• Ново
Мулти-Функција Шише+Да+Тегла Настроената 6 во 1 Кујна Алатка за готвење алатки Пиво Вино Сода Табот

Мулти-Функција Шише+Да+Тегла Настроената 6 во 1 Кујна Алатка за готвење алатки Пиво Вино Сода Табот

Оценка на клиентот:
DEN 3744.00
DEN 2995.00 -20 %

Износ
Залиха


Мулти-Функција Шише+Да+Тегла Настроената 6 во 1 Кујна Алатка за готвење алатки Пиво Вино Сода Табот
Објектот состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет.
Име : 6 во 1 Функција Настроената
Се отвора лименки, лифтови јазичиња, pries tins, паузи тегла фоки, пресврти капи и се отвора шишиња
Имаат оваа една,други отварачки може да имаат добар одмор!! И тоа е секогаш лесен и удобен за да се задржи и да се најде само еден настроената во вашиот дом.
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Отварачки
Број На Модел На:
може да настроената
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
Отварачки Тип:
Шише Отварачки
Тип:
Отварачки
Име:
може да настроената

Производи во категоријата

TEMLUM Гроздобер Антички Железо Ѕид Монтирани Бар Пиво Стаклено Шише Капа Настроената Кујнски Алатки Шише Настроената Пиво Настроената

201.12 -10 % DEN 181.00

TEMLUM Гроздобер Антички Железо Ѕид Монтирани Бар Пиво Стаклено Шише Капа Настроената Кујнски Алатки Шише Настроената Пиво НастроенатаИнформации За ПроизводотМатеријал : Леано ЖелезоГолемина : 7.5*6 cmТежина : Околу 73gФункција : шише / пиво настроенатаAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе ви ги даде на парење завртка.​ Производ СликаЗабелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете малку боја разлика.Кориснички УслугиНие може да додадете на вашето лого на објектот за слободни, ако цел повеќе од 500pcs...

Тешки Хром Може Да Настроената Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ресторан Занает Нерѓосувачки Пивско Шише Дом Нови

DEN 232.80

ОписЦврсто затворете го сечилото на настроената со работ на да.Пресврт на knob по должината на работ на може да се додека не може да ги покрие е целосно отворен.Карактеристики : 1...

11 во 1 Паричникот Нож од Нерѓосувачки Челик Опстанок Multitool Комунални Алатка за Кампување Пешачење Опстанок Шише Настроената -39

96.00 -39 % DEN 59.00

11 во 1 Паричникот Нож од Нерѓосувачки Челик Опстанок Multitool Комунални Алатка за Кампување Пешачење Опстанок Шише НастроенатаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.11 Корисни Алатки Содржи 11 алатки кои се совршени за секој ден употреба.Направени од Цврст 420 не ' Рѓосувачки Челик совршени за паричници, ракавица кутија, во текот на ноќта торби и бубачкаoutкеси.Лесно се Вклопува во Вашиот Паричник Само 2.682инчен serrated работ челик сечилото минува низ тешки материјали со леснотија.Идеален за Војската, Preppers, и Првиот Responders.Корисна Мини Разноврсна Мулти Алатка Со Торбичка За Секојдневна и Итна Употреба.Алатки Вклучуваат Нож, го Видов, Шише Настроената, Може да Настроената, Слот Главата Шрафцигер, Владетел, 4 Позиција Клуч и многу Повеќе!Спецификации : Материјал : 420 висок квалитет, од нерѓосувачки челикГолемина : за 6.9 x 4.5 x 1.8 cmБоја : сребренаПакет1 x Мини Мултиалатка1 x Црни случај1 x упатствоНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Нов Стилски Топла Продажба 1pc Покер Картички кец на Десетка на Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената Подарок

DEN 161.28

Нов Стилски Топла Продажба 1pc Покер Картички кец на Десетка на Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената ПодарокДетали за производотМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 8.5*5.5 cmБоја : СребренаМодел : Покер Картички НастроенатаПакет се вклучени : 1pcs Шише настроенатаПроизвод сликаДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

Покер Картичка Форма Шише Настроената Година Нови Нерѓосувачки Челик Бар Пиво Отварачки Алатки Кредитна Картичка Големина 8.5*5.5*0.19 cm 200pcs/многу

