• Ново
50pcs/многу 3ml Килибар Стакло Шишенцето Етерично Масло Шише со Orifice Редуктор Plug Завртка Капа Примерок Ампули

50pcs/многу 3ml Килибар Стакло Шишенцето Етерично Масло Шише со Orifice Редуктор Plug Завртка Капа Примерок Ампули

Оценка на клиентот:
DEN 666.24
DEN 633.00 -5 %

Износ
Залиха


Топла Продажба 3ml Мини Килибар Стаклено Шише со Orifice Редуктор и Капа Мали Суштинско значење за Шише
МНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои. Ви благодариме ! Висок квалитет направи добра опција за вас. Функција : Име на Производ : 3ml Стаклени Шишиња Материјал : Стакло Модел : 3m L Капацитет : 3ml Вклучуваат : Шише, Капа, Совет Капа Боја : Бела, Црна Шише Боја : Жолто големина : 16mm * 32-милиметри(без капа) Превозот начини : Fedex, DHL, UPS-от, ТНТ, EMS Превозот
Ние сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето. Ние сме директни фабрика локална во предградие Шенжен, кој ги има најголемите електронски пазарот во Кина, и затоа може да prodive competitve цена и многу најдобри serive во сите аспекти.
Ние Брод вашата нарачка во рок од 2 -5 работни дена по извршената уплата расчисти како што се речиси сите објекти instock. EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 10 дена. DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. За Fedex ОДНОСНО или DHL превозот, ние може да providethe валидна следење на број следниот ден вашиот orderis испраќаат.
Бизнис денови : Од недела до петок Ние нудиме 7/24 полно работно време услуга,ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било каков проблем на мојот производ. Вашето барање ќе се одговори во рок од 8 часа. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни дена по добивањето на потврдување на уплатата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30-50 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот објект.Otherewise,ние ќе се земе во предвид дека објектот е примена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
3mlGB

Производи во категоријата

20ml Вода Коцка Празни Парфем Шишиња Atomizer Спреј Стакло Refillable Шише со Спреј Мирис Случај со Туристички Преносни F20171423

5438.40 -6 % DEN 5112.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Obrou 10ml 15ml 30ml 50мл licorne bouteill flacon compte gouttes де plastique 1000pcs попуст en forme de bouteille

DEN 14441.76

Квалификација и сертификатиОпис на производот име на Производ pe шише Капацитет 50мл Облик на пенкало шише Потекло Кина шишиња снабдувач Материјали со Висок квалитет ЈП Користи Козметика, етерични масла, парфеми, лепак, капки за очи, Кап завртки капа боја црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена dropper пластични долги тенки совет капак кристал капаСтандардната боја на капа е бела ве молиме оставете порака дали би сакале да имаат и други бои ( црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена за избор) Капацитет : 50млПакување & Испорака Олово Време на Популарната Волумен Шише Количество Олово Време на 10.000 компјутери 50,000 компјутери 13 работни дена до 50.000 компјутери на 100.000 компјутери 3 5 работни дена на 100.000 компјутери 30,0000 компјутери 5 7 работни дена Повеќе од 100,0000 компјутери 10 12 работни дена пакувањеПакување Детали на Популарната ВолуменПакување Детали на Популарната ВолуменНашите Услуги↓ Цел зголемување од 1 buc сега ↓ пен црна шишеЈП рамен капа шише пенкало PE шишеголем волумен шише мат стакло шише големо шишепенкало шише черепот шишејп игла капа шише Нашата КомпанијаГуангжу Obrou Пакување Производи Co., Ltd, кој се наоѓа во Baiyun Област, Гуангжу Град, Кина, специјализирана во производство на фармацевтски материјали за пакување, како ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) око dropper шише; висока густина полиетилен ( HDPE ) солидна медицина шишиња ; полиестер ( ПЕТ ) течни медицина пакување шише , надворешни ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) маст цевка итн.Нашата фабрика, повеќе од 200 висококвалификувани работници, има стандарден индустриски погон на 2000 метри и на 1000 метри, опремени со напредна физика, откривањето на бактерии тестирање објекти; софистицирани автоматски шприцоване, удар во калапи, вбризгување водат удар лиење машина и сродна опрема.Obrou производи се во согласност со стандардот на Државата Прехрамбената и Лекарската Администрација за регистрација за сертификација...

