• Ново
7/8 Бесплатен превозот polka точки љубов печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо ОЕМ 22mm P5567

7/8 Бесплатен превозот polka точки љубов печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо ОЕМ 22mm P5567

Оценка на клиентот:
DEN 859.20
DEN 559.00 -35 %

Износ
Залиха


Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму. ОЕМ е достапна,било дизајни и било какви бои може да се направи за вас . Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина.Светски најпознатите изложба-Кантонот фер задржете тука секоја година.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет
услуги во надеж дека долгорочна соработка.
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота). Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 3-6 работни дена да испорача.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела.
ние ќе рефундирање на приемот.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Ви благодариме!
Забелешка
1. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!

Карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DHK
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
P5567
Шема:
Pirnted
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
како слики
Име:
прилично

Производи во категоријата

1019 Зелена Двојно Лице Organza Лента за Свежо Цвеќе Куп Подароци во Кутии Претставува DIY Украси 500 Метри/многу 3/8

531.84 -5 % DEN 505.00

Име : Organza ЛентаМатеријал : 100% ПолиестерШирина : 10ммДолжина : 500 метри / roll =450 Metersможеби бојата ќе биде варира поради различни компјутери.Здраво На Сите : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации...

MD72928,2 50mm Grosgrain лента Polka Точки печатени зелена лента со розови точки, DIY hairbow додатоци

312.00 -22 % DEN 243.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2"(50mm)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

ХЛ 40MM 50 метри светло розова organza лента партија свадба декорација на Новогодишни производи DIY пакување појас A340

325.92 -34 % DEN 215.00

започнетекрајниот Производ ПовеќеЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 4.59 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаОпис : Состојба : 100% сосема новБоја : како на сликата шоуГолемина : 40mm ширинаКОЛИЧИНА : 50 јардиПревозот : 1...

7meters 10мм ширина, везови жакард панделки Grosgrain лента,чипка панделки DIY hairbow додатоци, шиење wupplies3508

DEN 119.52

Име на производ : 1cm везови жакард чипка лентаПроизводот НЕ : 3508вклучува : 7 метриБоја : pls се погледне на сликиПакет : OPP кесидворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

Q&N трговија на големо/OEM лента 150123005 16mm 5/8inch Животинско преклопени над еластичен Webbing 50yds/тркалаат ЗА слободни превозот

624.00 -20 % DEN 499.00

Поттикнување wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).Лента Тип : ЕластиченМатеријал : ПолиестерШирина : 5 / 8inch 16mmВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.2.Начин на ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.3.Пратката(Бесплатен превозот )A) во сад од страна на eпакети : 815 дена.Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 1530 дена.В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 35working дена.В)Доколку износот е над $100,Панделки ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPSот и Fedex, времето за испорака ќ4.Политика На ВраќањеАко вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки...

OOOT BAORJCT , 176291 25мм црно белата точка печати Organza лента , газа лента , DIY рачно изработени материјал , Накит Додатоци

187.20 -22 % DEN 146.00

започнетекрајотСостојба : 100% сосема нов.боја : Како на сликатаШирина : 25мм една боја 10 јардиУпотреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

5yard/пакет 5/8(15 mm) Мал цвет Везени Лента за коса додатоци за Компјутер везови лента, Т-009

301.92 -5 % DEN 287.00

[Примена предмет] : Облека, домашен текстил, рачно изработени DIY,[Материјал] : 100% памук Полиестер[Должина] : 10 јарди; 1yard=0.914 метар[Ширина] : 5 / 8"(15 мм)[Пакување] : 5yard / ролнаНИ 4.6 / метар НИ 4.9 / метар НИ 4.2 / метар НИ 4.9 / метар НИ 4.9 / метар НИ 4.5 / метар НИ 4.5 / метар НИ 3.7 / метар НИ 4.1 / метар НИ 4.8 / метар НИ 4.5 / метар НАС 4 / метар НИ 4.8 / метар НИ 4.98 / метар НИ 3.5 / метар НИ 7.26 / дворот НИ 7.75 / дворот НИ 7.36 / дворот НИ 7.34 / дворот НИ 6.32 / дворот НИ 9.68 / дворот НИ 9.79 / дворот НИ 6.26 / дворот НИ 8.65 / дворот НИ 6.18 / дворот НИ 6.29 / дворот НИ 6.22 / дворот НИ 6.46 / дворот НИ 6.3 / дворот НИ 9.64 / дворНормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 48 часа, откако ќе ја добиете вашата исплата информации.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го испрати убав подарок за сите наши клиентиНие обезбедуваме забавува начини на транспорт во вкупниот број...

