• Ново
Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC DIY Квалитет на Крстот Бод Колекции Афион во областа Маслото Дома Декор Уметност

Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC DIY Квалитет на Крстот Бод Колекции Афион во областа Маслото Дома Декор Уметност

Оценка на клиентот:
DEN 3162.72
DEN 1708.00 -46 %

Износ
Залиха

Опис :
Бода : 350w x280h
Големина : 63x50.4cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Embroider теми *1. Embroider игла *2. Скицата *1. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка) Забелешка : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. датум само за референца ,точна големина и боја и теми боја треба да се погледне за производот што го добиваат, ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност ви благодариме многу За Нас Нашиот Крст Бод се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе ви обезбедиме Крстот Бод везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе конец! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба плати се врати превозот.

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Бренд Име:
dahlia
Платно Пакување Метод:
Укината
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
маслото

Производи во категоријата

Романтична Приказна Снег Сцена во Длабока Зима 11CT DMC Крстот Бод Везана DIY Печатење Крст-Бод во Собата За Везови Колекции

767.04 -48 % DEN 399.00

Романтична Приказна Снег Сцена во Длабока Зима 11 CT DMC Крстот Бод Везана DIY Печатење КрстБод во Собата За Везови КолекцииПроизвод големина : 38 X52cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Вечна Љубов Автомобил девојка Автомобил момче Еколошки памук Крстот Бод 11 КТ и 14-КАРАТНО печат производ, промоција на продажба

171.84 -39 % DEN 105.00

14 CT : 17*17cm 11 CT : 21*21cm14 CT : 17*16cm 11 CT : 22*20cmГолемината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крст-бод Колекции Везови Везана

539.52 -44 % DEN 302.00

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Романтична Приказна Цвет Кошница Цвет Часовник Лице Крстот Бод Печати Платно Ѕид Colok DIY рачно изработени Везана Дневна Соба Mural

DEN 762.72

Романтична Приказна Цвет Кошница Цвет Часовник Лице Крстот Бод Печати Платно Ѕид Colok DIY рачно изработени Везана Дневна Соба MuralПроизвод големина : 42 X35cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Fishxx Крстот Бод,A1803cartoon[писма малку нешто]растворливи во вода, печатење, точна шема,11CT,Треба да везови

1224.00 -27 % DEN 894.00

ОписрамкапозадинаВез, на површинаБоја на линијаМала буква содржина189 * 189бела70%35 боја околуИзбор на Египетскиот премиум памук вез, DMC По поставите мулти везови најдобрата алтернатива 70% 100% линија волуменСлика на мерење35 см * 35 cmСлика на мерење44 cm * 44 cmИзвезена платно за мерење45 cm * 45 cmИзвезена платно за мерење54 cm * 54 cmПредлагам монтажа55 cm * 55 смПредлагам монтажа64 cm * 64 cm14каратно Е мобилен везени крпа, по инч 14 Мали решетки, 2 Акции везови, ништо посебно се користи 1 Феморалната капчиња, притиснете го рибар цртежи акции број на везови.11 кт е Обично во решетки везени крпа, по инч 11 Мали решетки, 3 Акции вез, ниту еден посебен користете 2 Феморалната капчиња, притиснете го рибар цртежи акции број на везови.Злато опашка 26 # иглаЗлато опашка # 24 иглаКласичен портокал работ везени ткаенина, памук текстилни 100% , plaid рамна и уредност, лесно да се везови.Hdheavy цртање хартија, сите remappng сопствени, а4, ckecking работа, боја, don 't помеша боја.Цртежи екранот1 CM=0.393700788 инченПакет Содржина : Конец *1 Aida Крпа *1 Игли *2 Цртање *114 CT11 CT11 CT печатење14ct дека е попознат како мали мрежа везени ткаенина, секоја педа има 14 мали решетки...

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца занаетчиски

494.40 -49 % DEN 252.00

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца занаетчискиБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Везана,DMC DIY Крстот бод,Везови комплет наместен,Бебе Мечка Семејство Крст-Бод декорација сликарство ѕид оркестарот трговија на Големо

824.64 -50 % DEN 412.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ДистрибуцијаОпис На ПроизводотКрпа Големина : околу 71*40 CMМрежа : 252*126*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Везана,DMC DIY Крстот бод,целосно Извезени комплет наместен, Зајдисонце Планините водопад парцела Животинско Сценско Крст-Бод сликарство

1723.20 -51 % DEN 844.00

Canva Големина : околу 125*60СМ / 166x75cmПамук / свила темиТема : пејзаж планините крстот бодEmbroider целата слика освен малку бели дамки : )ПОДАРОК : еден хривнија вклучени за вас, како подарок*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : 3 насоки за embroiderЗавршена работа♥КАКО ДА БОД : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Crimson Лили

3056.64 -20 % DEN 2445.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Crimson Лили Од : М&W Ecommerce, Inc ...

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14CT&16CT&18CT,Маслото, во дождот назад

1533.60 -41 % DEN 905.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT&16 CT&18 CT,Маслото, во дождот назадБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 150 X150 бодаБои : 37 боиПроизводот број : cs580Големина на слика : 27 X27 CM, 14 CT24 X24 CM, 16 CT21 X21 CM, 18 CTПлатно големина : 37 X37 CM, 14 CT34 X34 CM, 16 CT31 X31 CM, 18 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,зеленчук

506.40 -41 % DEN 299.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, зеленчукБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 89 X65 бодаБои : 26 боиПроизводот број : cs353Големина на слика : 20 X15 CM, 11 CT16 X12 CM, 14 CTПлатно големина : 30 X25 CM, 11 CT26 X22 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекции-за-вез needlepoint продавници

806.40 -49 % DEN 411.00

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекциизавез needlepoint продавнициБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крст-бод Комплет Везови Везана

589.44 -44 % DEN 330.00

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела Љубов на Црвено Вино Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

864.00 -30 % DEN 605.00

11417741059710013 Топло Препорачувам парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост недела Љубов на Црвено Вино Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаAnswer : ___________________________ Note : 14 CT бело платно и 11 CT бело платно е платно unprinted ткаенина(ништо на ткаенина,тоа е празен).14 CT слика печатени и 11 CT слика печатени е предпечатени ткаенини.14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.