат

Карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Пензионирање,Денот на планетата Земја,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Велигден
Број На Модел На:
wbs2125
Шема:
Полна Боја,Ангел
is_customized:
Yes
Материјал:
мраз свила
Бренд Име:
DesserXixi

Производи во категоријата

3m*6m свадба декорација свадба фаза завеса Луксузни Свадба Позадина Mariage позадина

DEN 4560.00

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

Бесплатен превозот 2.5 M висина отворено рекламирање гумени пчела/ за рекламирање опрема гумени пчела

DEN 31200.00

2.5 M висина отворено рекламирање гумени пчела / за рекламирање опрема гумени пчелаОпис на производот : Име 2.5 M висина отворено рекламирање гумени пчела / за рекламирање опрема гумени пчела Материјал 300 D Висок квалитет на оксфорд ткаенина Функција водоотпорен, оганотпор ,трајни, еколошки MOQ 1 компјутер, повеќе цел повеќе попуст Занаетите двојно stitched насекаде ,четворни stitched во некои истакна поени Големина Прилагодено Боја Како слика или прилагодено Accessaries воздушниот компресор со соодветен приклучок, јажиња, sandbags, carrybag, led светло Пакување Торба внатре и картон надвор од Употреба за надворешна декорација, празнување, рекламирање, промоција, свадба / партија украси, шоу,итн...

2ftx32ft рамен свадба таванот драпериите партија оркестарот свадба таванот крошна украси идеја настан хотел декорација

8544.00 -5 % DEN 8117.00

Стил : Рамни свадба таванот драпериите декорацијаГолемина : 70 см ширина x 1000 цм должина (2ftx32ft)(не би се околу 510 cm грешка растојание по шиење)Боја : Прилагодено (ве молиме, ве молиме следете ги нашите боја шема )Виси : врскиФункција : свадба фаза партија декорацијаСостојки : ice свила ткаениниМодел : солидна бојаСовети : 1.Цената е за 10 парчиња.2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.3.позадина е рамен .4.Големина може да се прилагоди5...

Нови 3*6m црвено сребро sequin бела свадба позадина завеса поставите свадба фаза декорација предизвика свадба ѕид позадина завеса

9504.00 -5 % DEN 9029.00

ВниманиеГолемина : 3 метри ширина x 6 метри височина (околу 10ft x 20ft)Предмет : свадба позадина завеса свадба фазаМатеријал : 68 D Мраз свила материјалПоставено : Вклучувајќи го и телото и сите 3 swags ( не вклучувајќи и други цвет декорација, само за позадина)Телото : Белата бојаSwags : Бургундија, сребро sequin и црвенасвадба backdrops за свадба декорација Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС(Одлучено од страна на нашата компанија) , ќе биде околу 710work дена во вашата земја...

Бесплатен превозот 3m*3м*2.5 m евтини гумени фото кабина гумени 3D фото кабина за рекламирање

DEN 31416.00

1.Повеќе слики од овој гумени фото кабина2.Бои&додатоци за овој гумени фото кабина3.Параметри Точка Име : гумени фото кабина Материјал : 300 D водоотпорен оксфорд ткаенина слој ПВЦ Големина : 3m*3м*2.5 m Додатоци : еден воздушен компресор,120w;една бојапромена на led светло,10w;еден далечински управувач;2 парчиња јажиња;4pcs sandbags;еден торбичката4.Плаќање&Испорака време5...

Бесплатен Превозот Свадба Фаза Позадина Стојат Завеса За свадба декорација (Било која големина било која боја, може да се направи)

480.00 -6 % DEN 451.00

Ви благодариме за вашиот заинтересирани во нашите продукции.Материјал : 100% полиестер (Ние тоа го нарекуваме "хокеј на свила")Ширина : 3mКористете начин : и преку цевка / цевка или вратоврска тоаГолемина : Многу Големина може да се направи.Sepcial дизајн може да се направи премногуБило каква помош,не двоумете се да порака до насПодолу е боја шема..Секоја боја што може да се направи.ме остави порака за бојау требаПосебен вид може да се направи за цел..ми Покаже дизајн.

