• Ново
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14CT,Dancers2

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14CT,Dancers2

Оценка на клиентот:
DEN 1278.24
DEN 754.00 -41 %

Износ
Залиха


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT, Dancers2
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 189 X189 бода
Бои : 26 бои
Производот број : cs616
Големина на слика : 34 X34 CM, 14 CT
Платно големина : 44 X44 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината

Производи во категоријата

JoySunday crossstitch колекции поставите Тајланд танц девојка DMC14CT11CT везана колекции livingroom спалната соба бебе соба сликарство трговија на големо

739.20 -45 % DEN 407.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Романтична Приказна Кинески Стил Зима Врабец Сликарство Дома Декорација Крстот Бод Везана DMC Крст-Бод Везови Колекции

815.52 -38 % DEN 505.00

Романтична Приказна Кинески Стил Зима Врабец Сликарство Дома Декорација Крстот Бод Везана DMC КрстБод Везови КолекцииПроизвод големина : 35 X61cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Вино имот модели смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо DIY Крст-бод Комплет Везови Везана

492.48 -43 % DEN 281.00

Вино имот модели смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо DIY Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за beginer

1166.40 -49 % DEN 595.00

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за beginerБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

2017 Везана,DIY DMC 14CT unprinted Крстот бод за Полнење,Нема Линија на Хоризонтот Шема Везови Крст-бод Дома Декор Нови

3235.20 -45 % DEN 1779.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крстбод Дома ДекорПочитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ...

Радост недела убава поток шумолењето во градината DMC теми Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

576.00 -30 % DEN 403.00

11417741059710013 Топло Препорачувам парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост недела На крак шумолењето во градината DMC теми Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаAnswer : ___________________________ Note : 14 CT бело платно и 11 CT бело платно е платно unprinted ткаенина(ништо на ткаенина,тоа е празен).14 CT слика печатени и 11 CT слика печатени е предпечатени ткаенини.14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод...

Радост недела Љубов на Црвено Вино Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

864.00 -30 % DEN 605.00

11417741059710013 Топло Препорачувам парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост недела Љубов на Црвено Вино Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаAnswer : ___________________________ Note : 14 CT бело платно и 11 CT бело платно е платно unprinted ткаенина(ништо на ткаенина,тоа е празен).14 CT слика печатени и 11 CT слика печатени е предпечатени ткаенини.14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод...

Пердув и кафез Смета Отпечатена На Платно DIY DMC Крстот Бод Модели Везови Колекции,се Поставува Дома Декор Крст-бод

864.00 -44 % DEN 484.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно14ct : крпа големина : 33*37cmголемина на слика за : 23* 27cm11ct : крпа големина 42*48 смголемина на слика 32*38cmт hreads : памукрамка : не се вклучуваат рамкакомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC Квалитет Смета Крстот Бод Колекции DIY Уметност Медитеранот Сценографијата Seasid Оркестарот

3685.92 -46 % DEN 1991.00

Опис : Бода : 400w x320hГолемина : 73x58cmC anvas Големина :83x68cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1...

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крст-бод Комплет Везови Везана

589.44 -44 % DEN 330.00

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Везана,Прекрасна Романтична градот Сценско 14CT Unprinted Вез,DIY DMC Крстот бод за полнење,Уметност Шема Крст-Крои Оркестарот

DEN 1439.52

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 72.6 X53.9cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:83 X64cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно Боја :55 предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца занаетчиски

494.40 -49 % DEN 252.00

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца занаетчискиБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Одиме Заедно Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крст-бод Комплет Везови Везана

626.40 -44 % DEN 351.00

Одиме Заедно Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекции-за-вез needlepoint продавници

806.40 -49 % DEN 411.00

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекциизавез needlepoint продавнициБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Радост недела Богатство време DMC14CT 11CT памучна ткаенина Кинески крстот бод колекции деко сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо

1274.40 -47 % DEN 675.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крст-бод Колекции Везови Везана

539.52 -44 % DEN 302.00

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.