• Ново
52pcs / многу , Лондон Биг бен / Pisa / Ајфеловата Кула / Статуата На Слободата Метал Ознаки , Метал Книга маркер како Книга Хартија Клипови

52pcs / многу , Лондон Биг бен / Pisa / Ајфеловата Кула / Статуата На Слободата Метал Ознаки , Метал Книга маркер како Книга Хартија Клипови

Оценка на клиентот:
DEN 1089.60
DEN 926.00 -15 %

Износ
Залиха

52 компјутери по цел Четири дизајни за вашиот избор Paper size : 121mm 62mm X / еез Ознака Големина : Како што е прикажано на сликата
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Испорака време во нашата продавница ќе биде помала од 30 дена, нормално 10-20 дена, Но ажурирање онлајн можеби бавно за да можете да ги пратите, не грижете се и бидете трпеливи, стоката е во транзит.
Иако ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор. Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прошири датумот на породување.Ви благодариме за вашата поддршка.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Карактеристики

боја:
Мешани 4 дизајни
Тип:
ознака за страница
Бренд Име:
BLINGIRD
дизајн:
Геометриски
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал

Производи во категоријата

4*4cm (Со мозок) DIY Благодарам Kraft Хартија Празно Срце Облик Подарок Ознака Ретро Висат ознака Ознака (аа-576)

372.48 -18 % DEN 305.00

Карактеристики : (1)Нови и добар квалитет(2)креативни hangtag .Спецификации : Материјал : хартија kraftСамо kraft хартијаГолемина : околу 4*4cm.Pls забелешка кабелот е вклучен.Напомена : (1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака...

48pcs/многу Нови Јапонија цртан филм Sumikkogurashi Ознаки Цртан филм хартија клип носителот канцелариски канцеларија Училиште материјали GT135

DEN 871.68

Нови Јапонија цртан филм Sumikkogurashi Ознаки Цртан филм хартија клип носителот канцелариски канцеларија Училиште материјали marcador де livro Боја : микс Должина : околу 9cm Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина...

Бесплатен превозот тајна градина симпатична канцелариски цртан филм магнетни ознака клип 18 Ознаки магнетни цртан филм книга означи

DEN 287.52

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 поставува или повеќе 1 set = 18 зачувани линкови

Ретро Дрвени Ознаки Креативни Деловни Подароци Кинески Ознаки Дрвени Катира Подарок Махагони Ознаки Прилагодено Лого, Име M020

983.52 -34 % DEN 649.00

Ретро Дрвени Ознаки Креативни Деловни Подароци Кинески Ознаки Дрвени Катира Подарок Махагони Ознаки Прилагодено Лого, Име M020Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

30PCS/многу Нови девојка кукла колега серија Bookmark set / хартиени ознаки/ книга носителот / порака картичка со Kraft пакет

113.28 -10 % DEN 102.00

30 Pcs / многу НОВИ Фенси кукла ознака / Креативни цртан филм kawaii Книга одбележува / Книга носителот / bookband / трговија на Големо1.Материјал : хартија2.големина : 5.5*14.3 cm,1lot=1set=30pcsСлучаен испорака

20 Парчиња/Set Цртан филм Симпатична Мини Метална Ознака за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија Снабдување

DEN 116.16

Име на производ : 20 Парчиња / Set Цртан филм Симпатична Мини Метална Ознака за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија СнабдувањеSKU број : SQ00005Производот Количина : 20 парчиња / КУТИЈА,Материјал : МеталГолемина : 2cm X1.3cmФункција : ОзнакаПревозот напомена : сите на превозот методи може да се проследи на вебсајтови.Со цел за транспорт на производи на клиентот најрано што е можно, ве молиме да се обезбеди правилна и целосна поштенска адреса на продавачот.Превозот време : Пристигнување време за повеќето земји се за 15~45 дена, според превозот методи и растојание.Customer service : Ако клиентот има било какви прашања во врска со производот или услугата, ве молиме слободно контактирајте со продавачот во секое време...

4*4cm (Со мозок) DIY Благодарам Kraft Хартија Празно Срце Облик Подарок Ознака Ретро Висат ознака Ознака (аа-620)

885.60 -25 % DEN 664.00

Карактеристики : (1)Нови и добар квалитет(2)креативни hangtag .Спецификации : Материјал : хартија kraftСамо kraft хартијаГолемина : околу 4*4cm.Pls забелешка кабелот е вклучен.Напомена : (1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака...

2017 Papeleria Најдобра Цена Метална Ознака Лента Tassel Ангел Свадба Бебе Туш Партија Услуги Подароци За Книги

59.52 -29 % DEN 42.00

Најдобра Цена Метална Ознака Бела Панделка Tassel Ангел Ознака Свадба Бебе Туш Партија Услуги Подароци За КнигиТопло Prompt1.Ве молиме бидете сигурни да напишете ја вашата точна адреса, Поштенски код, телефонски број ,во Спротивно не можат да ја пратите пратката2.Ако не ја прими пратката, можеби парцела во вашата локална поштата, можете да потрае до тоа, бидејќи некои места не се испратени!3.некои производи насловот е напишан 6pcs или 8pcs, но ако постои еден само може да се купи опции, ако сте го купиле само што добив еден, тоа е невозможно да се добие 6pcs или 8pcs, бидејќи цената не е иста, ве молиме бидете сигурни да се види јасно пред да го купат, бидејќи бројот на насловот не е еднаков на бројот на купување4.Ако купувате 100pcs,ве молиме контактирајте со нас за да го промените цена,имаме попуст до вас .1.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа,откако е завршена,ние ќе ги испрати на парцела, како е можно поскоро.2.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор , тоа треба трае 710 работни денови за да стигнат до вашата сметка.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.