• Ново
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Моделот

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Моделот

Оценка на клиентот:
DEN 1034.88
DEN 611.00 -41 %

Износ
Залиха


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Моделот
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 165 X165 бода
Бои : 6 бои
Производот број : cs610
Големина на слика : 37 X37 CM, 11 CT
30 X30 CM, 14 CT
Платно големина : 47 X47 CM, 11 CT
40 X40 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината

Производи во категоријата

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Убава агол

1720.32 -41 % DEN 1015.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, УбавааголБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 300 X255 бодаБои : 22 боиПроизводот број : cs267Големина на слика : 68 X58 CM, 11 CT54 X46 CM, 14 CTПлатно големина : 78 X68 CM, 11 CT64 X56 CM, 14 CTСмета платно (unprinted платно), белаНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за beginer

1166.40 -49 % DEN 595.00

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за beginerБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC Квалитет Смета Крстот Бод за Полнење/Set DIY Уметност Прекрасен Цвет Вазна Едноставна

1967.52 -46 % DEN 1062.00

Опис : Бода : 174w x228hГолемина : 31.3 x41cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1...

Радост недела животот стил На давање на дрвото срцето крстот бод шема колекции за везови додатоци продажба

456.00 -45 % DEN 251.00

Радост недела животот стил На давање на дрвото срцето крстот бод шема колекции за везови додатоци продажбаБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Одиме Заедно Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крст-бод Комплет Везови Везана

626.40 -44 % DEN 351.00

Одиме Заедно Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела Љубов на Црвено Вино Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

864.00 -30 % DEN 605.00

11417741059710013 Топло Препорачувам парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост недела Љубов на Црвено Вино Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаAnswer : ___________________________ Note : 14 CT бело платно и 11 CT бело платно е платно unprinted ткаенина(ништо на ткаенина,тоа е празен).14 CT слика печатени и 11 CT слика печатени е предпечатени ткаенини.14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод...

Везана Занаети 14CT Смета Unprinted За Везови DMC DIY Квалитет Портрет на дама Ponpadu Благородна Крстот Бод Колекции Уметности

3306.72 -46 % DEN 1786.00

Опис : Бода : 290w x365hГолемина : 52.2x65.7cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1...

Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC Квалитет Смета Крстот Бод Колекции DIY Уметност Медитеранот Сценографијата Seasid Оркестарот

3685.92 -46 % DEN 1991.00

Опис : Бода : 400w x320hГолемина : 73x58cmC anvas Големина :83x68cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1...

JoySunday crossstitch колекции поставите Тајланд танц девојка DMC14CT11CT везана колекции livingroom спалната соба бебе соба сликарство трговија на големо

739.20 -45 % DEN 407.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Везана,Романтичен град продавница stree Сценско 14ct Unprinted Вез,DIY DMC Крстот бод за полнење,Уметност Шема Крст-Крои Оркестарот

DEN 1439.52

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 72.6 X54.2cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:83 X65cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно Боја :55 предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Четири Сезони среќен дрво пролет лето есен зима прирачник DIY крстот бод комплет 14CT 11CT печатени везени платно

628.80 -38 % DEN 390.00

Извезена крпа големина : 11 CT 46x46cm 14 CT 36x36cmИзвезена крпа големина : 11 CT 49x48cm 14 CT 38x38cmИзвезена крпа големина : 11 CT 54x53cm 14 CT 42x42cmИзвезена крпа големина : 11 CT 49x51cm 14 CT 38x40cm

Везана,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод,Смета Везови Крст-бод Комплет Убавина девојка и играчки Шема Уметност Дома Декор

3095.52 -45 % DEN 1703.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Почитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ...

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,noctilucous овошје

885.60 -41 % DEN 523.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, noctilucoовошјеБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 143 X144 бодаБои : 17 боиПроизводот број : cs1027Големина на слика : 32 X33 CM, 11 CT26 X26 CM, 14 CTПлатно големина : 42 X43 CM, 11 CT36 X36 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Crimson Лили

3056.64 -20 % DEN 2445.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Crimson Лили Од : М&W Ecommerce, Inc ...

Костен дрво Смета Крстот Бод Колекции За Везови DIY Везана 14CT 11CT DMC Крстот Бод Модели Занаети растенијата

864.00 -44 % DEN 484.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно14ct : крпа големина : 32*59cmголемина на слика за : 22* 49cm11ct : крпа големина 40*75 смголемина на слика 30*65 cmт hreads : памукрамка : не се вклучуваат рамкакомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Романтична Приказна Земјоделец Руралните Предели Шема Дома Декорација Крстот Бод рачно изработени Везана DMC Крст-Бод Везови Колекции

1050.72 -48 % DEN 546.00

Романтична Приказна Земјоделец Руралните Предели Шема Дома Декорација Крстот Бод рачно изработени Везана DMC КрстБод Везови КолекцииПроизвод големина : 59 X52cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Везана,Зелена џуџиња и цвеќе 14 Смета Unprinted за Вез,DIY DMC Крстот бод колекции,Уметност Шема Крст-Крои Оркестарот

DEN 2255.52

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 73 X109cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:83 X119cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно Боја :25 предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крст-бод Комплет Везови Везана

589.44 -44 % DEN 330.00

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекции-за-вез needlepoint продавници

806.40 -49 % DEN 411.00

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекциизавез needlepoint продавнициБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

2017 Везана,DIY DMC 14CT unprinted Крстот бод за Полнење,Нема Линија на Хоризонтот Шема Везови Крст-бод Дома Декор Нови

3235.20 -45 % DEN 1779.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крстбод Дома ДекорПочитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ...

Радост недела crossstitch колекции diy благородна мачка DMC14CT 11CT памучна ткаенина дома, хотел, ресторан сликарство дете играчка фабрика трговија на големо

494.40 -47 % DEN 262.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.