• Ново
100pcs 18mm стандард етерично масло шише капаче / злато сребро црни алуминиумски капак 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml за шишиња

100pcs 18mm стандард етерично масло шише капаче / злато сребро црни алуминиумски капак 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml за шишиња

Оценка на клиентот:
DEN 1132.80

Износ
Залиха

100pcs 18mm стандард шише капаче / етерични масла шише капаче / злато сребро црни алуминиумски капак 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml Вратот : 18/415 18mm Боја : Злато, сребро црна Употреба : За стандардна етерично масло шише Оваа капа може да се користи за стандардни 5ml,10ml,15ml,20ml,30ml 50мл и 100ml етерично масло шише. ве молиме љубезно, истакна, се користи само за вратот 18mm
Забелешка : ве Молиме да ни кажете каква боја се покриваат со затка, да ни даде порака, инаку ние ќе случајно бродот! ! ! ! !
Забелешка : ве Молиме да ни кажете каква боја се покриваат со затка, да ни даде порака, инаку ние ќе случајно бродот! ! ! ! ! Ако било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас на : (1) испратете ни порака (2) trademanager

Карактеристики

Спецификации:
1 затка, 2 затка, 3stopper, 4 затка, 5 затка
боја:
Злато, Сребрена, Црна
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
18mm
Број На Модел На:
001-7
боја:
Злато сребро црна
sazi:
18mm
Материјал:
Алуминиум
Редуктор dropper insert:
PE

Производи во категоријата

30pcs/многу Нови Arrivel 100ml 120ml 150ml Килибар Празни МИЛЕНИЧЕ Шише Браун Рамен Рамо Пластични Шише Со Црна Маска & Внатрешна Приклучок

976.80 -5 % DEN 928.00

Сосема нов и Висок квалитет 1)Материјал : ПЕТ Шише со пластичен капак 2)Боја : Кафена шише со бела,црна ,јасно капа 3)Големина : 100ml дијаметар 40mm шише висока 115mm целокупната висока 119mm тежина : 18g 120ml дијаметар 41mm шише висока 127mm целокупната висока 132mm тежина : 21g 150ml дијаметар 42mm шише висока 136mm целокупната висока 141mm тежина : 23g 4)Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон 5)Капацитет : 100ml ,120ml ,150ml Слика Покаже **објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност...

2ML 100pcs/многу Мали Празни Јасно Eyeliner Цевка, Пластична DIY Козметички Eyelash Лепак Refillable Шише, Eyeliner Раст Течни Цевка

3459.84 -10 % DEN 3114.00

2 ML 100pcs / многу Мали Празни Јасно Eyeliner Цевка, Пластична DIY Козметички Eyelash Лепак Refillable Шише, Класичен Eyeliner Раст Течни СадБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Eyeliner ЦевкаКапацитет : 2mlГолемина : H84mmБоја : Јасно + Црна КапаМатеријал : ПластикаКоличина : 100pcs

12ml Мини Парфем Шише Atomizer Спреј Празни Патување Refillable Шишиња Луксузни Parfum Airless Пумпа Козметички Контејнери 120pcs

DEN 7344.00

Карактеристики : Компактен и пренослив, удобен за носење и чување.Тоа е многу лесен за употреба и може да се полни во секунди.Едноставно притиснете го копчето на дното од вашиот омилен парфем колосек и да ја задржите кликнување до тој се полни.ЏебГолемина со 5ml капацитет и идеален да се лизга во било кеси.Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / Шминка Смена во помалСад без полагање на целото шише со вас на одмор.Чисто стакло шишенцето во внатрешноста за лесно да се види колку парфем останува.Авионски Одобрена Големина( TSAfriendly)...

5 Шишиња Refillable Protable, Сапун, Шампон Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише 50МЛ Бесплатен Превозот

504.00 -19 % DEN 408.00

На опис на производот : 50МЛ Refillable Шишиња Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише Вода козметички спреј шише Шминка алаткиВода козметички спреј шише со eliquid вода пластикадомашно милениче тешко транспарентен боја спреј млазницата atomizing за чистење шише за водаКраток Опис : Пластични милениче материјал спреј шише со добра цена и висок квалитет на 50млволумен шарени спреј капи hotting продажба на акцииОблик : пенкало круг пластични шишињабоја : јасно пластика шишеКапацитет : 50мл vape милениче шишеУпотреба : течни шише / e сок од шише / парфемКоличина : 3 ДелПакет Големина : 14.0 * 4.0 * 4.0 ( cm )Бруто Тежина / Пакет : 0.15 ( kg ) се Вклучени : Површината сјајниКапа дете доказ ззп / притисок завртка ззп / спреј капаПечатење ПРИЛАГОДЕНО Етикета печатење , свила печатењеAnswer : ___________________________ Note : pls оставите белешка од шише цел : волумен , боја на шишиња и капи, детски доказ капа или притисок капа...

