• Ново
Тенка Гел Eyelash Печ Флексибилни 1000 пара/кутија Пакет Lint Гел за Под Очи Подлога Печ Колаген И Хијалуронска Око Влошки

Тенка Гел Eyelash Печ Флексибилни 1000 пара/кутија Пакет Lint Гел за Под Очи Подлога Печ Колаген И Хијалуронска Око Влошки

Оценка на клиентот:
DEN 18144.00
DEN 15422.00 -15 %

Износ
Залиха


Постојат вкупно 500 кеси за вас,1 торба се 2 пара,па така постојат totaol 1000 парови!
Точка Име : Лепило Око Подлога За Eyelash Продолжување Бренд Име : Stars Colors Број на Модел : N-001 G Количина : 2 пара/patch 1000pairs/кутија(1 торба 2 пара) Материјал : Памук Ефект :
1.Олеснување на брчките и го негуваат очи
2.Избелуваат вашата кожа
3.Зајакнување на хранливи материи навлегувањето на очите дел
4.Хијалуронска Киселина
5.Lint Слободни
Модел Шоу
Физичките Ефекти
За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард на превозот и хонг конг Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

Карактеристики

Тип На Објект:
Памучна Подлога
Бренд Име:
ICONSIGN
Количина:
1000 пара/кутија
Големина:
1000 pairs/box
Број На Модел На:
N-001G
Материјал:
колаген
Форма:
Маска
Употреба:
Око
Главната Состојка:
колаген
Функција:
Анти-Навремено, Крем, Негување
боја:
Бела
Пакет:
1000 пара/кутија(1 торба 2 пара)

Производи во категоријата

Бесплатен превозот 500pcs 15ml црна матирано стакло етерично масло шише со Суб Сребрен прстен dropper стаклено шише парфем

21120.00 -8 % DEN 19430.00

15ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садДијаметар : 28.5 mmшише Висина : 65mm Макс висина за етикета : 36 mm Капацитет : 15ml вратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирнаИмаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

трговија на големо 200pcs/многу 20ml јасно стаклено шише со алуминиумска шарени капаци,20cc примерок ампули со butyl силиконска гума затка,

DEN 4368.00

1, Точка име : 20ml стаклено шише, 20ml стакло шишенцето, примерок шишенцето, јасно стаклено шише,шишето,козметички пакување, козметички сад,суштината шише...

30pcs/многу Нови Arrivel 100ml 120ml 150ml Килибар Празни МИЛЕНИЧЕ Шише Браун Рамен Рамо Пластични Шише Со Црна Маска & Внатрешна Приклучок

976.80 -5 % DEN 928.00

Сосема нов и Висок квалитет 1)Материјал : ПЕТ Шише со пластичен капак 2)Боја : Кафена шише со бела,црна ,јасно капа 3)Големина : 100ml дијаметар 40mm шише висока 115mm целокупната висока 119mm тежина : 18g 120ml дијаметар 41mm шише висока 127mm целокупната висока 132mm тежина : 21g 150ml дијаметар 42mm шише висока 136mm целокупната висока 141mm тежина : 23g 4)Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон 5)Капацитет : 100ml ,120ml ,150ml Слика Покаже **објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност...

50pcs/многу Црна Конзервирање Тегла со розова/gold/бела капи МИЛЕНИЧЕ Темна Црна Лименки путер солидна парфем пакување Крем Контејнери

DEN 2703.36

50pcs / многу Црна Конзервирање Тегла со розова / gold / бела капи МИЛЕНИЧЕ Темна Црна Лименки путер солидна парфем пакување Крем Контејнери детали за производот Погоден за Козметика, Храна и Занаетчиски апликации...

Бесплатен превозот 1200pcs 7ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 7cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

15840.00 -6 % DEN 14890.00

Капацитет : 7mlДијаметар : 22mmВисина : 40mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

Топла 50мл 150ml Празни Airless Пумпа Шишиња Со Златен линија Пластични Вакум Шише Шминка Козметички Лосион Контејнери 100pcs/многу

DEN 6480.00

Airless Шишиња помогнат на бактерии и други contaminents надвор од вашиот органски производ или sjincare израз траен производ...

