• Ново
Примерок,32 Pin FFC FPC Рамен Кабел 0.5 mm теренот 32pin 80mm Isotropy(А) или Anisotropy(Б) кабел,20624.Добредојдовте на сопствени-направи Цел.

Примерок,32 Pin FFC FPC Рамен Кабел 0.5 mm теренот 32pin 80mm Isotropy(А) или Anisotropy(Б) кабел,20624.Добредојдовте на сопствени-направи Цел.

Оценка на клиентот:
DEN 288.00
DEN 259.00 -10 %

Износ
Залиха


САД $ 108.98 /многу US $ 11.55 /многу US $ 13.22 /многу US $ 29.90 /многу US $ 11.65 /многу US $ 38.08 /многу US $ 47.04 /многу US $ 31.92 /многу
Примерок, FFC FPC Рамен Кабел 0.5 mm теренот 32pin 80mm Isotropy(А) или Anisotropy(Б) кабел,20624.Добредојдовте на сопствени-направи Цел.

Карактеристики

боја:
Anisotropy Б
Должина:
5 PCS, 20 PCS, 100 PCS
Тип:
машко на машко
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0.5 mm 32Pin FPC/FFC кабел
Бренд Име:
SITOMESIA
Примена:
Електронски
Lenght:
80mm
Функција:
Isotropy Еден или Anisotropy Б кабел
марка :
AWM 20624,80 C 60V ФОЛКСВАГЕН -1

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот AAAMI холтер ЕКГ рекордер leadwire,5 води,Кадар,АХА D1.5 за да Snap 4.0 Холтер Кабли за Холтер Машина

1125.60 -14 % DEN 968.00

Опис На ПроизводотБесплатен Превозот AAAMI холтер ЕКГ рекордер leadwire,5 води,Кадар,АХА D1.5 за да Snap 4.0 Холтер Кабли за Холтер Машина ИМЕ : Ова е ХОЛТЕР ЕКГ РЕКОРДЕР ЕКГКабел 5 LEADWIRESSNAP Крајот TPU МатеријалDIN 1.5 ДА SNAP 4.0 КРАЈОТКабел lenth е 0.9 МетриКомпатибилен за ХОЛТЕР СНИМАЧ

88cm Напојување Кабел жица подигнат Поединечно Ракави Периферните Кабел 3 SATA Кабли

DEN 244.80

Опис На ПроизводотНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Бесплатен превозот 10meters 30AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица / / 11shares / висока температура жица / 11 супер меки core

DEN 187.20

Бесплатен превозот 10meters 30 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / / 11 акции / висока температура жица / 11super мека coreве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна, бела, жолта,портокалова

Compatibe за Нихон Kohden BSM Серија DB9 Pin Возрасни Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сензор TPU 1M/3Feet

1098.24 -14 % DEN 945.00

ИМЕ : Бесплатен Превозот Compatibe за Нихон Kohden BSM Серија DB9 Pin Возрасни Softtip Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сензор TPU 1 M / 3 FeetТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : LED диодиЦрвена660nm нормалноИнфраред880 / 905 / 940nm нормалноТест ОпсегКислородна Сатурација(% Sp O2 )0% до 100% Пулсот го Оценувате( bpm )30 за да 245ТочностаSp O2±2%(90%100% )±3%(70%89%)неодреден(069%)Пулсот Го Оценувате±1 bpm ( 3059bpm )±2 bpm ( 60149bmp )±3 bpm ( 150245bmp )Складирање и Транспорт животна Средина10°C~+40°CТемпературата На Работа+5°C~+40°CОперативни / Складирање / Транспорт влажност0%80%Hyperbaric притисок86k Pa106 k Pa

Бесплатен превозот 10meters 26AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица / / 30 акции / висока температура жица / 30 супер меки core

DEN 335.52

Бесплатен превозот 10meters 26 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / / 30 акции / висока температура жица / 30 супер меки coreве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна, бела, жолта,портокалова

Бесплатен превозот 3meters 17AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица /210 акции / висока температура жица / мека core

