• Ново
10pcs x 30g Висок Квалитет Јасно Пластика Крем Тегла, 30ml/1oz Козметички Контејнери Со Бела Капак, Примерокот се Прикаже Тегли Бесплатен Превозот

10pcs x 30g Висок Квалитет Јасно Пластика Крем Тегла, 30ml/1oz Козметички Контејнери Со Бела Капак, Примерокот се Прикаже Тегли Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 711.84
DEN 498.00 -30 %

Износ
Залиха


10pcs x 30g Висок Квалитет Јасно Пластика Крем Тегла
30ml/1oz Козметички Контејнери Со Бела Капак
Примерокот Се Прикаже Тегли Бесплатен Превозот
Капацитет : 30g
Материјал : ГЛАСАЧКО место(база)+PP(ззп)
Големина : D : D 44mm x H 42mm

Карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
pirlo пакување
Материјал:
Пластични
Големина:
1oz
Број На Модел На:
30g

Производи во категоријата

10ml 1 3oz Дебели КИЛИБАР Стакло се Тркалаат На Шише Етерично Масло Празни Ароматерапијата Парфем Шише + метал Roller Ball

DEN 4080.00

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу метал се тркалаат во топката Килибар празни Дебели шише

Бесплатен Превозот 30pcs/многу 30ml Пластични спреј шише мали пластични спреј шишиња Refillable спреј Шишиња шминка шише за вода

960.00 -5 % DEN 912.00

Бесплатен Превозот 30pcs / многу 30ml Пластични спреј Шише шише мали пластични спреј шише Refillable Шишиња шминка шише за вода1)...

500pcs x 4ml Празна Чаша Цевка со Дрвени Плута Стакло Примероци Ампули Контејнери за Прикажување Монистра

DEN 5280.00

500pcs x 4ml Празна Чаша Цевка со Дрвени Плута Стакло Примероци Ампули Контејнери за Прикажување Монистра4ml стаклено шише со плута, плута стаклена цевкаМатеријал : стаклоКапацитет : 4mlГолемина : 12*75mmЗатка : дрвени коркЛесно може да се sterilized.

Двојно Страна Нерѓосувачки Челик Нога Rasp Callus Мртвите Кожата Смена Exfoliating Педикир Рака Прирачник Нога Датотека 26CM Нога Нега Алатка -5

239.04 -5 % DEN 227.00

Двојно Страна Нерѓосувачки Челик Нога Rasp CallМртвите Кожата Смена Exfoliating Педикир Рака Прирачник Нога Датотека 26 CM Нога Нега Премногу lСпецификации : Podiatry Нога Датотека Со Двојно Двострано CalloRasp26cm во Вкупна ДолжинаЗа Професионалци, како и Лична УпотребаЦелосно AutoclavableНаправени со Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки ЧеликГарантирано Задоволство инаку целосно парите назадКлучни Карактеристики : Бренд новиПремија Одделение од Нерѓосувачки Челик(може да се користи за години)Полиран до Висока Стандард Огледало завршиКупи со Доверба!Целосно гарантирана против дефекти во материјалот и изработкатаСодржината Вклучуваат : 1 x Нога датотека(Случаен Боја)Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

50 грама кафеав МИЛЕНИЧЕ Тегла,Козметички Тегла 50g кафеав тегла со златен/бронза/црна алуминиум Капак сочинуваат Пакување Салон за Убавина Опрема

DEN 2496.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

30ml бела мека цевка за mildy мијат/путер/handcream/суштината/UV заштита на крим/око крем/foundation/ББ крем пластична цевка

DEN 1392.00

точка бр : std30 WL2материјал : PEголемина : 30ml кол : 22mmвисинасо бели / gold / сребрена долго капак 154mmсо злато, акрилик долго капак 159 mm

Бесплатен превозот 100pcs/многу 12ml 24*50mm кои Сакаат Стаклено Шише со Плута ,Високо-квалитетни 12cc Стаклени Ампули Екранот Шише трговија на Големо

2232.00 -8 % DEN 2053.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

Бесплатен превозот 500pcs 15ml црна матирано стакло етерично масло шише со Суб Сребрен прстен dropper стаклено шише парфем

21120.00 -8 % DEN 19430.00

15ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садДијаметар : 28.5 mmшише Висина : 65mm Макс висина за етикета : 36 mm Капацитет : 15ml вратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирнаИмаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

10ml Бонбони Бои се Зголеми FlowerShape Дебело Стакло Парфем Шишиња Во Refillable Спреј Atomizer Празни Parfum Шише

DEN 5712.00

10ml Бонбони Бои се Зголеми Flower Shape Дебело Стакло Парфем Шишиња Во Refillable Спреј Atomizer Празни Parfum ШишеСе истакна : ве молиме контактирајте со нас ако год сакате да знаете повеќе за шише детали информации ние ќе ви одговори на вашето наскоро : )

50pcs/многу 3ml Килибар Стакло Шишенцето Етерично Масло Шише со Orifice Редуктор Plug Завртка Капа Примерок Ампули

666.24 -5 % DEN 633.00

Топла Продажба 3ml Мини Килибар Стаклено Шише со Orifice Редуктор и Капа Мали Суштинско значење за ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

100pcs/многу Топла продажба 50мл airless шише замрзнатото тело бела пумпа транспарентен капак за серумски лосион за промет на големо

DEN 7680.00

100pcs / многу Топла продажба 50мл airless шише замрзнатото тело бела пумпа транспарентен капак за серумски лосион за промет на големо Состојба : 100% Сосема нов...

