• Ново
2017 Везана,DIY DMC 14CT unprinted Крстот бод за Полнење,Нема Линија на Хоризонтот Шема Везови Крст-бод Дома Декор Нови

2017 Везана,DIY DMC 14CT unprinted Крстот бод за Полнење,Нема Линија на Хоризонтот Шема Везови Крст-бод Дома Декор Нови

Оценка на клиентот:
DEN 3235.20
DEN 1779.00 -45 %

Износ
Залиха


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крст-бод Дома Декор
Почитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. 2.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. 3. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. -Информации : Бода : 320w x 240h Моделот Големина : За 58.1 x 43.5 cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Embroider теми *доволно. Embroider игла *2. Скицата *1. Answer : ___________________________ Note : (Не надвор рамка) -Опис : 1.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. 2.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. 3.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. 4.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност.ви благодариме многу . Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Поставете Тип:
Везана / Крст Бод
Тема:
Пејзаж / Сценски
Ткаенина Тип:
Памук
Е Прилагодена:
Yes
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Големина На Слика:
За 58.1 x 43.5 cm
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Производи во категоријата

5 oneroomThe Мирис модели Смета Крстот Бод 14CT Недовршени Крстот Бод Поставува Цвеќиња Крстот Бод

446.88 -49 % DEN 228.00

Мирис модели Смета Крстот Бод 14 CT Недовршени Крстот Бод Поставува Цвеќиња Крстот Бод Комплет Везови ВезанаПредност : Опис : Answer : ___________________________ Note : Ние си имаме свој фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Вечна Љубов Среќен & хармоничен Еколошки памук Крстот Бод 11 КТ и 14-КАРАТНО печат производ, промоција на продажба

480.00 -39 % DEN 293.00

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крст-бод Колекции Везови Везана

539.52 -44 % DEN 302.00

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крст-бод Комплет Везови Везана

589.44 -44 % DEN 330.00

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела Богатство време DMC14CT 11CT памучна ткаенина Кинески крстот бод колекции деко сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо

1274.40 -47 % DEN 675.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекции-за-вез needlepoint продавници

806.40 -49 % DEN 411.00

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекциизавез needlepoint продавнициБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Романтична Приказна Цвет Кошница Цвет Часовник Лице Крстот Бод Печати Платно Ѕид Colok DIY рачно изработени Везана Дневна Соба Mural

DEN 762.72

Романтична Приказна Цвет Кошница Цвет Часовник Лице Крстот Бод Печати Платно Ѕид Colok DIY рачно изработени Везана Дневна Соба MuralПроизвод големина : 42 X35cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Fishxx Крстот Бод,A1803cartoon[писма малку нешто]растворливи во вода, печатење, точна шема,11CT,Треба да везови

1224.00 -27 % DEN 894.00

ОписрамкапозадинаВез, на површинаБоја на линијаМала буква содржина189 * 189бела70%35 боја околуИзбор на Египетскиот премиум памук вез, DMC По поставите мулти везови најдобрата алтернатива 70% 100% линија волуменСлика на мерење35 см * 35 cmСлика на мерење44 cm * 44 cmИзвезена платно за мерење45 cm * 45 cmИзвезена платно за мерење54 cm * 54 cmПредлагам монтажа55 cm * 55 смПредлагам монтажа64 cm * 64 cm14каратно Е мобилен везени крпа, по инч 14 Мали решетки, 2 Акции везови, ништо посебно се користи 1 Феморалната капчиња, притиснете го рибар цртежи акции број на везови.11 кт е Обично во решетки везени крпа, по инч 11 Мали решетки, 3 Акции вез, ниту еден посебен користете 2 Феморалната капчиња, притиснете го рибар цртежи акции број на везови.Злато опашка 26 # иглаЗлато опашка # 24 иглаКласичен портокал работ везени ткаенина, памук текстилни 100% , plaid рамна и уредност, лесно да се везови.Hdheavy цртање хартија, сите remappng сопствени, а4, ckecking работа, боја, don 't помеша боја.Цртежи екранот1 CM=0.393700788 инченПакет Содржина : Конец *1 Aida Крпа *1 Игли *2 Цртање *114 CT11 CT11 CT печатење14ct дека е попознат како мали мрежа везени ткаенина, секоја педа има 14 мали решетки...