Бесплатен превозот 100pcs/многу 12ml 24*50mm кои Сакаат Стаклено Шише со Плута ,Високо-квалитетни 12cc Стаклени Ампули Екранот Шише трговија на Големо

2232.00 -8 % DEN 2053.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

Двојно Страна Нерѓосувачки Челик Нога Rasp Callus Мртвите Кожата Смена Exfoliating Педикир Рака Прирачник Нога Датотека 26CM Нога Нега Алатка -5

239.04 -5 % DEN 227.00

Двојно Страна Нерѓосувачки Челик Нога Rasp CallМртвите Кожата Смена Exfoliating Педикир Рака Прирачник Нога Датотека 26 CM Нога Нега Премногу lСпецификации : Podiatry Нога Датотека Со Двојно Двострано CalloRasp26cm во Вкупна ДолжинаЗа Професионалци, како и Лична УпотребаЦелосно AutoclavableНаправени со Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки ЧеликГарантирано Задоволство инаку целосно парите назадКлучни Карактеристики : Бренд новиПремија Одделение од Нерѓосувачки Челик(може да се користи за години)Полиран до Висока Стандард Огледало завршиКупи со Доверба!Целосно гарантирана против дефекти во материјалот и изработкатаСодржината Вклучуваат : 1 x Нога датотека(Случаен Боја)Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Obrou 10ml 15ml 30ml 50мл licorne bouteill flacon compte gouttes де plastique 1000pcs попуст en forme de bouteille

DEN 14441.76

Квалификација и сертификатиОпис на производот име на Производ pe шише Капацитет 50мл Облик на пенкало шише Потекло Кина шишиња снабдувач Материјали со Висок квалитет ЈП Користи Козметика, етерични масла, парфеми, лепак, капки за очи, Кап завртки капа боја црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена dropper пластични долги тенки совет капак кристал капаСтандардната боја на капа е бела ве молиме оставете порака дали би сакале да имаат и други бои ( црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена за избор) Капацитет : 50млПакување & Испорака Олово Време на Популарната Волумен Шише Количество Олово Време на 10.000 компјутери 50,000 компјутери 13 работни дена до 50.000 компјутери на 100.000 компјутери 3 5 работни дена на 100.000 компјутери 30,0000 компјутери 5 7 работни дена Повеќе од 100,0000 компјутери 10 12 работни дена пакувањеПакување Детали на Популарната ВолуменПакување Детали на Популарната ВолуменНашите Услуги↓ Цел зголемување од 1 buc сега ↓ пен црна шишеЈП рамен капа шише пенкало PE шишеголем волумен шише мат стакло шише големо шишепенкало шише черепот шишејп игла капа шише Нашата КомпанијаГуангжу Obrou Пакување Производи Co., Ltd, кој се наоѓа во Baiyun Област, Гуангжу Град, Кина, специјализирана во производство на фармацевтски материјали за пакување, како ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) око dropper шише; висока густина полиетилен ( HDPE ) солидна медицина шишиња ; полиестер ( ПЕТ ) течни медицина пакување шише , надворешни ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) маст цевка итн.Нашата фабрика, повеќе од 200 висококвалификувани работници, има стандарден индустриски погон на 2000 метри и на 1000 метри, опремени со напредна физика, откривањето на бактерии тестирање објекти; софистицирани автоматски шприцоване, удар во калапи, вбризгување водат удар лиење машина и сродна опрема.Obrou производи се во согласност со стандардот на Државата Прехрамбената и Лекарската Администрација за регистрација за сертификација...

