• Ново
2 во 1 Шише Настроената EDC Количка за Рака Пети Ноктите Clippers Машина Keychain Копче Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Отворено Кампување Пешачење Алатки

2 во 1 Шише Настроената EDC Количка за Рака Пети Ноктите Clippers Машина Keychain Копче Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Отворено Кампување Пешачење Алатки

Оценка на клиентот:
DEN 75.84
DEN 48.00 -37 %

Износ
Залиха


Карактеристики :
Екстра јаки помине clippers лесно ќе се намали најтешките на ноктите
Фабрикувани од најдобрите нерѓосувачки челик
Дискретен, slimline копче прстен прилог
Вклучува clippers, нокти датотека и внесете прстен прилог
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Големина : прибл. 5.5 cm x 1.3 см 1 X EDC Алатка
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
YYEDC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Approx. 5.5cm x 1.3cm

Производи во категоријата

EDC Преносни Реактор Количка за Рака Пети Ноктите Clippers Челик Keychain Outddor Кампување Пешачење Патување Алатка Мулти Алатки

516.96 -12 % DEN 455.00

Материјал : челик Големина : Реактор 2 cm широк и 1,3 см висок 0.8 cm не може да бидат поврзани со клучните тока

8X EDC Mountaineer Висат Тока Отворено спортски Туризам Carabiner Тока Keychain Кука Кампување стоки Додатоци

DEN 144.00

8 X EDC Mountaineer Висат Тока Отворено спортски Туризам Carabiner Тока Keychain Кука Кампување стоки ДодатоциФункција : 100% сосема нов и висок квалитетШупливи ДизајнСветлинаВисока јачинаСпецификација : Должина : 5cm / 2.0"Ширина : 2.5 cm / 1,0"Материјал : Пластика / СмолаБоја : ЦрнаПакет Содржина : 6 PC Ранец тока

Naturehike Отворено Crampon мраз ноктот не се лизга чевли покрие снег алпинистичка опрема за качување помине 8 заби едноставно мраз Чевли се Подигне во Костец

1440.00 -40 % DEN 864.00

Бренд Име Naturehike Модел Не NH15 B001Б Use Type Маратон , Пешачење Материјал Манган челик,Гума Тежина 303 G(1 Пар) Големина 3443 големина на Пакет големина Околу 15*15cm

Надворешна Помош Апликација Брзо Ослободување Тока Медицински Tourniquet Рака Отворено Спортски Прва Помош За Итни Случаи Безбедност Материјали

255.36 -19 % DEN 207.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^Флексибилни, универзална одговараЛесен за употребаМоже да се користи повторно по дезинфекцијаБоја : ЦрнаГолемина : apporx...

Нови 5pcs Сребро Круг Круг Carabiner Кампување Пролет Snap Клип Кука Keychain Кампување Качување Пешачење Отворено Пад на превозот

83.52 -16 % DEN 70.00

P S : Големи цел трансакции може да се приватни договори.Се користи за ранци, клучните прстени, литургија итн100% сосема нов и висок квалитетНадворешниот дијаметар : Прибл...

50Pcs 6.2x2.58mm Отворен Пластични Paracord Хривнија Криви Токи Опстанок Алатки Mout Маратон Јаже Опрема Додатоци

208.32 -21 % DEN 165.00

Описи : Оваа 2.58 mm x 6.2 mm пластични paracord тока е опстанок хривнија додаток и неопходна алатка за надворешна авантуристи.Спецификации : Боја : ЦрнаГолемина : 6.2 x 2.58 mm / 0.24 х 0.10" (L X W)Тежина : 142g50 X Пластични Paracord Хривнија Токи1...

Отворено Опстанок Алатка Е Потребно Висока Цврстина Челик Жица Fretsaw Пешачење Кампување Лов Авантура Копчето За Верижни Пили

60.00 -28 % DEN 43.00

Пешачење Кампување Нерѓосувачки Челик Жица Видов Итни Патување Опстанок Опрема Видов АлаткаКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок квалитет.Флексибилен и лесен, лесно да се носат.Со виде забите и два прстени.Тоа може да се користи за сечење на дрво, пластика, гума и метал коските, меките.Индициран за ловец, рибар, camper, истражувач, спасување, и други активности на отворено и употреба на семејството, итн.Спецификации : Материјал : челик жица + пластикаБоја : Сребро + синаВкупна Должина : 69 смПрстенот со дијаметар : прибл...

