• Ново
4PCS Бесплатен превозот ! PDC паркинг Сензор ОЕМ 7H0919275C, 7H0919275 За UDI A6 S6 4B 4F A8 S8 A4 S4 RS4 ,V W СЕДИШТЕ, шкода

4PCS Бесплатен превозот ! PDC паркинг Сензор ОЕМ 7H0919275C, 7H0919275 За UDI A6 S6 4B 4F A8 S8 A4 S4 RS4 ,V W СЕДИШТЕ, шкода

Оценка на клиентот:
DEN 1627.20
DEN 1530.00 -6 %

Износ
Залиха


Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!
Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !
Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг Систем
Автомобил направи : ЕДНА UDI A6 S6 4 B 4 F A8 S8 A4 S4 RS4 ,V W СЕДИШТЕ, "шкода"
Реден број : 7 H0919275 C
Дисплеј работна температура : -20 - 70
Откривање на далечина : 0.3 - 3.0 m
Главната кутија големина : 8 X5 X4cm

Карактеристики

OSD Language:
Разговор Опсег:
0.3 m
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
7H0919275C
Тип:
Невидливи
Материјал Тип:
Пластични

Производи во категоријата

Нови Паркинг Сензор Радар Детектор За Мерцедес-Бенц W169 W245 W204 W212 A207 W463 X166 W166 W221 W639 Паркинг аларм 2125420018

DEN 403.20

1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / потврдете го вашиот производ ОЕМ2 Ако не сте сигурни дали производот е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош3 Овој производ е 12 месеци гаранција / заменливи4 Можете да додадете објекти во вашата шопинг кошничка за да заштедите на трошоците за превозотЗа разлика бојаСите слики се вистински фотографија е некој не може да се избегне боја разликата се должи на екранот слика и прави фигура во процесотна производ во боја мали отстапувањаПроизвод ОЕМ Универзална ОЕМ 2125420018Применливи модели ЗА Benz ACLASS hatchback / hatchback (W169) 2004 / 092012 / 06 ЗА МерцедесБенц Б Класа Hatchback / Hatchback (W245) 2005 / 032011 / 11 ЗА МерцедесBenz CКласа Вагон (S204) 2007 / 08 ЗА МерцедесBenz CClass Седан (W204) 2007 / 012014 / 01 ЗА Benz CCLASS Coupe (C204) 2011 / 06 ЗА МерцедесBenz CLS (C218) 2011 / 01 ЗА Benz CLS Снимање Кочница (X218) 2012 / 10 ЗА Benz ECLASS (W212) 2009 / 01 ЗА МерцедесBenz ECLASS Кабриолет (A207) 2010 / 01 ЗА Benz ECLASS Coupe (C207) 2009 / 01 ЗА Benz ECLASS TМодел (S212) 2009 / 08 ЗА МерцедесБенц G Класа на SUV (W463) 1989 / 09 ЗА МерцедесБенц G Класа на SUV (W463) 1989 / 09 ЗА МерцедесBenz GLCLASS (X166) 2012 / 07 ЗА МерцедесБенц МКЛАСА (W166) 2011 / 06 ЗА МерцедесBenz SClass Седан (W221) 2005 / 09 ЗА Benz SCLASS Coupe (C216) 2006 / 05 ЗА МерцедесБенц SLK (R172) 2011 / 02 ЗА МерцедесBenz SLS AMG (C197) 2010 / 03 ЗА МерцедесBenz SLS AMG Кабриолет (A197) 2011 / 06 ЗА МерцедесБенц Viano (W639) 2003 / 09 ЗА МерцедесБенц Заплаши Ван (W639) 2003 / 09 ЗА МерцедесБенц Одвраќање Автобус (W639) 2003 / 09 M руда деталиБило прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се емејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават...

