• Ново
НОВИ продажни 50 јарди 3 75mm САД Денот на Независноста лента печатени grosgrain ѕвезда лента бесплатен превозот

НОВИ продажни 50 јарди 3 75mm САД Денот на Независноста лента печатени grosgrain ѕвезда лента бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 576.00
DEN 438.00 -24 %

Износ
Залиха


elcome да Winsome Продавница
~Уживајте во вашата шопинг!~
1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено дизајн наредби.Прилагодено печатење 100 Yards. 2.За големи цел вкупен износ над $100-200$ ние нудиме бесплатен превозот од UPS-от,DHL,FEDEX САД,CA,велика БРИТАНИЈА,АУ,Германија,Франција,Италија,Шпанија и во некои други Европски Земјата.Освен руски Бразил и некои далечни земји) Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 3-7 работни дена по уплата.Ние ќе брод секоја цел што побрзо како што може да. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Mail,тоа трае околу 15-30 дена да пристигнат. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации. Ако постојат проблеми или грешки за пратката сте примиле ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратните информации. Ние веруваме дека Можеме да работат заедно за да го решат секој спор. Забелешка 1.Добредојдовте ОЕМ и големо!Голема за да може да имаат повеќе попусти. 2.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно.ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!

Карактеристики

Големина:
10yards, 50yards, 100yards
Тип На Производ:
Панделки
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Број На Модел На:
Види Слика
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
3

Производи во категоријата

WM лента трговија на големо/OEM 1inch 25мм 151015001 Јавор лисја на благодарение-давање на ден печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

768.00 -20 % DEN 614.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм куче шепа печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот

692.64 -20 % DEN 554.00

Ние, исто така, го продаде панделки од 10 метри,добредојдовте да ја посетите нашата 10 јарди продавница : ги Охрабри wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).Лента Тип : GrosgrainМатеријал : ПолиестерШирина : 16mm 75mmВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.2.Начин на ПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.3.Пратката(Бесплатен превозот )A) во сад од страна на USPS : 815 дена.Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 1530 дена.В)Доколку износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,Fedex,UPSот и ЕМС,испорака ден ќе биде 710working дена.4.Политика На ВраќањеАко вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки...

3(75mm) солидна grosgrain лента Боја Изберете Од YAMA Боја Шема 10 метри,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,10Y40734

DEN 259.68

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

Q&N лента 7/8inch 22mm ноќта на вештерките шапка лилјак spider печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска коса поклон headband

720.00 -20 % DEN 576.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

НОВИ 25mm Единствен лик Полиестер/Памук Сатен Лента Цвет и карирани Лента DIY Прирачник за Коса додатоци Дамка лента 5M/Многу

DEN 367.68

НОВИ 25mm Единствен лик Полиестер / Памук Сатен Лента Цвет и карирани Лента DIY Прирачник за Коса додатоци Дамка лента 5 M / Многу Материјал : Полиестер / Памук...

10yards Ширина 5/8 Multicolor Печатење Убава Пеперутка Grosgrain Лента 15mm

191.52 -12 % DEN 168.00

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : 100% полиестерГолемина на : ширина : 5 / 8 инчи(15mm)конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : multicolorКоличина : Ќе добиете 10yards на овој објект најмалку ценаДел Бр.R01025Можете да изберете она што ви треба боја бројКако : 1# 2# 3# 4# или 5#..Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

25 Двор 22M рачно изработени од Злато и Сребро Лента Металик Сјај Свадба на Божиќ Декорација DIY Webbing Картичка за Подароци Виткањето

48.96 -4 % DEN 47.00

Опис : 25 Метри широк Свила Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, свадба фаворизира, свеќи, накит, потпури, Печатење...

Q&N лента 7/8inch 22mm 160811025 фудбал печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот

720.00 -20 % DEN 576.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

Прилично Свила Сатен Лента 25мм 100 Метри 91m Свадба Партија Декорација Покана Картичка Подарок Завиткување Божиќ Материјали Riband

DEN 863.52

Прилично Свила Сатен Лента 25мм 100 Метри 91m Свадба Партија Декорација Покана Картичка Подарок Завиткување Божиќ Материјали Riband Пердув : Тие работат одлично за подарок пакување, свадба фаворизира, свеќи, накит, потпури, Печатење...