Отворено Опстанок Пешачење Кампување Соларни Искра Полесни Оган Стартер Итни Алатка

DEN 142.56

Отворено Опстанок Пешачење Кампување Соларни Искра Полесни Оган Стартер Итни АлаткаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Слободно и безбедно оган за кампување , лов, алпинист...

Џеб Corkscrew Вино Шише Настроената Отворено Креативни EDC Corkscrew Црвено Вино, Шише Настроената Кампување Копче Прстен Алатка Pendant

60.00 -28 % DEN 43.00

Карактеристики : Џеб corkscrew шише настроената;Погоден за шише вино;Преносни да го носи;Спецификации : Боја : ЦрнаГолемина : 68 х 8 х 8мм / 2.68 x 0.31 x 0.31"Тежина : 15g1 x Corkscrew Вино Шише Настроената1...

Издржливи Брзо Ослободување на Багажот за на Рака со Нерѓосувачки Челик Кука Отворено Алатка Отворено

58.56 -23 % DEN 45.00

Висок Квалитет на Трајни Брзо Ослободување на Багажот за на Рака со Нерѓосувачки Челик Кука Отворено Алатка Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Практично да работат со брзо ослободување кука структура Силна и преносни со нерѓосувачки челик тока и 2.5 М полипропилен лента за Зајакнување на bartack да се зголеми поголема имајќи сила, која до 125kg Поправи една страна тогаш се стегне или олабавување на другата страна на лентата како што треба Погодна за пакување на некои големи предмети или објекти, како шатор, вреќа за спиење, knapsack Може да се користи како bandlet и опстанок јаже кога е потребно Е неопходен објект во секојдневниот живот Спецификација : Боја : Зелена Големина (L*W) : 250cm * 10мм (Вклучуваат edgefold) Материјал : не ' Рѓосувачки челик + Полипропилен Тежина : 22g Имајќи Сила : До 125kg се Вклучени : 1 x Багаж Рака

1 Buc Титаниум Алуминиумски Легури Snap Carabiner Keychain за Mountaineering Качување Ранец Автомобил Копчиња Отворено Алатки

349.92 -10 % DEN 315.00

Информација За Производот : 1 Buc Титаниум Алуминиумски Легури Snap Carabiner Keychain за Mountaineering Качување Ранец Автомобил Копчиња Отворено АлаткиПараметри : Материјал : 100% задебелена титаниум алуминиумски TC4Големина : околу 7 * 2.6 cm / 2.76 * 1.02Боја : титаниум сива, сина, шарениКарактеристики : 1...

Нож Монистра EDC алатки Нож DIY Нож Печени сина Титаниум алуминиумски Lanyard Pendant -Пајакот Монистра TC4 Нож Lanyard Патент се Повлече Мушка

DEN 397.92

Нож Монистра EDC алатки Нож DIY Нож Печени сина Титаниум алуминиумски Lanyard Pendant Пајакот Монистра TC4 Нож Lanyard Патент се Повлече Мушка Lanyard Pendant spider Овие lanyards pendant е изработен од месинг ,ЦПУ гравирање Внатрешен дијаметар 0.216 инчи Додадете зачин за да ножеви, мобилни телефони, копче синџири и многу други предмети! Овие се кул! Димензии : Должина 15mm , ширина 15mm , дебелина 10мм Спецификации направени во кина , Пакет на услуги, вклучувајќи : 1 парче на Pendant (Не вклучувајќи го landyand )

Рака Синџир Видов Безбедност Опстанок Опрема Fretsaw Пила Итни Отворено Челик Жица Видов Кампување Лов Колекции

64.32 -28 % DEN 46.00

Параметри : Пакување : OPP вреќаМатеријал : 600 MM германски увезени од не ' рѓосувачки челикСтил : нерѓосувачки челик кука верзија, пластични прстен кука верзијаТежина : околу 25 грамаСтруктура : повлечете прстен + ротари обрачот + секирај видовСпецификации(прибл.) : видов должина : 55 CM / 21.65 во, вкупната должина : 65 CM / 25.59 воКарактеристики : добар квалитет, остар видов залак, мали димензии, мала тежина, лесно да се носат, тоа е добра алатка за опстанок во дивината...

