• Ново
Мотоциклите Случај Guard Покрие Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За SUZUKI GSXR1000 GSXR 1000 2009-2014 09 10 11 12 13 14

Мотоциклите Случај Guard Покрие Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За SUZUKI GSXR1000 GSXR 1000 2009-2014 09 10 11 12 13 14

Оценка на клиентот:
DEN 1440.00
DEN 1238.00 -14 %

Износ
Залиха


100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Алуминиум& висока густина најлон ЦПУ машински дизајн Овие мотор случај лизгачи се вклопуваат уредно и лесно да се постојните мотор предмети и ќе се обезбеди дополнителна заштита.
*заштита во случај на пад. Одговара За SUZUKI : GSXR1000 2009-2014
1.Не го купите, ако dn не потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат
2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
417-22
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.58kg
Тип На Објект:
Паѓа Заштита

Производи во категоријата

320mm 2014 нов прилагодлив азот воздух шок апсорбер Мотор за cb400 vtec 92-98sf xjr400 xjr1200 zr400 gsx400

5904.00 -8 % DEN 5432.00

ОПИСПроизводство Мотоцикл Шок YOSS rfy.Универзална 320mm 10 / 12mm 14mm 16.5 mm дупка вистински азот воздух черупка шок апсорбер на суспензијаза ХОНДА, ЈАМАХА SUZUKI...

Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник За YAMAHA YZF R1 YZFR1 2009-2014 10 11 12 13 Мото Додатоци Bobbins Паѓа Заштита

DEN 2980.32

Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник Паѓа ЗаштитаСостојба : Резервни Сосема Нов,Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 алуминиум + ПОМОтпорен на било какви масла, greases, дизел, бензин и чистење течности, атмосферски се спротивстави Објектот користете оригинални монтажа поени да се вклопат и да не мора да се промени вашиот велосипед во било кој начин.Без наставаПозиција : Лево И ПравоБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Достапно Боја : Црна / Сина / Red / Gold / Сребрена / Портокал / Сива / ЗеленаПакет се вклучуваат : 1 СетFitment : YAMAHA YZFR1 20092014( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )** Што е стилски,во облик на метеор несреќа заштита...

Паѓа Заштитници Мотоцикл CNC Алуминиум Рамка Лизгачот Анти Несреќа со мотор заштита за kawasaki Z1000 2015 2017

3359.52 -12 % DEN 2956.00

CNC Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник Специфични : Лево и Десно Рамка Лизгачи несреќа заштитник Материјал : CNC Алуминиум 6061 и ПОМ Боја : Црна,Сина,Златна,Црвена, Сребрена,Зелена,Titiuam,Портокал Fitment : KAWASAKI Z1000 20152016 КОЛИЧИНА : 1 пар( 2 peices)

CITALL Мотоцикл Мотоцикли Choppers Круизери Предната Гума Вилушка Нечистотија Прашина Маска Gaiter Gator Подигање Капа Шок Апсорбер Прашина Маска

479.52 -22 % DEN 374.00

Предната Гума Вилушка Нечистотија Прашина Маска Gaiter Gator Подигање Капа Шок Апсорбер МотоциклСостојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Гума Горниот Дијаметар : 2.7 cm(1.06 инчи) Дното Дијаметар : 4.5 cm(1.77 инчи) Должина : 19cm(7.48 инчен) Точка се вклучени : 2 x Гума Вилушка Покријте ја со Клип на Компатибилен Со : Вклопат за повеќето on и off road машини, вклучувајќи и некои моторникрос мотори.Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Некои од велосипедисти може да откритие нашиот производ релативно лабава,во оваа ситуација може да се тесни тоа со една лента.3) ве Молиме да забележите мерењето пред да ја купите.Функција : 1) Направени од гума, цврсти и издржливи.2) Инсталиран едноставно, добар изглед и нови.3) Враќање на вашиот мотор е изгледот и да ја задржите остатоци далеку од вилушка заптивки.4) Добра шок апсорпција дизајн.5) Спречување на вода и чакал од corroding вилушка stanchions и оштетување вилушка заптивки.

5 бела боја мотоцикл додатоци предната вилушка купот на мотоцикл Шок Апсорпција Првенство Капка Отпор Вилушка Првенство мотор на хонда

DEN 767.52

добредојдовте на нашиот Бренд Koo K професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Количина : еден пар на Шок Апсорпција Првенство Материјал : Алуминиум бои : црвена / сино / црна / портокал / виолетова / Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање2.имаме provding трговија на големо,ако понудата големо цел ќе се чувствуваат слободни да ме контактирате.3...

Мотоцикл Делови Предната Вилушка Амортизерите Нафта Печат За Хонда VFR400K VFR400 NC21 NC24 Мотор Шок Апсорбер

287.52 -10 % DEN 259.00

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

сребро 330mm Пар Воздух Шок Апсорбер За Хонда, Јамаха алуминиум боја

3888.00 -8 % DEN 3577.00

s ilver боја s 13.5" 340mm Пар Воздух Шок Апсорбер За Хонда CB750 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 750 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 250 350Вкупна должина : 360mmцентар(око за око) : 330mmоко дијаметар : 10мм 12mmако око дијаметар е 14mm или 16.5 mm pls контактирајте со нас.око дебелина : 21mmпролет дебелина : 7mmпролет ширина : 60mmработни stoke : 68mmмакс оптоварувањеAnswer : ___________________________ NOTE : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.бесплатен превозот е некои од coutries,но ние имаме право да го изберат тоа за да испратите вас.