3m*6m Свадба Позадина свадба позадина завеса свадба позадина свадба аранжман

DEN 5520.00

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

Свадба 12 парчиња Таванот Drape Крошна Драпериите за декорација боја бела мешавина и fuchsia Покривот декорација Банкет снабдување

DEN 13680.00

Точка име : Свадба 12 парчиња Таванот Drape Крошна Драпериите за декорација свадба ткаенина Материјал : полиестер плетени ткаенини Големина : за 0,7 m / 27.6" (широк) x 10m / 32.8 ft (Должина) за секое парче (Вкупно 12pcs) Боја : 6 парчиња бела, 6 парчиња fuchsia цената што Ја платиле тоа е само за на плафон drape без други assessories како рамка(род, стојат), светла и венец, цвеќиња и слично на слик..

3m*6m свадба материјали свадба фаза завеса Свадба Позадина Mariage декорација Соединение фаза позадина

DEN 5040.00

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

обичај сите розова гумени фото кабина шатор популарни за свадба

DEN 23040.00

Како да се контактирајте со обезбедувачот : Whats App : 0086 13767372356 Skype : yjqm003 Facebook : Icey Ју (0086 13767372356) We Chat : xq_tiamozyc1314 обичај сите розова гумени фото кабина шатор популарни за свадбаОпис на производот LED светла : led светла на врвот со големина : 8ft*8ft*8ft (2.4 m*2.4 m*2.4m) боја : сите розова или прилагодено материјал : 210d оксфорд ткаенина со стп слој 1 вратата големина : 1.92*0.96 m / 6.4*3.1 ft користење на логото : мали лого за слободни додаток : led светла,поправка колекции и далечински управувач,јажиња,торбичката и така натаму Компресор : водоотпорен,со CE / UL сертификат Гаранција : 18 месеци Приклучок : различни држави ,на различни напон и приклучокПрикажи слики форма Клиенти : Led светло за изборПакување & ИспоракаСертификат : најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Доза вашиот воздушниот компресор може да се користат во нашата земја?A : Да,ние ќе се обезбеди воздушен компресор што се погодни за вашата земја моќ и приклучокот.П : Што е со големина и боја?A : големина и боја може да се менува во зависност од вашите барања или според големината во нашиот вебсајт или нашиот каталог .П : Може да дизајнира еден специјално?A : Да,ве молиме да ни испрати детали и скица или слика на вашите барања и ние ќе ви цитирам нашите најдобри цени .П : Како можам да се платат?A : на Вашиот може да се плати за плаќање од страна на Western Union / Paypal / T / T и Сигурна Исплата и Трговија Осигурување.П : Дали ви се нудат бесплатни примероци?О : Кога ќе го поставите цел , ние ќе се врати на примерок такси назад.Нашите Услуги1.Ние сме Alibaba Оценуваат 6 години Злато Снабдувач.2.Ние сме една фабрика производство на гумени фото кабина,гумени декорација осветлување, најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет, најдобра Услуга .3...

најновите Бела Свадба Позадина Свадба Завеса 3М/10ft*6M/20ft партија банкет фаза позадина декорација

DEN 8544.00

1 Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини2 Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина)3 Ние може да го направи било која големина како клиент бара...

Сјајна Убавина 4FT*6FT SEQUIN ФОТО Позадина Фото Кабина Sequin Позадина Фото Злато,Сребро, Fushia, Розова, Портокалова Боја

2028.00 -5 % DEN 1927.00

Гламурозна Светкавиот Sequin Свадба партија backdropsМатеријал : Sequins Ткаенина со mesh ткаенини поддршкаБоја : Како фотографија (Ако треба други бои, ве молиме изберете од нашите боја на топ листите)Вистинската боја може малку да се разликуваат од екранот на мониторотГолемина : 5 FT*6 FT, 5 FT*12 FT,5 FT*18 FT,5 FT*24 FT,5 FT*30, 5 FT*7 FT, 7 FT*7 FT,8 FT*8 FT, 10 FT*10 FT, 10 FT*20 FT..(ако треба кориснички големини, ве молиме да побарате од нас...