100pcs 18mm стандард етерично масло шише капаче / злато сребро црни алуминиумски капак 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml за шишиња

DEN 1132.80

100pcs 18mm стандард шише капаче / етерични масла шише капаче / злато сребро црни алуминиумски капак 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml Вратот : 18 / 415 18mm Боја : Злато, сребро црна Употреба : За стандардна етерично масло шише Оваа капа може да се користи за стандардни 5ml,10ml,15ml,20ml,30ml 50мл и 100ml етерично масло шише...

60ml сина Празни Pet Пластика Парфем спреј Шише , 60cc МИЛЕНИЧЕ спреј пластика контејнер ,60g Козметика пакување сад

2016.00 -5 % DEN 1915.00

60ml сина Празни Pet Пластика Парфем спреј Шише , 60cc МИЛЕНИЧЕ спреј пластика контејнер ,60g Козметика пакување садКапацитет : 60mlГолемина : 134x32mmМатеријал : пластикаБоја : сина шише со бела sprayer / транспарентен sprayer / црна sprayerПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

Бесплатен превозот 1200pcs 7ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 7cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

15840.00 -6 % DEN 14890.00

Капацитет : 7mlДијаметар : 22mmВисина : 40mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

10pcs 30g 50g Празни DIY Козметички Досадна Полиран Стакло Лицето Крем Тегла Тенџере Матирано Стакло Око Крем Шише со Црна Капа Дрвени

3125.28 -8 % DEN 2875.00

30g 50g Матирано Стакло Крем Тегла со Дрвени Капа​Детали за производот : 1 Материјал : Дрвени + Стакло2...

5 Шишиња Refillable Protable, Сапун, Шампон Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише 50МЛ Бесплатен Превозот

504.00 -19 % DEN 408.00

На опис на производот : 50МЛ Refillable Шишиња Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише Вода козметички спреј шише Шминка алаткиВода козметички спреј шише со eliquid вода пластикадомашно милениче тешко транспарентен боја спреј млазницата atomizing за чистење шише за водаКраток Опис : Пластични милениче материјал спреј шише со добра цена и висок квалитет на 50млволумен шарени спреј капи hotting продажба на акцииОблик : пенкало круг пластични шишињабоја : јасно пластика шишеКапацитет : 50мл vape милениче шишеУпотреба : течни шише / e сок од шише / парфемКоличина : 3 ДелПакет Големина : 14.0 * 4.0 * 4.0 ( cm )Бруто Тежина / Пакет : 0.15 ( kg ) се Вклучени : Површината сјајниКапа дете доказ ззп / притисок завртка ззп / спреј капаПечатење ПРИЛАГОДЕНО Етикета печатење , свила печатењеAnswer : ___________________________ Note : pls оставите белешка од шише цел : волумен , боја на шишиња и капи, детски доказ капа или притисок капа...

50 грама јасно матирано МИЛЕНИЧЕ Тегла,50g Крем Лименки 50мл МИЛЕНИЧЕ Тегла црна/gold/бронза Капак Алуминиум Капа Крем Тегла Козметички Пакување

DEN 2496.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

120ML Ноктите Салон за Нега на лак за Миење Смена Шише Лесно Притиснете Транспорт Шише 1pc

92.64 -32 % DEN 63.00

Се надеваме дека нашите нокти алатка ќе им донесе здравје и убава на вашите нокти.За било какви прашања од ваша страна, ве молиме контактирајте го нашиот Услуги во прв план...

2ML 100pcs/многу Мали Празни Јасно Eyeliner Цевка, Пластична DIY Козметички Eyelash Лепак Refillable Шише, Eyeliner Раст Течни Цевка

3459.84 -10 % DEN 3114.00

2 ML 100pcs / многу Мали Празни Јасно Eyeliner Цевка, Пластична DIY Козметички Eyelash Лепак Refillable Шише, Класичен Eyeliner Раст Течни СадБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Eyeliner ЦевкаКапацитет : 2mlГолемина : H84mmБоја : Јасно + Црна КапаМатеријал : ПластикаКоличина : 100pcs

5g/ml Празни Алуминиум Тегли Refillable Козметички Шише Маст Крем Примерок Пакување Контејнери Завртка Капа Бесплатен Превозот

DEN 1391.52

Опис На ПроизводотМатеријал : алуминиумГолемина : 5g (Дијаметар : 2.8 см,Висок : 1.3 см)Употреба : Да се спакуваат крем,маст,и така натаму,шишето е нетоксични,висок квалитет.Слики покажуваат

5/50PCS 8ML Празен Круг Маскара Цевка, Преносни Eyelash Течни Шише, Refillable Маскара Крем Пакување Контејнери Со Мулти-боја

