• Ново
5 боја на портокал мотоцикл додатоци предната вилушка купот на мотоцикл Шок Апсорпција Првенство Капка Отпор Вилушка Првенство мотор за Suzuki

5 боја на портокал мотоцикл додатоци предната вилушка купот на мотоцикл Шок Апсорпција Првенство Капка Отпор Вилушка Првенство мотор за Suzuki

Оценка на клиентот:
DEN 767.52

Износ
Залиха


добредојдовте на нашиот Бренд Koo K професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!
Количина : еден пар на Шок Апсорпција Првенство Материјал : Алуминиум бои : црвена / сино / црна / портокал / виолетова /
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање
2.имаме provding трговија на големо,ако понудата големо цел ќе се чувствуваат слободни да ме контактирате.
3. Ние имаме многу видови на бои за избор, црвена / сино / црна / портокал / жолта / ако сакате за промет на големо, може да се меша бојата на некоја цел.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА .
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
lizoai
Име На Модел:
KOOK-FXB-K6red
Објектот Ширина:
4.4cm
Објектот Должина:
4.4cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.15kg

Производи во категоријата

За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500F 2013 2014 2015 2017 Мото Додатоци CNC Алуминиумска Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник Несреќа Влошки за Издувни гасови

DEN 1775.52

Мотоцикл Рамка Лизгачи Несреќа ЗаштитникОписи : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : CNC 6061 Алуминиум+ висока густина пластичен цемент Позиција : Лево И ПравоAvaliable боја : Црна / Црвена / Сино Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Лесно да се инсталира без инструкции Пакет вклучуваат : лево и десно страни со заврткиФункција : Помогне да се минимизира штетата од лизгање тип паѓа, пренос на шок од несреќа директно да монтажа точка.Со цел да биде несечење, нема измени на обтекател или рамка е потребно.Добро лизгачки својства, силни и цврсти.Користење на велосипеди е оригинална монтажа поени; лесно да се инсталира...

Резервни Бесплатен Превозот Мото Делови Без Намалување Рамка Лизгачот Заштитник За Јамаха 1996-2007 YZF 600R Thundercat ЦРНА

816.96 -6 % DEN 768.00

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот / маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : Не Fitment : одговара за 19962007 Yamaha YZF 600 R / Thundercat / YZF600 R

CITALL Мотоцикл Мотоцикли Choppers Круизери Предната Гума Вилушка Нечистотија Прашина Маска Gaiter Gator Подигање Капа Шок Апсорбер Прашина Маска

479.52 -22 % DEN 374.00

Предната Гума Вилушка Нечистотија Прашина Маска Gaiter Gator Подигање Капа Шок Апсорбер МотоциклСостојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Гума Горниот Дијаметар : 2.7 cm(1.06 инчи) Дното Дијаметар : 4.5 cm(1.77 инчи) Должина : 19cm(7.48 инчен) Точка се вклучени : 2 x Гума Вилушка Покријте ја со Клип на Компатибилен Со : Вклопат за повеќето on и off road машини, вклучувајќи и некои моторникрос мотори.Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Некои од велосипедисти може да откритие нашиот производ релативно лабава,во оваа ситуација може да се тесни тоа со една лента.3) ве Молиме да забележите мерењето пред да ја купите.Функција : 1) Направени од гума, цврсти и издржливи.2) Инсталиран едноставно, добар изглед и нови.3) Враќање на вашиот мотор е изгледот и да ја задржите остатоци далеку од вилушка заптивки.4) Добра шок апсорпција дизајн.5) Спречување на вода и чакал од corroding вилушка stanchions и оштетување вилушка заптивки.

CNC Мотоцикл Рамка Лизгачот Обтекател Guard Анти Несреќа Заштитник за Хонда CBR1000RR CBR 1000 RR 2008-2011 20013-2014 Рамка Страни

3215.52 -7 % DEN 2990.00

за хонда cb400 f / x cb500 f / x 20132015 Мотоцикл CNC Алуминиумски Мотор Левата и Десната Рамка Лизгачот Анти Несреќа Заштитник Опис : Оваа несреќа подлога е наменета за спречување на вашиот мотор од паѓа и гребење кога трки или брзобрзо возење...

