• Ново
4pcs Нов Бренд 1014388-11-НА PDC Паркинг Сензор Браник Објект Обратна им Помогне на Радар За Тесла

4pcs Нов Бренд 1014388-11-НА PDC Паркинг Сензор Браник Објект Обратна им Помогне на Радар За Тесла

Оценка на клиентот:
DEN 7322.40
DEN 5272.00 -28 %

Износ
Залиха


Опис
● Име на производ : PDC Паркинг Сензор
● Дел Бр. : 1014388-11-A
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години. Custmer задоволство е нашата БР.1 целта.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот.
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации .

Карактеристики

OSD Language:
Име На Модел:
1014388-11-A
Разговор Опсег:
1-1.5
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Видлив
Материјал Тип:
Стандард
Производителот Дел Број:
1014388-11-A
Автомобил Производител:
Тесла

Производи во категоријата

Новиот Бренд PZD61-00017-A0 PDC Паркинг Помогне Сензор Одговара на Toyota Prado RAV4 Highlander

2091.36 -28 % DEN 1506.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : PZD6100017A0● Осветленост Дел Број : PZD6100017,PZD6100017,PZD61 00017PZD6100017, PZD6100011,PZD6100016, PZD6100017A1компатибилност : Тоа Одговара За Следните модели : TOYOTA Prado 20052012TOYOTA RAV4TOYOTA HighlanderСликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Parktronic PDC Паркинг Сензор За BMW E39 E46 E53 E61 E64 E66 E83 Х5 66206989069 Автоматски Back-up на Помош Автомобил Електроника

431.04 -23 % DEN 332.00

Parktronic PDC Паркинг Сензор За BMW E39 E46 E53 E61 E64 E66 E83 Х5 66206989069 Автоматски Backup на Помош Автомобил ЕлектроникаFitment : 20032012 За BMW 1 Series E87 Hatchback 20062012 За BMW 1 Series E81 Hatchback 20072013 За BMW 1 Series E82 Купе 20082013 За BMW 1 Series E88 Конвертибилна 20102013 За BMW 1 Series F20 Hatchback 20112013 За BMW 1 Series F21 Hatchback 20032010 За BMW 5 Серијата E60 Салон 20042011 За BMW 5 Серијата E61 Имот За BMW 2 серија За BMW серија 3 На BMW серија 4 На BMW 6 серија На BMW серија 7, И многу повеќе Количество : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BSM Слепа Точка им Помогне на Предупредување Сензор за Безбедност Detection Систем Покрие LED/ столб led/ столб покрие калапи OBD За TEANA J33

DEN 24960.00

КарактеристикиBSM (Слепа Точка Монитор) е дизајниран со најновите микробранова технологија, за да го предупреди возачот на друго возило или мотор се приближува во следната лејн, која е можеби и во возач е слепа точка од страна на огледалото.Системот се активира автоматски кога брзината на возилото е повеќе од сса 10 километри / h (ограничување на брзина може да бидат различни, како на фабрика поставување), LED индикатор се пали доколку сензорот детектира друго возило или на мотоцикл во следната лејн се приближува...

kitbsm BSM/BSD/BLIS/BSA/LCA 24GHZ микробранова сензор слепа точка огледало со енергија headted функција Радар-врз основа на Безбедносни Системи

18720.00 -6 % DEN 17597.00

Напредни обичај, специјални модели со огледалоза "шкода" врвен 2 2011за wv tiguan 2014Answer : ___________________________ NOTE : огледало со demisting функција, моќ загрева,никогаш не грижете се на зимски ден ,магла ден!Опис на производотСлепа Точка Detection System / Страна Помогне Систем е функција 1.24 GHz mircrowave уреди со покажувач на технологија 2.Откривање спектар 3mx8m за возило / мотоцикл во соседните шумата 3.Визуелно предупредување преку LED индикатор или ласерски 4...

ОЕМ 5HX08TZZAA 5HX081EMAB PDC Паркинг Сензор PDC парк помогне сензор за Grand Cherokee WJ за МАГНУМ / 300C / ПОЛНАЧ

DEN 564.00

ве молиме comfirm на ОЕМ и сликата пред да ја купите!ОЕМ 5 HX08 TZZAA 5 HX081 EMAB PDC Паркинг Сензор PDC парк помогне сензор за Grand Cherokee WJ ЗА МАГНУМ / ЗА 300 C / ЗА ПОЛНАЧОЕМ : 5 HX081 BMAA; 5 HX081 DAAA; 5 HX081 EMAA; 5 HX081 EMAB;5 HX081 GJAA; 5 HX08 ABEAA; 5 HX08 AJCAB; 5 HX08 AP4 AA;5 HX08 AXRAA; 5 HX08 AXRAB; 5 HX08 BB8 AA; 5 HX08 BB8 AB;5 HX08 BJTAB; 5 HX08 BPKAA; 5 HX08 BPKAB; 5 HX08 CDMAB;5 HX08 CGVAB; 5 HX08 CYGAA; 5 HX08 DA4 AA; 5 HX08 DX8 AB;5 HX08 EBLAB; 5 HX08 FFGAB; 5 HX08 PZ7 AA; 5 HX08 SW1 AB;5 HX08 SZ7 AA; 5 HX08 SZ7 AB; 5 HX08 TZZAB; 5 HX08 WS2 AA;5 HX08 WS2 AB; 5 HX08 XWGAA; 5 HX08 ZMQAAЗА : 20042006 Grand Cherokee WJ, WK & Командант XK20062008 30020052010 E МАГНУМ / 300 C / ПОЛНАЧ20052010 300 C20052010 300 C (CKD урнеме)20062010 КОМАНДАНТ20062010 КОМАНДАНТ (STEYER)2348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

