• Ново
20pcs/многу симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња/Ампули Контејнери Мали шишиња кои сакаат 2ml стаклени шишиња

20pcs/многу симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња/Ампули Контејнери Мали шишиња кои сакаат 2ml стаклени шишиња

Оценка на клиентот:
DEN 383.52
DEN 364.00 -5 %

Износ
Залиха

Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња/Ампули Тегли Контејнери Мали шишиња кои сакаат 2ml стаклени шишиња
Карактеристики :
Име : Мини Јасно Плута Затка Стаклено Шише
Материјал : Стакло/Корк
Капацитет : 2ml
Тип : Чување Шишиња И Тегли
Шише Боја : Јасно
Големина на : Висок 28 мм * Дното 16 мм
Превозот Начини : Fed Ex, DHL, UPS-от, ТНТ, EMS Превозот
Ние сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето. Ние сме директни фабрика локална во предградие Шенжен, кој ги има најголемите електронски пазарот во Кина, и затоа може да prodive competitve цена и многу најдобри serive во сите аспекти.
Ние Брод вашата нарачка во рок од 2 -5 работни дена по извршената уплата расчисти како што се речиси сите објекти instock. EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 10 дена. DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. За Fedex ОДНОСНО или DHL превозот, ние може да providethe валидна следење на број следниот ден вашиот orderis испраќаат.
Бизнис денови : Од недела до петок Ние нудиме 7/24 полно работно време услуга,ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било каков проблем на мојот производ. Вашето барање ќе се одговори во рок од 8 часа. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни дена по добивањето на потврдување на уплатата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30-50 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот објект.Otherewise,ние ќе се земе во предвид дека објектот е примена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
2mlGBW

Производи во категоријата

Бесплатен превозот! 50pcs/многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња

1392.00 -5 % DEN 1322.00

Бесплатен превозот! 50pcs / многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња1)...

10gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња

DEN 2459.04

10gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D42*29 Hmm Капацитет : 10ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

50 грама кафеав МИЛЕНИЧЕ Тегла,Козметички Тегла 50g кафеав тегла со златен/бронза/црна алуминиум Капак сочинуваат Пакување Салон за Убавина Опрема

DEN 2496.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

Бесплатен превозот 1200pcs 7ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 7cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

15840.00 -6 % DEN 14890.00

Капацитет : 7mlДијаметар : 22mmВисина : 40mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

Топла 50мл 150ml Празни Airless Пумпа Шишиња Со Златен линија Пластични Вакум Шише Шминка Козметички Лосион Контејнери 100pcs/многу

DEN 6480.00

Airless Шишиња помогнат на бактерии и други contaminents надвор од вашиот органски производ или sjincare израз траен производ...

10pcs x 30g Висок Квалитет Јасно Пластика Крем Тегла, 30ml/1oz Козметички Контејнери Со Бела Капак, Примерокот се Прикаже Тегли Бесплатен Превозот

711.84 -30 % DEN 498.00

10pcs x 30g Висок Квалитет Јасно Пластика Крем Тегла30ml / 1oz Козметички Контејнери Со Бела КапакПримерокот Се Прикаже Тегли Бесплатен ПревозотКапацитет : 30gМатеријал : ГЛАСАЧКО место(база)+PP(ззп)Големина : D : D 44mm x H 42mm

Бесплатен превозот 500pcs 15ml црна матирано стакло етерично масло шише со Суб Сребрен прстен dropper стаклено шише парфем

21120.00 -8 % DEN 19430.00

15ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садДијаметар : 28.5 mmшише Висина : 65mm Макс висина за етикета : 36 mm Капацитет : 15ml вратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирнаИмаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

30pcs/многу 150ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Коса Шампон/клима уред Шишиња лосион пумпа шише шампон пакување козметички пумпа за шише

DEN 2731.20

30pcs / многу 150ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Коса Шампон / клима уред Шишиња лосион пумпа шише шампон пакување козметички пумпа за шишеPETG Материјал,храна одделениетежина:40.9 g / еез​Брза испорака,по добивате вашата исплата,може даснашле на пратката во рок од 3 дневна.4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.1 Дијамант за угледот!Добра комуникација!Начини На Плаќање : 1...

бесплатен превозот 50g 10/30/50pcs/многу транспарентен МИЛЕНИЧЕ тегла,

816.00 -8 % DEN 751.00

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на производи.повеќе детали,ве молиме кликнете на неа : http : / / www.aliexpress.com / store / 512499 или контактирајте го продавачот.Било какви дополнителни прашања,слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што побрзо.Со нетрпение очекувам да има среќен бизнис со вас.Krystal : ) За производи : 1...

