• Ново
30G 1OZ ЗЛАТО ACYLIC Цилиндрична форма за НЕГА на КОЖАТА МАСКА КРЕМ КОЗМЕТИКА ТЕГЛА САД ШИШЕ ПАКУВАЊЕ (50PCS)MERX УБАВИНА БРЕНД

30G 1OZ ЗЛАТО ACYLIC Цилиндрична форма за НЕГА на КОЖАТА МАСКА КРЕМ КОЗМЕТИКА ТЕГЛА САД ШИШЕ ПАКУВАЊЕ (50PCS)MERX УБАВИНА БРЕНД

Оценка на клиентот:
DEN 5485.92
DEN 3840.00 -30 %

Износ
Залиха


Ако сакате помалку од 50pcs ве молиме кликнете подолу на сликата.
30 G 1 OZ ЗЛАТО ACYLIC Цилиндрична форма за НЕГА на КОЖАТА МАСКА КРЕМ КОЗМЕТИКА ТЕГЛА САД ШИШЕ ПАКУВАЊЕ (50 PCS) MERX УБАВИНА БРЕНД
Модел NO : CMGG-CJ-31
Дијаметар : 5.5 cm
Максимална : 5.3 cm
Капацитет : 30g/30ml
Боја : златна
Големина Опис :
Големината ние нудиме е редовна големина за европа&американски клиенти. ако не сте сосема сигурни во врска со вашиот кармин првенство големина. ве молиме снабдување кармин цевка за нас пред цел, ние ќе се прилагодите на мувла според точно пакување за да се обезбеди мувла ќе работат за вашиот кармин цевка.
Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ/Paypal И TT се прифатливи; ве Молиме не payoff пред се нашите потврдите. ние ќе потврди превозот цена според ажурирање го оценувате!
Превозот Опции :
Превозот Начин :
1) Ако сте одбрале Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние ќе брод преку Кина Пост Обичните Мали Плус, ова превозот начин е aliexpress се Препорачува.но, ова превозот начин само песна пакетот кога пакетот е од нашата компанија за "Од авион". После пакетот на авион за да вашата земја, вие не може да следење каде што е. Но, не грижете се, тоа може да се пристигнале до вас на време, ако ви треба целосна следење информации кои се од нашата компанија во вашата куќа (Addressee), ве молиме да не го избра Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ве молиме да го одбра други превозот начин,ви благодариме
2)Ако се одлучите на продавачот за испорака начин, ние ќе брод за вас според кои превозот е најдобро за вашата земја, како Кина Пост Воздух mail, Хонгконг пост воздух mail, ,Шведска Пост, Холандија,E-пакет, Естонија пост воздух mail, Виетнам Мислења...и така натаму.
Превозот Време :
5) e Packet во САД : 7-15 дена
6) Кина/Хонгконг/Singapore/Шведска/Netherlans/Естонија Пост Воздух Mail : Околу 15-45 работни Дена, На различни земјата ќе се различно време.
7) Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Околу 20-60 Работни дена
8) Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
9) Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
10) Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена
Посебни Instructionn за превозот време :
ве молиме да се забележи на испорача пат ќе го видите online е систем е автоматски се прикажува. не 100% гаранција.
тоа зависи од сопствени грешки ефикасна. понекогаш тоа може да биде дури и повеќе. ние не се
прифати наплата апликација ако не можете да добиете пакетот на време како систем го прикажува. ако не се грижат за достава
време ве молиме изберете брзо се изразат на начин како што курирската служба DHL, FEDEX или UPS. ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!!!
Враќање/Поврат :
Ние никогаш нема да прифати никаква причина наплата. Наплата состојба како што е подолу :
A. Производи се оштетени кога купувачот прво отворете кутии, да Преземе некоја фотографија да се покаже продавачот во рок од 3 дневна, ние ќе рефундирање на вредноста еднаш се добие вистински доказ од купувачот(во рамките на 3 дневна бидејќи се добие купувачи доказ) Б.

Карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
CMGG-CJ-31
Големина:
30g
боја:
Злато
димензија:
Дијаметар
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
минимум за количина:
50pcs
користат за:
козметички крем
Обликот:
Тркалезна/Цилиндрични

Производи во категоријата

5ML 10ML Стаклено Шише Парфем Atomizer Parfum Спреј Шише со Пакување Кутија Козметички Примерок Шишенцето Refillable Шишиња F20172469

17551.20 -6 % DEN 16498.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : спреј шишеБоја : како се покажеГолемина : како се покажеКапацитет : 5 / 10mlMeterial : стаклоУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

500 x 8ml Патување Преносни Парфем Шише со Спреј Шишиња Примерок Контејнери Atomizer Мини Refillable Пластични Шишиња Пенкало Форма

DEN 9504.00

1 : 8 ML Пластични Шише Парфем, PP Спреј Шише, Пластични Atomizer, Мирис, Сад2, Материјал : ПП3, Капацитет : 8ml4, завртка вратот...

30pcs/многу Нови Arrivel 100ml 120ml 150ml Килибар Празни МИЛЕНИЧЕ Шише Браун Рамен Рамо Пластични Шише Со Црна Маска & Внатрешна Приклучок

976.80 -5 % DEN 928.00

Сосема нов и Висок квалитет 1)Материјал : ПЕТ Шише со пластичен капак 2)Боја : Кафена шише со бела,црна ,јасно капа 3)Големина : 100ml дијаметар 40mm шише висока 115mm целокупната висока 119mm тежина : 18g 120ml дијаметар 41mm шише висока 127mm целокупната висока 132mm тежина : 21g 150ml дијаметар 42mm шише висока 136mm целокупната висока 141mm тежина : 23g 4)Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон 5)Капацитет : 100ml ,120ml ,150ml Слика Покаже **објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност...

Kawaii Овошје Силикони Патување Преносни Мини Емулзија Пакет Торба Шампон Шминка Рака Sanitizer Пакет Шише

11766.72 -6 % DEN 11061.00

Pls забелешка што стилови што ги сакате , или ние ќе брод од страна на случаен избор!Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

5pcs Обновливи Multicolor Силикони Кутија Сад Тегли Dab Кутија за E Cig Восок его Концентрира Бесплатен Превозот

469.92 -5 % DEN 446.00

Обновливи на Силиконски Восок Кутија Восок Контејнери Силикони Тегли Сад Силикони Contianer за Силиконски Восок Тегли Dab Восок со кој е запечатен Контејнер МНОГУ ВАЖНО : Висок квалитет направи добра опција за вас...

2grid/3grid Козметички Прав Случај, Круг Тегла, Транспарентни Боја, сенки сад,крем тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување

2159.52 -10 % DEN 1944.00

Добредојдовте на нашата продавница!3 мрежа Козметички Прав Случај, Круг Тегла, Транспарентни Боја, сенки сад , кремjar,Козметички Тегла , Козметички ПакувањеПроизвод вовед : мал транспарентен кутии, сјај и квалитетот се добри, и да се многу мали, многу симпатична, и дава свој козметика, може да се користи за мали пакување, исто така, патува essentials на ох, препакување на ноктите уметност резерви добар помошникПроизвод големина : целокупната дијаметар од 3.8 cm,висината 1.1 cm​Добредојдовте на нашата продавница!Ние имаме многу видови на производи.повеќе детали,ве молиме кликнете на неајас f имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака...