CNC Мотоцикл Свитлива палка Легура Кочница Спојки Држела за Рака Чувари Handlebar Зафат Завршува Handguard За Мотор Скутер

912.00 -14 % DEN 784.00

Handguards100% Сосема НовМатеријал : Алуминиум ЛегураНа handguard може да се користи за повеќето од мотоцикл,тоа може да се инсталира на handlebar внатрешна дупка 13mm17mm.Ве молиме проверете ја големината ако може да се вклопи во вашиот велосипед пред да го купат тоа.1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Wotefusi 12.5 320mm Пар амортизер Замена Суспензија, Двојна За Мотор [JW207-JW217]

4847.52 -8 % DEN 4460.00

ОписТоа е сосема нов мотор шок апсорбер сет со оригиналниот пакет.320mm (12.5 инчи) око за око должинаОко Дијаметар : 10мм или 12mmМакс вчитување : 180 килограмиПакет вклучувајќи1 Пар × амортизерВе молиме оставете белешка на продавачот за стилот што го сакатеМеѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Мотоцикл Делови Предната Вилушка Амортизерите Sigle Пролет Нафта Печат 37*49*8 и Прашина Печат 37*49*13 Мотор Шок Апсорбер

287.52 -10 % DEN 259.00

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

7 Бои Универзален Мотор Handguards ПРО КОСИ Dirt Bike Handlebar handguards Рака Guard KTM SX EXC МАСТИ ЛЕНТА

858.72 -15 % DEN 730.00

Мотоцикл Handguard Рака Guard Описи : Резервни трки стил offrod handguardsЦврст Алуминиум вметнете со живописни бои пластични штит за максимална заштитаСо доволно простор за сопирачка кабли и други уредиЕфикасно да ги заштитат рацете додека возите вашиот моторНамалување на рака / прст замор,да се обезбеди поголема мотоцикл ракување Функција : Материјал : Робустен пластични+ Палка алуминиум во внатрешноста на матичниГолемина : ве молиме проверете прикачена слика.Инструкции : не се вклучени Fitment : Одговара на Сите мотор / cruiser / сламен покрив / скутер модели со 22mm (7 / 8") ИЛИ 28 MM(1 1 / 8") стандард handlebar ,како На Хонда, За Kawasaki, За Suzuki, За Јамаха, За KTM итнИдеален за dirt bike, motorcross, Двојна цел, моторни санки и АТВ употреба Пакет се Вклучуваат : 1 пар handlebar чувари (лево и десно) 1 пар инсталирате менгеме 1 пар проширување заврткаВе молиме проверете ја вашата handlebar големина пред да ја купитеПревозот условиНие ќе брод вашата нарачка во рок од 1 работен ден по уплатата примена.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

5 бела боја мотоцикл додатоци предната вилушка купот на мотоцикл Шок Апсорпција Првенство Капка Отпор Вилушка Првенство мотор на хонда

DEN 767.52

добредојдовте на нашиот Бренд Koo K професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Количина : еден пар на Шок Апсорпција Првенство Материјал : Алуминиум бои : црвена / сино / црна / портокал / виолетова / Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање2.имаме provding трговија на големо,ако понудата големо цел ќе се чувствуваат слободни да ме контактирате.3...

За Јамаха MT07 МТ-07 FZ МТ 07 FZ07 2014-2017 CNC Мотоцикл Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник покрие Мотоцикл додатоци дел

3071.52 -12 % DEN 2703.00

За Јамаха MT07 МТ07 20152016 Мотоцикл CNC Алуминиумски Мотор Левата и Десната Рамка Лизгачот Анти Несреќа Заштитник Опис : Оваа несреќа подлога е наменета за спречување на вашиот мотор од паѓа и гребење кога трки или брзобрзо возење...