DEN 312.00

Бесплатен превозот 3meters 17 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / 210 акции / висока температура жица / 210super мека coreбоја : црвена

3.5 mm ПОМОШЕН Аудио Кабел USB жица темперамент За БМВ МИНИ За Apple iPhone 5 5S 6 6 Плус

DEN 499.20

USB ПОМОШЕН Аудио Кабел CD Адаптер За БМВ МИНИ За IPHONE 5 5 S 6 6 Плус 3,5 мм НовиPls потврди дека кабел одговара за вашиот БМВ Мини пред купување, ви благодариме!!!Специјално дизајнирана за Apple iphone5 5s 6 6 плус интерфејс за BMW USB + ПОМОШЕН кабел, Совршена комбинација телефонот да оригиналниот автомобил стерео CD player.Уживајте во вашиот Автомобил Muisc.Карактеристики : 1.Слушате вашата музика преку радио вашите автомобили2.Песна играње е прикажана на автомобили радио / i Drive3.Контрола на јачината на звукот и одберете track / playlist итн од i Drive или мултифункционален управувач (опција ако е вградена)4.Трошоци вашиот уред преку USB порт5.Лесно заменлив / отстранлив6.Кабел должина : 45смКомпатибилен за : Компатибилен со i Phone 5 5 S 5 C 6 6 PLUSКомпатибилен со : BMW Серија 1 : 2012years 118i,116iBMW Серија 3 : 2012years автомобилBMW Серија 5 : 2012years,2011years,2010years 525 LI,530 LIBMW Серија 7 : сите 2012years модел,2011years 740 LI,750 LI,760 LI,сите 2010years модел,2009years 730 LIBMW Серија X1 : сите 2012years моделBMW Серија X3 : сите 2011years модел,2010years XDIRVE 30i,2009years XDRIVE 25i,30i,2008years XDRIVE 25iBMW Серија Х5 : сите 2011years модел,2010years X5 MBMW Серија X6 : сите 2010years моделBMW MINI COUNTRYMAN : сите 2011years моделЦелосно компатибилен со системот i DRIVEПакетот вклучува : 1 PCS USB ПОМОШЕН CALBE АДАПТЕР ЗА BMW СеријаЗа продавачот : Јас сум сериозен продавачот и јас не чесен бизнис на aliexpress...

Бесплатен Превозот Compatibel за Филипс/HP 2pin возрасни Кожата температурна Сонда за Пациентот се Следи Сензор на Температура на Површината 3M

1674.24 -17 % DEN 1390.00

Бесплатен Превозот Compatibel за Филипс / HP 2pin возрасни Кожата температурна Сонда за Пациентот се Следи Сензор на Температура на Површината 3 M

SWT508C-II Автоматско Жица Соголување Машина,ПРЕДВОДЕНА Брзо расте Соголување сечење жица machineAC 110V 60Hz/ 220V 50 HZ,100W,70.1-2,5 MM

27888.00 -5 % DEN 26494.00

SWT508 CII автоматско жица соголување машина, модел SWT508 C, брзо расте соголување 1pc Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже :

8pin Кабел Женски 3,5 ММ CD Промени Кабел ПОМОШЕН ВО ТЕКСТ АДАПТЕР За ФОЛКСВАГЕН BLAUPUNKT 8pin Кабел

DEN 381.60

ЖЕНСКИ 3,5 ММ MP3 CD ПРОМЕНИ КАБЕЛ ПОМОШЕН ВО ТЕКСТ АДАПТЕР За "ФОЛКСВАГЕН" BLAUPUNKTPls потврди дека кабел одговара за вашиот автомобил пред купување, ви благодариме!!!Активирање на точниот извор (односно ПОМОШЕН / EXT / CDCH) за овој адаптерFetures : Оваа Глава единица адаптер води е ќе да се конвертира CD пристаништето во Аудио РКА конекции и не може да се користиако CD промени веќе е монтиран.Се поврзува преку 8 pin миниISO (CD Промени конекција) на задниот дел на стерео.Ве молиме осигурајте се дека вашиот попазар Blaupunkt стерео има потребните 8 pin миниISO конекција.Лесно Plug & Play инсталација.Компатибилен за : Повеќето попазар Blaupunkt модели 2000 2010 година...