бесплатен превозот осветлување photobooth свадба партија користете бела гумени led фото кабина

DEN 24240.00

бесплатен превозот осветлување photobooth свадба партија користете бела гумени led фото кабинаСлика Покаже : Приклучок и Напон : Ние Знаеме различни земји користат различни приклучок и Напон,па кога ќе примите вашата нарачка,ние ќе одговара на приклучокот и на напон за тебе според твојата адреса.Пакет : Сертификација на нашите компресор :

semicircle гумени igloo купола за промоција со шарени осветлување за Франција

DEN 66240.00

Брз Преглед• Издржлив 210 D ПВЦ / СТП обложени ткаенина ripstop• Се надува во приближно 2 минута со електричен вентилатор / airblower• Одлично за внатрешна или надворешна употреба• Deflates и огради за лесно складирање• Внатрешно осветлување за ноќни екранот ако сакате• Донесе малку повеќе да се забавуваат и ефикасно на вашиот настан ,саем.• да се обезбеди прилагодите тоновите,можете да изберете големина,боја,стилови,итн.ми даде свој идеја,ние ќе ги споделите тоа да се реализира.Објектот спецификацијаПроизвод ВклучуваГумени Igloo доаѓаат во комплет со воздушен компресор,led светилки, далечински управувач ,складирање торба,поправка материјал,итн;ПрименаОдлично за роденден,свадба, на отворено настани, страни, саеми, реклами, спорт игри, паради, прослави, итн.Производи ФункцијаЛесен за инсталација за складирање, чување и транспорт,обновливиИзработка3 D проектирање со Носорог на компјутер, се сече со плотер;шиење и бод;Контрола На Квалитет1.Три крои во текот на единица со тројно крои.2.Четворни крои во клучните области, во основата на единица;3.Дополнителни 420 D оксфорд слој на сите стрес поени и внатрешни панели;4.Предмети тест 3 пати или пред да брод од фабрика!5.Предмети Фотографии offere за вас пред брод надвор.Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн...

60 ШИРОК СТАНДАРД BURLAP ОД ДВОРОТ ПРИРОДНИ ЈУТА ТАПАЦИР ТКАЕНИНА HESSIAN

DEN 781.92

60" ШИРОК СТАНДАРД 8 МЛ BURLAP ОД ДВОРОТ ПРИРОДНИ ЈУТА ТАПАЦИР HESSIAN ТКАЕНИНА * HESSIAN ТКАЕНИНА на polybag.СО НАРАЧУВАЊЕ 1 ЌЕ ВИ ДАДЕ 60" ШИРОК ОД 1 ДВОРОТ ( 36 ИНЧИ) ДОЛГОАКО НАРАЧАТЕ ПОВЕЌЕ ОД КВАНТИТЕТОТ 1, ТОА ЌЕ БИДЕ ЕДНА КОНТИНУИРАНИ ПАРЧЕ.

3*3*3M White & злато свадба squre крошна drape Со Нерѓосувачки Челик Стојат Банкет Услуги Фаза Оркестарот(вклучувајќи стојат & завеса)

DEN 19152.00

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

година нови пристигнување свадба swags завеса со кавга шарени свадба backdrops за свадба декорација на настанот партија

2634.24 -5 % DEN 2503.00

Големина : 600cm ширина должина (таму ќе биде околу 510cm грешка растојание по шиење ) Тема : солидна боја Материјал : ice свила ткаенини Обработка : род џеб+врски, Нормално, нашиот предлог е 2 пати plaid Боја : ве Молиме проверете го ова на боја на табелата Можеме да направиме други бои, ве молиме контактирајте со нас пред да се купи! што правите кога стан 008613538974411Совети : 1.Цената е за 1 парче.2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.3.Завеса Width= 2 пати прачка / железнички ширина.4.На големина и боја може да се прилагоди (ве молиме погледнете го следи табела)5...

