• Ново
10pcs работи оригинални автомобил Парк Помогне Сензор PSA 9675202477 PSA 9675202477 За Citroen C4 C5 C6 DS3 Peugeot 307 308 407

10pcs работи оригинални автомобил Парк Помогне Сензор PSA 9675202477 PSA 9675202477 За Citroen C4 C5 C6 DS3 Peugeot 307 308 407

Оценка на клиентот:
DEN 3600.00
DEN 2880.00 -20 %

Износ
Залиха


Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!
Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !
Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг Систем
Реден број : 9675202477
Дисплеј работна температура : -20 - 70
Откривање на далечина : 0.3 - 3.0 m
Главната кутија големина : 8 X5 X4cm

Карактеристики

OSD Language:
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
Девет милијарди шест сто седумдесет и пет милиони двесте две илјади четиристотини седумдесет и седум
Разговор Опсег:
0.3
Тип:
Невидливи
Материјал Тип:
Пластични

Производи во категоријата

Новиот Бренд PZD61-00017-A0 PDC Паркинг Помогне Сензор Одговара на Toyota Prado RAV4 Highlander

2091.36 -28 % DEN 1506.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : PZD6100017A0● Осветленост Дел Број : PZD6100017,PZD6100017,PZD61 00017PZD6100017, PZD6100011,PZD6100016, PZD6100017A1компатибилност : Тоа Одговара За Следните модели : TOYOTA Prado 20052012TOYOTA RAV4TOYOTA HighlanderСликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Мониторинг Систем За Паркинг Сензор Автомобил Обратна Ултразвучно Радар Детектор Систем Автомобил Обратна Помош

81.12 -17 % DEN 67.00

22mm Ултразвучно Радар Детектор на Систем на Опрема за Автомобили ПРЕДВОДЕНА Паркинг Сензор за Сите Автомобили се Јават Помош Копија Радарско Следење на СистемотЦентар фреквенција (KHz) : 40±1.0 KHzЕхо на Осетливост : ≥200m VРаспаѓањето Време : ≤1.2 msDirectivity (сте ) Xоска : 60±15Directivity (сте ) Yоска : 60±15Capacitance ( pc ) : 2000±15%Дозволената Максимален Влезен Напон ( Vpp) : 140 (40 KHz) Пулс ширина 0.5 ms, интервал 20msЗначи Време е да Неуспех : 5000hОперативен Температура ( Степен Целзиусови Степени ) : 40~+80Складирање Температура ( Степен Целзиусови Степени ) : 40~+80Кабел Должина : 250 смРадар Дијаметар : 22.5 mm3 Бои Се Достапни : Црна / Сребрена Сива Боја / БелаПакетот Вклучува : 1 x Нови Паркинг Сензор Автомобил Обратна Назад До Ултразвучно Радар

Обратен Сензор 8651A056 Паркинг Сензор PDC За Outlander Grandis Спорт ASX Мицубиши Pajero

858.24 -5 % DEN 816.00

Обратен Сензор 8651 A056 Паркинг Сензор PDC За Outlander Grandis Спорт ASX Мицубиши PajeroСпецификација На ПроизводотОбјектот Тип на Паркинг Сензор Бренд ONYPEI ОЕМ Бр 8651 A056 Категорија Паркинг Сензор Автомобил Направи За Мицубиши Точка име Автомобил Електроника Инсталација Браник Напон 12 V Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така Shippment Express,Воздушен превоз,Брод ......

5HX08TZZAA 0263003583 PDC Паркинг Сензор Браник Објект Обратна им Помогне на Радар За Chrysler 300C Dodge Полначот Џип Командант

1295.52 -18 % DEN 1062.00

JJ AutopartsДетали За Производот5 HX08 TZZAA 0263003583 PDC Паркинг Сензор Браник Објект Обратна им Помогне на Радар За Chrysler 300 C Dodge Полначот Џип Командант 0263003583 5 HX081 BMAA 5 HX081 DAAA 5 HX081 EMAA 5 HX081 EMAB 5 HX081 GJAA 5 HX08 ABEAA 5 HX08 AJCAB 5 HX08 AP4 AA 5 HX08 AXRAA 5 HX08 AXRAB 5 HX08 BB8 AA 5 HX08 BB8 AB 5 HX08 BJTAB 5 HX08 BPKAA 5 HX08 BPKAB 5 HX08 CDMAB 5 HX08 CGVAB 5 HX08 CYGAA 5 HX08 DA4 AA 5 HX08 DX8 AB 5 HX08 EBLAB 5 HX08 FFGAB 5 HX08 PZ7 AA 5 HX08 SW1 AB 5 HX08 SZ7 AA 5 HX08 SZ7 AB 5 HX08 TZZAB 5 HX08 WS2 AA 5 HX08 WS2 AB 5 HX08 XWGAA 5 HX08 ZMQAA

kitbsm BSM/BSD/BLIS/BSA/LCA 24GHZ микробранова сензор слепа точка огледало со енергија headted функција Радар-врз основа на Безбедносни Системи

18720.00 -6 % DEN 17597.00

Напредни обичај, специјални модели со огледалоза "шкода" врвен 2 2011за wv tiguan 2014Answer : ___________________________ NOTE : огледало со demisting функција, моќ загрева,никогаш не грижете се на зимски ден ,магла ден!Опис на производотСлепа Точка Detection System / Страна Помогне Систем е функција 1.24 GHz mircrowave уреди со покажувач на технологија 2.Откривање спектар 3mx8m за возило / мотоцикл во соседните шумата 3.Визуелно предупредување преку LED индикатор или ласерски 4...