Бесплатен превозот 1meter 11AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица /750 акции / висока температура жица / мека core

DEN 331.20

Бесплатен превозот 1meter 11 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / 750 акции / висока температура жица / 750super мека coreимаме црвена и црна, ве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : црвена,црна

Бесплатен превозот 3meters 14AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица / / 400 акции / висока температура жица / 400 супер меки core

DEN 331.20

Бесплатен превозот 3meters 14 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / / 400 акции / висока температура жица / 400super мека coreве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна, бела, жолта,портокалова

Бесплатен превозот 5meters 13AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица / / 500 акции / висока температура жица / мека core

DEN 1051.20

Бесплатен превозот 5meters 13 AWG ЦРВЕНА / UL посебни меки силиконски жица / 500 акции / висока температура жица / 1650super мека coreве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна, бела, жолта,портокалова

0.5 mm QZ-2-155 Нови полиестер емајлирани бакарна жица круг бакар Магнет Жица

24.00 -21 % DEN 19.00

0.5 mm QZ2155 Нови полиестер емајлирани бакарна жица круг бакар Магнет Жицасе продава од метардвојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број...

Компатибилен За NONIN 2500/8500/8600/8700 DB7 PIN Педијатрија Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сонда TPU 1M

1146.24 -14 % DEN 986.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За NONIN 2500 / 8500 DB7 PIN Педијатрија Softtip Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сонда TPU 1 M ИМЕ : Ова е NONIN SPO2 СЕНЗОР КАБЕЛКабел lenth е 1.0 МетарКомпатибилен за Nonin : 8500, 8600, 8700, 8800, 2500, 9840, 9600, 9700, 2120, 7500, Lifesense OximetersТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : LED диодиЦрвена660nm нормалноИнфраред880 / 905 / 940nm нормалноТест ОпсегКислородна Сатурација(% Sp O2 )0% до 100% Пулсот го Оценувате( bpm )30 за да 245ТочностаSp O2±2%(90%100% )±3%(70%89%)неодреден(069%)Пулсот Го Оценувате±1 bpm ( 3059bpm )±2 bpm ( 60149bmp )±3 bpm ( 150245bmp )Складирање и Транспорт животна Средина10°C~+40°CТемпературата На Работа+5°C~+40°CОперативни / Складирање / Транспорт влажност0%80%Hyperbaric притисок86k Pa106 k Pa

XH2.54 5P XH 30cm 300мм Еден главата Лента кабел електронски линија 1007 26AWG dupont Жица подигнат Чист бакар(може да се прилагоди)

DEN 771.36

XH2.54 5 P XH 30cm 300мм Еден главата Лента кабел електронски линија 1007 26 AWG dupont Жица подигнат Чист бакар(може да се прилагоди)

1pc DF-2 Рачни Емајлирани Жица Боја Соголување Scraper Машина

DEN 4438.08

DF2 Рачни Емајлирани Жица Боја Соголување Scraper МашинаНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35​фотографијата покажува : Карактеристики : 1...

10pcs/многу Бесплатен Превозот за Еднократна употреба Nellcor DB7 pin Возрасни/Neonate Spo2 Сензор/Сонда Пулсот Oximeter Сензор Кислород Сензор ПВЦ 0.9 m

