• Ново
50pcs Нови пристигнување 5ml Стакло Dropper шишиња,5cc Празни Етерично Масло шише Мал примерок Ампули со Бела гума

50pcs Нови пристигнување 5ml Стакло Dropper шишиња,5cc Празни Етерично Масло шише Мал примерок Ампули со Бела гума

Оценка на клиентот:
DEN 2331.84
DEN 2099.00 -10 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
50pcs Нови пристигнување 5ml Стакло Dropper шише,5cc Празни Етерично Масло шише Мал примерок Ампули Бела гума
Капацитет : 5ml, 5cc
Материјали : Висок степен на Стакло
Големина : DIam 2,2 см, Висина 7.4 cm
Шише боја : Жолто, Сино, Зелено
Капа боја : Бела Гума со Сребрен гердан
Забелешка : ве молиме оставете порака дека ни кажете каква боја на шише ви треба, или ќе испрати по случаен избор.

Карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
5ML
Шише боја:
Килибар, Зелена, Сина
Топ боја:
Бела Гума со Сребрен гердан

Производи во категоријата

Бесплатен превозот! 50pcs/многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња

1392.00 -5 % DEN 1322.00

Бесплатен превозот! 50pcs / многу 30 ml Пластични спреј шише мали пластични шишиња Refillable шише за вода, 30ml Транспарентен Спреј Шишиња1)...

100pcs 18mm стандард етерично масло шише капаче / злато сребро црни алуминиумски капак 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml за шишиња

DEN 1132.80

100pcs 18mm стандард шише капаче / етерични масла шише капаче / злато сребро црни алуминиумски капак 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml Вратот : 18 / 415 18mm Боја : Злато, сребро црна Употреба : За стандардна етерично масло шише Оваа капа може да се користи за стандардни 5ml,10ml,15ml,20ml,30ml 50мл и 100ml етерично масло шише...

500pcs x 4ml Празна Чаша Цевка со Дрвени Плута Стакло Примероци Ампули Контејнери за Прикажување Монистра

DEN 5280.00

500pcs x 4ml Празна Чаша Цевка со Дрвени Плута Стакло Примероци Ампули Контејнери за Прикажување Монистра4ml стаклено шише со плута, плута стаклена цевкаМатеријал : стаклоКапацитет : 4mlГолемина : 12*75mmЗатка : дрвени коркЛесно може да се sterilized.

10pcs x 30g Висок Квалитет Јасно Пластика Крем Тегла, 30ml/1oz Козметички Контејнери Со Бела Капак, Примерокот се Прикаже Тегли Бесплатен Превозот

711.84 -30 % DEN 498.00

10pcs x 30g Висок Квалитет Јасно Пластика Крем Тегла30ml / 1oz Козметички Контејнери Со Бела КапакПримерокот Се Прикаже Тегли Бесплатен ПревозотКапацитет : 30gМатеријал : ГЛАСАЧКО место(база)+PP(ззп)Големина : D : D 44mm x H 42mm

Obrou 10ml 15ml 30ml 50мл licorne bouteill flacon compte gouttes де plastique 1000pcs попуст en forme de bouteille

DEN 14441.76

Квалификација и сертификатиОпис на производот име на Производ pe шише Капацитет 50мл Облик на пенкало шише Потекло Кина шишиња снабдувач Материјали со Висок квалитет ЈП Користи Козметика, етерични масла, парфеми, лепак, капки за очи, Кап завртки капа боја црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена dropper пластични долги тенки совет капак кристал капаСтандардната боја на капа е бела ве молиме оставете порака дали би сакале да имаат и други бои ( црвена, виолетова,бела,црна,портокалова,сина,зелена за избор) Капацитет : 50млПакување & Испорака Олово Време на Популарната Волумен Шише Количество Олово Време на 10.000 компјутери 50,000 компјутери 13 работни дена до 50.000 компјутери на 100.000 компјутери 3 5 работни дена на 100.000 компјутери 30,0000 компјутери 5 7 работни дена Повеќе од 100,0000 компјутери 10 12 работни дена пакувањеПакување Детали на Популарната ВолуменПакување Детали на Популарната ВолуменНашите Услуги↓ Цел зголемување од 1 buc сега ↓ пен црна шишеЈП рамен капа шише пенкало PE шишеголем волумен шише мат стакло шише големо шишепенкало шише черепот шишејп игла капа шише Нашата КомпанијаГуангжу Obrou Пакување Производи Co., Ltd, кој се наоѓа во Baiyun Област, Гуангжу Град, Кина, специјализирана во производство на фармацевтски материјали за пакување, како ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) око dropper шише; висока густина полиетилен ( HDPE ) солидна медицина шишиња ; полиестер ( ПЕТ ) течни медицина пакување шише , надворешни ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) маст цевка итн.Нашата фабрика, повеќе од 200 висококвалификувани работници, има стандарден индустриски погон на 2000 метри и на 1000 метри, опремени со напредна физика, откривањето на бактерии тестирање објекти; софистицирани автоматски шприцоване, удар во калапи, вбризгување водат удар лиење машина и сродна опрема.Obrou производи се во согласност со стандардот на Државата Прехрамбената и Лекарската Администрација за регистрација за сертификација...