Нови Паркинг Сензор Радар Детектор За Мерцедес-Бенц W169 W245 W204 W212 A207 W463 X166 W166 W221 W639 Паркинг аларм 2125420018

DEN 403.20

1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / потврдете го вашиот производ ОЕМ2 Ако не сте сигурни дали производот е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош3 Овој производ е 12 месеци гаранција / заменливи4 Можете да додадете објекти во вашата шопинг кошничка за да заштедите на трошоците за превозотЗа разлика бојаСите слики се вистински фотографија е некој не може да се избегне боја разликата се должи на екранот слика и прави фигура во процесотна производ во боја мали отстапувањаПроизвод ОЕМ Универзална ОЕМ 2125420018Применливи модели ЗА Benz ACLASS hatchback / hatchback (W169) 2004 / 092012 / 06 ЗА МерцедесБенц Б Класа Hatchback / Hatchback (W245) 2005 / 032011 / 11 ЗА МерцедесBenz CКласа Вагон (S204) 2007 / 08 ЗА МерцедесBenz CClass Седан (W204) 2007 / 012014 / 01 ЗА Benz CCLASS Coupe (C204) 2011 / 06 ЗА МерцедесBenz CLS (C218) 2011 / 01 ЗА Benz CLS Снимање Кочница (X218) 2012 / 10 ЗА Benz ECLASS (W212) 2009 / 01 ЗА МерцедесBenz ECLASS Кабриолет (A207) 2010 / 01 ЗА Benz ECLASS Coupe (C207) 2009 / 01 ЗА Benz ECLASS TМодел (S212) 2009 / 08 ЗА МерцедесБенц G Класа на SUV (W463) 1989 / 09 ЗА МерцедесБенц G Класа на SUV (W463) 1989 / 09 ЗА МерцедесBenz GLCLASS (X166) 2012 / 07 ЗА МерцедесБенц МКЛАСА (W166) 2011 / 06 ЗА МерцедесBenz SClass Седан (W221) 2005 / 09 ЗА Benz SCLASS Coupe (C216) 2006 / 05 ЗА МерцедесБенц SLK (R172) 2011 / 02 ЗА МерцедесBenz SLS AMG (C197) 2010 / 03 ЗА МерцедесBenz SLS AMG Кабриолет (A197) 2011 / 06 ЗА МерцедесБенц Viano (W639) 2003 / 09 ЗА МерцедесБенц Заплаши Ван (W639) 2003 / 09 ЗА МерцедесБенц Одвраќање Автобус (W639) 2003 / 09 M руда деталиБило прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се емејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават...

4pcs 1368915080 PDC Копија Паркинг Сензор За Fiat Doblo Ducato III Qubo Браво II 0263013413

2276.16 -23 % DEN 1752.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 1368915080● Осветленост Дел Број : 0263003484, 0 263 003 484КомпатибилностТоа Одговара За Следните модели : Фиат Браво II 20072014Fiat Doblo II dal 2010 година во поени.Fiat Ducato III dal 2006 година во поени.Фиорино III dal 2007 година во поени.Fiat Qubo dal 2007 година во поени.НАПОМЕНА : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Koorinwoo Најновите Parktronic Паркинг Сензор 7 LCD Автомобил Следи Дигитален Дисплеј VCD/GPS/ТВ Текст Автомобил Rear view camera Бекап

1976.16 -15 % DEN 1680.00

Бренд:К оо rinw оо Оценет Напон : 12 V DC Оперативен Опсег : 10.5 V16 VDC Номинална Струја : 60 MA Ултразвучно Фреквенција : 40 KHz Image Sensor : CCD Вкупно Пиксели : 840*480 (HD) Резолуција : 520 ТВ линии Мини Осветлување : 0.1 ЛУКС ТВ Систем : PAL / NTSC (Стандардно) Агол : 170 Степен Видео Излез : 1.0 Vpp композитен Видео Во 75 Ohms Операција Температура : 3070 Сте...

13282883 Висок Квалитет На Оригиналниот Паркинг Сензор За Chevrolet Cruze Aveo Орландо Опел Astra J Insignia 0263003820 20777093

321.12 -15 % DEN 273.00

13282883 Браник Паркинг Ултразвучно Сензор Безжична PDC Парк Помош Сензор За Buick Шевролет "Опел"Спецификации1 Според фабричките спецификации.2 Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3 Лесна инсталација.4 Стабилни перформанси, висока сигурност ,100% фабрика тестирани.5 Професионални Perfomance Авто делови снабдувачВнимание Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,ви благодариме! За Chevrolet Aveo (T300) За Chevrolet Cruze За Chevrolet Орландо За Chevrolet Volt За "Опел" Astra J За "Опел" Insignia За "Опел" Meriva Б За "Опел" Mokka За "Опел" Zafira Б За "Опел" Zafira C За Кадилак за сексуално и репродуктивноТрадиционалните потрошувачка обрасци Нашите потрошувачка предност

Автомобилот 100 парче Паркинг Растојание Контрола на PDC Сензор 4B0919275B за Audi A4 A6 A8 S4 S6 S8 ALLROAD ФОЛКСВАГЕН 4B0 919 275 Б

52800.00 -29 % DEN 37488.00

Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.