30ML 20pcs/многу Празна Чаша Козметички Тонер Шише со Завртка Капа, Високо Квалитетна Емулзија за Складирање,DIY Козметички Refiilable Сад

3432.96 -10 % DEN 3090.00

30 ML 20pcs / многу Празна Чаша Козметички Тонер Шише со Завртка Капа, Високо Квалитетна Емулзија за Складирање, Козметички Refiilable СадБесплатен Превозот 20pcs / многуТочка Име : Тонер За ШишеКапацитет : 30mlБоја : Бела Шише + Црна / Сребрена КапаМатеријал : Стакло + ПластикаКоличина : 20pcs

50 грама кафеав МИЛЕНИЧЕ Тегла,Козметички Тегла 50g кафеав тегла со златен/бронза/црна алуминиум Капак сочинуваат Пакување Салон за Убавина Опрема

DEN 2496.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

120ML Ноктите Салон за Нега на лак за Миење Смена Шише Лесно Притиснете Транспорт Шише 1pc

92.64 -32 % DEN 63.00

Се надеваме дека нашите нокти алатка ќе им донесе здравје и убава на вашите нокти.За било какви прашања од ваша страна, ве молиме контактирајте го нашиот Услуги во прв план...

10gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња

DEN 2459.04

10gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D42*29 Hmm Капацитет : 10ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

5/50PCS 8ML Празен Круг Маскара Цевка, Преносни Eyelash Течни Шише, Refillable Маскара Крем Пакување Контејнери Со Мулти-боја

448.32 -30 % DEN 314.00

5 / 50 PCS 8 ML Празен Круг Маскара Цевка, Преносни Eyelash Течни Шише, Refillable Маскара Крем Пакување Контејнери Со МултибојаФункција На ОписПредмет Шифра СМТМЕЛ03Шише Материјал PETGКапацитет8ml ГолеминаДијаметар : 16mm Висина : 90mmТежина 7.8 gБОЈАСРЕБРЕНА / ЗЛАТОMOQ5 / 50 PCS / МНОГУПроизвод Олово Време 3 ДенаКако да нарачате : За превозот : Враќање / Поврат : Повратни информации :

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун/сино HDPE Козметички Ovals w/ Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиони

DEN 2304.00

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун / сино HDPE Козметички Ovals w / Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиониголеми димензии,шампон за коса,состојба,лосион крем итн може да се користи.500pcs може да се прифати за печатење на логото!тежина : 61gголемина : 500ml

Бесплатен превозот 500pcs 15ml црна матирано стакло етерично масло шише со Суб Сребрен прстен dropper стаклено шише парфем

21120.00 -8 % DEN 19430.00

15ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садДијаметар : 28.5 mmшише Висина : 65mm Макс висина за етикета : 36 mm Капацитет : 15ml вратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирнаИмаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

20ml Вода Коцка Празни Парфем Шишиња Atomizer Спреј Стакло Refillable Шише со Спреј Мирис Случај со Туристички Преносни F20171423

5438.40 -6 % DEN 5112.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

15gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња тегла акрилик

DEN 2724.00

15gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D57*40 Hmm Капацитет : 15ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

50pcs/многу 3ml Килибар Стакло Шишенцето Етерично Масло Шише со Orifice Редуктор Plug Завртка Капа Примерок Ампули

666.24 -5 % DEN 633.00

Топла Продажба 3ml Мини Килибар Стаклено Шише со Orifice Редуктор и Капа Мали Суштинско значење за ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

5g/ml Празни Алуминиум Тегли Refillable Козметички Шише Маст Крем Примерок Пакување Контејнери Завртка Капа Бесплатен Превозот

DEN 1391.52

Опис На ПроизводотМатеријал : алуминиумГолемина : 5g (Дијаметар : 2.8 см,Висок : 1.3 см)Употреба : Да се спакуваат крем,маст,и така натаму,шишето е нетоксични,висок квалитет.Слики покажуваат

100pcs/многу Топла продажба 50мл airless шише замрзнатото тело бела пумпа транспарентен капак за серумски лосион за промет на големо

DEN 7680.00

100pcs / многу Топла продажба 50мл airless шише замрзнатото тело бела пумпа транспарентен капак за серумски лосион за промет на големо Состојба : 100% Сосема нов...