100pcs/многу Топла продажба 50мл airless шише замрзнатото тело бела пумпа транспарентен капак за серумски лосион за промет на големо

DEN 7680.00

100pcs / многу Топла продажба 50мл airless шише замрзнатото тело бела пумпа транспарентен капак за серумски лосион за промет на големо Состојба : 100% Сосема нов...

30ML 20pcs/многу Празна Чаша Козметички Тонер Шише со Завртка Капа, Високо Квалитетна Емулзија за Складирање,DIY Козметички Refiilable Сад

3432.96 -10 % DEN 3090.00

30 ML 20pcs / многу Празна Чаша Козметички Тонер Шише со Завртка Капа, Високо Квалитетна Емулзија за Складирање, Козметички Refiilable СадБесплатен Превозот 20pcs / многуТочка Име : Тонер За ШишеКапацитет : 30mlБоја : Бела Шише + Црна / Сребрена КапаМатеријал : Стакло + ПластикаКоличина : 20pcs

Двојно Страна Нерѓосувачки Челик Нога Rasp Callus Мртвите Кожата Смена Exfoliating Педикир Рака Прирачник Нога Датотека 26CM Нога Нега Алатка -5

239.04 -5 % DEN 227.00

Двојно Страна Нерѓосувачки Челик Нога Rasp CallМртвите Кожата Смена Exfoliating Педикир Рака Прирачник Нога Датотека 26 CM Нога Нега Премногу lСпецификации : Podiatry Нога Датотека Со Двојно Двострано CalloRasp26cm во Вкупна ДолжинаЗа Професионалци, како и Лична УпотребаЦелосно AutoclavableНаправени со Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки ЧеликГарантирано Задоволство инаку целосно парите назадКлучни Карактеристики : Бренд новиПремија Одделение од Нерѓосувачки Челик(може да се користи за години)Полиран до Висока Стандард Огледало завршиКупи со Доверба!Целосно гарантирана против дефекти во материјалот и изработкатаСодржината Вклучуваат : 1 x Нога датотека(Случаен Боја)Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

10ml Бонбони Бои се Зголеми FlowerShape Дебело Стакло Парфем Шишиња Во Refillable Спреј Atomizer Празни Parfum Шише

DEN 5712.00

10ml Бонбони Бои се Зголеми Flower Shape Дебело Стакло Парфем Шишиња Во Refillable Спреј Atomizer Празни Parfum ШишеСе истакна : ве молиме контактирајте со нас ако год сакате да знаете повеќе за шише детали информации ние ќе ви одговори на вашето наскоро : )

50pcs/многу 3ml Килибар Стакло Шишенцето Етерично Масло Шише со Orifice Редуктор Plug Завртка Капа Примерок Ампули

666.24 -5 % DEN 633.00

Топла Продажба 3ml Мини Килибар Стаклено Шише со Orifice Редуктор и Капа Мали Суштинско значење за ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

бесплатен превозот 50g 10/30/50pcs/многу транспарентен МИЛЕНИЧЕ тегла,

816.00 -8 % DEN 751.00

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на производи.повеќе детали,ве молиме кликнете на неа : http : / / www.aliexpress.com / store / 512499 или контактирајте го продавачот.Било какви дополнителни прашања,слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што побрзо.Со нетрпение очекувам да има среќен бизнис со вас.Krystal : ) За производи : 1...

5/50PCS 8ML Празен Круг Маскара Цевка, Преносни Eyelash Течни Шише, Refillable Маскара Крем Пакување Контејнери Со Мулти-боја

448.32 -30 % DEN 314.00

5 / 50 PCS 8 ML Празен Круг Маскара Цевка, Преносни Eyelash Течни Шише, Refillable Маскара Крем Пакување Контејнери Со МултибојаФункција На ОписПредмет Шифра СМТМЕЛ03Шише Материјал PETGКапацитет8ml ГолеминаДијаметар : 16mm Висина : 90mmТежина 7.8 gБОЈАСРЕБРЕНА / ЗЛАТОMOQ5 / 50 PCS / МНОГУПроизвод Олово Време 3 ДенаКако да нарачате : За превозот : Враќање / Поврат : Повратни информации :