7mm пролет 340mm задните воздушни амортизер ЗА cb400 99-11 vtec 92-98 sf xjr400 Dirt Bike Gokart ATV Quad МОТОЦИКЛ ШОК

3888.00 -8 % DEN 3577.00

Производство Мотоцикл Шок340mm боја : сребрена црна ЗЕЛЕНИ orgern бела 10 / 12mm дупка друга боја : ,апсорбер на воздухот влијание уред.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник ЗА Bajaj Pulsar 200NS 2012 2013 2014 2015 2017 Мото Додатоци

DEN 2375.52

Мотоцикл Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник *Состојба : Резервни Сосема Нов,со Висок Квалитет *Материјал : CNCмашински 6061 алуминиум + ПОМ * Површинска обработка : Anodic оксидација површината заштита слој *Отпорен на било какви масла, greases, дизел, бензин и чистење течности, атмосферски се спротивстави *Item користете оригинални монтажа поени да се вклопат и да не мора да се промени вашиот велосипед во било кој начин...

RPMMOTOR Пред Фендер Рамка Лизгачот Универзален Мотор Алуминиум Рамка Лизгачот Анти Несреќа Капи мотор заштита

DEN 239.52

Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Сите 6061 T6 палка Алуминиум Објектот е лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн Количина : 1 Пар Тежина : 6mm Боја : Сина / Gold / Црвен / Портокал / Зелен Fitment : ЗА ХОНДА За CB599 / CB600 HORNET 19982011 За CBR 600 F2,F3,F4,F4i 19912007 За CBR600 RR 20032006 За CBR600 RR 20072011 За CB919 20022007 За CB1000 R 20082011 За CBR900 RR 19931999 За CBR929 RR 20002001 За CBR954 RR 20022003 година За CBR1000 RR / FIREBLADE од 2004 до 2007 година За CBR1000 RR / FIREBLADE 20082011 За RC51 / RVT1000 СП1 / СП2 од 2000 до 2006 година За VF750 S SABRE 19821986 За VFR750 19911997 За VFR800 19982001 За VFR800 20022009 За VTR1000 F / ЛАВИНА 19982005 За CBF1000 20062009 За CBR1100 XX / BLACKBIRD 19972007 За ST1300 / ST1300 A 20032007 година За VTX1300 20032008 За X11 ********************************************************** За ЈАМАХА За YZF R6 19992004 За YZF R1 19992001 За YZF R1 20022003 Година За YZF R6 Права 20052011 За YZF R1 20042008 За YZF R1 20092011 За FZ6 FAZER 20042011 За FZ6 R 20092011 За FZ1 FAZER 20012005 За FZ1 FAZER 20062011 За FJR 1300 2003 година За FJR 1300 20042010 За XJR 1300 20042009 За MT01 20042009 За R6 S САД ВЕРЗИЈА 20062009 За R6 S КАНАДА ВЕРЗИЈА 2006 година За R6 S КАНАДА ВЕРЗИЈА 20072009 За R6 S ЕВРОПА ВЕРЗИЈА 20062007 За XJ6 ДИВЕРЗИЈА 20092011 За VMAX 20092012 ********************************************************** За SUZUKI За GSXR600 19972003 За GSXR750 19962003 За GSXR1000 20012004 За GSXR600 20042005 За GSXR750 20042005 За GSXR1000 20052006 За GSXR600 20062011 За GSXR750 20062010 За GSXR1000 20072008 За GSXR1000 20092011 За TL1000 S 19972001 За TL1000 R 19982003 За SV1000 / S 20032007 Година За HAYABUSA / GSXR1300 19992007 За HAYABUSA / GSXR1300 20082011 За БКРАЛОТ 20082009 За GSF1200 РАЗБОЈНИК 20012006 За GSF1250 РАЗБОЈНИК 20072009 За DL1000 / VSTROM 20022010 За GSX1400 20012007 За GSF650 РАЗБОЈНИК 2007 година За SV650 / S 19992010 За DL650 / VSTROM 20042010 