OOTDTY 1pc Шише за Вода Тока Кука Носителот Клип За Надворешна Кампување Пешачење Патуваат 20/25W

37.92 -16 % DEN 32.00

Descirption : 100% сосема нов и висок квалитетПрилагодено дизајн погодно за качување, патуваат, риболов, пешачењето, излет, истражување, одење или други активности на отворено, тоа е мал опрема што супер удобен и практиченМала, корисна, практична и леснаТоа може да се закачи на вашиот ранец, џеб или прикачени на половината, тоа нема't падне, handsfree за да се избегне ќе дојдат во една нејасна ситуација, нека вашето патување, опуштени и среќниЕдноставен и лесен начин да се носат шишиња со вода.Рака големина : 5 x 2cm (приближно)Носителот големина : 3.5x3cm (приближно)Големина : 4.5 cm x 2.5 cm (прибл)Материјал : алуминиум и панделка материјалКоличина : 1pcДодаток само, шише не е вклученаБоја : Боја е испратен од страна на Случаен избор...

EDC Отворено за Складирање Водоотпорен Шише Мулти-функционални Медицина Запечатени Шише од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Pendant Сад

427.68 -20 % DEN 342.00

wyприклучокstartЖешка Стока$9.8$6.9$8.9$6.85$19.8$14.3$8.8$11.4wyприклучоккрај ве Молиме имајте во предвид : Производ големина е многу мал, ве молиме видете на специфична големина и вистински слики ...

EDC Титаниум Мулти Алатка TC4 Кутија Настроената Шише Настроената Pry Бар Хексадецимален Шрафцигер

475.20 -15 % DEN 404.00

TC4 Титаниум Мулти Алатка Кутија Настроената Шише Настроената Pry Бар Хексадецимален Шрафцигер, Силна, Компактна,Лесна за Носење.

EDC Отворено Мулти Функција Алатка Висат Тока Зајакнување Верзија Макара Систем Да се Откажам Тока Со Макара Кампување Опстанок Опрема

189.12 -5 % DEN 180.00

EDC Отворено Мулти функција Алатка Јаже Висат Тока Зајакнување Верзија Макара Систем Да се Откажам Тока Со Макара Опис : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : 9.0cm X3.8cm X0.7cm / 3.54"X1.50"X0.28" appr...

Слушалки Карбонски Влакна Велосипед Главата За Миење Велосипед Матични Изолација За Полнење За Велосипед Поправи Ремонтирам 5 Парче

125.28 -15 % DEN 107.00

Слушалки Карбонски Влакна Велосипед Главата За Миење Велосипед Матични Изолација За Полнење За Велосипед Поправи Ремонтирам 5 Парчекарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСе состои од светлина влакна и добар квалитет carborПрофесионален дизајнПогоден за укинување на бар рачкаМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаГолемина : 3мм 5mm 10мм 15mm 20mmПакет Содржина : 1x3mm Слушалки1x5mm Слушалки1x10mm Слушалка1x15mm Слушалки1x20mm Слушалка

EDCOutdoor Џеб Алатка Нерѓосувачки Челик Повеќенаменски Инструмент Кафе Мерење Лажица Лажичка Печат Клипови Прибор

DEN 209.28

Име : Лажичка Кафе со Клип | Запечатени Кафе Грав Лажичка Материјал : 430 нерѓосувачки челик Спецификација : вкупната должина 175mm, лажичка надворешниот дијаметар 37mm, се справи со ширина 20mm Тежина : 45g Пакување : ПП торба поединечно пакувани Користи : храна торба запечатување, лажичка кафе, чај лажица, итн...

Нова Светлина Тежина EDC Копче Организатор Алуминиум Легура Џеб Клип Виткање Копчиња Организатор Носителот Компактен Патување Алатки 7.4*3*1.4 cm

226.08 -31 % DEN 156.00

Нова Светлина Тежина EDC Копче Организатор Алуминиум Легура Џеб Клип Виткање Копчиња Организатор Носителот Компактен Патување Алатки 7.4*3*1.4 cm Опис : Боја : Црна, Зелена, Портокалова...