50 грама кафеав МИЛЕНИЧЕ Тегла,Козметички Тегла 50g кафеав тегла со златен/бронза/црна алуминиум Капак сочинуваат Пакување Салон за Убавина Опрема

DEN 2496.00

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 71.5 mm Висина со капак(мм) 31mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

Висок Квалитет 360 X 8ML Празна 8 Бои Преносни Rotatable Светлина Atomizer Парфем Стаклено Шише Контејнери со Алуминиумска Sprayer

DEN 27648.00

1, Капацитет : 8ml, 0.5 oz2, Многу погодна за користење во вашето патување3, Различни бои на располагање Ако не ни кажете каква боја ви треба, тогаш ќе ги испрати со бои случајно.4, 10ml е на располагање, како и.5, Ние имаме повеќе 15ml парфем шишиња во различни стилови...

10ml парфем Шишиња 10cc Празни спреј шише, Мини мали Parfum Ампули, мириси Atomizer пакување шише трговија на големо/мало

1919.52 -8 % DEN 1766.00

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со мене однапред или оставете порака.Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!10ml парфем Шишиња 10cc Празни спреј шише, Мини мали Parfum Ампули, мириси Atomizer пакување шише трговија на големо / малоИме : 10ml парфем спреј шише со матираноМатеријал : тело милениче, капа PPМаксимална : 7.2 cmDiam : 2.3 см

Purplestones-Сребрена Парфем Atomizer Носителот Мирис Спреј Празна Шише За Туристички Кампување Мини

64.80 -7 % DEN 60.00

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Предмет Бр : 3816 Објект Материјал : Алуминиум Оксид Случај+Стакло тело Објект Боја : Сребро Објект Големина : 131.3 см / 5.12"x0.51"(1cm=0.39 инчен) Точка Капацитет : 5ml Објект Игран : Лесно се Пополни Refillable Преносни Патување Atomizer Парфем Шише ве Молиме дозвола 0.30.5 cm грешка, бидејќи на Рака Мерка ве Молиме дозвола некои аберација, бидејќи на различни дисплеј Пакет Листата : Празните Шишиња1pcВе молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

MUB - 10ml Rhombus Преносни Мини Стаклено Шише Парфем Roll-on Empty Парфем Случај Refillable Parfum Ампули Шише

120.00 -25 % DEN 90.00

Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / ШминкаСмена во помал сад без да се земе целиот шише со васНа патување суштински за мажите и женитеКарактеристики : Материјал : Синтетички стакло внатрешна сад+стакло се тркалаатСпецификации : Капацитет : 10 mlГолемина : 3.3 x 6.4 cmНето тежина : 23.6 gтоа може да го користите насекадеБелешкиКако и сите големина прирачник за мерење,има 3 мм на отстапување, ве молиме не цел ако умот на ова!Сите слика се земени во природна светлина.Но, боја може да бидат погодени од некои други елементи како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Ве молиме не цел ако умот на ова!Руски Клиенти Внимание ве молам : приемникот мора да sreturned назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и Апсолутно не го остави негативни повратни информации...

Тенка Гел Eyelash Печ Флексибилни 1000 пара/кутија Пакет Lint Гел за Под Очи Подлога Печ Колаген И Хијалуронска Око Влошки

18144.00 -15 % DEN 15422.00

Постојат вкупно 500 кеси за вас,1 торба се 2 пара,па така постојат totaol 1000 парови!Точка Име : Лепило Око Подлога За Eyelash Продолжување Бренд Име : Stars Colors Број на Модел : N001 G Количина : 2 пара / patch 1000pairs / кутија(1 торба 2 пара) Материјал : Памук Ефект : 1.Олеснување на брчките и го негуваат очи2.Избелуваат вашата кожа3.Зајакнување на хранливи материи навлегувањето на очите дел4.Хијалуронска Киселина5.Lint СлободниМодел ШоуФизичките ЕфектиЗа превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард на превозот и хонг конг Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

60ml Пенкало Облик Пластични Dropper Шише Долги Тенки Шише Childproof Капа E-течни Шише 2500pcs/многу

45696.00 -5 % DEN 43411.00

Брза Испорака 60ml ЈП E Течни Шише со Шарени Дете Доказ Капи и Долги Тенки Совети Пенкало Форма ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

12ml Мини Парфем Шише Atomizer Спреј Празни Патување Refillable Шишиња Луксузни Parfum Airless Пумпа Козметички Контејнери 120pcs

DEN 7344.00

Карактеристики : Компактен и пренослив, удобен за носење и чување.Тоа е многу лесен за употреба и може да се полни во секунди.Едноставно притиснете го копчето на дното од вашиот омилен парфем колосек и да ја задржите кликнување до тој се полни.ЏебГолемина со 5ml капацитет и идеален да се лизга во било кеси.Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / Шминка Смена во помалСад без полагање на целото шише со вас на одмор.Чисто стакло шишенцето во внатрешноста за лесно да се види колку парфем останува.Авионски Одобрена Големина( TSAfriendly)...

