• Ново
2018 Нова Мода Мажите Паричници Секојдневен Паричникот Мажите Чанта Спојки Торба Бренд Кожа Долго Паричникот Дизајн Рака Кеси За Мажи телефон Чанта

2018 Нова Мода Мажите Паричници Секојдневен Паричникот Мажите Чанта Спојки Торба Бренд Кожа Долго Паричникот Дизајн Рака Кеси За Мажи телефон Чанта

Оценка на клиентот:
DEN 791.04
DEN 411.00 -48 %

Износ
Залиха


14454 Вистински Кожен Паричник Ако сте заинтересирани во нив,pls се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали. Нашите trademanager е CN1000993174 ,ако ние не сме на интернет,pls оставите порака, ние ќе ви одговори што побрзо по види тоа. Повеќе предмети PLS КЛИКНЕТЕ
14453 Врвот Продажба На Краток Мажите Паричник

Карактеристики

Бренд Име:
baellerry
Главен Материјал:
Микрофибер Синтетички Кожа
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Декорација:
Писмо
Објектот Висина:
10.5cm
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Состав:
Кожа & СТП
Број На Модел На:
174-xzj
Обвивка Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот
Големина:
20cm*10.5cm*3cm
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Тврдост:
Мека
Одговара:
Подарок за мажите

Производи во категоријата

FEIDIKABOLO Познатиот Бренд Мажите Паричници Машки Кожна Чанта Мажите Спојки Паричници Carteiras Billeteras Mujer Спојки Човек Корисна Кеси

1224.00 -38 % DEN 759.00

Добредојдовте во Мојата продавница 100% Сосема Нов FEIDIKABOLO Познатиот Бренд Мажите Паричници Машки Кожна Чанта Мажите Спојки Паричници Carteiras Billeteras Mujer Спојки Човек Корисна Кеси Паричникот Димензии : Должина 23cm * Висина 14cm * Дебела 7cm Стил : Бизнис Секојдневен Боја : Црна,Кафеава Користи : чанта / спојки / Паричникот Тежина : 0.4 kg (за) Најдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата...

2018 Нови Пристигнување Мода Паричници Жените Purses Круна Патент Кожа Женската Чанта Дама Паричникот За Најдобар Подарок За Пријатели

1744.80 -25 % DEN 1308.00

Welcom да Карактеристики Кеси Продавницание се продаваат сите видови на паричници,торби,чанти.ако треба ,ве молиме да бидат слободни да контакт .ви благодариме!! 2018 Нови Пристигнување Мода Паричници Жените Purses Круна Патент Кожа Женската Чанта Дама Паричникот За Најдобар Подарок За Пријатели Информација за Производот : Brand Name : XIYUANИме : Мода Паричници Круна Патент Кожа Жените Purses Женски Патент ПаричникМатеријал : Патент КожаМатеријал за внатрешни работи : ПолиестерГолемина : 21.5cm X10.5 CMX3.0 CM,Внимание : за големина, постои мала разлика со 12cm за artifical мерка, тоа е нормално.Тежина : 0.2 kgБои : 7 Бои за вашиот избор

FORUDESIGNS Мажи Жени Организатор Паричници Ретро Панк Черепот Спојки Женски Промена Purses Карта Сопствениците Пасош Џеб Carteira

671.52 -21 % DEN 530.00

П : трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени? A : За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

2017 нови HengSheng Мажите Блокирање Долго Дел Кожен Паричник Карта Носителот Чанта Со Монета Џеб трговија на големо A2000

383.52 -29 % DEN 272.00

Мажите Блокирање Долго Дел Кожен Паричник Карта Носителот Чанта Со Монета ЏебКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМногу Стилски и Супер добар квалитетОваа ID кредитна картичка во држачот е одлична за давање на подарокВнатре Детали : Кредитна картичка инсерти, прозорец IDТенок BiПати флип паричник, лесно да се носат околуМатеријал : кожа СТПГолемина : Прибл.18.8*9*1.5 cm / 7.4*3.5*0.6"Количина : 1 PCЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

Рачно изработени тенок чанта Вистинска Кожа Чистење Мини Паричникот Ретро Жените и Мажите Краток Паричникот Едноставен и Хоризонтална Женски Паричник