За 600 / 750 КАТАНА 19982006 За GSR600 20062009 За GSX650 F 20082010 За GSX1250 2010 година За SFV650 GLADI********************************************************** За KAWASAKI За NINJA 250 R 20082011 За ZX6 / ZZR600 19902004 За ZZR600 20052009 За ZX6 R / ZX636 R / ZX6 RR 20002004 За ZX636 R / ZX6 RR 20052006 За ZX6 R 20072011 За ZX7 R / ZX7 RR 19892003 За ZR750 ZEPHYR 19911993 За ZX9 19941997 За ZX9 R 19981999 За ZX9 R 20002003 За ZX10 R 20042005 За ZX10 R 20062011 За Z750 (не Z750 S модел) 20072011 За Z1000 20032006 За Z1000 20072011 За ZX1100 / ZX11 19902001 За ZRX1100 / 1200 19992007 За ZX12 R 20002005 За ZZR1200 20022005 За ZG1000 CONCOURS 19922006 За ZX1400 / ZX14 R / ZZR1400 20062011 За GTR1400 / CONCOURS 20072011 За ZXR400 сите години За GPZ500 S / EX500 R НИНЏА 19902009 За ИР5 20042005 За НИНЏА 650 R (ER6f ER6n) 20062008 За VERSYS 2006200 За Z750 S (не Z750 модел) 20062008 За НИНЏА 650 R 20082010 За Versys 20092011 За Е6 N 20082011 ********************************************************** За DUCATI За 1198 / S / R 20092010 Година За 1098 / S / Тробојка 20072008 За 848 20072010 За MULTISTRADA 1200 / S 20102011 За кавгаџија streetfighter 20092010 година За HYPERMOTARD 1100 / S / EVO СП 20072010 За HYPERMOTARD 1101 / S / EVO СП 20072010 За M1100 / S ЧУДОВИШТЕ 20092010 година За 999 / S / R 20032006 За 749 / S / R 20032006 За S4 RS 20062008 За MS4 / MS4 R 20012006 За M900 / M1000 20002005 За 900 SS / 1000 SS 19982006 За 996 / 998 / Б / S / R 19992003 За 748 / 750 SS 19992002 За MTS1000 SDS / DS 20042006 За MTS1100 / S 20072009 За ST4 / S / ABS 20042006 За ST3 / S / ABS 20032007 година За СПОРТ 1000 20062009 За GT 1000 20062010 За ПАВЛЕ SMART ЛЕ 2006 година За S2 R 1000 20062008 За 400 ЧУДОВИШТЕ од 2004 до 2007 година За 620 ЧУДОВИШТЕ / 620 МЕТРИ 20032006 За 695 ЧУДОВИШТЕ 20072008 За 696 ЧУДОВИШТЕ 20092010 година За ЧУДОВИШТЕ S2 R 800 20052007 За 748 ДО 1998 година За 916 / 916 SPS ДО 1998 година За 900 SS 19911997 За ЧУДОВИШТЕ M400 19992003 За ЧУДОВИШТЕ M600 19942001 За ЧУДОВИШТЕ M620 2002 година За ЧУДОВИШТЕ M750 / M750 IE 19942002 За ЧУДОВИШТЕ M900 19941999 За ST2 19982003 За ST4 / S / ABS 19992003 ********************************************************** За BUELL За 1125 R 20082009 За 1125 CR 2009 година, За XB12 R 2009 година, За XB12 Ss 2009 година, За XB12 Scg 2009 година, За Ulysses XB12 XT 2009 година, За Ulysses XB12 X 2009 година, За XB12 сите модели до 08 само 20042008 За XB9 сите модели 20032009 За X1 Молња 19982002 За S1 Молња 19971998 За М2 Циклон ********************************************************** За За APRILIA RSV4 / RSV4 ФАБРИКА 20092010 година За РСВ MILLE / R 20042008 За РСВ MILLE / R 19992003 За TUONO / R 20032009 За FALCO / SL1000 20002004 За CAPONORD / ETV1000 20022007 За RST1000 FUTURA 20012004 За ТРЕСАТ / GT 20072010 За DORSODURO 20082010 За АВТОРИТЕТ 20072010 ГОДИНА (F23) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел) Лесен за инсталација, Без Инсталација Настава.