60ml Пенкало Облик Пластични Dropper Шише Долги Тенки Шише Childproof Капа E-течни Шише 2500pcs/многу

45696.00 -5 % DEN 43411.00

Брза Испорака 60ml ЈП E Течни Шише со Шарени Дете Доказ Капи и Долги Тенки Совети Пенкало Форма ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун/сино HDPE Козметички Ovals w/ Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиони

DEN 2304.00

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун / сино HDPE Козметички Ovals w / Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиониголеми димензии,шампон за коса,состојба,лосион крем итн може да се користи.500pcs може да се прифати за печатење на логото!тежина : 61gголемина : 500ml

5 Шишиња Refillable Protable, Сапун, Шампон Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише 50МЛ Бесплатен Превозот

504.00 -19 % DEN 408.00

На опис на производот : 50МЛ Refillable Шишиња Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише Вода козметички спреј шише Шминка алаткиВода козметички спреј шише со eliquid вода пластикадомашно милениче тешко транспарентен боја спреј млазницата atomizing за чистење шише за водаКраток Опис : Пластични милениче материјал спреј шише со добра цена и висок квалитет на 50млволумен шарени спреј капи hotting продажба на акцииОблик : пенкало круг пластични шишињабоја : јасно пластика шишеКапацитет : 50мл vape милениче шишеУпотреба : течни шише / e сок од шише / парфемКоличина : 3 ДелПакет Големина : 14.0 * 4.0 * 4.0 ( cm )Бруто Тежина / Пакет : 0.15 ( kg ) се Вклучени : Површината сјајниКапа дете доказ ззп / притисок завртка ззп / спреј капаПечатење ПРИЛАГОДЕНО Етикета печатење , свила печатењеAnswer : ___________________________ Note : pls оставите белешка од шише цел : волумен , боја на шишиња и капи, детски доказ капа или притисок капа...

Бесплатен Превозот 30pcs/многу 30ml Пластични спреј шише мали пластични спреј шишиња Refillable спреј Шишиња шминка шише за вода

960.00 -5 % DEN 912.00

Бесплатен Превозот 30pcs / многу 30ml Пластични спреј Шише шише мали пластични спреј шише Refillable Шишиња шминка шише за вода1)...

5ml 10ML се Тркалаат По Шишиња, За Етерични Масла Мали Тркалаат-на Refillable Парфем Шише Deodorant Контејнери Бесплатен Превозот

1872.00 -8 % DEN 1722.00

Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1 да се обезбеди целосна име.2 Пакет треба долго време, тоа е подобро да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.( ако изберете Продавачот за Испорака Метод,НЕ ОТВОРЕН Спор во Рок од 60 Дена ,благодарение )Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание.1...

30pcs/многу 150ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Коса Шампон/клима уред Шишиња лосион пумпа шише шампон пакување козметички пумпа за шише

DEN 2731.20

30pcs / многу 150ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Коса Шампон / клима уред Шишиња лосион пумпа шише шампон пакување козметички пумпа за шишеPETG Материјал,храна одделениетежина:40.9 g / еез​Брза испорака,по добивате вашата исплата,може даснашле на пратката во рок од 3 дневна.4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.1 Дијамант за угледот!Добра комуникација!Начини На Плаќање : 1...

60ml сина Празни Pet Пластика Парфем спреј Шише , 60cc МИЛЕНИЧЕ спреј пластика контејнер ,60g Козметика пакување сад

2016.00 -5 % DEN 1915.00

60ml сина Празни Pet Пластика Парфем спреј Шише , 60cc МИЛЕНИЧЕ спреј пластика контејнер ,60g Козметика пакување садКапацитет : 60mlГолемина : 134x32mmМатеријал : пластикаБоја : сина шише со бела sprayer / транспарентен sprayer / црна sprayerПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

50pcs/многу Широк Врат 30ml Пенкало Форма Шише Пластични Dropper Шише Празно Пенкало, Стил E Течни Шише

959.52 -5 % DEN 912.00

E Течни Шише 30ml Шише со широк врат Пенкало, Стил Dropper Пластични Празни Пенкало, Стил ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

50pcs/многу 3ml Килибар Стакло Шишенцето Етерично Масло Шише со Orifice Редуктор Plug Завртка Капа Примерок Ампули

666.24 -5 % DEN 633.00

Топла Продажба 3ml Мини Килибар Стаклено Шише со Orifice Редуктор и Капа Мали Суштинско значење за ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

Бесплатен превозот! 50pcs/многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња

1392.00 -5 % DEN 1322.00

Бесплатен превозот! 50pcs / многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња1)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.