• Ново
3(75mm) солидна grosgrain лента Боја Изберете Од YAMA Боја Шема 10 метри,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,10Y40734

3(75mm) солидна grosgrain лента Боја Изберете Од YAMA Боја Шема 10 метри,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,10Y40734

Оценка на клиентот:
DEN 259.68

Износ
Залиха


ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост или бавно пост ,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket ,e-емс или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : погледнете како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Мин.Цел износ (мешани предмети се прифатливи)
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Како што се припаѓа рачно изработени производи индустрија ,па откако ќе го добив вашиот пакет , било проблем pls контактирајте со нас на прво место .

Карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
Други
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
3

Производи во категоријата

OOOT BAORJCT 1751713,10 MM солидна Зелен кромид Лента,DIY рачно изработени headdress додатоци материјал,Подарок за свадба пакет подарок кутија

187.20 -22 % DEN 146.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Answer : ___________________________ Note : Ова не е еластична .Лента Тип : цврсти Зелен кромид ЛентаМатеријал : ПолиестерШирина : 3 / 8inch 10ммУпотреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

MD72931,2 50mm Polka точки печатени grosgrain лента,рачно изработени diy венчиња лак лента материјал

312.00 -25 % DEN 234.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2"(50mm)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

20mm Broadside organza панделки трговија на големо подарок завиткување декорација панделки трговија на големо

52.80 -5 % DEN 50.00

Име : broadside organza лентаМатеријал : 100% најлонШирина : 3 / 4"(20mm)Должина : 10 јарди / многуЦена : $1.10 / многуУпотреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.Бесплатен превозотСамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

50y/многу 5y/боја и Мулти-боја и мулти големина опција Единствен лик солидна боја Сатен Лента Подарок Завиткување Божиќ панделки 040007115

73.44 -1 % DEN 73.00

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

Висок Квалитет 25CM 5YD-8YD Ретро Злато Линија везови тотем Широк Чипка намали жакард Ткаени Лента DIY појас Додатоци

335.52 -5 % DEN 319.00

Име : ТКАЕНИ ЛЕНТАШирина : 5cm [Карактеристики] ткаени чипка, ткаенина, дебела, јасна шема, шарени, полна боја е добра.[Примена] подарок пакување, облека, рачно изработени DIY, текстил декорација, куче јаки и така натаму.Карактеристики : ретро чисто злато тема везови чипка работа казна шема чиста и нежна промет на Големо се добредојдени, ве молиме слободно контактирајте со насDIY Рака покажуваат : Превозот Услови : Предмети ќе бидат испратени до сите земји од целиот свет...

Дејвид додатоци 3 75mm ласерски злато Холограмот holographic grosgrain лента 50 метри,DIY рачно изработени материјали,50Y55516

DEN 2803.20

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

25 Двор 22M рачно изработени од Злато и Сребро Лента Металик Сјај Свадба на Божиќ Декорација DIY Webbing Картичка за Подароци Виткањето

48.96 -4 % DEN 47.00

Опис : 25 Метри широк Свила Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, свадба фаворизира, свеќи, накит, потпури, Печатење...

OOOT BAORJCT 1770315 топла продажба 30мм шупливи Цвеќиња солидна сатен лента, DIY рачно изработени материјали,прибор за Облека

192.00 -22 % DEN 150.00

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот...

5yard/пакет 5/8(15 mm) Мал цвет Везени Лента за коса додатоци за Компјутер везови лента, Т-009

301.92 -5 % DEN 287.00

[Примена предмет] : Облека, домашен текстил, рачно изработени DIY,[Материјал] : 100% памук Полиестер[Должина] : 10 јарди; 1yard=0.914 метар[Ширина] : 5 / 8"(15 мм)[Пакување] : 5yard / ролнаНИ 4.6 / метар НИ 4.9 / метар НИ 4.2 / метар НИ 4.9 / метар НИ 4.9 / метар НИ 4.5 / метар НИ 4.5 / метар НИ 3.7 / метар НИ 4.1 / метар НИ 4.8 / метар НИ 4.5 / метар НАС 4 / метар НИ 4.8 / метар НИ 4.98 / метар НИ 3.5 / метар НИ 7.26 / дворот НИ 7.75 / дворот НИ 7.36 / дворот НИ 7.34 / дворот НИ 6.32 / дворот НИ 9.68 / дворот НИ 9.79 / дворот НИ 6.26 / дворот НИ 8.65 / дворот НИ 6.18 / дворот НИ 6.29 / дворот НИ 6.22 / дворот НИ 6.46 / дворот НИ 6.3 / дворот НИ 9.64 / дворНормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 48 часа, откако ќе ја добиете вашата исплата информации.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го испрати убав подарок за сите наши клиентиНие обезбедуваме забавува начини на транспорт во вкупниот број...

5yards/многу Ткаени Жакард Лента 3cm злато позадина кафена цвеќиња модел LS-5441

283.20 -8 % DEN 261.00

Ве молиме погледнете го големината на см или mm на лентата Ве молиме не се однесуваат на инчи!1 двор=0.91 метарМатеријал : полиестерБендот ширина : 3cmза повеќе Дворови , ве молиме контактирајте ме[email protected] Нашата продавница сите производи се користи прирачникот за мерење, таму ќе биде одредена грешка, ако умот по клиент ве молиме да се разгледа купување или немојте да се купи@Ако сте во потрага за една специфична точка сте виделе некаде ве молам само контактирајте со нас, ние може да ви помогне да го најдете вашиот посака објект[email protected]БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ цел ќе се реализира преку КИНА ПОСТ...