Koorinwoo Parktronic Безжична Паркинг Сензор автомобил Следи Digital Auto Табличка Рамка Rear view camera Обратен Паркинг

2345.76 -10 % DEN 2111.00

Бренд:Koorinwoo Оценет Напон : 12 V DC Оперативен Опсег : 10.5 V16 VDC Номинална Струја : 60 MA Ултразвучно Фреквенција : 40 KHz Image Sensor : CCD Вкупно Пиксели : 640*480 (HD) Резолуција : 520 ТВ линии Мини Осветлување : 0.1 ЛУКС ТВ Систем : PAL / NTSC (Стандардно) Агол : 170 Степен Видео Излез : 1.0 Vpp композитен Видео Во 75 Ohms Операција Температура : 3070 Сте...

4 парчиња/многу сензори за паркинг сензори додатоци 22mm 6 боја Помош Обратен Радар сонда Паркинг Сензори бесплатен превозот

379.20 -15 % DEN 323.00

4 парчиња / многу сензори за паркинг сензори додатоци 22mm 6 боја Помош Обратен Радар сонда Паркинг Сензори Реверсивный радиолокационный датчикБелешка : Постојат само 4 сензори во пакет и нема други додатоци.ако ви треба друга боја,ве молиме контактирајте со нас.

Автомобил 4.3 Шофершајбната Монитор+ 10Color 8-Sensor Паркинг Сензор+ 2x 18.5 mm CCD Камера Двојна Rearview Видео Паркинг Системот 2000

DEN 4944.00

Спецификации : 4.3 инчи дигитални TFT LCD шофершајбната monitor LCD прилагодливи агол(Лево,Десно,Горе,Долу),360 ротација Формат на Екранот : 16 : 9, Резолуција : 480 х 272 RGB Боја : RGB колор Видео Формат : PAL / NTSC Напојување : 924 V DC потрошувачка на Енергија : Контраст : 400 : 1 2Начин AV РКА видео влез,Без Аудио влез Планината на автомобил шофершајбната со вакуум првенство диск Пакување Листа : 1x 4.3 инчен Дигитални Шофершајбната LCD Монитор 1x Кабелот за Напојување 1x Протезата со вакуум првенство Карактеристики : (1)ги Поддржува сите паркинг сензор poweron selfтестирање функција (2)се Прикажат вистинската слика и растојание на пречка на екранот (3)Лево и десно насока укажуваат на далечина ѕвончето beep на алармот (4)На задните откривање на далечина е од 0.4 m~2.5 m (5)пред откривање на далечина е од 0.3 м~0.8 m (6)Две начин камера за видео влез,еден пат composite video излез Спецификации : Номинална напон : DC12 V Оперативен опсег : 10.5 V16 V Номинална струја : 40~800m A Откривање на далечина : 0.40 м~2.5 m(Задниот) / 0.3 м~0.8 m(Пред) Ултразвучно фреквенција : 40 KHz Работна температура : 40 C~+80 C(целзиусови степени) Сензор боја : бела,црна,злато,сребро,сина,зелена,портокалова,жолта,црвена Пакување Листа : 1x Автомобил 8Сензор Rearview Паркинг Систем за Бекап Радар Главниот Кутија 8x Радар Сензор(Пред : 4 / Задните : 4) 1x Ѕвончето Говорникот 1x Композитен видео кабел 1x 1.5 метар РКА кабел 1x кабелот за Напојување 1x Holesaw(22mm кол) Опис : Водоотпорен IP Рејтинг : IP68 Слика функција : CCD (Направен во Јапонија) ТВ Систем : NTSC(ако треба ДРУГАР,pls испратите порака до нас) Ефективни пиксели : NTSC : 728*582(PAL : 728*512) Видите ангел : 170 Хоризонтална Резолуција(TV линии) : 480 TV линии минимална осветлување : 0.6 Лукс / Ф1.2 тековната потрошувачка : Max 120m A Напојување : DC12 V Работна температура : 20 C~70 C,Max Rh95% температура на Чување : 40 C~80 C,Max Rh95% Item Вклучуваат : 2 x Автомобил 18.5 mm Кадар Прстен Автомобил Огледало Слика РКА Камера 2 x Кабелот за Напојување 2 X РКА Кабел

