• Ново
Дејвид додатоци 2(50mm) солидна grosgrain лента 10 јарди Боја Изберете Од YAMA Боја Шема , DIY рачно изработени материјали, 10Y40733

Дејвид додатоци 2(50mm) солидна grosgrain лента 10 јарди Боја Изберете Од YAMA Боја Шема , DIY рачно изработени материјали, 10Y40733

Оценка на клиентот:
DEN 181.92

Износ
Залиха


ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост или бавно пост ,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket ,e-емс или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : погледнете како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Мин.Цел износ (мешани предмети се прифатливи)
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Како што се припаѓа рачно изработени производи индустрија ,па откако ќе го добив вашиот пакет , било проблем pls контактирајте со нас на прво место .

Карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
Други
Ширина:
2
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер

Производи во категоријата

Виножито Галакси - 5/8 Поклопецот Над Еластичен, термички трансфер печатење НЕПРИЈАТЕЛ, може да се користи како венчиња, headbands

DEN 1248.00

Пати во текот еластична(НЕПРИЈАТЕЛ) лента за печатење на производителот1) со Сертификатна : OEKOTEX Сертификација2) Снабдување тип : OEM услуга3) Снабдувачот : ПроизводителПревозот1...

3(75mm) солидна grosgrain лента Боја Изберете Од YAMA Боја Шема 10 метри,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,10Y40734

DEN 259.68

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

(25 метри/roll) 3/8 (10мм) Крем Бела Единствен лик Сатен Лента Webbing Декорација Подарок Божиќ Панделки

48.00 -4 % DEN 46.00

Име : сатен лентаМатеријал : 100% ПолиестерШирина : 3 / 8"(10мм)Должина : 25 метри / многуЦена : $ 1.00 / многу Боја : крембела Употреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.ПРЕВОЗОТ : Ние сме користење на регистрирани транспорт, според различни земји каде што се избере вистинскиот начин, бесплатен превозот е вклучен во најекономичен начин (Нормално за 20 дена, за да пристигне), ако сакате да се изречни или на пропишан начин, дополнителни трошоци за плати...

НОВИ 25mm Единствен лик Полиестер/Памук Сатен Лента Цвет и карирани Лента DIY Прирачник за Коса додатоци Дамка лента 5M/Многу

DEN 367.68

НОВИ 25mm Единствен лик Полиестер / Памук Сатен Лента Цвет и карирани Лента DIY Прирачник за Коса додатоци Дамка лента 5 M / Многу Материјал : Полиестер / Памук...

7meters 10мм ширина, везови жакард панделки Grosgrain лента,чипка панделки DIY hairbow додатоци, шиење wupplies3508

DEN 119.52

Име на производ : 1cm везови жакард чипка лентаПроизводот НЕ : 3508вклучува : 7 метриБоја : pls се погледне на сликиПакет : OPP кесидворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

Висок квалитет на 5 Двор/Многу Тексас Лента,За Diy рачно изработени Подароци Занает Пакување Hairbow Додатоци Свадба Материјали Пакет

264.00 -37 % DEN 167.00

Таму може да се прекиниАко сакате да се купи 1 двор Лента, ве молиме кликнете на овој линкАко сакате да се купи микс Лента, ве молиме кликнете на овој линк2.86 / дворот 3.60 / дворот 3.30 / двор

50y/многу 5y/боја и Мулти-боја и мулти големина опција Единствен лик солидна боја Сатен Лента Подарок Завиткување Божиќ панделки 040007115

73.44 -1 % DEN 73.00

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

OOOT BAORJCT 1770315 топла продажба 30мм шупливи Цвеќиња солидна сатен лента, DIY рачно изработени материјали,прибор за Облека

192.00 -22 % DEN 150.00

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот...

WM лента трговија на големо/OEM 1inch 25мм 151015001 Јавор лисја на благодарение-давање на ден печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

768.00 -20 % DEN 614.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

7/8 Бесплатен превозот polka точки љубов печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо ОЕМ 22mm P5567

859.20 -35 % DEN 559.00

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму...

Висок Квалитет 25CM 5YD-8YD Ретро Злато Линија везови тотем Широк Чипка намали жакард Ткаени Лента DIY појас Додатоци

335.52 -5 % DEN 319.00

Име : ТКАЕНИ ЛЕНТАШирина : 5cm [Карактеристики] ткаени чипка, ткаенина, дебела, јасна шема, шарени, полна боја е добра.[Примена] подарок пакување, облека, рачно изработени DIY, текстил декорација, куче јаки и така натаму.Карактеристики : ретро чисто злато тема везови чипка работа казна шема чиста и нежна промет на Големо се добредојдени, ве молиме слободно контактирајте со насDIY Рака покажуваат : Превозот Услови : Предмети ќе бидат испратени до сите земји од целиот свет...

