• Ново
Вез, везови DIY14CT unprinted девојка облечена куче DMC крстот бод колекции бод тепих

Вез, везови DIY14CT unprinted девојка облечена куче DMC крстот бод колекции бод тепих

Оценка на клиентот:
DEN 3396.48
DEN 1868.00 -45 %

Износ
Залиха


Почитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. 2.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. 3. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. -Информации : Бода : 236*350 Моделот Големина : За 42.8*63.5 cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Embroider теми *доволно. Embroider игла *2. Скицата *1. Answer : ___________________________ Note : (Не надвор рамка) -Опис : 1.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. 2.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. 3.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. 4.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност.ви благодариме многу . Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Поставете Тип:
Везана / Крст Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Е Прилагодена:
Yes
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Производи во категоријата

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Убава агол

1720.32 -41 % DEN 1015.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, УбавааголБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 300 X255 бодаБои : 22 боиПроизводот број : cs267Големина на слика : 68 X58 CM, 11 CT54 X46 CM, 14 CTПлатно големина : 78 X68 CM, 11 CT64 X56 CM, 14 CTСмета платно (unprinted платно), белаНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График

Мачка На Кошница Крстот Бод Комплет Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст Поставен DMC Крстот Бод Ткаенина Сликарство

594.72 -45 % DEN 327.00

Мачка На Кошница Крстот Бод Комплет Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст Поставен DMC Крстот Бод Ткаенина СликарствоБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% ПамукПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаAnswer : ___________________________ Note : 14 КАРАТНО : користете 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

Радост недела crossstitch колекции diy благородна мачка DMC14CT 11CT памучна ткаенина дома, хотел, ресторан сликарство дете играчка фабрика трговија на големо

494.40 -47 % DEN 262.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Радост недела Богатство време DMC14CT 11CT памучна ткаенина Кинески крстот бод колекции деко сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо

1274.40 -47 % DEN 675.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Четири Сезони среќен дрво пролет лето есен зима прирачник DIY крстот бод комплет 14CT 11CT печатени везени платно

628.80 -38 % DEN 390.00

Извезена крпа големина : 11 CT 46x46cm 14 CT 36x36cmИзвезена крпа големина : 11 CT 49x48cm 14 CT 38x38cmИзвезена крпа големина : 11 CT 54x53cm 14 CT 42x42cmИзвезена крпа големина : 11 CT 49x51cm 14 CT 38x40cm

Везана,DMC DIY Крстот бод,Везови комплет наместен,Бебе Мечка Семејство Крст-Бод декорација сликарство ѕид оркестарот трговија на Големо

824.64 -50 % DEN 412.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ДистрибуцијаОпис На ПроизводотКрпа Големина : околу 71*40 CMМрежа : 252*126*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Fishxx Крстот Бод A1427 Море Плажа Момци & Девојки Оџакот Замокот Децата Соба Слики Прирачник Вез за Полнење

1848.00 -50 % DEN 924.00

Број На ПроизводA1427Број на мрежа202*247 мрежаEmbroider линија боја±59 видовиВез област±70%Извезена ткаенина бојаБело платноЦртеж големинаA4Крстот Бод Ткаенина КТ број 14ct 11ctИзвезена крпа големина 47*55cm 57*67cmВез Игли Модел Злато опашка пин # 26 Злато опашка пин # 24Вез крпа својства Солидна боја Прецизност печатење1 CM=0.393700788 инченПакет Содржина : Конец *1 Aida Крпа *1 Игли *2 Цртање *114 CT11 CT11 CT печатење14ct дека е попознат како мали мрежа везени ткаенина, секоја педа има 14 мали решетки...