Стр Титаниум Алуминиумски Нож Lanyard Нож Монистра Paracord Може да се Вклопува 6pcs Tritium Цевка Солидна Отворено Патент се Повлече Мушка EDC Мулти Алатки

615.84 -5 % DEN 585.00

Стр Титаниум Алуминиумски Нож Lanyard Нож Монистра Paracord Може да се Вклопува 6pcs Tritium Цевка Солидна Отворено Патент се Повлече Мушка EDC Мулти Алатки Производ Податоци : Материјал : чист титаниум Должина : 15 MM Дијаметар : 14 MM Внатрешна контрола дијаметар : 6 MM Површината избор на боја : sandblasting, рачно изработени пламен шема, deep blue, земјата злато, зелена трева зелена, флуоресцентно зелена Тежина : 4 грама Забелешка : Шест Tritium Цевка може да биде инсталиран...

Multicolor 8cm D-облик Алуминиум легура Пешачење се Искачи Carabiners Кука -NatureHike

240.00 -49 % DEN 122.00

Nature Hike Multicolor 6.5 mm Dоблик Алуминиум легура Пешачење се Искачи Carabiner Кука Брзо Ослободување Виси Тока Име : Виси Тока Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл...

џеб од не ' Рѓосувачки челик rattlesnake малку половината клип копче прстен, отворено gadget, паричник, пари клип, mountaineering тока, се откажам

225.60 -5 % DEN 215.00

Име : Нерѓосувачки челик rattlesnake снек малку keychain отворено EDC алатка паричникот банкноти клип качување тока брзо висиГолемина на : 70 * 8 * 2.8 ммТежина : 12.5 грамаМатеријал : Нерѓосувачки челикПроцесот на : ласерско сечење + камено перењеЕластичност : Супер еластичностаУпотреба : 1...

Џеб Мулти Алатка EDC Јаже Намали Шише Настроената Клуч Шрафцигер Keychain Отворено Gadget Опстанок Кампување Нерѓосувачки Челик Кампување

74.40 -7 % DEN 69.00

Џеб Мулти Алатка EDC Јаже Намали Шише Настроената Клуч Шрафцигер Keychain Отворено Gadget Опстанок Кампување Нерѓосувачки Челик Кампување Име : отворено кампување опрема персоналните pendant мултифункција алатка нож мини сечење на јажето нож Големина : 6.3 cm * 3cm * 3мм Тежина : 25 g Материјал : увезени 440 C highcarbon нерѓосувачки челик Функција : мали алатки корисни, функционални crowbar, чадор јаже машина, шрафцигер, шрафцигер, итн...

1pc Воена Најлон Копче Кука Webbing Molle Тока Виси Појас Carabiner Клип Отворено Спорт Алатки

61.92 -14 % DEN 53.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^100% сосема нов и висок квалитет.Предмет Тип : Webbing ТокаБоја : Црна, Каки, Војска ЗеленаМатеријали : Најлон webbing + метална кукаДимензии : 11 х 2.5 цм (L x W)Пакетот Вклучува : 1x Виси Појас Carabiner КукаБиде со употреба на двојни дебели webbing, со силна пролет тока.Издржлив и може да се користи и со обичен појас, тактички појас или ранец.Мултифункционални, Идеален за надворешна употреба кампување, планинарење, или снимање итн.Висока јачина, мала тежина пластични carabiner , текстура копчето за ослободување.Идеален подарок за вашите пријатели.Удобен тока кога маратон, се случува надвор.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.2.Бојата може да биде различен, со вистински објект се должи на екранот, pls се разбере...

5pcs Сребро бела мала железо правоаголна метал на метал алатка кутија кутија за карти складирање кутија

235.20 -29 % DEN 167.00

Надворешни димензии : Прибл 9.7 cm Ширина 6.3 cm Висина 2.15 см (дебелина на ѕид 0.22 мм, вистинските до 0.23 mm, тежина од околу 0.035 kg) C apacity : за 100ml...

TC4 Титаниум Алуминиумски Египетскиот Фараон Кобра EDC самоодбрана Алатки Настроената Мулти Алатки Хексадецимален Клуч

2530.56 -6 % DEN 2379.00

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски големина : најдолгата : 79mm најширока точка : 43mm Дебелина : 8mm Прстенот со дијаметар : 24mm Тежина : околу 41 грама Функција : за одбрана, хексадецимален клуч, настроената

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.