OOOT BAORJCT , 176291 25мм црно белата точка печати Organza лента , газа лента , DIY рачно изработени материјал , Накит Додатоци

187.20 -22 % DEN 146.00

започнетекрајотСостојба : 100% сосема нов.боја : Како на сликатаШирина : 25мм една боја 10 јардиУпотреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

1019 Зелена Двојно Лице Organza Лента за Свежо Цвеќе Куп Подароци во Кутии Претставува DIY Украси 500 Метри/многу 3/8

531.84 -5 % DEN 505.00

Име : Organza ЛентаМатеријал : 100% ПолиестерШирина : 10ммДолжина : 500 метри / roll =450 Metersможеби бојата ќе биде варира поради различни компјутери.Здраво На Сите : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации...

Полна Боја Розова Сомот Applique Трим Декорирани Лента 10мм за Шиење Материјали за Занает DIY Додатоци 10yard/T743

383.52 -15 % DEN 326.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

1410837,25 mm Животинско текстура Опашот на моделот Серија Печатени grosgrain лента, DIY рачно изработени материјали,headwear додатоци

187.20 -25 % DEN 141.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Содржина : 1"(25мм)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

OOOT BAORJCT 176025 22mm 10yard Цртан филм Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал

187.20 -18 % DEN 154.00

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот...

MD72938,2 50mm Polka точки печатени grosgrain лента,рачно изработени diy венчиња лак лента материјал

312.00 -25 % DEN 234.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2"(50mm)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

ХЛ 40MM 50 метри светло розова organza лента партија свадба декорација на Новогодишни производи DIY пакување појас A340

325.92 -34 % DEN 215.00

започнетекрајниот Производ ПовеќеЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 4.59 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаОпис : Состојба : 100% сосема новБоја : како на сликата шоуГолемина : 40mm ширинаКОЛИЧИНА : 50 јардиПревозот : 1...

Дејвид додатоци 3 75mm ласерски злато Холограмот holographic grosgrain лента 50 метри,DIY рачно изработени материјали,50Y55516

DEN 2803.20

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

1410813,топла продажба 28mm шупливи Музичка нотација солидна Grosgrain лента, DIY рачно изработени материјали,прибор за Облека,Подароци Виткањето

201.60 -22 % DEN 157.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpresширина : 28mm.Материјал : полиестер.Боја : исто aspicture подолу.Пакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

OOOT BAORJCT 1751713,10 MM солидна Зелен кромид Лента,DIY рачно изработени headdress додатоци материјал,Подарок за свадба пакет подарок кутија

187.20 -22 % DEN 146.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Answer : ___________________________ Note : Ова не е еластична .Лента Тип : цврсти Зелен кромид ЛентаМатеријал : ПолиестерШирина : 3 / 8inch 10ммУпотреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

(25 метри/roll) 3/8 (10мм) Вино Црвено Единствен лик Сатен Лента Webbing Декорација Подарок Божиќ Панделки

48.00 -4 % DEN 46.00

Име : сатен лентаМатеријал : 100% ПолиестерШирина : 3 / 8"(10мм)Должина : 25 метри / rollЦена : $ 1.00 / многу Боја : црвено вино Употреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.ПРЕВОЗОТ : Ние сме користење на регистрирани транспорт, според различни земји каде што се избере вистинскиот начин, бесплатен превозот е вклучен во најекономичен начин (Нормално за 20 дена, за да пристигне), ако сакате да се изречни или на пропишан начин, дополнителни трошоци за плати...

MD72931,2 50mm Polka точки печатени grosgrain лента,рачно изработени diy венчиња лак лента материјал

312.00 -25 % DEN 234.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2"(50mm)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

165669 , 25ММ цртан филм Класичен дизајн на Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок заврши

187.20 -22 % DEN 146.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Содржина : 1"(25мм)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

20mm Broadside organza панделки трговија на големо подарок завиткување декорација панделки трговија на големо

52.80 -5 % DEN 50.00

Име : broadside organza лентаМатеријал : 100% најлонШирина : 3 / 4"(20mm)Должина : 10 јарди / многуЦена : $1.10 / многуУпотреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.Бесплатен превозотСамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

1 25ММ Kawaii Сон виножито мрачно печатење rib лента diy коса додатоци подарок заврши висок квалитет на топлинска лента 5 метри

DEN 109.92

Предмет : Grosgrain печатени Лента Состојки : увезената сурова свила полиестер влакна со Европските еколошки техника текстилни бои ( термички трансфер процес ) Стил : Grosgrain Лента Употреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн...

Висок Квалитет 18mm Мрачно Polyseter Лента Двојно Лице DIY Прирачник Сатен Лента за Коса додатоци Печатени riband 10M/Многу

DEN 385.92

Висок Квалитет 18mm Мрачно Polyseter Лента Двојно Лице DIY Прирачник Сатен Лента за Коса додатоци Печатени riband 10 M / Многу Материјал : Полиестер...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.