WM лента трговија на големо/OEM 1inch 25мм 151015001 Јавор лисја на благодарение-давање на ден печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

768.00 -20 % DEN 614.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

7meters 10мм ширина, везови жакард панделки Grosgrain лента,чипка панделки DIY hairbow додатоци, шиење wupplies3508

DEN 119.52

Име на производ : 1cm везови жакард чипка лентаПроизводот НЕ : 3508вклучува : 7 метриБоја : pls се погледне на сликиПакет : OPP кесидворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

1712237,17 MM 25 метри шупливи лента,DIY рачно изработени Коса додатоци Материјал свадба подарок заврши,Роденден декорација

216.00 -22 % DEN 168.00

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 17mmМатеријал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 25yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

Виножито Галакси - 5/8 Поклопецот Над Еластичен, термички трансфер печатење НЕПРИЈАТЕЛ, може да се користи како венчиња, headbands

DEN 1248.00

Пати во текот еластична(НЕПРИЈАТЕЛ) лента за печатење на производителот1) со Сертификатна : OEKOTEX Сертификација2) Снабдување тип : OEM услуга3) Снабдувачот : ПроизводителПревозот1...

Полна Боја Розова Сомот Applique Трим Декорирани Лента 10мм за Шиење Материјали за Занает DIY Додатоци 10yard/T743

383.52 -15 % DEN 326.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

10yard Добар Квалитет 5/8 Sliver Фолија Стрелка Печати Пати во Текот Еластична трговија на Големо НЕПРИЈАТЕЛ Лента за DIY Headwear Косата Додаток 4 бои

191.04 -16 % DEN 160.00

10 јарди Добар Квалитет 5 / 8" Златна Фолија Стрелка Печати Пати во Текот Еластична трговија на Големо НЕПРИЈАТЕЛ Лента за DIY Headwear Косата Додаток 4 боиИмајте на ум 1 : Ако цел 3 многу(30yards), вие ќе добиете 6% попуст автоматски!Забелешка 2 : Ако НЕПРИЈАТЕЛ цел износ е 10 или повеќе, целата цел ќе биде предаден од страна на Регистрирани Воздух Mail или e Packet.Точка Име : Стрелките Печати Пати во Текот Еластична, НЕПРИЈАТЕЛ Лента М aterial : Најлон+Spandex, Екоfreindly; W idth : 5 / 8"(1.55 cm); C olor : 4 Боја како на сликата; M, со цел : 10yards / број / боја; P roduct предност : Висок квалитет, супер еластичност, добра цена, одлична услуга; U мудрец : DIY headwear за коса, вратоврската, headband, DIY нараквица, wristband, и други коса додатоци.Ние сме професионални фабрика во снабдувањето пати во текот еластична(и DIY влакна се врзуваат&headband), а ние имаме многу различни стилови, како што се цврсти, печати, вратоврска боја, метален, чипка, фолија и сјај..вкупно повеќе од 600colors...

OOOT BAORJCT , 176291 25мм црно белата точка печати Organza лента , газа лента , DIY рачно изработени материјал , Накит Додатоци

187.20 -22 % DEN 146.00

започнетекрајотСостојба : 100% сосема нов.боја : Како на сликатаШирина : 25мм една боја 10 јардиУпотреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

5yards/многу Мулти Големина Organza Панделки Подарок Завиткување Свадба Декорација Божиќ Украси за Шиење Лента Scrapbooking Материјали LX050

75.36 -4 % DEN 72.00

5yards / многу Мулти Големина Organza Панделки Подарок Завиткување Свадба Декорација Божиќ Украси за Шиење Лента Scrapbooking Материјали LX050Големина : 10мм,25ммКОЛИЧИНА : 5y / многу 10y / многуМатеријал : ПолиестерБоја : Злато,Сребро.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Испорака : Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата...

MD72938,2 50mm Polka точки печатени grosgrain лента,рачно изработени diy венчиња лак лента материјал

312.00 -25 % DEN 234.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2"(50mm)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

MD72928,2 50mm Grosgrain лента Polka Точки печатени зелена лента со розови точки, DIY hairbow додатоци

312.00 -22 % DEN 243.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2"(50mm)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

1410837,25 mm Животинско текстура Опашот на моделот Серија Печатени grosgrain лента, DIY рачно изработени материјали,headwear додатоци

187.20 -25 % DEN 141.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Содржина : 1"(25мм)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

Нова продажба на 50 метри 7/8 22 mm цвеќињата се во полн цут печатени grosgrain лента лента за коса вратоврска DIY Бр 405 бесплатен превозот

528.00 -24 % DEN 401.00

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~Напомена : ве Молиме оставете порака со број ( што сакате)1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено дизајн наредби.Прилагодено печатење 100 Yards...

10Y7012 kerryribbon бесплатен превозот 7/8 полиестер печатени Grosgrain лента hairbows headwear подарок завиткување материјали за шиење

DEN 158.40

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн . ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас...

ХЛ 40MM 50 метри светло розова organza лента партија свадба декорација на Новогодишни производи DIY пакување појас A340

325.92 -34 % DEN 215.00

започнетекрајниот Производ ПовеќеЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 4.59 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаОпис : Состојба : 100% сосема новБоја : како на сликата шоуГолемина : 40mm ширинаКОЛИЧИНА : 50 јардиПревозот : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.