9120.00 -6 % DEN 8573.00

Карактеристики : 1.Кредитна картичка големина, може да се стави во вашиот паричник,вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.Компактен и лесен за носење.2.Може да се стави во домот, како декорација.3.Материјал : Нерѓосувачки Челик4.Големина : 84x54.65mm / 3.30x2.15inch5.Боја : Сребрена6.Состојба : НоваПакет Се Вклучени : 1 x Шише Настроената

1 Buc Ѓаволот Настроената Шише Настроената Музика Забелешка Пивско Шише Настроената Плажа Свадба Подарок Партија Услуги Бар Пиво Стакло Капа Шише Настроената

72.00 -19 % DEN 58.00

1 Buc Ѓаволот Настроената Шише Настроената Музика Забелешка Пивско Шише Настроената Плажа Свадба Подарок Партија Услуги Бар Пиво Стакло Капа Шише Настроената♥Компанија ВоведЗдраво пријатели,добредојдовте на нашата продавница.Ние сме производител на одлуки bakeware.Ние можеме да снабдување едно парче за вас и ние, исто така, може да се направи на големо.Нашите предмети " квалитетот е во ред со разумна цена.За било какви прашања,ве молиме mail нас.Ви благодариме за вашата поддршка.♥Бебе Информации : Бренд : Настроената Големина(cm) : Како на сликата покажува Тежина(g) : 3549gМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПакет : 1 Buc вино Настроената♥Бебе Слики : Превозот Процес : 1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.2.Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail / Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака...

Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Професионални Калај Може Да Настроената Кујна Занает Лесно Контрола Поотворени За Лименки Шише Настроената

576.00 -35 % DEN 374.00

Голема лесензасвиок knob бара малку напор Висок квалитет делови ќе трае со години Нерѓосувачки челик нема да ослабне во зглобовите може да се Отвори капакот, лифт може да табот, се отвори шише капаче...

LINKWELL 1PC 19.8*7cm Гроздобер МДФ Цитирам Зборовите Ѕидот Сив Декор Настроената Вино Пиво Сода Стакло Капа Шише Настроената Кујна Бар Подарок

431.52 -5 % DEN 410.00

LINKWELL 1 PC 19.8*7cm Гроздобер МДФ Цитирам Зборовите Ѕидот Сив Декор Настроената Вино Пиво Сода Стакло Капа Шише Настроената Кујна Бар ПодарокИме на производ : Шише Настроената BR08 Големина : 7.8"*2.75"(19.8 cm x 7cm), не се вклучуваат на должината на јажето 58cm Материјали : Дрво Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е дрво природата боја Забелешки : Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината.1...

Стилски Топла Продажба 1pc Покер Игра Картичка кец на Десетка на Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената Подарок

DEN 81.12

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

300PCS Клучот на моето срце Вино Шише Настроената Giveaway Подарок Дома Партија Практични Креативни Корист Свадба Фаворизира и Подароци За Гости

DEN 13392.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Применливи за twistoff редовни шише капи.Широко се користи во свадба, кујни, барови и слично.Добар и елегантен подарок за пријатели.Предмет тип : шише настроенатаМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : како на сликата покажуваТежина : 55g стан.Кутија големина : 12*6.3*2cm / 4.72"*2.48"*0.79"Стил : елегантен и корисниПакетот вклучува : 300 x шише настроената

500pcs/многу Преносни Нерѓосувачки Челик Gourd во Облик на Пивско Шише Настроената Keychain поотворени За Паричник Лентата за Алатки Кујна Gadgets

DEN 11760.00

Gourd Облик Нерѓосувачки Челик Пивско Шише Настроената Keychain keyring настроенатаФункција;Тип : Настан & Партија МатеријалиБоја : сребренаМатеријал : нерѓосувачкиТежина : about20g.Големина : Прибл...

Не се лизга мала жолта патка Универзална Силикони Шише Настроената мултифункционален калај завртка капа на трудот-заштеда на уредот за кујна gadgets

DEN 239.04

Не се лизга силикони мала жолта патка настроената мултифункционален калај завртка капа на трудотзаштеда на уредот за кујна gadgetsКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛизга моќ, големи / маликалибар, погоден за различни големини на капи за користење, лесен лименки, конзервирана храна, пијалоци шишиња, condiment шишиња ....

Може да Настроената Прирачник Мазна Работ-Професионален Дизајн да Лесно ,Премија од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото,Добар Стисок се Справи со Силикони

959.04 -50 % DEN 480.00

Производ Вовед : Може да Настроената обезбедува професионална, сигурна и ефикасна отворање искуство во секојдневниот живот...