Бесплатен превозот 1000pcs/многу 10ml 24*40mm кои Сакаат Стаклено Шише со Плута ,Високо-квалитетни 10cc Стаклени Ампули Екранот Шише трговија на Големо

18216.00 -8 % DEN 16759.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

100pcs/многу Топла продажба 50мл airless шише замрзнатото тело бела пумпа транспарентен капак за серумски лосион за промет на големо

DEN 7680.00

100pcs / многу Топла продажба 50мл airless шише замрзнатото тело бела пумпа транспарентен капак за серумски лосион за промет на големо Состојба : 100% Сосема нов...

50G Мраз Чаша Павлака Тегла со Сребро злато Капа,5g 10g Стаклена Амбалажа Тегли, 20g Празни Крем Тегла, 30g Козметички Стаклени Тегли F2017761

5833.92 -6 % DEN 5484.00

Капацитет : како сликУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

10ml 1 3oz Дебели КИЛИБАР Стакло се Тркалаат На Шише Етерично Масло Празни Ароматерапијата Парфем Шише + метал Roller Ball

DEN 4080.00

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу метал се тркалаат во топката Килибар празни Дебели шише

5gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња

DEN 2558.40

5gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D33*21 Hmm Капацитет : 5ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

50 грама јасно матирано МИЛЕНИЧЕ Тегла,50g Крем Лименки 50мл МИЛЕНИЧЕ Тегла црна/gold/бронза Капак Алуминиум Капа Крем Тегла Козметички Пакување

DEN 2496.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

120ML Ноктите Салон за Нега на лак за Миење Смена Шише Лесно Притиснете Транспорт Шише 1pc

92.64 -32 % DEN 63.00

Се надеваме дека нашите нокти алатка ќе им донесе здравје и убава на вашите нокти.За било какви прашања од ваша страна, ве молиме контактирајте го нашиот Услуги во прв план...

5/50PCS 8ML Празен Круг Маскара Цевка, Преносни Eyelash Течни Шише, Refillable Маскара Крем Пакување Контејнери Со Мулти-боја

448.32 -30 % DEN 314.00

5 / 50 PCS 8 ML Празен Круг Маскара Цевка, Преносни Eyelash Течни Шише, Refillable Маскара Крем Пакување Контејнери Со МултибојаФункција На ОписПредмет Шифра СМТМЕЛ03Шише Материјал PETGКапацитет8ml ГолеминаДијаметар : 16mm Висина : 90mmТежина 7.8 gБОЈАСРЕБРЕНА / ЗЛАТОMOQ5 / 50 PCS / МНОГУПроизвод Олово Време 3 ДенаКако да нарачате : За превозот : Враќање / Поврат : Повратни информации :

50 грама кафеав МИЛЕНИЧЕ Тегла,Козметички Тегла 50g кафеав Шише со јасни/white/black PP Капак сочинуваат Пакување Салон за Убавина Опрема

DEN 2064.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + PP капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

Бесплатен превозот 100pcs/многу 12ml 24*50mm кои Сакаат Стаклено Шише со Плута ,Високо-квалитетни 12cc Стаклени Ампули Екранот Шише трговија на Големо

2232.00 -8 % DEN 2053.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

10pcs 30g 50g Празни DIY Козметички Досадна Полиран Стакло Лицето Крем Тегла Тенџере Матирано Стакло Око Крем Шише со Црна Капа Дрвени

3125.28 -8 % DEN 2875.00

30g 50g Матирано Стакло Крем Тегла со Дрвени Капа​Детали за производот : 1 Материјал : Дрвени + Стакло2 Capactity : 30g 50gПроизвод фотографии : Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!ПлаќањеЗачувам / Кредитна картичка / Web Money.итнПревозот1...

10gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња

DEN 2459.04

10gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D42*29 Hmm Капацитет : 10ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.