4pcs Нови Ултразвучно 96673467 PDC Паркинг Сензор За Chevrolet Captiva Црна

2214.72 -28 % DEN 1595.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 96673467● Друг Дел Број : 96673464 96673474 96673466Нови Ултразвучно 96673467 PDC Паркинг Сензор ЗаChevrolet Captiva ЦрнаСликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BSM За ТОЈОТА TEANA J33 Најдобри Слепа Точка за Откривање на Систем за Лесно промена лејн повеќе безбедност намали не зона автомобил слепа точка систем

DEN 24960.00

Слепа точка систем за следење и помошни систем, англиски се нарекува BSM или BLIS е високотехнолошки конфигурација на возилото, главната функција е да се отстранат rearview огледало на слепи, во дожд, магла, намалена светлина во текот на ноќта, потешко да видите задниот дел на возилото, на пат е повеќе опасност...

оем нови 0015427418 001 542 74 18 0263003303 за МЕРЦЕДЕС НА E ML КЛАСА W211 W163 W168 Parksensor PDC сензор

DEN 1523.52

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!оригинален квалитет делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите!Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др...

4pcs 1368915080 PDC Копија Паркинг Сензор За Fiat Doblo Ducato III Qubo Браво II 0263013413

2276.16 -23 % DEN 1752.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 1368915080● Осветленост Дел Број : 0263003484, 0 263 003 484КомпатибилностТоа Одговара За Следните модели : Фиат Браво II 20072014Fiat Doblo II dal 2010 година во поени.Fiat Ducato III dal 2006 година во поени.Фиорино III dal 2007 година во поени.Fiat Qubo dal 2007 година во поени.НАПОМЕНА : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

4pcs Нови 9231277 PDC Паркинг Помогне Сензор За 2009-2013 BMW E70 Х5 2011-15 Патување

3500.64 -28 % DEN 2520.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 9231277● Осветленост Дел Број : 66209231277компатибилност : 20092013 BMW E70 Х5НАПОМЕНА : не сме професионални автомобилот механичар.Ние само prive што точно производи според ОЕМ или Pitcure.Значи пред да се направи нарачката,ве молиме бидете сигурни за своите ОЕМ треба да се избегне спорови.Ви благодариме за понапредните.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Liislee За Мерцедес Бенц GLK320 GLK350 - Паркинг Сензори + Rear View Camera = 2 во 1 Визуелна / BIBI Аларм Паркинг Систем

2829.60 -18 % DEN 2320.00

2 во 1 Видливи & Vioce / BIBI Аларм Паркинг Систем За Мерцедес Бенц GLK320 GLK350 Паркинг Радар Сензори + Rear View Cameraтоа укажува на растојанието помеѓу возилото и назад опструкција со ултразвучно сензори, тоа покажува далеку и блиску растојанија на екранот, опструкција слика ќе биде прикажан преку задна камера...

YAOPEI 4PCS/Многу PDC Паркинг Сензор За Ауди А3 А4 A6 RS4 RS6 S3 S4 S6 7H0919275D Црна

1223.52 -18 % DEN 1003.00

4 PCS / Многу PDC Паркинг Сензор За Ауди А3 А4 A6 RS4 RS6 S3 S4 S6 7 H0919275 D ЦрнаОдговара на Следните Модели : За Ауди А3 / S3 / Sportback / Quattro 20042008 (alle vier hinten)За Audi A4 / Avant 20052008 година (alle vier hinten und 2 vorn innen)За Audi A4 / S4 / Avant / Quattro 20052008 година (alle vier hinten und 2 vorn innen)За Audi A4 Cabrio / S4 Cabrio / Quattro 20072009 (2x hinten innen und 4x vorne)За Audi RS4 / Avant quattro 20062008 (4x hinten und 2x vorn aussen)За Audi RS4 Cabriolet quattro 20072009 (2x hinten innen und 4x vorn)За Audi A6 / Avant 20022005 : 2 hinten aussen bei 46 Zylinder;2 vorne innen bei 46 Zylinder;4 vorne bei 8ZylinderЗа Audi A6 / S6 / Avant quattro 20022005 : 2 hinten aussen bei 46 Zylinder;2 vorne innen bei 46 Zylinder;4 vorne bei 8ZylinderЗа Audi RS6 / RS6 плус / Avant quattro 20032005 (4x vorn)