Висок квалитет на 5 Двор/Многу Тексас Лента,За Diy рачно изработени Подароци Занает Пакување Hairbow Додатоци Свадба Материјали Пакет

264.00 -37 % DEN 167.00

Таму може да се прекиниАко сакате да се купи 1 двор Лента, ве молиме кликнете на овој линкАко сакате да се купи микс Лента, ве молиме кликнете на овој линк2.86 / дворот 3.60 / дворот 3.30 / двор

MD72938,2 50mm Polka точки печатени grosgrain лента,рачно изработени diy венчиња лак лента материјал

312.00 -25 % DEN 234.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2"(50mm)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

Сатенски Лента Полиестер Печатени Цртан филм 15mm Висок Квалитет DIY Свадба за Шиење Облека & Ткаенина Лак за Коса Додатоци BBXU-048

547.20 -14 % DEN 470.00

♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥Стил : ЛентаДимензии (ширина) : 15mmБоја : Исто како на сликата подолуПакет : 40yards / многу.No : BBXU048Употреба : се Направи бебе коса лакови, ги красат мини топ капи, декорација девојки фустани, украси за прослави од свадба, украсени Фестивал партија, итн.Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради мониториАко не можете да прифати боја разлика, ве молиме да го купат внимателноПЛАЌАЊЕПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект за Комбинирано Плаќање / ИспоракаПратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.ПРЕВОЗОТНие ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот...

Q&N лента трговија на големо/OEM 5/8inch цртан филм flamingoes печатени преклопени над еластичен НЕПРИЈАТЕЛ 50yds/тркалаат бесплатен превозот за коса, вратоврската

624.00 -20 % DEN 499.00

Се препорачува : Поттикнување wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).Лента Тип : ЕластиченМатеријал : ПолиестерШирина : 5 / 8inch 16mmВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.2.Начин на ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.3.Пратката(Бесплатен превозот )A) во сад од страна на eпакети : 815 дена.Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 1530 дена.В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 35working дена.В)Доколку износот е над $100,Панделки ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPSот и Fedex, времето за испорака ќ4.Политика На ВраќањеАко вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки...

1410837,25 mm Животинско текстура Опашот на моделот Серија Печатени grosgrain лента, DIY рачно изработени материјали,headwear додатоци

187.20 -25 % DEN 141.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Содржина : 1"(25мм)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

WM лента трговија на големо/OEM 1inch 25мм 151015001 Јавор лисја на благодарение-давање на ден печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

768.00 -20 % DEN 614.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

MD72935,2 50mm Polka точки печатени grosgrain лента,рачно изработени diy венчиња лак лента материјал

312.00 -25 % DEN 234.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2"(50mm)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

1410813,топла продажба 28mm шупливи Музичка нотација солидна Grosgrain лента, DIY рачно изработени материјали,прибор за Облека,Подароци Виткањето

201.60 -22 % DEN 157.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpresширина : 28mm.Материјал : полиестер.Боја : исто aspicture подолу.Пакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

Виножито Галакси - 5/8 Поклопецот Над Еластичен, термички трансфер печатење НЕПРИЈАТЕЛ, може да се користи како венчиња, headbands

DEN 1248.00

Пати во текот еластична(НЕПРИЈАТЕЛ) лента за печатење на производителот1) со Сертификатна : OEKOTEX Сертификација2) Снабдување тип : OEM услуга3) Снабдувачот : ПроизводителПревозот1...

1 25ММ Kawaii Сон виножито мрачно печатење rib лента diy коса додатоци подарок заврши висок квалитет на топлинска лента 5 метри

DEN 109.92

Предмет : Grosgrain печатени Лента Состојки : увезената сурова свила полиестер влакна со Европските еколошки техника текстилни бои ( термички трансфер процес ) Стил : Grosgrain Лента Употреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн...

широк 4.9 cm 10yards/многу Полиестер Ткаени Жакард црвена Панделка tetom шема за шапка завеса и облека додаток LS-5355

427.20 -8 % DEN 393.00

1 двор=0.91 метарМатеријал : полиестерБендот ширина : 4.9 cmза повеќе Дворови , ве молиме контактирајте ме[email protected] Нашата продавница сите производи се користи прирачникот за мерење, таму ќе биде одредена грешка, ако умот по клиент ве молиме да се разгледа купување или немојте да се купи@Ако сте во потрага за една специфична точка сте виделе некаде ве молам само контактирајте со нас, ние може да ви помогне да го најдете вашиот посака објект[email protected]БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ цел ќе се реализира преку КИНА ПОСТ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.