Мачка На Кошница Крстот Бод Комплет Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст Поставен DMC Крстот Бод Ткаенина Сликарство

594.72 -45 % DEN 327.00

Мачка На Кошница Крстот Бод Комплет Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст Поставен DMC Крстот Бод Ткаенина СликарствоБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% ПамукПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаAnswer : ___________________________ Note : 14 КАРАТНО : користете 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

Убавина и волкот pup Везана,бод,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции, 11CT&14CT Смета Крст-Крои

960.00 -44 % DEN 538.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно14ct : крпа големина : 38*48cmголемина на слика за : 28* 38cm11ct : крпа големина 49*61 смголемина на слика 39*51cmт hreads : памукрамка : не се вклучуваат рамкакомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Роуз & Убава Жена Смета Крстот Бод 11 14CT рачно изработени Крстот Бод Поставете големо Крст-бод Колекции Везови Везана

1439.04 -44 % DEN 806.00

Роуз & Убава Жена Смета Крстот Бод 11 14 CT рачно изработени Крстот Бод Поставете големо Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Мачката виси на дрво, животно diy Сликарство се Сметаат за Печатење на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод Везана Колекции везови Поставува

527.04 -41 % DEN 311.00

1598346309420134 Топло Препорачувам парче 1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Паун Принцеза

3353.28 -20 % DEN 2683.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Паун Принцезата Од : М&W Ecommerce, Inc ...

Радост недела crossstitch колекции diy благородна мачка DMC14CT 11CT памучна ткаенина дома, хотел, ресторан сликарство дете играчка фабрика трговија на големо

494.40 -47 % DEN 262.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,зеленчук

506.40 -41 % DEN 299.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, зеленчукБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 89 X65 бодаБои : 26 боиПроизводот број : cs353Големина на слика : 20 X15 CM, 11 CT16 X12 CM, 14 CTПлатно големина : 30 X25 CM, 11 CT26 X22 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Радост недела животот стил На давање на дрвото срцето крстот бод шема колекции за везови додатоци продажба

456.00 -45 % DEN 251.00

Радост недела животот стил На давање на дрвото срцето крстот бод шема колекции за везови додатоци продажбаБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Везана,DMC DIY Крстот бод,целосно Извезени комплет наместен, Зајдисонце Планините водопад парцела Животинско Сценско Крст-Бод сликарство

1723.20 -51 % DEN 844.00

Canva Големина : околу 125*60СМ / 166x75cmПамук / свила темиТема : пејзаж планините крстот бодEmbroider целата слика освен малку бели дамки : )ПОДАРОК : еден хривнија вклучени за вас, како подарок*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : 3 насоки за embroiderЗавршена работа♥КАКО ДА БОД : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Радост недела Љубов на Црвено Вино Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

864.00 -30 % DEN 605.00

11417741059710013 Топло Препорачувам парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост недела Љубов на Црвено Вино Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаAnswer : ___________________________ Note : 14 CT бело платно и 11 CT бело платно е платно unprinted ткаенина(ништо на ткаенина,тоа е празен).14 CT слика печатени и 11 CT слика печатени е предпечатени ткаенини.14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод...

Везана,Лента Крстот бод Поставува за Вез за полнење,пријателство цвет глуварче Крст-Бод занаетчиски подарок ѕид дома декор

776.64 -50 % DEN 388.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА Дистрибуција Опис на ПроизводотКрпа Големина : околу 45*45СМ*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме забелешка : Ова е лента бод, толку фини панделки, игли, сини букви, настава мапата, точни фино платно се вклучени во шиење во собата, не конец, ви благодариме♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Везана,DMC DIY Крстот бод,Везови комплет наместен,Бебе Мечка Семејство Крст-Бод декорација сликарство ѕид оркестарот трговија на Големо

824.64 -50 % DEN 412.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ДистрибуцијаОпис На ПроизводотКрпа Големина : околу 71*40 CMМрежа : 252*126*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Вечна Љубов Автомобил девојка Автомобил момче Еколошки памук Крстот Бод 11 КТ и 14-КАРАТНО печат производ, промоција на продажба

171.84 -39 % DEN 105.00

14 CT : 17*17cm 11 CT : 21*21cm14 CT : 17*16cm 11 CT : 22*20cmГолемината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Убава агол

1720.32 -41 % DEN 1015.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, УбавааголБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 300 X255 бодаБои : 22 боиПроизводот број : cs267Големина на слика : 68 X58 CM, 11 CT54 X46 CM, 14 CTПлатно големина : 78 X68 CM, 11 CT64 X56 CM, 14 CTСмета платно (unprinted платно), белаНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за beginer

1166.40 -49 % DEN 595.00

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за beginerБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод за Полнење 14-каратно Маслото Van Gogh - Кафе Тераса во текот на Ноќта

3392.64 -20 % DEN 2714.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Кафе Тераса во текот на Ноќта Од : М&W Ecommerce, Inc ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.