Бесплатен превозот 480pcs/многу 15ml празни црно стакло етерично масло шише со црна dropper, 15CC стаклено шише парфем

22704.00 -6 % DEN 21342.00

15ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садДијаметар : 28.5 mmшише Висина : 65mm Макс висина за етикета : 36 mm Капацитет : 15 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате.имаме и други димензии : 10ml 20ml 30ml 50мл 100mlАко ви треба уште една капа, можете да ми кажете.Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

100pcs 18mm стандард етерично масло шише капаче / злато сребро црни алуминиумски капак 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml за шишиња

DEN 1132.80

100pcs 18mm стандард шише капаче / етерични масла шише капаче / злато сребро црни алуминиумски капак 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml Вратот : 18 / 415 18mm Боја : Злато, сребро црна Употреба : За стандардна етерично масло шише Оваа капа може да се користи за стандардни 5ml,10ml,15ml,20ml,30ml 50мл и 100ml етерично масло шише...

200 x 8ml Мини Матирано се Тркалаат на Парфем Стаклено Шише Со Стаклена Топка Алуминиум Капа

DEN 7008.00

1, 8ml се тркалаат на шише, се тркалаат на стакло шише, мраз се тркалаат на шише, се тркалаат на шише со метална капа2, Компонента : алуминиум капа + стаклено шише + стакло се тркалаат на3, Ние исто така имаат 10ml за видот шише.1 : 8ml Мраз Стакло се Тркалаат На Шише, се тркалаат на стакло шише,се тркалаат на стакло шише, кафеаво стакло се тркалаат на шише со алуминиумска капаци2, Материјал : Алуминиум капа +стаклена топка3, Капацитет : 10ml.ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

50pcs Нови пристигнување 5ml Стакло Dropper шишиња,5cc Празни Етерично Масло шише Мал примерок Ампули со Бела гума

2331.84 -10 % DEN 2099.00

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!50pcs Нови пристигнување 5ml Стакло Dropper шише,5cc Празни Етерично Масло шише Мал примерок Ампули Бела гумаКапацитет : 5ml, 5ccМатеријали : Висок степен на СтаклоГолемина : DIam 2,2 см, Висина 7.4 cmШише боја : Жолто, Сино, ЗеленоКапа боја : Бела Гума со Сребрен герданЗабелешка : ве молиме оставете порака дека ни кажете каква боја на шише ви треба, или ќе испрати по случаен избор.

20pcs/многу симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња/Ампули Контејнери Мали шишиња кои сакаат 2ml стаклени шишиња

383.52 -5 % DEN 364.00

Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња / Ампули Тегли Контејнери Мали шишиња кои сакаат 2ml стаклени шишињаКарактеристики : Име : Мини Јасно Плута Затка Стаклено ШишеМатеријал : Стакло / КоркКапацитет : 2mlТип : Чување Шишиња И ТеглиШише Боја : ЈасноГолемина на : Висок 28 мм * Дното 16 ммПревозот Начини : Fed Ex, DHL, UPSот, ТНТ, EMS ПревозотНие сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето...

200 x 15ml Пресврт Мини Преносни За Патување Алуминиум Refillable Парфем Шише Со Спреј&Празни Козметички Контејнери Со Atomizer

DEN 19104.00

15ml шише парфем, пресврт парфем atomizer, алуминиум спреј шишеВисок квалитет, тоа е лесно да се рефил parfume внатрение, исто така, имаат 5ml и 8ml и други алуминиумски шише парфем, ве молиме видете подолу линкhttps : / / ebottle.aliexpress.com / store / 316302 / search?origin=y&Search Text=aluminum+парфем+шишеПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

10pcs x 30g Висок Квалитет Јасно Пластика Крем Тегла, 30ml/1oz Козметички Контејнери Со Бела Капак, Примерокот се Прикаже Тегли Бесплатен Превозот

711.84 -30 % DEN 498.00

10pcs x 30g Висок Квалитет Јасно Пластика Крем Тегла30ml / 1oz Козметички Контејнери Со Бела КапакПримерокот Се Прикаже Тегли Бесплатен ПревозотКапацитет : 30gМатеријал : ГЛАСАЧКО место(база)+PP(ззп)Големина : D : D 44mm x H 42mm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.