2282.40 -14 % DEN 1963.00

10pcs / многу Бесплатен Превозот за Еднократна употреба Nellcor DB 7 pin Spo2 Сензор / Сонда / кабел за Возрасни / Neonate Употреба Пулсот Oximeter Сензор ПВЦ 0.9 mИМЕ : Ова е Nellcor 7 Pin за Еднократна употреба Medaplast Spo2 СензорКабел lenth е 0.9 Метар,Возрасни и Neonate за Еднократна употреба Sp O2 Сензор за Апликација : Возрасни>40 KG,1040 KG( 3 KG15 KG, Апликација сајт : Индекс или друг прст Компатибилен со : BCI, CSI, DATASCOPE, DATEX, OHMEDA ,NELLCOR ,NELLCOR OXIMAX, НИХОН KOHDEN , NONIN, PALCO ,NOVANMETRIX, NPB290 / 5, N390, N395, N3000, N6000ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : LED диодиЦрвена660nm нормалноИнфраред880 / 905 / 940nm нормалноТест ОпсегКислородна Сатурација(% Sp O2 )0% до 100% Пулсот го Оценувате( bpm )30 за да 245ТочностаSp O2±2%(90%100% )±3%(70%89%)неодреден(069%)Пулсот Го Оценувате±1 bpm ( 3059bpm )±2 bpm ( 60149bmp )±3 bpm ( 150245bmp )Складирање и Транспорт животна Средина10°C~+40°CТемпературата На Работа+5°C~+40°CОперативни / Складирање / Транспорт влажност0%80%Hyperbaric притисок86k Pa106 k Pa

Бесплатен превозот 1meter 12AWG ЦРВЕНА/UL посебни меки силиконски жица / / 680 акции / висока температура жица / 680 супер меки core

DEN 235.20

Бесплатен превозот 1meter УЛ посебни меки силиконски жица / 12 AWG ЦРВЕНА / 680 акции / висока температура жица / 680 супер меки coreве молиме да ни кажете каква боја ви треба, ако не да ни кажете ,ние ќе ја испрати црвената жица за васбоја : сина,црвена,црна, бела, жолта,портокалова

Компатибилен За NONIN 2500/8500/8600/8700/8800 DB7 PIN Возрасни Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сонда TPU 1M

1169.76 -14 % DEN 1006.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Компатибилен За NONIN 2500 / 8500 DB7 PIN Возрасни Силикони Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сонда TPU 1 M ИМЕ : Ова е NONIN SPO2 СЕНЗОР КАБЕЛКабел lenth е 1.0 МетарКомпатибилен за Nonin : 8500, 8600, 8700, 8800, 2500, 9840, 9600, 9700, 2120, 7500, Lifesense OximetersТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : LED диодиЦрвена660nm нормалноИнфраред880 / 905 / 940nm нормалноТест ОпсегКислородна Сатурација(% Sp O2 )0% до 100% Пулсот го Оценувате( bpm )30 за да 245ТочностаSp O2±2%(90%100% )±3%(70%89%)неодреден(069%)Пулсот Го Оценувате±1 bpm ( 3059bpm )±2 bpm ( 60149bmp )±3 bpm ( 150245bmp )Складирање и Транспорт животна Средина10°C~+40°CТемпературата На Работа+5°C~+40°CОперативни / Складирање / Транспорт влажност0%80%Hyperbaric притисок86k Pa106 k Pa

Компатибилен За MEK MP100/110/400/500/1000,Педијатрија Fingerclip Spo2 Сензор Сонда Пулсот Oximeter Сонда Spo2 Адаптер Кабел 1M TPU

1169.76 -14 % DEN 1006.00

Компатибилен За MEK MP100 / 110 / 400 / 500 / 1000,Педијатрија Fingerclip Spo2 Сензор Сонда Пулсот Oximeter Сонда Spo2 Адаптер Кабел 1m TPUИМЕ : Ова е MEK 6 Pin Spo2 СензорБез Oximax техника,Кабел lenth е 1 Метар,Компатибилен за MP100, MP110, MP400, MP500, MP600, и MP1000ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : LED диодиЦрвена660nm нормалноИнфраред880 / 905 / 940nm нормалноТест ОпсегКислородна Сатурација(% Sp O2 )0% до 100% Пулсот го Оценувате( bpm )30 за да 245ТочностаSp O2±2%(90%100% )±3%(70%89%)неодреден(069%)Пулсот Го Оценувате±1 bpm ( 3059bpm )±2 bpm ( 60149bmp )±3 bpm ( 150245bmp )Складирање и Транспорт животна Средина10°C~+40°CТемпературата На Работа+5°C~+40°CОперативни / Складирање / Транспорт влажност0%80%Hyperbaric притисок86k Pa106 k Pa

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.