448.32 -30 % DEN 314.00

5 / 50 PCS 8 ML Празен Круг Маскара Цевка, Преносни Eyelash Течни Шише, Refillable Маскара Крем Пакување Контејнери Со МултибојаФункција На ОписПредмет Шифра СМТМЕЛ03Шише Материјал PETGКапацитет8ml ГолеминаДијаметар : 16mm Висина : 90mmТежина 7.8 gБОЈАСРЕБРЕНА / ЗЛАТОMOQ5 / 50 PCS / МНОГУПроизвод Олово Време 3 ДенаКако да нарачате : За превозот : Враќање / Поврат : Повратни информации :

15gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња тегла акрилик

DEN 2724.00

15gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D57*40 Hmm Капацитет : 15ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

5gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња

DEN 2558.40

5gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D33*21 Hmm Капацитет : 5ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

Obrou 10ml 15ml 30ml 50мл licorne bouteill flacon compte gouttes де plastique 1000pcs попуст en forme de bouteille

DEN 14441.76

Квалификација и сертификатиОпис на производот име на Производ pe шише Капацитет 50мл Облик на пенкало шише Потекло Кина шишиња снабдувач Материјали со Висок квалитет ЈП Користи Козметика, етерични масла, парфеми, лепак, капки за очи, Кап завртки капа боја црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена dropper пластични долги тенки совет капак кристал капаСтандардната боја на капа е бела ве молиме оставете порака дали би сакале да имаат и други бои ( црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена за избор) Капацитет : 50млПакување & Испорака Олово Време на Популарната Волумен Шише Количество Олово Време на 10.000 компјутери 50,000 компјутери 13 работни дена до 50.000 компјутери на 100.000 компјутери 3 5 работни дена на 100.000 компјутери 30,0000 компјутери 5 7 работни дена Повеќе од 100,0000 компјутери 10 12 работни дена пакувањеПакување Детали на Популарната ВолуменПакување Детали на Популарната ВолуменНашите Услуги↓ Цел зголемување од 1 buc сега ↓ пен црна шишеЈП рамен капа шише пенкало PE шишеголем волумен шише мат стакло шише големо шишепенкало шише черепот шишејп игла капа шише Нашата КомпанијаГуангжу Obrou Пакување Производи Co., Ltd, кој се наоѓа во Baiyun Област, Гуангжу Град, Кина, специјализирана во производство на фармацевтски материјали за пакување, како ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) око dropper шише; висока густина полиетилен ( HDPE ) солидна медицина шишиња ; полиестер ( ПЕТ ) течни медицина пакување шише , надворешни ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) маст цевка итн.Нашата фабрика, повеќе од 200 висококвалификувани работници, има стандарден индустриски погон на 2000 метри и на 1000 метри, опремени со напредна физика, откривањето на бактерии тестирање објекти; софистицирани автоматски шприцоване, удар во калапи, вбризгување водат удар лиење машина и сродна опрема.Obrou производи се во согласност со стандардот на Државата Прехрамбената и Лекарската Администрација за регистрација за сертификација...

Purplestones-Сребрена Парфем Atomizer Носителот Мирис Спреј Празна Шише За Туристички Кампување Мини

64.80 -7 % DEN 60.00

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Предмет Бр : 3816 Објект Материјал : Алуминиум Оксид Случај+Стакло тело Објект Боја : Сребро Објект Големина : 131.3 см / 5.12"x0.51"(1cm=0.39 инчен) Точка Капацитет : 5ml Објект Игран : Лесно се Пополни Refillable Преносни Патување Atomizer Парфем Шише ве Молиме дозвола 0.30.5 cm грешка, бидејќи на Рака Мерка ве Молиме дозвола некои аберација, бидејќи на различни дисплеј Пакет Листата : Празните Шишиња1pcВе молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

12ml Мини Парфем Шише Atomizer Спреј Празни Патување Refillable Шишиња Луксузни Parfum Airless Пумпа Козметички Контејнери 120pcs

DEN 7344.00

Карактеристики : Компактен и пренослив, удобен за носење и чување.Тоа е многу лесен за употреба и може да се полни во секунди.Едноставно притиснете го копчето на дното од вашиот омилен парфем колосек и да ја задржите кликнување до тој се полни.ЏебГолемина со 5ml капацитет и идеален да се лизга во било кеси.Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / Шминка Смена во помалСад без полагање на целото шише со вас на одмор.Чисто стакло шишенцето во внатрешноста за лесно да се види колку парфем останува.Авионски Одобрена Големина( TSAfriendly)...

50pcs/многу Црна Конзервирање Тегла со розова/gold/бела капи МИЛЕНИЧЕ Темна Црна Лименки путер солидна парфем пакување Крем Контејнери

DEN 2703.36

50pcs / многу Црна Конзервирање Тегла со розова / gold / бела капи МИЛЕНИЧЕ Темна Црна Лименки путер солидна парфем пакување Крем Контејнери детали за производот Погоден за Козметика, Храна и Занаетчиски апликации...

10gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња

DEN 2459.04

10gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D42*29 Hmm Капацитет : 10ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.