Бренд Нови 5/8(16mm) Бебе Печатени Единствен лик Сатен Лента се Тркалаат ~Специјални Шарени Plaid со Точки Занает WY-272 Бесплатен Превозот

942.24 -14 % DEN 810.00

Бренд Нови 5 / 8"(16mm) Бебе Печатени Единствен лик Сатен Лента се Тркалаат ~Специјални Шарени Plaid со Точки Занает WY272 Бесплатен ПревозотОвие се 22 бои Prited точки лента, ве молиме да ги собереш 1 бојата од нив.Опис : Бренд : БСамоИме : Единствен Лик Сатен ЛентаМатеријал : 100% ПолиестерПо Занает : Екран Мастило ПечатениДел број : WY272Ширина (приближно) : 5 / 8"(16mm)Должина (приближно) : 100 дворот ( само за 1 боја )Боја : Како на сликата прикажани,22 бои , ве молиме да ги собереш 1 боја од нивПакет се вклучени : 100yards / ролна, 1 боја.Обезбедување На Квалитет : Моделот е отпечатен во многу добар квалитет и овој производ е со висок стандард во согласност со " Oeko Tex Стандард 100 "...

Бренд Нови 5/8(16mm) Бебе Печатени Grosgrain Лента се Тркалаат~Пеперутка Печатење Занает~Животинско Печатени Hairbows WY-265-2 Бесплатен Превозот

1245.60 -14 % DEN 1071.00

Бренд Нови 5 / 8"(16mm) Бебе Печатени Grosgrain Лента се Тркалаат~Пеперутка Печатење Занает~Животинско Печатени Hairbows WY2652 Бесплатен ПревозотОва се 8 бои Prited лента, ве молиме да ги собереш 1 бојата од нив.Опис : Бренд : БСамоИме : Grosgrain ЛентаМатеријал : 100% ПолиестерПо Занает : Екран ПечатениДел број : WY2652Ширина (приближно) : 5 / 8"(16mm)Должина (приближно) : 100 дворот ( само за 1 боја )Боја : Како на сликата прикажани,8 c olors , ве молиме да ги собереш 1 боја од нивПакет се вклучени : 100yards / ролна, 1 боја.Обезбедување На Квалитет : Моделот е отпечатен во многу добар квалитет и овој производ е со висок стандард во согласност со " Oeko Tex Стандард 100 "...

50y/многу 5y/боја и Мулти-боја и мулти големина опција Единствен лик солидна боја Сатен Лента Подарок Завиткување Божиќ панделки 040007115

73.44 -1 % DEN 73.00

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

1 25мм Нови Морнарица Мечка Мајмун Брод Цртан филм Печати Лента DIY Коса Додатоци за Шиење Додатоци Панделки 5 метри

DEN 109.92

Предмет : Grosgrain печатени Лента Состојки : увезената сурова свила полиестер влакна со Европските еколошки техника текстилни бои ( термички трансфер процес ) Стил : Grosgrain Лента Употреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн...

MD72938,2 50mm Polka точки печатени grosgrain лента,рачно изработени diy венчиња лак лента материјал

312.00 -25 % DEN 234.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 2"(50mm)Материјал : полиестер.Боја : исто како на сликата подолуПакет : 10yards / многу.Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

Q&N ОЕМ лента 150604011 7/8inch 22mm ОЕМ бејзбол печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

720.00 -20 % DEN 576.00

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента...

ХЛ 40MM 50 метри светло розова organza лента партија свадба декорација на Новогодишни производи DIY пакување појас A340

325.92 -34 % DEN 215.00

започнетекрајниот Производ ПовеќеЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 4.59 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаЦена : 5.99 ЦенаОпис : Состојба : 100% сосема новБоја : како на сликата шоуГолемина : 40mm ширинаКОЛИЧИНА : 50 јардиПревозот : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.