4 парчиња/многу сензори за паркинг сензори додатоци 22mm 6 боја Помош Обратен Радар сонда Паркинг Сензори бесплатен превозот

379.20 -15 % DEN 323.00

4 парчиња / многу сензори за паркинг сензори додатоци 22mm 6 боја Помош Обратен Радар сонда Паркинг Сензори Реверсивный радиолокационный датчикБелешка : Постојат само 4 сензори во пакет и нема други додатоци.ако ви треба друга боја,ве молиме контактирајте со нас.

Обратен Сензор 8651A056 Паркинг Сензор PDC За Outlander Grandis Спорт ASX Мицубиши Pajero

858.24 -5 % DEN 816.00

Обратен Сензор 8651 A056 Паркинг Сензор PDC За Outlander Grandis Спорт ASX Мицубиши PajeroСпецификација На ПроизводотОбјектот Тип на Паркинг Сензор Бренд ONYPEI ОЕМ Бр 8651 A056 Категорија Паркинг Сензор Автомобил Направи За Мицубиши Точка име Автомобил Електроника Инсталација Браник Напон 12 V Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така Shippment Express,Воздушен превоз,Брод ......

Автомобилот 100 парче Паркинг Растојание Контрола на PDC Сензор 4B0919275B за Audi A4 A6 A8 S4 S6 S8 ALLROAD ФОЛКСВАГЕН 4B0 919 275 Б

52800.00 -29 % DEN 37488.00

Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк...

YAOPEI 4PCS/Многу PDC Паркинг Сензор За Ауди А3 А4 A6 RS4 RS6 S3 S4 S6 7H0919275D Црна

1223.52 -18 % DEN 1003.00

4 PCS / Многу PDC Паркинг Сензор За Ауди А3 А4 A6 RS4 RS6 S3 S4 S6 7 H0919275 D ЦрнаОдговара на Следните Модели : За Ауди А3 / S3 / Sportback / Quattro 20042008 (alle vier hinten)За Audi A4 / Avant 20052008 година (alle vier hinten und 2 vorn innen)За Audi A4 / S4 / Avant / Quattro 20052008 година (alle vier hinten und 2 vorn innen)За Audi A4 Cabrio / S4 Cabrio / Quattro 20072009 (2x hinten innen und 4x vorne)За Audi RS4 / Avant quattro 20062008 (4x hinten und 2x vorn aussen)За Audi RS4 Cabriolet quattro 20072009 (2x hinten innen und 4x vorn)За Audi A6 / Avant 20022005 : 2 hinten aussen bei 46 Zylinder;2 vorne innen bei 46 Zylinder;4 vorne bei 8ZylinderЗа Audi A6 / S6 / Avant quattro 20022005 : 2 hinten aussen bei 46 Zylinder;2 vorne innen bei 46 Zylinder;4 vorne bei 8ZylinderЗа Audi RS6 / RS6 плус / Avant quattro 20032005 (4x vorn)

4pcs Нови 9231277 PDC Паркинг Помогне Сензор За 2009-2013 BMW E70 Х5 2011-15 Патување

3500.64 -28 % DEN 2520.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 9231277● Осветленост Дел Број : 66209231277компатибилност : 20092013 BMW E70 Х5НАПОМЕНА : не сме професионални автомобилот механичар.Ние само prive што точно производи според ОЕМ или Pitcure.Значи пред да се направи нарачката,ве молиме бидете сигурни за своите ОЕМ треба да се избегне спорови.Ви благодариме за понапредните.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

4PCS Бесплатен превозот ! PDC паркинг Сензор ОЕМ 7H0919275C, 7H0919275 За UDI A6 S6 4B 4F A8 S8 A4 S4 RS4 ,V W СЕДИШТЕ, шкода

1627.20 -6 % DEN 1530.00

Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг СистемАвтомобил направи : ЕДНА UDI A6 S6 4 B 4 F A8 S8 A4 S4 RS4 ,V W СЕДИШТЕ, "шкода"Реден број : 7 H0919275 CДисплеј работна температура : 20 70Откривање на далечина : 0.3 3.0 mГлавната кутија големина : 8 X5 X4cm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.