• Ново
1/4 Hemmer Подножјето на нозете foor Брат, Пејач, Janome / Нов Дом, Elina, Pacesetter, Elnita, Pfaff, Викинг, Juki, Kenmore

1/4 Hemmer Подножјето на нозете foor Брат, Пејач, Janome / Нов Дом, Elina, Pacesetter, Elnita, Pfaff, Викинг, Juki, Kenmore

Оценка на клиентот:
DEN 168.00

Износ
Залиха

1/4" Hemmer Подножјето на нозете foor Брат, Пејач, Janome / Нов Дом, Elina, Pacesetter, Elnita, Pfaff, Викинг, Juki, Kenmore се користи за повеќето Брат, Пејач, Janome / Нов Дом, Elina, Pacesetter, Elnita, Pfaff, Викинг, Juki, Kenmore, и домашни машина со ниска месо тело систем. Сепак, Не за овие индустриски, стари, МИНИ машини за шиење.

Карактеристики

Број На Модел На:
hemmer нога
Бренд Име:
TOWASUISEI

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.