Костен дрво Смета Крстот Бод Колекции За Везови DIY Везана 14CT 11CT DMC Крстот Бод Модели Занаети растенијата

864.00 -44 % DEN 484.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно14ct : крпа големина : 32*59cmголемина на слика за : 22* 49cm11ct : крпа големина 40*75 смголемина на слика 30*65 cmт hreads : памукрамка : не се вклучуваат рамкакомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекции-за-вез needlepoint продавници

806.40 -49 % DEN 411.00

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекциизавез needlepoint продавнициБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крст-бод Комплет Везови Везана

589.44 -44 % DEN 330.00

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Fishxx Крстот Бод,A1803cartoon[писма малку нешто]растворливи во вода, печатење, точна шема,11CT,Треба да везови

1224.00 -27 % DEN 894.00

ОписрамкапозадинаВез, на површинаБоја на линијаМала буква содржина189 * 189бела70%35 боја околуИзбор на Египетскиот премиум памук вез, DMC По поставите мулти везови најдобрата алтернатива 70% 100% линија волуменСлика на мерење35 см * 35 cmСлика на мерење44 cm * 44 cmИзвезена платно за мерење45 cm * 45 cmИзвезена платно за мерење54 cm * 54 cmПредлагам монтажа55 cm * 55 смПредлагам монтажа64 cm * 64 cm14каратно Е мобилен везени крпа, по инч 14 Мали решетки, 2 Акции везови, ништо посебно се користи 1 Феморалната капчиња, притиснете го рибар цртежи акции број на везови.11 кт е Обично во решетки везени крпа, по инч 11 Мали решетки, 3 Акции вез, ниту еден посебен користете 2 Феморалната капчиња, притиснете го рибар цртежи акции број на везови.Злато опашка 26 # иглаЗлато опашка # 24 иглаКласичен портокал работ везени ткаенина, памук текстилни 100% , plaid рамна и уредност, лесно да се везови.Hdheavy цртање хартија, сите remappng сопствени, а4, ckecking работа, боја, don 't помеша боја.Цртежи екранот1 CM=0.393700788 инченПакет Содржина : Конец *1 Aida Крпа *1 Игли *2 Цртање *114 CT11 CT11 CT печатење14ct дека е попознат како мали мрежа везени ткаенина, секоја педа има 14 мали решетки...

Вечна Љубов Среќен & хармоничен Еколошки памук Крстот Бод 11 КТ и 14-КАРАТНО печат производ, промоција на продажба

480.00 -39 % DEN 293.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

Роуз & Убава Жена Смета Крстот Бод 11 14CT рачно изработени Крстот Бод Поставете големо Крст-бод Колекции Везови Везана

1439.04 -44 % DEN 806.00

Роуз & Убава Жена Смета Крстот Бод 11 14 CT рачно изработени Крстот Бод Поставете големо Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Везана Занаети 14CT unprinted embroidey француски DMC Квалитет Смета Крстот Бод Комплет DIY Маслото На Одборот модели уметности

3103.68 -47 % DEN 1645.00

Опис : Бода : 350w x 250hГолемина : 63.5 за 45,4 x cmБоја (Embroidering ткаенина) : БелаПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1 Embroider игла 2...

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод за Полнење 14-каратно Маслото Van Gogh - Кафе Тераса во текот на Ноќта

3392.64 -20 % DEN 2714.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Кафе Тераса во текот на Ноќта Од : М&W Ecommerce, Inc ...

Везана,DMC DIY Крстот бод Везови комплет наместен, Зајдисонце Птици езеро водопад парцела Сценско шема Крст-Бод сликарство

1622.40 -50 % DEN 811.00

Опис На ПроизводотCanva Големина : 130*50 CM / за 146x58cm3 насоки за embroiderEmbroider сите обоени дел, освен за белиот простор во неботоПодарок : 5 конци ликвидација плочи вклучени како подарок за вас*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод​♥КАКО ДА БОД : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крст-бод Колекции Везови Везана

539.52 -44 % DEN 302.00

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Романтична Приказна Снег Сцена во Длабока Зима 11CT DMC Крстот Бод Везана DIY Печатење Крст-Бод во Собата За Везови Колекции

767.04 -48 % DEN 399.00

Романтична Приказна Снег Сцена во Длабока Зима 11 CT DMC Крстот Бод Везана DIY Печатење КрстБод во Собата За Везови КолекцииПроизвод големина : 38 X52cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца занаетчиски

494.40 -49 % DEN 252.00

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца занаетчискиБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.