50 грама јасно матирано МИЛЕНИЧЕ Тегла,50g Крем Лименки 50мл МИЛЕНИЧЕ Тегла црна/gold/бронза Капак Алуминиум Капа Крем Тегла Козметички Пакување

DEN 2496.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

60ml сина Празни Pet Пластика Парфем спреј Шише , 60cc МИЛЕНИЧЕ спреј пластика контејнер ,60g Козметика пакување сад

2016.00 -5 % DEN 1915.00

60ml сина Празни Pet Пластика Парфем спреј Шише , 60cc МИЛЕНИЧЕ спреј пластика контејнер ,60g Козметика пакување садКапацитет : 60mlГолемина : 134x32mmМатеријал : пластикаБоја : сина шише со бела sprayer / транспарентен sprayer / црна sprayerПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

Двојно Страна Нерѓосувачки Челик Нога Rasp Callus Мртвите Кожата Смена Exfoliating Педикир Рака Прирачник Нога Датотека 26CM Нога Нега Алатка -5

239.04 -5 % DEN 227.00

Двојно Страна Нерѓосувачки Челик Нога Rasp CallМртвите Кожата Смена Exfoliating Педикир Рака Прирачник Нога Датотека 26 CM Нога Нега Премногу lСпецификации : Podiatry Нога Датотека Со Двојно Двострано CalloRasp26cm во Вкупна ДолжинаЗа Професионалци, како и Лична УпотребаЦелосно AutoclavableНаправени со Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки ЧеликГарантирано Задоволство инаку целосно парите назадКлучни Карактеристики : Бренд новиПремија Одделение од Нерѓосувачки Челик(може да се користи за години)Полиран до Висока Стандард Огледало завршиКупи со Доверба!Целосно гарантирана против дефекти во материјалот и изработкатаСодржината Вклучуваат : 1 x Нога датотека(Случаен Боја)Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

10ml 1 3oz Дебели КИЛИБАР Стакло се Тркалаат На Шише Етерично Масло Празни Ароматерапијата Парфем Шише + метал Roller Ball

DEN 4080.00

Големина на : висок 8.5 cm, широк 2,2 см Капацитет : 10 ML / pc Материјал : стакло Пакет вклучуваат 100pcs / многу метал се тркалаат во топката Килибар празни Дебели шише

Чисто Стакло Етерично Масло Шише Со Црн Спреј Пумпа,Празни Козметички Контејнери,Refillable Парфем Шишиња,Шминка Поставување Спреј

1867.20 -5 % DEN 1774.00

Чисто Стакло Етерично Масло Шише Со Црн Спреј Пумпа,Празни Козметички Контејнери,Refillable Парфем Шишиња,Шминка Поставување СпрејКапацитет : 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlМатеријал : Стаклошише Боја : јаснокапа боја : црнаПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

10pcs 30g 50g Празни DIY Козметички Досадна Полиран Стакло Лицето Крем Тегла Тенџере Матирано Стакло Око Крем Шише со Црна Капа Дрвени

3125.28 -8 % DEN 2875.00

30g 50g Матирано Стакло Крем Тегла со Дрвени Капа​Детали за производот : 1 Материјал : Дрвени + Стакло2 Capactity : 30g 50gПроизвод фотографии : Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!ПлаќањеЗачувам / Кредитна картичка / Web Money.итнПревозот1...

трговија на големо 200pcs/многу 20ml јасно стаклено шише со алуминиумска шарени капаци,20cc примерок ампули со butyl силиконска гума затка,

DEN 4368.00

1, Точка име : 20ml стаклено шише, 20ml стакло шишенцето, примерок шишенцето, јасно стаклено шише,шишето,козметички пакување, козметички сад,суштината шише...

Бесплатен превозот 100pcs/многу 12ml 24*50mm кои Сакаат Стаклено Шише со Плута ,Високо-квалитетни 12cc Стаклени Ампули Екранот Шише трговија на Големо

2232.00 -8 % DEN 2053.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

60ml Пенкало Облик Пластични Dropper Шише Долги Тенки Шише Childproof Капа E-течни Шише 2500pcs/многу

45696.00 -5 % DEN 43411.00

Брза Испорака 60ml ЈП E Течни Шише со Шарени Дете Доказ Капи и Долги Тенки Совети Пенкало Форма ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

50pcs/многу 3ml Килибар Стакло Шишенцето Етерично Масло Шише со Orifice Редуктор Plug Завртка Капа Примерок Ампули

666.24 -5 % DEN 633.00

Топла Продажба 3ml Мини Килибар Стаклено Шише со Orifice Редуктор и Капа Мали Суштинско значење за ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

5gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња

DEN 2558.40

5gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D33*21 Hmm Капацитет : 5ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

500pcs x 4ml Празна Чаша Цевка со Дрвени Плута Стакло Примероци Ампули Контејнери за Прикажување Монистра

DEN 5280.00

500pcs x 4ml Празна Чаша Цевка со Дрвени Плута Стакло Примероци Ампули Контејнери за Прикажување Монистра4ml стаклено шише со плута, плута стаклена цевкаМатеријал : стаклоКапацитет : 4mlГолемина : 12*75mmЗатка : дрвени коркЛесно може да се sterilized.

30ml бела мека цевка за mildy мијат/путер/handcream/суштината/UV заштита на крим/око крем/foundation/ББ крем пластична цевка

DEN 1392.00

точка бр : std30 WL2материјал : PEголемина : 30ml кол : 22mmвисинасо бели / gold / сребрена долго капак 154mmсо злато, акрилик долго капак 159 mm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.