BSM Слепа Точка им Помогне на Предупредување Сензор за Безбедност Detection Систем Покрие LED/ столб led/ столб покрие калапи OBD За TEANA J33

DEN 24960.00

КарактеристикиBSM (Слепа Точка Монитор) е дизајниран со најновите микробранова технологија, за да го предупреди возачот на друго возило или мотор се приближува во следната лејн, која е можеби и во возач е слепа точка од страна на огледалото.Системот се активира автоматски кога брзината на возилото е повеќе од сса 10 километри / h (ограничување на брзина може да бидат различни, како на фабрика поставување), LED индикатор се пали доколку сензорот детектира друго возило или на мотоцикл во следната лејн се приближува...

YAOPEI PDC Паркинг Сензор За BMW E81 E82 E87 E88 E90 E91 E92 E93 PDC Сензор 6934308

527.52 -18 % DEN 432.00

PDC Паркинг Сензор За BMW E81 E82 E87 E88 E90 E91 E92 E93 PDC Сензор 6934308Производителот Дел Број : 6934308 Предмет : Паркинг Сензор За BMW Дел : 6934308 A102 За BOSCH Дел : 0263003244 Состојба : Нова За BMW E81 116d 1995 кзм, 85 KW, 116 PS 2008 / 112012 / 09 За BMW E87 116d 1995 кзм, 85 KW, 116 PS 2008 / 122012 / 09 За BMW E81 116i 1596 кзм, 85 KW, 115 КС 2004 / 092012 / 09 За BMW E87 116i 1596 кзм, 85 KW, 115 КС 2003 / 112012 / 09 За BMW E81 118d 1995 кзм, 100 KW, 136 КС 2006 / 092012 / 09 За BMW E82 118d 1995 кзм, 100 KW, 136 КС 2009 / 092015 / 12 За BMW E87 118d 1995 кзм, 100 KW, 136 КС 2003 / 112012 / 09 За BMW E88 118d 1995 кзм, 105 KW, 143 КС 2008 / 092015 / 12 За BMW E81 118i 1995 кзм, 105 KW, 143 КС 2006 / 092012 / 09 За BMW E87 118i 1995 кзм, 105 KW, 143 КС 2004 / 072012 / 09 За BMW E88 118i 1995 кзм, 105 KW, 143 КС 2008 / 032015 / 12 За BMW E81 120d 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2006 / 092012 / 09 За BMW E82 120d 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2007 / 102015 / 12 За BMW E87 120d 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2003 / 112012 / 09 За BMW E88 120d 1995 кзм, 145 KW, 197 КС 2008 / 032015 / 12 За BMW E81 120i 1995 кзм, 125 KW, 170 КС 2006 / 092012 / 09 За BMW E82 120i 1995 кзм, 125 KW, 170 КС 2007 / 102015 / 12 За BMW E87 120i 1995 кзм, 110 KW, 150 PS 2003 / 112012 / 09 За BMW E88 120i 1995 кзм, 120 KW, 163 КС 2008 / 032015 / 12 За BMW E81 123d 1995 кзм, 150 KW, 204 КС 2007 / 102012 / 09 За BMW E82 123d 1995 кзм, 150 KW, 204 КС 2007 / 102015 / 12 За BMW E87 123d 1995 кзм, 150 KW, 204 КС 2007 / 032012 / 09 За BMW E88 123d 1995 кзм, 150 KW, 204 КС 2008 / 092015 / 12 За BMW E82 125i 2996 кзм, 160 KW, 218 КС 2007 / 102015 / 12 За BMW E88 125i 2996 кзм, 160 KW, 218 КС 2008 / 032015 / 12 За BMW E81 130i 2996 кзм, 195 KW, 265 КС 2005 / 092012 / 09 За BMW E87 130i 2996 кзм, 195 KW, 265 КС 2005 / 032012 / 09 За BMW E82 135i 2979 кзм, 225 KW, 306 КС 2007 / 102015 / 12 За BMW E88 135i 2979 кзм, 240 KW, 326 PS 2008 / 032015 / 12 За BMW E90 316d 1995 кзм, 85 KW, 116 PS 2009 / 072011 / 12 За BMW E91 316d 1995 кзм, 85 KW, 116 PS 2009 / 092012 / 06 За BMW E90 316i 1596 кзм, 85 KW, 116 PS 2006 / 022011 / 12 За BMW E91 316i 1599 кзм, 90 KW, 122 КС 2008 / 052012 / 05 За BMW E92 316i 1597 кзм, 90 KW, 122 КС 2007 / 092015 / 12 За BMW E90 318d 1995 кзм, 90 KW, 122 КС 2005 / 092011 / 12 За BMW E91 318d 1995 кзм, 90 