• Ново
MUB - 10ml Rhombus Преносни Мини Стаклено Шише Парфем Roll-on Empty Парфем Случај Refillable Parfum Ампули Шише

MUB - 10ml Rhombus Преносни Мини Стаклено Шише Парфем Roll-on Empty Парфем Случај Refillable Parfum Ампули Шише

Оценка на клиентот:
DEN 120.00
DEN 90.00 -25 %

Износ
Залиха


Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем/Aftershave/Шминка
Смена во помал сад без да се земе целиот шише со вас
На патување суштински за мажите и жените
Карактеристики :
Материјал : Синтетички стакло внатрешна сад+стакло се тркалаат
Спецификации :
Капацитет : 10 ml
Големина : 3.3 x 6.4 cm
Нето тежина : 23.6 g
тоа може да го користите насекаде
Белешки
Како и сите големина прирачник за мерење,има 3 мм на отстапување, ве молиме не цел ако умот на ова!
Сите слика се земени во природна светлина.Но, боја може да бидат погодени од некои други елементи како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.
Ве молиме не цел ако умот на ова!
Руски Клиенти Внимание ве молам : приемникот мора да sreturned назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и Апсолутно не го остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
Ви благодариме.

Карактеристики

боја:
злато, црвено, сино море, сина, зелена, црна, puple, розова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Бренд Име:
MUB
Број На Модел На:
XP021
Точка име :
Топла Продажба 10ml Етерични Масла Парфем Стаклено Шише
Празни Парфем Ампули:
мал примерок контејнери
парфеми и мириси за жени:
Roller Ball Шишиња
парфем шишиња atomizer:
Се тркалаат на шишиња за етерични масла
мини шише парфем:
Се Тркалаат На
празни козметички контејнери:
пластични контејнери за козметика
Големина:
10ML

Производи во категоријата

50 грама кафеав МИЛЕНИЧЕ Тегла,Козметички Тегла 50g кафеав Шише со јасни/white/black PP Капак сочинуваат Пакување Салон за Убавина Опрема

DEN 2064.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + PP капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

Purplestones-Сребрена Парфем Atomizer Носителот Мирис Спреј Празна Шише За Туристички Кампување Мини

64.80 -7 % DEN 60.00

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Предмет Бр : 3816 Објект Материјал : Алуминиум Оксид Случај+Стакло тело Објект Боја : Сребро Објект Големина : 131.3 см / 5.12"x0.51"(1cm=0.39 инчен) Точка Капацитет : 5ml Објект Игран : Лесно се Пополни Refillable Преносни Патување Atomizer Парфем Шише ве Молиме дозвола 0.30.5 cm грешка, бидејќи на Рака Мерка ве Молиме дозвола некои аберација, бидејќи на различни дисплеј Пакет Листата : Празните Шишиња1pcВе молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

Висок Квалитет 360 X 8ML Празна 8 Бои Преносни Rotatable Светлина Atomizer Парфем Стаклено Шише Контејнери со Алуминиумска Sprayer

DEN 27648.00

1, Капацитет : 8ml, 0.5 oz2, Многу погодна за користење во вашето патување3, Различни бои на располагање Ако не ни кажете каква боја ви треба, тогаш ќе ги испрати со бои случајно.4, 10ml е на располагање, како и.5, Ние имаме повеќе 15ml парфем шишиња во различни стилови...

20pcs/многу симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња/Ампули Контејнери Мали шишиња кои сакаат 2ml стаклени шишиња

383.52 -5 % DEN 364.00

Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња / Ампули Тегли Контејнери Мали шишиња кои сакаат 2ml стаклени шишињаКарактеристики : Име : Мини Јасно Плута Затка Стаклено ШишеМатеријал : Стакло / КоркКапацитет : 2mlТип : Чување Шишиња И ТеглиШише Боја : ЈасноГолемина на : Висок 28 мм * Дното 16 ммПревозот Начини : Fed Ex, DHL, UPSот, ТНТ, EMS ПревозотНие сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето...

10ml Бонбони Бои се Зголеми FlowerShape Дебело Стакло Парфем Шишиња Во Refillable Спреј Atomizer Празни Parfum Шише

DEN 5712.00

10ml Бонбони Бои се Зголеми Flower Shape Дебело Стакло Парфем Шишиња Во Refillable Спреј Atomizer Празни Parfum ШишеСе истакна : ве молиме контактирајте со нас ако год сакате да знаете повеќе за шише детали информации ние ќе ви одговори на вашето наскоро : )

H&D 1PC Murano Стакло Срце Облик на Шише Pendant Ѓердан Парфем Етерично Масло Diffuser Прекрасна рачно изработени Подароци (Розева)

287.52 -7 % DEN 267.00

Име : H&D 1 PC Murano Стакло Срце Облик на Шише Pendant Ѓердан Парфем Етерично Масло Diffuser Прекрасна рачно изработени Подароци (Розева) Капацитет : 0.5*1 ml Големина : 11.8*1.1 инчен Боја : Розова Стил : Classic1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

12ml Мини Парфем Шише Atomizer Спреј Празни Патување Refillable Шишиња Луксузни Parfum Airless Пумпа Козметички Контејнери 120pcs

DEN 7344.00

Карактеристики : Компактен и пренослив, удобен за носење и чување.Тоа е многу лесен за употреба и може да се полни во секунди.Едноставно притиснете го копчето на дното од вашиот омилен парфем колосек и да ја задржите кликнување до тој се полни.ЏебГолемина со 5ml капацитет и идеален да се лизга во било кеси.Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / Шминка Смена во помалСад без полагање на целото шише со вас на одмор.Чисто стакло шишенцето во внатрешноста за лесно да се види колку парфем останува.Авионски Одобрена Големина( TSAfriendly)...

5gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња

DEN 2558.40

5gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D33*21 Hmm Капацитет : 5ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун/сино HDPE Козметички Ovals w/ Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиони

DEN 2304.00

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун / сино HDPE Козметички Ovals w / Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиониголеми димензии,шампон за коса,состојба,лосион крем итн може да се користи.500pcs може да се прифати за печатење на логото!тежина : 61gголемина : 500ml

15gA многу акрилик сад,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња тегла акрилик

DEN 2724.00

15gacrylic тегла,крем тегла,козметички тегла,акрилик шише Пластични шишиња Големина : D57*40 Hmm Капацитет : 15ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

2ML 100pcs/многу Мали Празни Јасно Eyeliner Цевка, Пластична DIY Козметички Eyelash Лепак Refillable Шише, Eyeliner Раст Течни Цевка

3459.84 -10 % DEN 3114.00

2 ML 100pcs / многу Мали Празни Јасно Eyeliner Цевка, Пластична DIY Козметички Eyelash Лепак Refillable Шише, Класичен Eyeliner Раст Течни СадБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Eyeliner ЦевкаКапацитет : 2mlГолемина : H84mmБоја : Јасно + Црна КапаМатеријал : ПластикаКоличина : 100pcs

30pcs/многу Нови Arrivel 100ml 120ml 150ml Килибар Празни МИЛЕНИЧЕ Шише Браун Рамен Рамо Пластични Шише Со Црна Маска & Внатрешна Приклучок

976.80 -5 % DEN 928.00

Сосема нов и Висок квалитет 1)Материјал : ПЕТ Шише со пластичен капак 2)Боја : Кафена шише со бела,црна ,јасно капа 3)Големина : 100ml дијаметар 40mm шише висока 115mm целокупната висока 119mm тежина : 18g 120ml дијаметар 41mm шише висока 127mm целокупната висока 132mm тежина : 21g 150ml дијаметар 42mm шише висока 136mm целокупната висока 141mm тежина : 23g 4)Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон 5)Капацитет : 100ml ,120ml ,150ml Слика Покаже **објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност...

Бесплатен превозот 100pcs/многу 12ml 24*50mm кои Сакаат Стаклено Шише со Плута ,Високо-квалитетни 12cc Стаклени Ампули Екранот Шише трговија на Големо

2232.00 -8 % DEN 2053.00

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

Бесплатен превозот! 50pcs/многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња

1392.00 -5 % DEN 1322.00

Бесплатен превозот! 50pcs / многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња1)...

5g/ml Празни Алуминиум Тегли Refillable Козметички Шише Маст Крем Примерок Пакување Контејнери Завртка Капа Бесплатен Превозот

DEN 1391.52

Опис На ПроизводотМатеријал : алуминиумГолемина : 5g (Дијаметар : 2.8 см,Висок : 1.3 см)Употреба : Да се спакуваат крем,маст,и така натаму,шишето е нетоксични,висок квалитет.Слики покажуваат

Obrou 10ml 15ml 30ml 50мл licorne bouteill flacon compte gouttes де plastique 1000pcs попуст en forme de bouteille

DEN 14441.76

Квалификација и сертификатиОпис на производот име на Производ pe шише Капацитет 50мл Облик на пенкало шише Потекло Кина шишиња снабдувач Материјали со Висок квалитет ЈП Користи Козметика, етерични масла, парфеми, лепак, капки за очи, Кап завртки капа боја црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена dropper пластични долги тенки совет капак кристал капаСтандардната боја на капа е бела ве молиме оставете порака дали би сакале да имаат и други бои ( црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена за избор) Капацитет : 50млПакување & Испорака Олово Време на Популарната Волумен Шише Количество Олово Време на 10.000 компјутери 50,000 компјутери 13 работни дена до 50.000 компјутери на 100.000 компјутери 3 5 работни дена на 100.000 компјутери 30,0000 компјутери 5 7 работни дена Повеќе од 100,0000 компјутери 10 12 работни дена пакувањеПакување Детали на Популарната ВолуменПакување Детали на Популарната ВолуменНашите Услуги↓ Цел зголемување од 1 buc сега ↓ пен црна шишеЈП рамен капа шише пенкало PE шишеголем волумен шише мат стакло шише големо шишепенкало шише черепот шишејп игла капа шише Нашата КомпанијаГуангжу Obrou Пакување Производи Co., Ltd, кој се наоѓа во Baiyun Област, Гуангжу Град, Кина, специјализирана во производство на фармацевтски материјали за пакување, како ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) око dropper шише; висока густина полиетилен ( HDPE ) солидна медицина шишиња ; полиестер ( ПЕТ ) течни медицина пакување шише , надворешни ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) маст цевка итн.Нашата фабрика, повеќе од 200 висококвалификувани работници, има стандарден индустриски погон на 2000 метри и на 1000 метри, опремени со напредна физика, откривањето на бактерии тестирање објекти; софистицирани автоматски шприцоване, удар во калапи, вбризгување водат удар лиење машина и сродна опрема.Obrou производи се во согласност со стандардот на Државата Прехрамбената и Лекарската Администрација за регистрација за сертификација...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.