• Ново
Везана Занаети 14CT Смета Unprinted За Везови DMC DIY Квалитет Портрет на дама Ponpadu Благородна Крстот Бод Колекции Уметности

Везана Занаети 14CT Смета Unprinted За Везови DMC DIY Квалитет Портрет на дама Ponpadu Благородна Крстот Бод Колекции Уметности

Оценка на клиентот:
DEN 3306.72
DEN 1786.00 -46 %

Износ
Залиха

Опис :
Бода : 290w x365h
Големина : 52.2x65.7cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Embroider теми *1. Embroider игла *2. Скицата *1. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка) Забелешка : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. датум само за референца ,точна големина и боја и теми боја треба да се погледне за производот што го добиваат, ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност ви благодариме многу За Нас Нашиот Крст Бод се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе ви обезбедиме Крстот Бод везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе конец! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба плати се врати превозот.

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
dahlia
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
маслото

Производи во категоријата

Романтична Приказна Снег Сцена во Длабока Зима 11CT DMC Крстот Бод Везана DIY Печатење Крст-Бод во Собата За Везови Колекции

767.04 -48 % DEN 399.00

Романтична Приказна Снег Сцена во Длабока Зима 11 CT DMC Крстот Бод Везана DIY Печатење КрстБод во Собата За Везови КолекцииПроизвод големина : 38 X52cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Четири Сезони среќен дрво пролет лето есен зима прирачник DIY крстот бод комплет 14CT 11CT печатени везени платно

628.80 -38 % DEN 390.00

Извезена крпа големина : 11 CT 46x46cm 14 CT 36x36cmИзвезена крпа големина : 11 CT 49x48cm 14 CT 38x38cmИзвезена крпа големина : 11 CT 54x53cm 14 CT 42x42cmИзвезена крпа големина : 11 CT 49x51cm 14 CT 38x40cm

Радост недела crossstitch колекции diy благородна мачка DMC14CT 11CT памучна ткаенина дома, хотел, ресторан сликарство дете играчка фабрика трговија на големо

494.40 -47 % DEN 262.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - селска Куќа со Фонтана

3392.64 -20 % DEN 2714.00

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : селска Куќа со Фонтана Од : М&W Ecommerce, Inc ...

Везана,Лента Крстот бод Поставува за Вез за полнење,пријателство цвет глуварче Крст-Бод занаетчиски подарок ѕид дома декор

776.64 -50 % DEN 388.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА Дистрибуција Опис на ПроизводотКрпа Големина : околу 45*45СМ*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме забелешка : Ова е лента бод, толку фини панделки, игли, сини букви, настава мапата, точни фино платно се вклучени во шиење во собата, не конец, ви благодариме♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Вино имот модели смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо DIY Крст-бод Комплет Везови Везана

492.48 -43 % DEN 281.00

Вино имот модели смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо DIY Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Везана,DMC DIY Крстот бод,целосно Извезени комплет наместен, Зајдисонце Планините водопад парцела Животинско Сценско Крст-Бод сликарство

1723.20 -51 % DEN 844.00

Canva Големина : околу 125*60СМ / 166x75cmПамук / свила темиТема : пејзаж планините крстот бодEmbroider целата слика освен малку бели дамки : )ПОДАРОК : еден хривнија вклучени за вас, како подарок*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : 3 насоки за embroiderЗавршена работа♥КАКО ДА БОД : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

Романтична Приказна Цвет Кошница Цвет Часовник Лице Крстот Бод Печати Платно Ѕид Colok DIY рачно изработени Везана Дневна Соба Mural

DEN 762.72

Романтична Приказна Цвет Кошница Цвет Часовник Лице Крстот Бод Печати Платно Ѕид Colok DIY рачно изработени Везана Дневна Соба MuralПроизвод големина : 42 X35cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC DIY Квалитет на Крстот Бод Колекции Афион во областа Маслото Дома Декор Уметност

3162.72 -46 % DEN 1708.00

Опис : Бода : 350w x280hГолемина : 63x50.4cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1...

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,зеленчук

506.40 -41 % DEN 299.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, зеленчукБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 89 X65 бодаБои : 26 боиПроизводот број : cs353Големина на слика : 20 X15 CM, 11 CT16 X12 CM, 14 CTПлатно големина : 30 X25 CM, 11 CT26 X22 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Пердув и кафез Смета Отпечатена На Платно DIY DMC Крстот Бод Модели Везови Колекции,се Поставува Дома Декор Крст-бод

864.00 -44 % DEN 484.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно14ct : крпа големина : 33*37cmголемина на слика за : 23* 27cm11ct : крпа големина 42*48 смголемина на слика 32*38cmт hreads : памукрамка : не се вклучуваат рамкакомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.