KW, 122 КС 2005 / 092012 / 06 За BMW E90 318i 1995 кзм, 95 KW, 129 PS 2005 / 092007 / 03 За BMW E91 318i 1995 кзм, 95 KW, 129 PS 2006 / 012012 / 06 За BMW E92 318i 1995 кзм, 105 KW, 143 КС 2010 / 032015 / 12 За BMW E93 318i 1995 кзм, 105 KW, 143 КС 2010 / 032015 / 12 За BMW E90 320d 1995 кзм, 120 KW, 163 КС 2005 / 012011 / 12 За BMW E91 320d 1995 кзм, 120 KW, 163 КС 2005 / 092012 / 06 За BMW E92 320d 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2007 / 032015 / 12 За BMW E93 320d 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2007 / 032015 / 12 За BMW E90 320d x Drive 1995 кзм, 120 KW, 163 КС 2008 / 072011 / 12 За BMW E91 320d x Drive 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2008 / 092012 / 06 За BMW E92 320d x Drive 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2008 / 092015 / 12 За BMW E90 320i 1995 кзм, 110 KW, 150 PS 2005 / 012007 / 03 За BMW E91 320i 1995 кзм, 115 KW, 156 КС 2005 / 092015 / 12 За BMW E92 320i 1995 кзм, 110 KW, 150 PS 2006 / 112007 / 06 За BMW E93 320i 1995 кзм, 125 KW, 170 КС 2007 / 032015 / 12 За BMW E90 320si 1997 кзм, 127 KW, 173 КС 2006 / 052011 / 12 За BMW E90 320xd 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2007 / 092011 / 12 За BMW E91 320xd 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2007 / 092012 / 06 За BMW E92 320xd 1995 кзм, 130 KW, 177 КС 2007 / 032015 / 12 За BMW E90 323i 2497 кзм, 130 KW, 177 КС 2006 / 042011 / 12 За BMW E91 323i 2497 кзм, 130 KW, 177 КС 2006 / 042007 / 06 За BMW E90 325d 2993 кзм, 145 KW, 197 КС 2006 / 092011 / 12 За BMW E91 325d 2993 кзм, 145 KW, 197 КС 2006 / 092012 / 06 За BMW E92 325d 2993 кзм, 155 KW, 211 КС 2007 / 012009 / 12 За BMW E93 325d 2993 кзм, 145 KW, 197 КС 2007 / 032015 / 12 За BMW E90 325i 2497 кзм, 160 KW, 218 КС 2005 / 012011 / 12 За BMW E91 325i 2497 кзм, 160 KW, 218 КС 2005 / 092012 / 06 За BMW E92 325i 2497 кзм, 155 KW, 211 КС 2006 / 062010 / 12 За BMW E93 325i 2996 кзм, 155 KW, 211 КС 2006 / 102015 / 12 За BMW E90 325i x Drive 2996 кзм, 160 KW, 218 КС 2008 / 092011 / 12 За BMW E91 325i x Drive 2996 кзм, 160 KW, 218 КС 2007 / 092012 / 06 За BMW E92 325i x Drive 2996 кзм, 160 KW, 218 КС 2008 / 092015 / 12 За BMW E90 325xi 2497 кзм, 160 KW, 218 КС 2005 / 012011 / 12 За BMW E91 325xi 2497 кзм, 160 KW, 218 КС 2005 / 092012 / 06 За BMW E92 325xi 2497 кзм, 160 KW, 218 КС 2006 / 092015 / 12 За BMW E90 330d 2993 кзм, 170 KW, 231 PS 2005 / 092011 / 12 За BMW E91 330d 2993 кзм, 170 KW, 231 PS 2005 / 092012 / 06 За BMW E92 330d 2993 кзм, 170 KW, 231 PS 2006 / 092015 / 12 За BMW E93 330d 2993 кзм, 170 KW, 231 PS 2007 / 032015 / 12 За BMW E90 330d x Drive 2993 кзм, 180 KW, 245 КС 2009 / 012011 / 12 За BMW E91 330d x Drive 2993 кзм, 180 KW, 245 КС 2009 / 012012 / 06 За BMW E92 330d x Drive 2993 кзм, 180 KW, 245 КС 2009 / 012015 / 12 За BMW E90 330i 2996 кзм, 190 KW, 258 КС 2005 / 012007 / 08 За BMW E91 330i 2996 кзм, 190 KW, 258 КС 2005 / 092007 / 08 За BMW E92 330i 2996 кзм, 190 KW, 258 КС 2006 / 092015 / 12 За BMW E93 330i 2996 кзм, 190 KW, 258 КС 2007 / 032015 / 12 За BMW E90 330i x Drive 2996 кзм, 200 KW, 272 КС 2008 / 092011 / 12 За BMW E91 330i x Drive 2996 кзм, 200 KW, 272 КС 2007 / 092012 / 06 За BMW E92 330i x Drive.