Р QIANKONG Мотоцикл предни/задни Тркала Рамка Лизгачот Несреќа велосипед Заштита За KTM DUKE 690 СМ 690SM 690 S M 2007-2008

623.52 -11 % DEN 555.00

НИ 10.59 / парче НАС 24.99 / парче НАС 12.99 / set НИ 33.98 / парче НАС 20.49 / set НИ 2.98 / пар НИ 36.09 / парче НАС 6.99 / парче НАС 3.99 / set НИ 14.99 / парчеКарактеристики : Состојба : 100% Сосема нов Кол : ЕДЕН сет Предна / Задна Вилушка Тркала Рамка Лизгачот Несреќа Материјал : алуминиум Лесно се инсталира Боја : како на сликата покажува Fitment : За KTM 690 СМ 690 SM 690 S M 20072008 07 08 Пакет се вклучуваат : 1 поставен мотор fornt / задните тркала лизгачот 1 peice Лево лизгачот(M6 / М8), 1 peice право лизгачот(М8 / М8) Напомена : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена...

нови 350mm око за око 1 Пар 7mm пролет азот Задните Шок Absormotorcycle за Хонда, Јамаха suzuki kawasaki Скутер

3888.00 -8 % DEN 3577.00

нови одговара 345mm 1 Пар (2 ПАРЧИЊА) 7mm пролет азот Задните Шок Absormotorcycle за Хонда, Јамаха suzuki kawasaki Скутер375mm вкупна должина345mm око за око центарОко Дијаметар на Врвот и Дното (со черупка)10мм,12mm,14mmоко дебелина : 21mmпролет дебелина : 7mmработни stoke : 68mm Пролет Preload прилагодување на должината 20mm Амортизацијата може да се прилагоди од страна на воздух (азот) Азот Пред полни Очи затегнувачка цврстина на над 2000kgfмакс оптоварување : 200kgs

Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За ХОНДА NC700 X/S NC750 2012- NC700X NC700S NC750X Мотоцикл Bobbins Паѓа Заштита

2615.52 -9 % DEN 2380.00

Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник Паѓа ЗаштитаСостојба : Резервни Сосема Нов,Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 алуминиум + ПОМОтпорен на било какви масла, greases, дизел, бензин и чистење течности, атмосферски се спротивстави Објектот користете оригинални монтажа поени да се вклопат и да не мора да се промени вашиот велосипед во било кој начин.Без наставаПозиција : Лево И ПравоБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Достапно Боја : Црна / Сина / Red / Gold / Сребрена / Портокал / СиваПакет се вклучуваат : 1 СетFitment : ХОНДА NC 700 X 20122013 ХОНДА NC 750 X 20142016 ХОНДА NC 700 S 20122013 ХОНДА NC 750 S 20142016( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )** Што е стилски,во облик на метеор несреќа заштита...

Бесплатен превозот АТВ Handguards мотокрос Gauntlets 5 бои Мотоцикл Handguards црна Универзален Мотор Handguard за јамаха

DEN 239.52

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Постојат 5 бои можете да изберете : Црвена , Сина , Зелена , Жолта , Портокалова .(Ве молиме оставете порака на вашата боја опција)одговара на : УниверзалнаПакет Се Вклучени : 1 пар handguard1...