815.04 -44 % DEN 456.00

Рачно изработени тенок чанта Вистинска Кожа Чистење Мини Паричникот Ретро Жените и Мажите Краток Паричникот Едноставен и Хоризонтална Женски ПаричникНие може да нудат сопствени услуги.ние може да ви помогне да се печати натпис или фотографија на паричникот.На пример : Вашето име,лого и вашиот Поговорка мотото, или нешто сакате да кажете му на некого, како што "те сакам".за да видите повеќе за прилагодено лого и име ^^Answer : ___________________________ NOTE : "Smirnoff" е мојот личен бренд,сите паричникот default за да ја испратите нелогото паричникотако ви се допаѓа моето smirnoff логото или сакате да се печати вашето сопствено име, ве молиме контактирајте ме ^^Поради Прикаже разликата , бојата ќе се малку различни од сликата.Поради Прирачник за мерење, големината ќе биде 12cm грешка, ве молиме бидете сигурни дека од него, ви благодаримеГолемина : 8.5 cm *0.6 см *9.8 cm L*W*HМатеријал : вистинска кожаКонзервација на кожа 1...

2017 паричникот жените Памук Hasp Мала Паричка Паричникот Kawaii Був Монета Чанта За Деца Девојки Цртан филм Животинско женска паричници и purses 45

321.12 -45 % DEN 177.00

487839565362926 Жените Кеси парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Материјал : Кожа СТПГолемина : 14cm X12cm / 5.51"X4.72"И може да се стави лична карта, монета, картички, пари и други мали предмети.Лесни, преносливи и модерен.Како совршен подарок за себе или за вашите пријатели.Забелешка : Бидејќи материјал причини, цвет шема може да не е ист со слика.Пакетот Вклучува : 1 X Жените Дама Ретро Гроздобер Був Мали Паричникот Hasp Чанта Спојки Торба (Без трговијата на мало пакување)1...

Мажите паричници Прекрасен познатиот бренд нова Кожа мини американски Долари Човек Паричници 100$ Монета држачот за картички за Денот на Вљубените подароци 2018

321.60 -40 % DEN 193.00

Мажите паричници Прекрасен познатиот бренд нова Кожа мини американски Долари Човек Паричници 100$ Монета држачот за картички за Денот на Вљубените подароци 2017Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

2017 Нови Пристигнување Мода Се Мажи Паричник 3 Боја Сива Сини Кафе Синтетички Стп Кожа Висок Квалитет Кредитна Картичка Носителот Чанта Паричник

DEN 321.12

2017 Нови Пристигнување Мода Се Мажи Паричник 3 Боја Сива Сини Кафе Синтетички Стп Кожа Висок Квалитет Кредитна Картичка Носителот Чанта Паричник

Природна Кожа Жените Паричници Повеќе Карта Носителот 2018 рачно изработени од Кожа Долго Паричникот Гроздобер Мобилен Телефон Џеб Дама Чанта

5280.00 -48 % DEN 2746.00

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат траги (лузна, callus) на површината...

Mara' Сон Мода Симпатична Паричникот Жените Картичка Чанта Патент Долго Паричникот Животински Печати Женски Жените Парични Популарни Преносни Пари Торба

DEN 223.20

Mara' Сон Мода Симпатична Паричникот Жените Картичка Чанта Патент Долго Паричникот Животински Печати Женски Жените Парични Популарни Преносни Пари ТорбаМатеријал : Кожа СТПГолемина : 19*10.5*2cm

Mara е Сон Мали tassel жените чанта мини женски паричник мултифункционален жените монета чанта патент бренд пари промена паричник

576.96 -40 % DEN 346.00

Mara е Сон Мали tassel жените чанта мини женски паричник мултифункционален жените монета чанта патент бренд пари промена паричникПаричникот големина : Прибл 10.5 см*8.5 cm*2.5 cmВнатрешната структура : 11 карта сопствениците , 1 парични преграда , 1 монета за замрзнување .Боја : Црна ,Сива ,Сина,Розова ,Црвена РозаПол : Женски млада дама ,девојкиâ€"Поради camrea светлина и екран ,вистинската боја е малку потемна од фотографијата Нови пристигнување мали tassel паричник , компактен дизајн , мала големина ,голем капацитет ! Свежо цена ,купи една за вас или вашите пријатели!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.