YAOPEI НОВИ PDC Паркинг Сензори За 2001-2011 Ford F250 Камион 3F2Z-15K859-BA 4F23-15K859-АА

431.52 -18 % DEN 354.00

JJ AutopartsДетали За ПроизводотНОВИ PDC Паркинг Сензори За 20012011 Ford F250 Камион 3 F2 Z15 K859BA 4 F2315 K859ААКомпатибилност(Одговара За) : 20072009 За Ford E150 / E250 / E350 ван паркинг им помогне на сензор20012009 За Ford Избега Паркинг Им Помогне На Сензор20052006 За Ford Избега Хибрид Паркинг Им Помогне На Сензор20032006 За Ford Експедицијата Паркинг Им Помогне На Сензор20022006 За Ford Explorer Паркинг Им Помогне На Сензор20072009 За Ford Explorer Sport Trac Паркинг Им Помогне На Сензор20052009 За Ford F150 Камион Паркинг Им Помогне На Сензор2004 Година За Ford F150 Камион Ново Тело Стил Паркинг Им Помогне На Сензор20012011 За Ford F250 Камион Паркинг Им Помогне На Сензор20012011 За Ford F350 Камион Паркинг Им Помогне На СензорОд 2004 До 2007 Година За Ford Freestar Паркинг Им Помогне На Сензор20012003 За Ford Windstar Паркинг Им Помогне На Сензор2002 Година За Линколн Blackwood Паркинг Им Помогне На Сензор20062008 За Линколн Марк LT Паркинг им Помогне на Сензор20012002 За Линколн Navigator Паркинг Им Помогне На Сензор20052009 За Живата Маринер Паркинг Им Помогне На Сензор2006 Година За Живата Маринер Хибрид Паркинг Им Помогне На СензорОд 2004 До 2007 Година За Живата Монтереј Паркинг Им Помогне На Сензор20022006 За Живата Mountaineer Паркинг Им Помогне На Сензор

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.