Универзална 360mm Мотоцикл Нови Задните Воздушни Черупка Шок Апсорбер Суспензија за хонда, јамаха suzuki сребро & Црна

4220.64 -8 % DEN 3883.00

360mm 1 Пар Воздух Шокови Апсорбер За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasakiвкупна должина : 390mmоко за око центар : 355mmРаботна ширина : 21mmоко дијаметар : 10мм,12mm,14mm.око дебелина : 21mmпролет дебелина : 7mmпролет ширина : 60mmработни stoke : 68mmмакс оптоварување : 200kgs

ново 1 Пар универзална 340mm Црна Мотоцикл Dirt Bike Задната Суспензија Воздух Шок Апсорбер сите Црна

4080.00 -8 % DEN 3754.00

универзална ново 1 Пар 320mm Црна Мотоцикл Dirt Bike Задната Суспензија Воздух Шок Апсорбер сите Црнавкупна должина : 370mmоко за око центар : 340mmоко дијаметар : 10мм,12mm,14mm.око дебелина : 21mmпролет дебелина : 7mmработни stoke : 60mmмакс оптоварување : 200kgs Пролет Preload прилагодување на должината 25мм Амортизацијата може да се прилагоди од страна на воздух (азот) Азот Пред полни Очи затегнувачка цврстина на над 2000kgfМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

За KAWASAKI Z900 - 2017 Алуминиум мотоциклите Заштитник Guard Покрие Рамка Лизгачот Анти Несреќа Заштита Додатоци

DEN 5178.72

Fitment : За KAWASAKI Z900 20162017Функција : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : АлуминиумБоја : ЦрнаОбјектот Тежина:660 GИнсталација:Лесно да го инсталирате,Нема инструкции.Изглед:Моден Дизајн, Одлична Технологија е Повеќе Погодна За Вашиот Велосипед.Функција: Помогне Да Се Елиминира Оштетување На Моторот Во Текот На Испуштање,А Лизгање Запре Или Lowing Страна.Пакет се вклучени : 1 BUC X (Рамка Лизгачи Заштитник)Слика детали1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Мотоцикл Задна Суспензија, Мотор Задните Замав Рака Вилушка за Хонда Zoomer MSX125 Јамаха Smax125 CYGNUS-X ВИСОЧЕСТВО-S BWS TTX

11462.40 -5 % DEN 10889.00

Име на производ : CNC мотоцикл / Електричен мотор Задна вилушка Материјал : Алуминиум легура Производ големина : Дупка на теренот е прилагодлив (550mm / 567mm / 584mm / 601mm) Производ тежина : 7.15 kg Применливи модели : Хонда Zoomer MSX125 Јамаха Smax125 CYGNUSX ВИСОЧЕСТВОS BWS TTX и други слични модели(Universal за поголемиот дел на e lectric мотоцикл ) Карактеристики : висината на р уво шок е прилагодлив Производ употреба : Безбедност, телото арматура, убава, стабилно возење ЗАБЕЛЕШКА : 1...

320mm 2014 нов прилагодлив азот воздух шок апсорбер Мотор за cb400 vtec 92-98sf xjr400 xjr1200 zr400 gsx400

5904.00 -8 % DEN 5432.00

ОПИСПроизводство Мотоцикл Шок YOSS rfy.Универзална 320mm 10 / 12mm 14mm 16.5 mm дупка вистински азот воздух черупка шок апсорбер на суспензијаза ХОНДА, ЈАМАХА SUZUKI...

сребро 330mm Пар Воздух Шок Апсорбер За Хонда, Јамаха алуминиум боја

3888.00 -8 % DEN 3577.00

s ilver боја s 13.5" 340mm Пар Воздух Шок Апсорбер За Хонда CB750 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 750 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 250 350Вкупна должина : 360mmцентар(око за око) : 330mmоко дијаметар : 10мм 12mmако око дијаметар е 14mm или 16.5 mm pls контактирајте со нас.око дебелина : 21mmпролет дебелина : 7mmпролет ширина : 60mmработни stoke : 68mmмакс оптоварувањеAnswer : ___________________________ NOTE : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.бесплатен превозот е некои од coutries,но ние имаме право да го изберат тоа за да испратите вас.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.