15ml 30ml Матирано Airless Пумпа шише Транспарентен Капак Козметички Containerfor серум лосион фондацијата гел емулзија пакување 10pcs

6662.40 -0 % DEN 6662.00

Шишето е нетоксични и невкусна, тој е безбеден и удобен Тоа не се распаѓаат токсични супстанции,висока воздухот стегање, не е лесно да се кршат...

Бесплатен превозот 100pcs/многу 12ml 24*50mm кои Сакаат Стаклено Шише со Плута ,Високо-квалитетни 12cc Стаклени Ампули Екранот Шише трговија на Големо

2232.00 -8 % DEN 2053.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

10ml 1 3oz Дебели КИЛИБАР Стакло се Тркалаат На Шише Етерично Масло Празни Ароматерапијата Парфем Шише + метал Roller Ball

DEN 4080.00

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу метал се тркалаат во топката Килибар празни Дебели шише

50pcs/многу Црна Конзервирање Тегла со розова/gold/бела капи МИЛЕНИЧЕ Темна Црна Лименки путер солидна парфем пакување Крем Контејнери

DEN 2703.36

50pcs / многу Црна Конзервирање Тегла со розова / gold / бела капи МИЛЕНИЧЕ Темна Црна Лименки путер солидна парфем пакување Крем Контејнери детали за производот Погоден за Козметика, Храна и Занаетчиски апликации...

10ml парфем Шишиња 10cc Празни спреј шише, Мини мали Parfum Ампули, мириси Atomizer пакување шише трговија на големо/мало

1919.52 -8 % DEN 1766.00

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со мене однапред или оставете порака.Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!10ml парфем Шишиња 10cc Празни спреј шише, Мини мали Parfum Ампули, мириси Atomizer пакување шише трговија на големо / малоИме : 10ml парфем спреј шише со матираноМатеријал : тело милениче, капа PPМаксимална : 7.2 cmDiam : 2.3 см

5ml 10ML се Тркалаат По Шишиња, За Етерични Масла Мали Тркалаат-на Refillable Парфем Шише Deodorant Контејнери Бесплатен Превозот

1872.00 -8 % DEN 1722.00

Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1 да се обезбеди целосна име.2 Пакет треба долго време, тоа е подобро да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.( ако изберете Продавачот за Испорака Метод,НЕ ОТВОРЕН Спор во Рок од 60 Дена ,благодарение )Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание.1...

60ml Пенкало Облик Пластични Dropper Шише Долги Тенки Шише Childproof Капа E-течни Шише 2500pcs/многу

45696.00 -5 % DEN 43411.00

Брза Испорака 60ml ЈП E Течни Шише со Шарени Дете Доказ Капи и Долги Тенки Совети Пенкало Форма ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

Бесплатен превозот 1200pcs 7ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 7cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

15840.00 -6 % DEN 14890.00

Капацитет : 7mlДијаметар : 22mmВисина : 40mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

5gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња

DEN 2558.40

5gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D33*21 Hmm Капацитет : 5ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

Purplestones-Сребрена Парфем Atomizer Носителот Мирис Спреј Празна Шише За Туристички Кампување Мини

64.80 -7 % DEN 60.00

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Предмет Бр : 3816 Објект Материјал : Алуминиум Оксид Случај+Стакло тело Објект Боја : Сребро Објект Големина : 131.3 см / 5.12"x0.51"(1cm=0.39 инчен) Точка Капацитет : 5ml Објект Игран : Лесно се Пополни Refillable Преносни Патување Atomizer Парфем Шише ве Молиме дозвола 0.30.5 cm грешка, бидејќи на Рака Мерка ве Молиме дозвола некои аберација, бидејќи на различни дисплеј Пакет Листата : Празните Шишиња1pcВе молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.