• Ново
50pcs/многу Широк Врат 30ml Пенкало Форма Шише Пластични Dropper Шише Празно Пенкало, Стил E Течни Шише

50pcs/многу Широк Врат 30ml Пенкало Форма Шише Пластични Dropper Шише Празно Пенкало, Стил E Течни Шише

Оценка на клиентот:
DEN 959.52
DEN 912.00 -5 %

Износ
Залиха


E Течни Шише 30ml Шише со широк врат Пенкало, Стил Dropper Пластични Празни Пенкало, Стил Шише
МНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои. Ви благодариме ! Висок квалитет направи добра опција за вас. Функција : Име на Производ : Око Dropper Шишиња /E Течни Шишиња Материјал : PE(Транспарентна) Капацитет : 30ml Вклучуваат : Шише, Childproof Капа, Долги Тенки Совет Совет : Долги Тенки Dropper Совет Совети Тип : Пластични Dropper Капа Боја : Црна, Бела Превозот начини : Fedex, DHL, UPS-от, ТНТ, EMS Превозот
Ние сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето. Ние сме директни фабрика локална во предградие Шенжен, кој ги има најголемите електронски пазарот во Кина, и затоа може да prodive competitve цена и многу најдобри serive во сите аспекти.
Ние Брод вашата нарачка во рок од 2 -5 работни дена по извршената уплата расчисти како што се речиси сите објекти instock. EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 10 дена. DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. За Fedex ОДНОСНО или DHL превозот, ние може да providethe валидна следење на број следниот ден вашиот orderis испраќаат.
Бизнис денови : Од недела до петок Ние нудиме 7/24 полно работно време услуга,ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било каков проблем на мојот производ. Вашето барање ќе се одговори во рок од 8 часа. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни дена по добивањето на потврдување на уплатата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30-50 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот објект.Otherewise,ние ќе се земе во предвид дека објектот е примена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
30mlUBW

Производи во категоријата

бесплатен превозот 50g 10/30/50pcs/многу транспарентен МИЛЕНИЧЕ тегла,

816.00 -8 % DEN 751.00

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на производи.повеќе детали,ве молиме кликнете на неа : http : / / www.aliexpress.com / store / 512499 или контактирајте го продавачот.Било какви дополнителни прашања,слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што побрзо.Со нетрпение очекувам да има среќен бизнис со вас.Krystal : ) За производи : 1...

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун/сино HDPE Козметички Ovals w/ Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиони

DEN 2304.00

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун / сино HDPE Козметички Ovals w / Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиониголеми димензии,шампон за коса,состојба,лосион крем итн може да се користи.500pcs може да се прифати за печатење на логото!тежина : 61gголемина : 500ml

30pcs/многу 150ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Коса Шампон/клима уред Шишиња лосион пумпа шише шампон пакување козметички пумпа за шише

DEN 2731.20

30pcs / многу 150ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Коса Шампон / клима уред Шишиња лосион пумпа шише шампон пакување козметички пумпа за шишеPETG Материјал,храна одделениетежина:40.9 g / еез​Брза испорака,по добивате вашата исплата,може даснашле на пратката во рок од 3 дневна.4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.1 Дијамант за угледот!Добра комуникација!Начини На Плаќање : 1...

Висок Квалитет 360 X 8ML Празна 8 Бои Преносни Rotatable Светлина Atomizer Парфем Стаклено Шише Контејнери со Алуминиумска Sprayer

DEN 27648.00

1, Капацитет : 8ml, 0.5 oz2, Многу погодна за користење во вашето патување3, Различни бои на располагање Ако не ни кажете каква боја ви треба, тогаш ќе ги испрати со бои случајно.4, 10ml е на располагање, како и.5, Ние имаме повеќе 15ml парфем шишиња во различни стилови...

10ml парфем Шишиња 10cc Празни спреј шише, Мини мали Parfum Ампули, мириси Atomizer пакување шише трговија на големо/мало

1919.52 -8 % DEN 1766.00

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со мене однапред или оставете порака.Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!10ml парфем Шишиња 10cc Празни спреј шише, Мини мали Parfum Ампули, мириси Atomizer пакување шише трговија на големо / малоИме : 10ml парфем спреј шише со матираноМатеријал : тело милениче, капа PPМаксимална : 7.2 cmDiam : 2.3 см

5 Шишиња Refillable Protable, Сапун, Шампон Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише 50МЛ Бесплатен Превозот