7mm пролет 340mm задните воздушни амортизер ЗА cb400 99-11 vtec 92-98 sf xjr400 Dirt Bike Gokart ATV Quad МОТОЦИКЛ ШОК

3888.00 -8 % DEN 3577.00

Производство Мотоцикл Шок340mm боја : сребрена црна ЗЕЛЕНИ orgern бела 10 / 12mm дупка друга боја : ,апсорбер на воздухот влијание уред.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Р QIANKONG Мотоцикл предни/задни Тркала Рамка Лизгачот Несреќа велосипед Заштита За KTM DUKE 690 СМ 690SM 690 S M 2007-2008

623.52 -11 % DEN 555.00

НИ 10.59 / парче НАС 24.99 / парче НАС 12.99 / set НИ 33.98 / парче НАС 20.49 / set НИ 2.98 / пар НИ 36.09 / парче НАС 6.99 / парче НАС 3.99 / set НИ 14.99 / парчеКарактеристики : Состојба : 100% Сосема нов Кол : ЕДЕН сет Предна / Задна Вилушка Тркала Рамка Лизгачот Несреќа Материјал : алуминиум Лесно се инсталира Боја : како на сликата покажува Fitment : За KTM 690 СМ 690 SM 690 S M 20072008 07 08 Пакет се вклучуваат : 1 поставен мотор fornt / задните тркала лизгачот 1 peice Лево лизгачот(M6 / М8), 1 peice право лизгачот(М8 / М8) Напомена : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена...

Универзална 360mm Мотоцикл Нови Задните Воздушни Черупка Шок Апсорбер Суспензија за хонда, јамаха suzuki сребро & Црна

4220.64 -8 % DEN 3883.00

360mm 1 Пар Воздух Шокови Апсорбер За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasakiвкупна должина : 390mmоко за око центар : 355mmРаботна ширина : 21mmоко дијаметар : 10мм,12mm,14mm.око дебелина : 21mmпролет дебелина : 7mmпролет ширина : 60mmработни stoke : 68mmмакс оптоварување : 200kgs

KODASKIN Јаглерод Мотоцикл Несреќа CNC Алуминиум мотоциклите Лизгачот Рамка Лизгачи Заштитник Паѓа Заштита За ЈАМАХА

2875.20 -20 % DEN 2300.00

Е применливо : 07, 08, дизајн концепт : во комбинација со дизајн на јаглерод влакна, алуминиум легура на алуминиум легура не код може да поддржуваМеѓу целата пад, се користи нерѓосувачки челик завртка, за да се избегне фрактура...

За Јамаха MT07 МТ-07 FZ МТ 07 FZ07 2014-2017 CNC Мотоцикл Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник покрие Мотоцикл додатоци дел

3071.52 -12 % DEN 2703.00

За Јамаха MT07 МТ07 20152016 Мотоцикл CNC Алуминиумски Мотор Левата и Десната Рамка Лизгачот Анти Несреќа Заштитник Опис : Оваа несреќа подлога е наменета за спречување на вашиот мотор од паѓа и гребење кога трки или брзобрзо возење...

Резервни Бесплатен Превозот Мото Делови Без Намалување Рамка Лизгачот Заштитник За Јамаха 1996-2007 YZF 600R Thundercat ЦРНА

816.96 -6 % DEN 768.00

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот / маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : Не Fitment : одговара за 19962007 Yamaha YZF 600 R / Thundercat / YZF600 R

5 боја на портокал мотоцикл додатоци предната вилушка купот на мотоцикл Шок Апсорпција Првенство Капка Отпор Вилушка Првенство мотор за Suzuki

DEN 767.52

добредојдовте на нашиот Бренд Koo K професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Количина : еден пар на Шок Апсорпција Првенство Материјал : Алуминиум бои : црвена / сино / црна / портокал / виолетова / Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање2.имаме provding трговија на големо,ако понудата големо цел ќе се чувствуваат слободни да ме контактирате.3...

нови 350mm око за око 1 Пар 7mm пролет азот Задните Шок Absormotorcycle за Хонда, Јамаха suzuki kawasaki Скутер

3888.00 -8 % DEN 3577.00

нови одговара 345mm 1 Пар (2 ПАРЧИЊА) 7mm пролет азот Задните Шок Absormotorcycle за Хонда, Јамаха suzuki kawasaki Скутер375mm вкупна должина345mm око за око центарОко Дијаметар на Врвот и Дното (со черупка)10мм,12mm,14mmоко дебелина : 21mmпролет дебелина : 7mmработни stoke : 68mm Пролет Preload прилагодување на должината 20mm Амортизацијата може да се прилагоди од страна на воздух (азот) Азот Пред полни Очи затегнувачка цврстина на над 2000kgfмакс оптоварување : 200kgs

Мотоцикл Задна Суспензија, Мотор Задните Замав Рака Вилушка за Хонда Zoomer MSX125 Јамаха Smax125 CYGNUS-X ВИСОЧЕСТВО-S BWS TTX

11462.40 -5 % DEN 10889.00

Име на производ : CNC мотоцикл / Електричен мотор Задна вилушка Материјал : Алуминиум легура Производ големина : Дупка на теренот е прилагодлив (550mm / 567mm / 584mm / 601mm) Производ тежина : 7.15 kg Применливи модели : Хонда Zoomer MSX125 Јамаха Smax125 CYGNUSX ВИСОЧЕСТВОS BWS TTX и други слични модели(Universal за поголемиот дел на e lectric мотоцикл ) Карактеристики : висината на р уво шок е прилагодлив Производ употреба : Безбедност, телото арматура, убава, стабилно возење ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.