HAOCHU Отпечаток Свадба Партија Гостин Книга Дрво Љубители Летаат до Среќата DIY Mariage Потпис Книга + 2 Поставува Inkpad Подарок Постер

653.28 -44 % DEN 366.00

Карактеристики : Марка : HAOCHU Име на Производ : Отпечаток Дрво Материјал : платно Боја : како фотографии покажуваат Stylies : 27 stylies за вашиот изберете Големина : S големина : 30x40cm(одговараат за 50100 гости) M големина : 40x60cm(одговараат за 100150 гости) L големина : 60x75cm(одговараат за 150200 гости) Пакет Содржина : 1 PC Отпечаток Платно(не вклучуваат фото рамка)+2 Поставува Inkpad Подарок(испрати ramdomly) Забелешка : Pls оставете порака за да кажете ни го вашето име и датум или други персонализација на содржината, потоа ќе го направи тоа како вашите барања!Лесно да се примени...

3m*6m свадба материјали свадба Sequins фаза завеса Свадба Позадина Mariage декорација Соединение фаза позадина

DEN 6000.00

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

нови производи гумени Индискиот headress гумени шлем шатор

DEN 42720.00

нови производи гумени Индискиот headress гумени шлем шаторИме гумени шлем шатор Материјал 300 D водоотпорен оксфорд крпа Големина од 3,5 метри , височина 3.5 м, ширина Боја Како слика или прилагодениAccessaries воздушен компресор , копање јажиња , sandbags , торбичката за Производство на време 715days превозот начин од страна на морето, од воздух, од експрес плаќање T / T, D / P, Western Union, Paypal, итн...

Евтини Fashional Бели Купола Гумени Led Кабина за Изложба, саем

DEN 43200.00

Брз Преглед• Издржлив 210 D ПВЦ / СТП обложени ткаенина ripstop• Се надува во приближно 2 минута со електричен вентилатор / airblower• Одлично за внатрешна или надворешна употреба• Deflates и огради за лесно складирање• Внатрешно осветлување за ноќни екранот• Донесе малку повеќе да се забавуваат и ефикасно на вашиот настан ,саем.• да се обезбеди прилагодите тоновите,можете да изберете големина,боја,стилови,итн.ми даде свој идеја,ние ќе ги споделите тоа да се реализира.Објектот спецификацијаПроизвод ВклучуваГумени купола доаѓаат во комплет со воздушен компресор,led светилки,складирање торба,поправка материјал,итн;ПрименаОдлично за роденден,свадба, на отворено настани, страни, саеми, реклами, спорт игри, паради, прослави, итн.Производи ФункцијаЛесен за инсталација за складирање, чување и транспорт,обновливиИзработка3 D проектирање со Носорог на компјутер, се сече со плотер;шиење и бод;Контрола На Квалитет1.Три крои во текот на единица со тројно крои.2.Четворни крои во клучните области, во основата на единица;3.Екстра оксфорд слој на сите стрес поени и внатрешни панели;4.Предмети тест 3 пати или пред да брод од фабрика!5.Предмети Фотографии offere за вас пред брод надвор.Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн...

2017 Рекламирање реплика на надувување електрични вежба модел, гумени електрични вежба за комерцијални настан екранот

DEN 26400.00

Мала тежина објект кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,однесете го portablely на вашиот настан место...

година Чиста Бела Свадба Позадина Свадба Завеса 3М/10ft*6M/20ft свадба партија банкет декорација

DEN 8448.00

1 Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини2 Големина : 6m / 20ft (широк) x 3м / 10ft (висина)3 Ние може да го направи било која големина како клиент бара...

Zilue Евтини 10pcs/многу Круг Хартија гарланд Злато и сребро роденден Свадба Дома Декорација за бебе соба

662.40 -30 % DEN 464.00

Zilue Евтини 10pcs / многу Круг Хартија гарланд Злато и сребро роденден Свадба Дома Декорација за бебе соба 100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Sequins Хартија Гарланд Материјал : Картон Боја : Злато и сребро Количина : 10pcs / многу Siz e : length1.5 M Употреба Сценарио : Свадба,Роденден,Бебе Туш итн.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.