504.00 -19 % DEN 408.00

На опис на производот : 50МЛ Refillable Шишиња Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише Вода козметички спреј шише Шминка алаткиВода козметички спреј шише со eliquid вода пластикадомашно милениче тешко транспарентен боја спреј млазницата atomizing за чистење шише за водаКраток Опис : Пластични милениче материјал спреј шише со добра цена и висок квалитет на 50млволумен шарени спреј капи hotting продажба на акцииОблик : пенкало круг пластични шишињабоја : јасно пластика шишеКапацитет : 50мл vape милениче шишеУпотреба : течни шише / e сок од шише / парфемКоличина : 3 ДелПакет Големина : 14.0 * 4.0 * 4.0 ( cm )Бруто Тежина / Пакет : 0.15 ( kg ) се Вклучени : Површината сјајниКапа дете доказ ззп / притисок завртка ззп / спреј капаПечатење ПРИЛАГОДЕНО Етикета печатење , свила печатењеAnswer : ___________________________ Note : pls оставите белешка од шише цел : волумен , боја на шишиња и капи, детски доказ капа или притисок капа...

Бесплатен превозот 100pcs/многу 12ml 24*50mm кои Сакаат Стаклено Шише со Плута ,Високо-квалитетни 12cc Стаклени Ампули Екранот Шише трговија на Големо

2232.00 -8 % DEN 2053.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

Бесплатен превозот 1000pcs/многу 10ml 24*40mm кои Сакаат Стаклено Шише со Плута ,Високо-квалитетни 10cc Стаклени Ампули Екранот Шише трговија на Големо

18216.00 -8 % DEN 16759.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

50 грама кафеав МИЛЕНИЧЕ Тегла,Козметички Тегла 50g кафеав тегла со златен/бронза/црна алуминиум Капак сочинуваат Пакување Салон за Убавина Опрема

DEN 2496.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

5g/ml Празни Алуминиум Тегли Refillable Козметички Шише Маст Крем Примерок Пакување Контејнери Завртка Капа Бесплатен Превозот

DEN 1391.52

Опис На ПроизводотМатеријал : алуминиумГолемина : 5g (Дијаметар : 2.8 см,Висок : 1.3 см)Употреба : Да се спакуваат крем,маст,и така натаму,шишето е нетоксични,висок квалитет.Слики покажуваат

50 грама кафеав МИЛЕНИЧЕ Тегла,Козметички Тегла 50g кафеав Шише со јасни/white/black PP Капак сочинуваат Пакување Салон за Убавина Опрема

DEN 2064.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + PP капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

Бесплатен превозот! 50pcs/многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња

1392.00 -5 % DEN 1322.00

Бесплатен превозот! 50pcs / многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња1)...

H&D 1PC Murano Стакло Срце Облик на Шише Pendant Ѓердан Парфем Етерично Масло Diffuser Прекрасна рачно изработени Подароци (Розева)

287.52 -7 % DEN 267.00

Име : H&D 1 PC Murano Стакло Срце Облик на Шише Pendant Ѓердан Парфем Етерично Масло Diffuser Прекрасна рачно изработени Подароци (Розева) Капацитет : 0.5*1 ml Големина : 11.8*1.1 инчен Боја : Розова Стил : Classic1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

50pcs/многу Црна Конзервирање Тегла со розова/gold/бела капи МИЛЕНИЧЕ Темна Црна Лименки путер солидна парфем пакување Крем Контејнери

DEN 2703.36

50pcs / многу Црна Конзервирање Тегла со розова / gold / бела капи МИЛЕНИЧЕ Темна Црна Лименки путер солидна парфем пакување Крем Контејнери детали за производот Погоден за Козметика, Храна и Занаетчиски апликации...

30ML 20pcs/многу Празна Чаша Козметички Тонер Шише со Завртка Капа, Високо Квалитетна Емулзија за Складирање,DIY Козметички Refiilable Сад

3432.96 -10 % DEN 3090.00

30 ML 20pcs / многу Празна Чаша Козметички Тонер Шише со Завртка Капа, Високо Квалитетна Емулзија за Складирање, Козметички Refiilable СадБесплатен Превозот 20pcs / многуТочка Име : Тонер За ШишеКапацитет : 30mlБоја : Бела Шише + Црна / Сребрена КапаМатеријал : Стакло + ПластикаКоличина : 20pcs

Бесплатен Превозот 30pcs/многу 30ml Пластични спреј шише мали пластични спреј шишиња Refillable спреј Шишиња шминка шише за вода

960.00 -5 % DEN 912.00

Бесплатен Превозот 30pcs / многу 30ml Пластични спреј Шише шише мали пластични спреј шише Refillable Шишиња шминка шише за вода1)...

Бесплатен превозот 1200pcs 7ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 7cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

15840.00 -6 % DEN 14890.00

Капацитет : 7mlДијаметар : 22mmВисина : 40mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.