Професионални Безбедност Нерѓосувачки Челик Калај Може Да Настроената Кујна Занает Лесно Контрола Поотворени За Лименки

576.00 -35 % DEN 374.00

Премиум квалитет,хранаодделение од нерѓосувачки челик што не рѓа Ергономски не се лизга се справи со тоа е лесно за некој да се сврти...

година Нови Дрво Бенд Лентата за Алатки Креативни Црвено Вино Пиво во Шише Настроената DHL Fedex Бесплатен Превозот

DEN 4464.00

2016 година Нови Дрво Бенд Лентата за Алатки Креативни Црвено Вино Пиво во Шише Настроената DHL Fedex Бесплатен ПревозотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Соодветна големина, може да се стави тоа во вашата торба или џеб, вие никогаш не ќе треба да се погледне за шише настроената.Компактен и лесно да се носатМатеријал : Дрвени&нерѓосувачки челикпроизвод : отварачкиБоја : види на сликатаНапомена : боја може да биде малку поинаква, бидејќи на секој поединец

Corkscrew Настроената со Дрво се Справи со Вино Шише Настроената Двојно Држела Вино Келнер е настроената со Фланелен боксери Торба за Пакување

DEN 811.20

100% Физички Слики!!!Вино corkscrew, Вино, шише настроената,2чекор држела вино е келнер• 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.•2чекор лост,Патент двојно стегање дизајн, Злато потпора дел,Класик вино настроената,Лесно да се отвори и работната енергија.•На рачка материјал е слој дрвени.•Оваа Corkscrew Машина со 3 видови на функцијата, пивско шише настроената,црвено вино настроената со нож за да се намали фолија.•Виткање, како нејзин мал дел,се поклопува со фланелен боксери торба за носење на пригоден начин.Спецификации : Боја : Сребрена и дрво бојаОбјектот големина : 12x2.7x1.5cm(max)Нето тежина : 74gПакување содржина : •1pc x вино corkscrew•1pc x фланелен боксери торба и боја кутија

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Креативни Цинк Легура Монтирани Черепот Шише Настроената Кујна Паб Бар Пиво Настроената Барови 100 компјутери/групи

DEN 9360.00

Опис на производот Спецификација : Черепот Зафат Шише Настроената Со Магнет Да се Задржи На Фрижидер Одличен Подарок Идеја за Секоја Прилика Материјал : Цинк легура Големина : 13*7*1cmТежина : 75 г Пакет се вклучуваат : 1*Черепот Зафат Шише Настроената

Моден Топла Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои

6864.00 -20 % DEN 5491.00

Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 БоиНовина Велосипед ОкинувањеИсто така, може да се користи како шише настроената.Декоративни и practicabilityЕдна цена за две употреба.Исто така одличен подарок за мажи или жени.6 бои за да изберете од,ние ќе испрати случаен избор,ви благодариме!Големина : 105x40mmМатеријал : Алуминиум легураПакет : 1 x Велосипед Keyring Шише Настроената

DHL бесплатен превозот 200pcs/многу Викторијански Стил Клучот на Моето Срце Шише Настроената во подарок кутија за вино поставува Свадба фаворизира Партија корист

DEN 12000.00

DHL бесплатен превозот 200pcs / многу Викторијански Стил Клучот на Моето Срце Шише Настроената во подарок кутија за вино поставува Свадба фаворизира Партија корист1) Направен од висок квалитет на хром,обликувани како античкиот клуч.2) Секоја настроената е претставен во црна подарок кутија со whiteribbon и висат ознака што се вели "Благодарам".3) Големина : 6.8 CM*14 CM*2 CM(подарок кутија)

Електрично Автоматско Вино Шише Настроената Погодно Алатка Push Копчето Cordless Шише Corkscrew Отварачки w Фолија Машина Случаен Боја

DEN 1103.52

Електрично Автоматско Вино Шише Настроената Алатка Погодно за штедење Енергија Push Копчето Шише Отварачки со Фолија МашинаКарактеристики : * 4 x AA Алкални Batery моторните * Removeable до 80 шишиња w една целосна наполнетост * користете Само 8 секунди за да отстраните плута * Ергономски дизајн и еденпритиснете го копчето * Транспарентна дното * Max Моќност : 5 W * Боја : Црна Пакет : > 1pc x Електрични Црно Вино Настроената(батерија, не се вклучени)Галерија :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.