Бесплатен превозот 500pcs 15ml црна матирано стакло етерично масло шише со Суб Сребрен прстен dropper стаклено шише парфем

21120.00 -8 % DEN 19430.00

15ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садДијаметар : 28.5 mmшише Висина : 65mm Макс висина за етикета : 36 mm Капацитет : 15ml вратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирнаИмаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

H&D 1PC Murano Стакло Срце Облик на Шише Pendant Ѓердан Парфем Етерично Масло Diffuser Прекрасна рачно изработени Подароци (Розева)

287.52 -7 % DEN 267.00

Име : H&D 1 PC Murano Стакло Срце Облик на Шише Pendant Ѓердан Парфем Етерично Масло Diffuser Прекрасна рачно изработени Подароци (Розева) Капацитет : 0.5*1 ml Големина : 11.8*1.1 инчен Боја : Розова Стил : Classic1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун/сино HDPE Козметички Ovals w/ Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиони

DEN 2304.00

500ml Пластични Шишиња, 17.6 оз браун / сино HDPE Козметички Ovals w / Лосион Пумпи бела шишиња за шампони, балсами, лосиониголеми димензии,шампон за коса,состојба,лосион крем итн може да се користи.500pcs може да се прифати за печатење на логото!тежина : 61gголемина : 500ml

5 Шишиња Refillable Protable, Сапун, Шампон Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише 50МЛ Бесплатен Превозот

504.00 -19 % DEN 408.00

На опис на производот : 50МЛ Refillable Шишиња Лосион Пена Вода Пластични Притисне Пумпа Спреј Шише Вода козметички спреј шише Шминка алаткиВода козметички спреј шише со eliquid вода пластикадомашно милениче тешко транспарентен боја спреј млазницата atomizing за чистење шише за водаКраток Опис : Пластични милениче материјал спреј шише со добра цена и висок квалитет на 50млволумен шарени спреј капи hotting продажба на акцииОблик : пенкало круг пластични шишињабоја : јасно пластика шишеКапацитет : 50мл vape милениче шишеУпотреба : течни шише / e сок од шише / парфемКоличина : 3 ДелПакет Големина : 14.0 * 4.0 * 4.0 ( cm )Бруто Тежина / Пакет : 0.15 ( kg ) се Вклучени : Површината сјајниКапа дете доказ ззп / притисок завртка ззп / спреј капаПечатење ПРИЛАГОДЕНО Етикета печатење , свила печатењеAnswer : ___________________________ Note : pls оставите белешка од шише цел : волумен , боја на шишиња и капи, детски доказ капа или притисок капа...

Бесплатен превозот 1200pcs 7ml Мала Симпатична Мини Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери 7cc Мал кои Сакаат Шише со Корк

15840.00 -6 % DEN 14890.00

Капацитет : 7mlДијаметар : 22mmВисина : 40mmШише боја : ЈасноСе користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.нашите шишиња се направени од високотранспарентни и јасни borosilicate стакло.Повеќе големина се достапниИмаме повеќе големини шишиња за вашиот избор...

30pcs/многу 150ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Коса Шампон/клима уред Шишиња лосион пумпа шише шампон пакување козметички пумпа за шише

DEN 2731.20

30pcs / многу 150ml МИЛЕНИЧЕ Шише Празно Коса Шампон / клима уред Шишиња лосион пумпа шише шампон пакување козметички пумпа за шишеPETG Материјал,храна одделениетежина:40.9 g / еез​Брза испорака,по добивате вашата исплата,може даснашле на пратката во рок од 3 дневна.4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.1 Дијамант за угледот!Добра комуникација!Начини На Плаќање : 1...

20ml Вода Коцка Празни Парфем Шишиња Atomizer Спреј Стакло Refillable Шише со Спреј Мирис Случај со Туристички Преносни F20171423

5438.40 -6 % DEN 5112.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2ML 100pcs/многу Мали Празни Јасно Eyeliner Цевка, Пластична DIY Козметички Eyelash Лепак Refillable Шише, Eyeliner Раст Течни Цевка

3459.84 -10 % DEN 3114.00

2 ML 100pcs / многу Мали Празни Јасно Eyeliner Цевка, Пластична DIY Козметички Eyelash Лепак Refillable Шише, Класичен Eyeliner Раст Течни СадБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Eyeliner ЦевкаКапацитет : 2mlГолемина : H84mmБоја : Јасно + Црна КапаМатеријал : ПластикаКоличина : 100pcs

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.